Колесами до моря

Походи \\ змагання \\ масштабні заходи
burburas
*
Повідомлень: 2
З нами з: 10.7.15 16:45
Стать: чол

Колесами до моря

Повідомлення burburas » 5.8.15 21:54

Всім привіт!

Мене звати Левко, дуже хочу до моря та відчути Україну відстанню на своїх колесах.
Тому збираю гарну компанію (попутників та матрасників).

Сам я їду з Івано-Франківська, скоріш за все зі мною буде ще кілька попутників, загальна відстань маже 900км,
але це лише частина події, головна мета це зібрати всі разом на морі, для відпочинку та покатушек Одеської областю.
Вам не обов’язково їхати з Києва свої ходом, (але це було б круто) будуть ти хто поїдуть потягом.
Дата збіру в Одесі - 24 серпня. трек як добратися з потягу: http://www.gpsies.com/map.do?fileId=hnnmwneqftjwbzxa

Ми виїджаємо з Франківська 18 серпня. Якщо будуть якісь питання, з задоволенням відповім.

Головні крітерії участників:
1. !!! Відпочинок без алкоголю.
2. Вміти розмовляти будь якою людською мовою, без використання матів.
3. При собі мати веселий настрій на весь час відпочинку.

Всіх охочих прошу зареєструватись http://goo.gl/forms/mVTCbhkx4d (у випадку важливих повідомлень, я буду вам писати/телефонувати)

З приводу речей існування, пропоную поділитися на “намети”. Кожна група самостійно узгоджує між собою хто що бере.
Коротко списком що треба мати:
Особисто:
1. Каремат
2. Спальник, (або те що його замінить)
3. Засоби власної гігієни.
4. Тарілка, ложка, чашка
5. Ліхтарик (бажано)
6. Одяг на всі випадки життя
7. Ліки (або кожен бере особисто, або домовляйтесь з сусідами)
8. Засіб від комарів (комарі дикі, гризуть як бобри не годовані)
9. Засіб від сонця.
10. Настрій, настрій, настрій... :)

Групі:
1. Намет
2. Пальник (дров там не має, є очерет але його видобуток небезпечний, можливо отримати багато вавок).
3. Посуд в якому будите готувати.
4. !!! Тент, (не буде де сховатись від сонця)
5. Їжа (найближча цивілізація що найменше 5 км, крупи і все так інше, краще брати з дому, бо ціни там і киянина роздягнуть)
7. Кульки для сміття

Власникам велосипедів:
1. Справний велосипед
2. Шолом
3. Окуляри
4. Ліхтар/фара + червоний маячок ззаду (добирання вночі)
5. Запасна камера + латки і клей
6. Ключі, якими можна відремонтувати поломки, які можуть у вас виникнути (особливо якщо у когось колесо на гайках)
7. Насос
8. Вело-чохол або 2а великі сміттєві пакети (120-140л) в який можна запхати ваш велосипед + скотч

Повернутись до “Заходи”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 11 гостей