ОФП на МТБ пн.ср.пт

планування покатеньок на сьогодні
Аватар користувача
vile.gnus
*********
Повідомлень: 3046
З нами з: 25.3.08 00:07
Стать: чол
Звідки: с. Капитоновка

Re: ОФП на МТБ пн.ср.пт

Повідомлення vile.gnus » 10.10.13 10:21

Того що Ви проїхали цілком достатньо для першого разу. Краще приділяти увагу тій роботі яку ми будемо виконувати в парку. Завтра викручуємо одною ногою в гору поперемінно, 6 кіл.
Є два критичних горба Баба-мама і Шовковичка які б вас добили, а так нормально що Ви загубилися до них.
Є порада, не возіть за собою зайвий груз. Я можу домовитися щоб залишати речі в кафешці біля самсона. Просто ви себе перевантажуєте цими торбами, лямки заважають дихати, обмежують кровообіг на руки. В гору треба летіти а не повзти. це одна з наших задач.
вчора було круто. Сильний склад, гарний темп. Амерс, Андрій і Діма розганяли дуже сурйозно. Після вчорашнього гірского критеріуму в парку я півночі заснути не міг, серце тьопалося)) Такого вже пів року не було на перегрузку )))
Я все ж таки хоу запитати хто міг взяти себе функцію координатора повільної групи?, є багато бажаючих хо не тягне темп першої, і в такому форматі хотіли б брати участь повільніше. Там і дівчата підтягнуться))
как понимать : Завтра викручуємо одною ногою в гору поперемінно - хочу уточнить:) И на каких передачах нужно работать на этих подъёмах?
на тех передачах, на которых сможешь крутить одной ногой (при наличии контактных педалей ессесно)

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: ОФП на МТБ пн.ср.пт

Повідомлення Vadim Bus » 10.10.13 10:40

ТОпталкі не привід сидіти без роботи, візьму із собою
Зображення

Аватар користувача
Danila_K
* *
Повідомлень: 105
З нами з: 26.3.12 10:59
Стать: чол
Звідки: Киев, Нивки

Re: ОФП на МТБ пн.ср.пт

Повідомлення Danila_K » 10.10.13 10:46

Я все ж таки хоу запитати хто міг взяти себе функцію координатора повільної групи?, є багато бажаючих хо не тягне темп першої, і в такому форматі хотіли б брати участь повільніше.
С одной стороны да, нужна вторая группа, так как разрыв между гонщиками и хомяками очень большой получается.
А с другой стороны, с гонцами гораздо интересней ездить, пример вдохновляет.
візьму із собою
Выстегиваться долго)))

Аватар користувача
vile.gnus
*********
Повідомлень: 3046
З нами з: 25.3.08 00:07
Стать: чол
Звідки: с. Капитоновка

Re: ОФП на МТБ пн.ср.пт

Повідомлення vile.gnus » 10.10.13 10:48

Я все ж таки хоу запитати хто міг взяти себе функцію координатора повільної групи?, є багато бажаючих хо не тягне темп першої, і в такому форматі хотіли б брати участь повільніше.
С одной стороны да, нужна вторая группа, так как разрыв между гонщиками и хомяками очень большой получается.
А с другой стороны, с гонцами гораздо интересней ездить, пример вдохновляет.
Можно ехдить не полный маршрут.
Сначала 2-3 подъема, пока не нажрешься, с каждым разом будет получаться чуть больше

Аватар користувача
Boris78
* *
Повідомлень: 168
З нами з: 10.7.12 21:46
Стать: чол

Re: ОФП на МТБ пн.ср.пт

Повідомлення Boris78 » 10.10.13 10:52

Коні разные нужны кони разные важны (бронзовые дюралевые карбоновые)

Шкода що тих хіканів із бубном не видно. постояли так собі покурили))))
Вкладення
DSC01116.jpg
карбоновы)
краще ледь дихаючи чекати з пляшкою пива тих хто відстав - ніж їхати насолоджуючись комфортом.

Аватар користувача
butuzik
*
Повідомлень: 45
З нами з: 25.5.13 18:31
Стать: чол

Re: ОФП на МТБ пн.ср.пт

Повідомлення butuzik » 10.10.13 10:58

От хитрожопики:))) Но меня ждали:))) - уважуха:))

12:01: Я по ходу плохо работал , креппатуры нет, только усталость!!!! Хотя может появиться завтра! Так на каких передачах вы поднимались на андреевский и горки возле музея воды?

12:02:
Я все ж таки хоу запитати хто міг взяти себе функцію координатора повільної групи?, є багато бажаючих хо не тягне темп першої, і в такому форматі хотіли б брати участь повільніше.
С одной стороны да, нужна вторая группа, так как разрыв между гонщиками и хомяками очень большой получается.
А с другой стороны, с гонцами гораздо интересней ездить, пример вдохновляет.
Можно ехдить не полный маршрут.
Сначала 2-3 подъема, пока не нажрешься, с каждым разом будет получаться чуть больше
Лучше ездить полный маршрут, только в упрощенном темпе.

Аватар користувача
Boris78
* *
Повідомлень: 168
З нами з: 10.7.12 21:46
Стать: чол

Re: ОФП на МТБ пн.ср.пт

Повідомлення Boris78 » 10.10.13 11:28

Це в кого які Э. Я ось поки чекав разів 4 до музею води пішов на 53/19 а на другій частині 53/21. так воно так по ногам вдарило що вони до кінця ного до норми і не прийшли. потм докатував ще разів із десять на 39/17. -набагато приємнійше
краще ледь дихаючи чекати з пляшкою пива тих хто відстав - ніж їхати насолоджуючись комфортом.

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: ОФП на МТБ пн.ср.пт

Повідомлення Vadim Bus » 10.10.13 11:33

я

Олегівська - 39\27
Кудрявський - 52\23-25
Андріївський - 39\25-23
парк - 39-\21-17-15
Салют 52\21-17
Темирязівська 52\23
Баба-мама 39\25
Шовковичка 39\27
Востаннє редагувалось 10.10.13 18:42 користувачем Vadim Bus, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
pans
* * *
Повідомлень: 264
З нами з: 17.7.11 21:11
Skype: pansikan
Стать: чол
Звідки: Киев-Фастов

Re: ОФП на МТБ пн.ср.пт

Повідомлення pans » 10.10.13 11:50

О, братан, я тебе кажись бачив. Я стояв після моста і роздуплявся в телефонах... Не треба було за мною їхати)))
Та хлопці дуже скоростні:) Але це добре:))) А на яких передачах ти іздив на підйомах біля музею води??
Біля музею води 5колечок накрутив, передачі 2х6 і 3х6(там де пологіше) як татко наказував не присівши:).

А хлопці звісно коні ще ті. Ганяють же не перший раз як ми, знають як сили поділити на трасі та й фізуха розкачана+у них контакти... короч є над чим працювати нам і це супер:))

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: ОФП на МТБ пн.ср.пт

Повідомлення Vadim Bus » 10.10.13 12:18

До речі, якщо ви навчитеся розраховувати передачу буде дуже зручно
передню зірочку ділимо на задню

42\17=2.47 тобто 2 з половиною оберти робить колесо при одному оберті вала каретки.

А коли кажуть 2\6 або 1\3 не можливо зрозуміти з якого боку це 1 і з якого 3 . Вибухає мозок від догадок.
шосери зазвичай вказують цифрами 52\13 або 34\39 першою завжди іде ведуча зірочка ведома другою.

Skipper
* * *
Повідомлень: 476
З нами з: 2.2.09 00:23
Стать: чол

Re: ОФП на МТБ пн.ср.пт

Повідомлення Skipper » 10.10.13 12:29

Ніколи не вважав себе сильним велогоном, але ОФП таки дається взнаки в позитивному сенсі. Дуже радію, що приєднався до цієї спільноти.

Прогрес, як кажуть, "відімий на літцо", коли я сів на шосер. Значно кращий накат, швидкісні характеристики, в гору треба більше працювати. Там, де на МТБ можно було, умовно, тупо молотити на 1-1, на шосері треба ставати на ніжки и працювати, не тільки ніжками, але й ручками і всім тілом. :)

Ось тільки ще б свою посадку зловити, бо здається, що та, що є зараз, не дозволяє в повній мірі застосувати потужність м_язів.

Далі буде, до зустрічі в п_ятницю-велорозвратницю! )))

Аватар користувача
butuzik
*
Повідомлень: 45
З нами з: 25.5.13 18:31
Стать: чол

Re: ОФП на МТБ пн.ср.пт

Повідомлення butuzik » 10.10.13 13:18

До речі, якщо ви навчитеся розраховувати передачу буде дуже зручно
передню зірочку ділимо на задню

42\17=2.47 тобто 2 з половиною оберти робить колесо при одному оберті вала каретки.

А коли кажуть 2\6 або 1\3 не можливо зрозуміти з якого боку це 1 і з якого 3 . Вибухає мозок від догадок.
шосери зазвичай вказують цифрами 52\13 або 34\39 першою завжди іде ведуча зірочка ведома другою.
Если есть статья, киньте почитать:) ну вот я не понимаю , что значит 52/13 - какая передняя звездочка, какая задняя , можно более подробнее , ну туплю я:)

14:25: А за счет чего парень ездил на переднем колесе?:))) Клево смотрится:)))

Аватар користувача
Nowl
* * * * *
Повідомлень: 1933
З нами з: 26.3.10 11:05
Стать: жін
Звідки: Dарниця, Дарницька площа

Re: ОФП на МТБ пн.ср.пт

Повідомлення Nowl » 10.10.13 13:29

Если есть статья, киньте почитать:) ну вот я не понимаю , что значит 52/13 - какая передняя звездочка, какая задняя , можно более подробнее , ну туплю я:)
Зображення
(количество зубцов на передней звезде)/(количество зубцов на текущей звездочке кассеты) ...тут наверное перекос цепи 52/25 , да?


52/13 (чуток тяжеловатый расчет, чтоб ездить Лаврскую ))))
расшифровываем:
Первая (52) - это передняя (шоссейные звезды больше, у тебя наверное, самая большая 42 или 44... а на гибриде у меня 48 большая звездочка, а на шоссерах моих компакты стоят, там 50. Видишь, уже может быть путаница, когда говоришь номер передачи на манетке, разница-то огромная).
13 - задняя - это маленькая звездочка, скорее всего вторая или третья от края. Если мы ее номер укажем в кассете, тоже будет не сильно показательно.
If you wait for perfect conditions, you'll never get anything done

Skipper
* * *
Повідомлень: 476
З нами з: 2.2.09 00:23
Стать: чол

Re: ОФП на МТБ пн.ср.пт

Повідомлення Skipper » 10.10.13 13:45

Велик мой, вроде. ))

Спереди насчитал 53 зубца, если не ошибся. Сзади - пока не заморачивался. Там старый 8-рик ещё стоит. Посчитаю-скажу.

Аватар користувача
butuzik
*
Повідомлень: 45
З нами з: 25.5.13 18:31
Стать: чол

Re: ОФП на МТБ пн.ср.пт

Повідомлення butuzik » 10.10.13 14:56

Если есть статья, киньте почитать:) ну вот я не понимаю , что значит 52/13 - какая передняя звездочка, какая задняя , можно более подробнее , ну туплю я:)
Зображення
(количество зубцов на передней звезде)/(количество зубцов на текущей звездочке кассеты) ...тут наверное перекос цепи 52/25 , да?


52/13 (чуток тяжеловатый расчет, чтоб ездить Лаврскую ))))
расшифровываем:
Первая (52) - это передняя (шоссейные звезды больше, у тебя наверное, самая большая 42 или 44... а на гибриде у меня 48 большая звездочка, а на шоссерах моих компакты стоят, там 50. Видишь, уже может быть путаница, когда говоришь номер передачи на манетке, разница-то огромная).
13 - задняя - это маленькая звездочка, скорее всего вторая или третья от края. Если мы ее номер укажем в кассете, тоже будет не сильно показательно.
ПОНЯЛ :Yahoo!: :Yahoo!: :Yahoo!: :Yahoo!:

Аватар користувача
ВелоДім
SiteAdmin
Повідомлень: 3969
З нами з: 18.9.09 19:25
Стать: чол

Re: ОФП на МТБ пн.ср.пт

Повідомлення ВелоДім » 10.10.13 17:52

butuzik, на форуме запрещен мультипостинг (размещение нескольких сообщений подряд одним автором в сравнительно небольшой промежуток времени), это же касается Ваших сообщений в теме ОФП.
Не поняли другое. У Вас есть неделя, чтоб или научиться писать сразу всё, или пользоваться кнопкой "Редактировать" в сообщениях.
Зображення

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: ОФП на МТБ пн.ср.пт

Повідомлення Vadim Bus » 11.10.13 10:40

Жжом.. на 20.00 бажано без торб.
викручуємо одною ногою в гору по 3 рази всього 6 підйомів.
Знайшов музичне супроводження , по енергетиці і вмісту драг компонентів повинно нагадувати емоції та внутрішні відчуття боротьби за коротку гору.. Ритм теж наш))
phpBB [video]


анонс на наступний тиждень.
спробуємо попрацювати на розвиток бистроти. на крайній лівій (коррект) передачі, зі зміщенням на носок сідла з максимальним (за 120) каденсом викручуємо в ту саму гору.

Аватар користувача
pans
* * *
Повідомлень: 264
З нами з: 17.7.11 21:11
Skype: pansikan
Стать: чол
Звідки: Киев-Фастов

Re: ОФП на МТБ пн.ср.пт

Повідомлення pans » 11.10.13 13:09

Спробую сьогодні відпроситися з роботи, щоб встигнути на вкручування. Одною ногою не вийде в мене на топталях, але буду старатися крутити по максимуму.

Skipper
* * *
Повідомлень: 476
З нами з: 2.2.09 00:23
Стать: чол

Re: ОФП на МТБ пн.ср.пт

Повідомлення Skipper » 11.10.13 21:48

Славно катнули! Потихоньку осваиваю технику педалирования в нижнем хвате. Шоссер одназначно заставляет работать те группы смышц, которые на МТБ филонят.)

Аватар користувача
the_mirror
* *
Повідомлень: 107
З нами з: 15.5.12 18:45
Стать: чол
Звідки: Киев, Оболонский, Пл. Шевченка

Re: ОФП на МТБ пн.ср.пт

Повідомлення the_mirror » 11.10.13 22:19

Спасибо, ребят, мне-тренироваться, вам-спасибо. Получил много замечаний, указаний по поводу своей техники и в скором времени буду их выводить в действительность:) Реально народ сильный, значит есть за кем тянуться, есть куда расти... Буду приезжать ещё-ведь реально нравится. Когда едешь на каком-то подъеме думаешь "ДА КОГДА УЖЕ ЭТО КОНЧИТСЯ НАКОНЕЦ?!!1", зато после подъема всегда есть очень классные горки, где можно неплохо погонять:)
Чувствую, что почти не осталось сил... Только дышать и спать-но оно того стоило:D

Dimax
* * *
Повідомлень: 474
З нами з: 19.6.11 17:51
Стать: чол

Re: ОФП на МТБ пн.ср.пт

Повідомлення Dimax » 11.10.13 23:02

Всем спасибо за компанию, реальная покатуха после которой стаешь действительно сильней))) спасибо вадиму за то что гоняет нас ленивых))))
Скипер и какие же мышц задействует шоссер?
Если глаза зеркало души,то скорбь дверь ведущая внутрь!

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: ОФП на МТБ пн.ср.пт

Повідомлення Vadim Bus » 11.10.13 23:28

Всем спасибо за компанию, реальная покатуха после которой стаешь действительно сильней))) спасибо вадиму за то что гоняет нас ленивых))))
Скипер и какие же мышц задействует шоссер?
Спорний вапросік хто кого ганяє)))

На шосері задня поверхня білше задіяна.

Помітив таку річ. Якщо з ранку мав тренування . а сьогодні їх було вже два перед ОФП. 60 кеме темпарік зранку на шосе, потім плавання 4 кеме , то вечірнє ОФП заходить фоном, і ніяких наслідків на наступний день.. Я якщо на свіжу на ОФП, то закислюєшся як спринтер і потім повний капєц на завтра..
У кого є шосери приїжджайте під міст, закатаємось після офп))

Знаєте яка найкорисніша річ відбувається на ОФП на МТБ?
Можливо навіть не всі це відчули. Це не регулярність. Не методичний асортимент навантажень.. Це втрата хомячиної цноти Так , кожне тренування це як гонка, і дає досвіду нічим не менше , рано чи пізно ти починаєш ставати злим і виборювати свою позицію на горі, вивчаєш свого конкурента, стратегічно розкладаєш сили, і рано чи пізно виграєш. Крім накопичення сил і досвіду залишається ще впевненість в собі. На гонку ти приїдеш вже іншою людиною.

Skipper
* * *
Повідомлень: 476
З нами з: 2.2.09 00:23
Стать: чол

Re: ОФП на МТБ пн.ср.пт

Повідомлення Skipper » 12.10.13 00:10

Всем спасибо за компанию, реальная покатуха после которой стаешь действительно сильней))) спасибо вадиму за то что гоняет нас ленивых))))
Скипер и какие же мышц задействует шоссер?
При педалировании на ногах работает больше спина, задница, нежели на МТБ. Я это уже прочувствовал. А также руки, плечи, когда работаешь вгору.
Шкипер.

Defoe_davids
* *
Повідомлень: 154
З нами з: 10.10.09 10:55
Стать: чол

Re: ОФП на МТБ пн.ср.пт

Повідомлення Defoe_davids » 12.10.13 03:00

Всем спасибо за компанию, реальная покатуха после которой стаешь действительно сильней))) спасибо вадиму за то что гоняет нас ленивых))))
Скипер и какие же мышц задействует шоссер?
Спорний вапросік хто кого ганяє)))

На шосері задня поверхня білше задіяна.

Помітив таку річ. Якщо з ранку мав тренування . а сьогодні їх було вже два перед ОФП. 60 кеме темпарік зранку на шосе, потім плавання 4 кеме , то вечірнє ОФП заходить фоном, і ніяких наслідків на наступний день.. Я якщо на свіжу на ОФП, то закислюєшся як спринтер і потім повний капєц на завтра..
У кого є шосери приїжджайте під міст, закатаємось після офп))

Знаєте яка найкорисніша річ відбувається на ОФП на МТБ?
Можливо навіть не всі це відчули. Це не регулярність. Не методичний асортимент навантажень.. Це втрата хомячиної цноти Так , кожне тренування це як гонка, і дає досвіду нічим не менше , рано чи пізно ти починаєш ставати злим і виборювати свою позицію на горі, вивчаєш свого конкурента, стратегічно розкладаєш сили, і рано чи пізно виграєш. Крім накопичення сил і досвіду залишається ще впевненість в собі. На гонку ти приїдеш вже іншою людиною.
так шо целка збита?? (тидищь сам собі по-губам :58: )
по-темі катаній -(я ж теж на мтб відкатав більше року) в мене руки і плечі працювали більше самє на мтб - каак начньош раскачівать тот руль))


тепер ось вам новини із-за бугра. про те що тут люди нормальні бульше 2км на веліку не їздять, це я писав.
круті дяді на карбо-шоссерах так пролітають, що не встигаешь навіть фірму байку розгледіти, не те що познайомитсь.
одного таки спіймав - таких збіговиськ як у нас мало, бо велосипед це не екзотика і стайних рефлексів не існує - кожен сам мобі режисер.
так шо в двіжуху я ще не вписався.
(бо плюс я ще тут пізнаю секрети театрально-мистецького ремесла, ще й на німецькій %) ) не до того
батькам на поклявся (однією рукою на БІБЛІЇ, а іншій на КОБЗАРІ) що не буду самє КАТАТИСЬ - тільки пересуватись
отже зранку в універ - в вечорі додому (туда-абратна по 15км)

тєпер про погане
все думав що всі такі придавлені і приморожені - ні машин ні людей - велосипедисти стоять на світофорі, десь у жопі в 7 ранку?
а от що:

їду я собі такий, веселий, розкрутив карданчик і тут .... мене з мігалкою догоняє поліція, підрізає, як у амєріканських фільмах
поліцаї вискакують, дякую хоч не з пушками, алє суворо так, ніби я коксу везу багацько так)))
і давай мене оформлять:
кажуть ти:- ШО,васа, сліпий??? <------я одразу всьо понял)
одразу зїхав на англійську, бо з ними на німецькій як з Бусом про обмін речовин в організмі - ну не знаю я таких слів ще :unknown:
проїзд на червоне світло карається штрафом в 100євро кажуть
-всьо злазь з вєліка, ми його КОНФІСКУЄМ віддамо тільки коли заплатиш (бо я ж одразу сказав шо денег нет)
-я давай давити на жалість НУ КАК ЖЄ ТАК? я тут нєдавно)))учусь з 2окт
-ти звідки? з України? а в Україні тєж неможна на червоне світло їздити!
-я кажу ТАК, АЛЄ У НАС НЕМАЄ СВІТОФОРІВ! а ті шо є - завжди жовтим блимають! а ВАЩЄ у нас как в Індії - всі їздять як могут - їдеш, значить їдеш)
как у джунглях - хто більше той і прав! І ваще я художнік... *oops*

тут вони охололи, поржали трохи (треба віддати належне поліцаї не такі як у нас - інтелігентні)
між собою покумекали - по системі пробили (повезло - мене немає в базі, є що я вїхав, але ще не прописаний, чомусь, ще не студент. бо ще не отримав студака, документів нема, в портфель глянули - так кросівки змінні - контакти перевзути) що з мене взяти))))

--Їжджай, кажуть, повезло тобі що ти не на мопеді, бо оштрафували би тебе за перевищення - тут тільки 40 можна їхати! за таке можна і на соц роботи потрапити.... 8) #crazy_pilot

откака мля Європа - не повикаблучуешся - ОРДУНГ :dash2:
так шо не треба нам поки європейських задрочок - тренеруватися як будемо?
одразу згадав які крєнделя в Кийові виписуівав - і відморожені "ліца" наших ГАЇшников, що флегматично дивляться на твої с Славентієм фокуси
(ну наприклад коло Главпачтампа)
так що я б звідси тільки асфальт позичив.
не знаю нашо тут люди на МТБ їздять? :duma: всьо РОВНО І ЧЬОТКО, рельси можно паралельним курсом переїжджати....

прикол: пара компютерної графіки - приїхав препод, на фіксі ))) велік заніс з собою в аудиторію
при тому що величезна велопарковка під універом, навіть трохи місця вільного є (хоча байків 20-30 завжди стоїть)
:ROFL: я такого не очікував - не звично ще це мені. Так от окрім прЄдмету порадив купити світло кляте на байк, бо й за це поліцаї можуть забацати
я як уявлю без велосипеда себе - аж тоска хватає, а блималки тут ойойой по 20евро одна штучка... хоть самому паяй
так шо такє.... рідна нєнька ти найкраща, бо там де на тебе всім начхати ти сам собі хазяїн })
але з мене по-троху людину робЛЯТЬ... приїду буду нить - как ви так єздіте, єта же апасна)

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: ОФП на МТБ пн.ср.пт

Повідомлення Vadim Bus » 12.10.13 03:10

Ігнатій, ти шо з дитячого піаніно текст набираєш? В цій гілці не можна п'яному писати. Маскуйся якось.. Сильно палися )))
Весело у Вас там, мигалочкі по 20 евро, обмеження.. А у нас поки що спакуха. ГАйці нас не бачать в упор, а коли на червоний то щей відвертаються. Менталітет)).
Якщо є можливість злови там якихось гонорових фашистів на шосерах і фоткі зроби, ну і так собі, огляд володоріжок і інфраструктури.. Цікаво ..


Повернутись до “Велоранок\ веловечір\ велодень \ велоніч”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 16 гостей