HELP! Киевский вело трек,что дальше?

Походи \\ змагання \\ масштабні заходи
Vognick
* * * *
Повідомлень: 829
З нами з: 2.8.11 23:28
Стать: чол
Звідки: Київ, Академмістечко

Re: HELP! Киевский вело трек,что дальше?

Повідомлення Vognick » 20.1.15 23:55

Не знаю, хто там що думає) Але трек буде відновлено, і навіть з плюшками у вигляді Центру велокультури міста. Поки ще всі деталі не розібрався, але цього разу схоже все серйозно. Є стара еліта, є нові ентузіасти, є багато людей, які просто відчувають, що треба діяти і підтримують. Зрештою, є позитивні зрушення в міському управлінні. Якби там не було, але після сьогоднішнього обговорення у мене сумнівів не залишилося, що вже в цьому році там вдасться провести нормальні заїзди. Більше того, так як бюджет міста вже ухвалено, і виділити з нього реальні гроші не так просто, то скоріше за все буде ремонтуватись за гроші ентузіастів та широкої публіки. Принаймні сам віраж так точно - ціна питання менше 0.5 млн грн. От так, для початку) Думаєм, відкладаєм дєнюжку.

Аватар користувача
Oleksiy
*********
Повідомлень: 2469
З нами з: 5.6.07 11:00
Стать: чол
Звідки: Киев, Троещина

Re: HELP! Киевский вело трек,что дальше?

Повідомлення Oleksiy » 28.1.15 23:22

А там буде місце для глядачів?
якось так...

Аватар користувача
Gornostai
Велопузiк
Повідомлень: 5021
З нами з: 5.11.08 20:32
Стать: чол
Звідки: Kiev

Re: HELP! Киевский вело трек,что дальше?

Повідомлення Gornostai » 29.1.15 01:04

Зрештою, є позитивні зрушення в міському управлінні. Якби там не було, але після сьогоднішнього обговорення у мене сумнівів не залишилося, що вже в цьому році там вдасться провести нормальні заїзди. Більше того, так як бюджет міста вже ухвалено, і виділити з нього реальні гроші не так просто, то скоріше за все буде ремонтуватись за гроші ентузіастів та широкої публіки. Принаймні сам віраж так точно - ціна питання менше 0.5 млн грн. От так, для початку) Думаєм, відкладаєм дєнюжку.

Ты считаешь это позитивом, когда власть тебе просто разрешает на твои деньги восстановить общественное строение, разрушеное с разрешения власти?
Ню-ню, давай откладывай денюжку. До следующего решения власти.
Не показалось странным,что решение о разрУшении приняли быстро и тихо, а о восстановлении принимают годам и с помпой ? ...и никак не примут...
Востаннє редагувалось 30.1.15 05:03 користувачем Gornostai, всього редагувалось 1 раз.
-Вы бандеровец и националист!
-Я? Таки да, у нас вся синагога такая!

konst
*********
Повідомлень: 4118
З нами з: 27.7.11 11:33
Стать: чол
Звідки: Киев, Харьковский

Re: HELP! Киевский вело трек,что дальше?

Повідомлення konst » 29.1.15 23:59

Тема велотрека в текущем виде весьма полезна как индикатор (не)адекватности всякоразных функционеров от велосипеда.
Думаєм, відкладаєм дєнюжку - по ходу текущий рекорд.

Аватар користувача
Gornostai
Велопузiк
Повідомлень: 5021
З нами з: 5.11.08 20:32
Стать: чол
Звідки: Kiev

Re: HELP! Киевский вело трек,что дальше?

Повідомлення Gornostai » 30.1.15 05:08

Тема велотрека в текущем виде весьма полезна как индикатор (не)адекватности всякоразных функционеров от велосипеда.
Думаєм, відкладаєм дєнюжку - по ходу текущий рекорд.
Почему только от велосипеда? Я например не знаю ни одного спортивного учреждения или сооружения некоммерческого характера, открытого за последние годы в Киеве.Водник мой тот слили спортлайфу
-Вы бандеровец и националист!
-Я? Таки да, у нас вся синагога такая!

konst
*********
Повідомлень: 4118
З нами з: 27.7.11 11:33
Стать: чол
Звідки: Киев, Харьковский

Re: HELP! Киевский вело трек,что дальше?

Повідомлення konst » 30.1.15 13:56

У невелосипедных и так хватает где себя "проявить".
За некоммерческими не следил, а из алчных коммерсантов - вон например скалолазы строятся. Случайно узнал, что относительно недавно еще один новый скалодром открыли, я на лазангие забил достаточно давно, но из любопытства зашел глянуть. Прикольно, по сравнению с тем, что было лет пять назад, очень даже. То есть те, кому надо, потихоньку строятся.

Аватар користувача
SilverS
ничего не осталось
ничего не осталось
Повідомлень: 3083
З нами з: 23.4.05 02:41
Стать: чол
Звідки: Киев,Харьковский

Re: HELP! Киевский вело трек,что дальше?

Повідомлення SilverS » 30.1.15 14:49

Тема велотрека в текущем виде весьма полезна как индикатор (не)адекватности всякоразных функционеров от велосипеда.
Думаєм, відкладаєм дєнюжку - по ходу текущий рекорд.
Почему только от велосипеда? Я например не знаю ни одного спортивного учреждения или сооружения некоммерческого характера, открытого за последние годы в Киеве.Водник мой тот слили спортлайфу
А зачем? Ну серьезно абонемент в Спорт-лайф стоит 1200-1500 в год,в зависимости от акций. 150 гривен в месяц.
Есть достаточная прослойка не имеющая 150 гривен в месяц,но желающая заниматься ТАКИМ видом физ нагрузки,ради которого имеет смысл строить какое-то социальное спорт-учреждение?
Мама у меня ходит в бассейн,при школе, по акции, 450 гривен-три месяца.
В Подводном Спорте на Ленинградке-детские секции есть,платные и немного платные.

Vognick
* * * *
Повідомлень: 829
З нами з: 2.8.11 23:28
Стать: чол
Звідки: Київ, Академмістечко

Re: HELP! Киевский вело трек,что дальше?

Повідомлення Vognick » 30.1.15 19:15

А там буде місце для глядачів?
Так, там крита трибуна із західного боку є, а все інше вже буде залежати від того, яким буде фінальний проект. Я б сюди щось писав більше, але політика модераторів про знищення посилань мене напрягає. Так що шукайте інформацію самі, якщо вам ця тема цікава.

Стосовно питань "хто винен і що робити?", то мені здається очевидно - кожен сам собі вирішує: крутити тренажер в спортлайфі, кататися в парку, по шоссе, чи по треку. Чекати поки держава щось за тебе зробить, чи самому ставати і працювати над досягненням своїх інтересів. Метафора зі здоров"ям тут може бути в нагоді - держава наче і гарантує безкоштовну медицину, але вашим здоров"ям опікуєтесь тільки ви. Хоча основний чинник тут навіть не гроші, а скоріше час)) Повторюсь для тих, хто читає тільки останню фразу - кожен вирішує сам.

Аватар користувача
АРХИП
* * *
Повідомлень: 388
З нами з: 27.7.08 19:28
Стать: чол
Звідки: Пуща

Re: HELP! Киевский вело трек,что дальше?

Повідомлення АРХИП » 22.2.15 22:36

phpBB [video]
Дорогу осилит идущий.


Повернутись до “Заходи”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 21 гість