Увага! Конкурс дитячого малюнка "МІЙ ВЕЛОДЕНЬ"

Змінюється світ, змінюємося ми, змінюються наші велосипеи і тільки ДЕМОКРАТІЇ на Велокиєві не було та не буде.
Аватар користувача
Saxara
* * * *
Повідомлень: 896
З нами з: 19.1.11 11:18
Стать: жін
Звідки: Киев

Увага! Конкурс дитячого малюнка "МІЙ ВЕЛОДЕНЬ"

Повідомлення Saxara » 17.3.15 11:09

З нагоди святкування «Велодня-2015»
оголошується конкурс дитячого малюнка «МІЙ ВЕЛОДЕНЬ»


Зображення

Тема конкурсу: «Мій Велодень» (велодень очима дітей, яким вони його бачать)

Мета Конкурсу: збір коштів для допомоги онкохворим дітям.

До участі у Конкурсі запрошуються діти віком від 5 до 14 років.

На Конкурс приймаються роботи дитячого образотворчого мистецтва, а саме: картини та малюнки (у форматі А2, А3, А4).
Кількість робіт від однієї дитини – не більше 3-ох.

Прийом робіт на участь у конкурсі здійснюватиметься з 25 березня до 30 травня 2015 року включно за адресою:
м. Київ, вул. Комбайнерів, 3-А, Велосипедний магазин «Велокиїв», також діти мають змогу надати свої малюнки перед стартом дитячої колони 30 травня 2015 р. до 10:00. Перші 30 дітей, які надають свої роботи отримають подарунок.

Надіслану роботу необхідно підписати: прізвище, ім’я, по-батькові дитини, дата народження, кількість повних років на момент надсилання роботи. За бажанням додати контактні номери телефонів батьків.

Визначення переможців Конкурсу відбуватиметься таким чином:
Оцінка Конкурсних робіт здійснюється Дітьми, шляхом надання 1 – ого балу (голосу) одній роботі від кожної дитини, яка взяла учать у голосуванні.
Голосування триватиме на фініші, після пробігу, орієнтовно з 10:30 до 11:00. Після закінчення дитячого голосування, сумуються бали.
Перемагають роботи, які отримали найвищий бал.

Після нагородження всі надані роботи буде виставлено на продаж. Усі охочі зможуть придбати вподобані роботи.

Зібрані кошти буде передано Благодійному фонду допомоги онкохворим дітям Таблеточки

Роботи, що залишаться не придбаними, за бажанням можна буде забрати наприкінці Велодня у Журі.

Долучайте дітей до добрих справ!

Аватар користувача
Saxara
* * * *
Повідомлень: 896
З нами з: 19.1.11 11:18
Стать: жін
Звідки: Киев

Re: Увага! Конкурс дитячого малюнка "МІЙ ВЕЛОДЕНЬ"

Повідомлення Saxara » 28.4.15 14:52

Шановні батьки!
Розкажіть своїм дітям про конкурс малюнку "Мій Велодень".
Допоможіть намалювати (підкажіть ідею, кольорову гаму, але не малюйте за них), відвезіть малюнки на Комбайнерів, 3-А.
Нехай робота вашої дитини візьме участь у конкурсі, адже дитині, щоби намалювати щире бачення велодня, достатньо бажання та фантазії.

Ми чекаємо на малюнки саме вашої дитини!

Учасників вело параду просимо не роз'їжджатися після закінчення велопробігу, а взяти участь в аукціоні та придбати дитячі малюнки.
Ваші кошти підуть на добру справу. Приєднуйтесь! :)

Аватар користувача
Saxara
* * * *
Повідомлень: 896
З нами з: 19.1.11 11:18
Стать: жін
Звідки: Киев

Re: Увага! Конкурс дитячого малюнка "МІЙ ВЕЛОДЕНЬ"

Повідомлення Saxara » 22.5.15 16:07

Осталась неделя до Велодня.
В этом году в рамках ВД нет развлекательной программы для взрослых, но есть Конкурс рисунка для детей.

Почему это важно для нас? Идея в том, чтобы продать детские работы, а вырученные деньги передать Благотворительному фонду Таблеточки.
Кто не знает, фонд "Таблеточки" помогает онкобольным детям.

Да, в стране сложная обстановка, инфляция, девальвация, идет война, и многие помогают армии.
Кто в это время помогает детям? У многих из них счет времени идет на недели.

Не оставайтесь равнодушными. Помочь легко.

На финише велопарада, на Европейской площади будет представитель от фонда, планируется установка стенда Таблеточек.
Даже если вы не собираетесь покупать рисунки, вы можете просто помочь детям, пожертвовав фонду сколько посчитаете нужным.

Присоединяйтесь!


Повернутись до “Пісочниця”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей