(ЗНАЙДЕНО!!!) Украден Бриджстоун Субмаринер Custom

для оголошень про вкрадені велосипеди
Правила форуму
Перед созданием новой темы в разделе "Украденные велосипеды" обязательно ознакомьтесь с правилами раздела
Аватар користувача
rozumnyk
* *
Повідомлень: 141
З нами з: 10.3.05 12:31
Стать: чол
Звідки: Київ, Троєщина

(ЗНАЙДЕНО!!!) Украден Бриджстоун Субмаринер Custom

Повідомлення rozumnyk » 5.4.16 19:30

Ну от і моя черга просити допомоги. Якись чудак на букву "м" взяв покористуватись без мого відома мою гордість.
Бріджстоун Субмарінер, рама і обода пофарбована в яскравий помаранчевий колір + спереду чорна металева корзинка інтегрована в кермо. Нексус на 3 швидкості. Вел такий один в світі, повний кастом. Велосипед стояв за адресою Сагайдачного 10/5. Розшарте пліз.
тел. 097 382 15 54
Зображення
Востаннє редагувалось 31.5.16 09:43 користувачем rozumnyk, всього редагувалось 1 раз.
"...everything that ends on "-inium" and "-anium" does not come cheap"

Аватар користувача
Technician
steel is real
Повідомлень: 1503
З нами з: 18.4.14 20:18
Стать: чол
Звідки: оттуда

Re: Бриджстоун Субмаринер Custom

Повідомлення Technician » 5.4.16 19:39

Мониторю барахолки стальных великов, если всплывёт, маякну. Такое сбыть будет очень трудно.
tumbleweed-092.tumblr.com

Аватар користувача
rozumnyk
* *
Повідомлень: 141
З нами з: 10.3.05 12:31
Стать: чол
Звідки: Київ, Троєщина

Re: Бриджстоун Субмаринер Custom

Повідомлення rozumnyk » 5.4.16 19:44

Мониторю барахолки стальных великов, если всплывёт, маякну. Такое сбыть будет очень трудно.
Спасибо огромное
"...everything that ends on "-inium" and "-anium" does not come cheap"

Аватар користувача
Maksym
*********
Повідомлень: 5638
З нами з: 29.5.06 22:57
Стать: чол
Звідки: Київ, Куренівка

Re: Бриджстоун Субмаринер Custom

Повідомлення Maksym » 5.4.16 19:51

Такое сбыть будет очень трудно.
Да он уже быстрее всего перекрашен. Разве что корзинка - характерный признак.

Аватар користувача
rozumnyk
* *
Повідомлень: 141
З нами з: 10.3.05 12:31
Стать: чол
Звідки: Київ, Троєщина

Re: Украден Бриджстоун Субмаринер Custom

Повідомлення rozumnyk » 6.4.16 21:16

На цьому скріншоті наврядчи можна розгледіти тонкі риси обличчя і нюанси міміки, але все ж, можливо ця постать комусь знайома.
Зображення
"...everything that ends on "-inium" and "-anium" does not come cheap"

Аватар користувача
rozumnyk
* *
Повідомлень: 141
З нами з: 10.3.05 12:31
Стать: чол
Звідки: Київ, Троєщина

Re: Украден Бриджстоун Субмаринер Custom

Повідомлення rozumnyk » 8.4.16 09:28

Вчора вже почали дзвонити з пропозиціями викупу :D
"...everything that ends on "-inium" and "-anium" does not come cheap"

Аватар користувача
rozumnyk
* *
Повідомлень: 141
З нами з: 10.3.05 12:31
Стать: чол
Звідки: Київ, Троєщина

Re: Украден Бриджстоун Субмаринер Custom

Повідомлення rozumnyk » 21.4.16 10:18

Пацантре, сталось диво, знайшов я свого красеня. 8-) Три тижні моніторингу об'яв на сландо, всіляких ломбардів тощо дало результат. Вел виставили на продаж у Вінниці в ломбарді. Притому об'ява була без фото. Телефонний дзвінок, порозпитував деталі, попросив щоби вислали фото. І ... бінго, мій ріднесенький. :roll: Відразу подзвонив в вінницьку поліцію :help :help , патруль поїхав за адресою ломбарду і арештували його.
Тепер починається не зовсім зрозуміла для мене процедура, яким чином поліція має його мені повернути? :dash2: :dash2: Хтось стикався з такою ситуацією?
До свого слідчого не можу доздвонитись вже другий день })
"...everything that ends on "-inium" and "-anium" does not come cheap"

Аватар користувача
Iron Will
* * * *
Повідомлень: 735
З нами з: 27.12.12 19:07
Skype: dikiy9001
Стать: чол
Звідки: Осокорский старожил

Re: Украден Бриджстоун Субмаринер Custom

Повідомлення Iron Will » 10.5.16 19:05

И все же какая процедура,как успехи?
Лю-у-уди –- л-о-оси. (с)

Дякую тобі, Боже, за Specialized!

Аватар користувача
rozumnyk
* *
Повідомлень: 141
З нами з: 10.3.05 12:31
Стать: чол
Звідки: Київ, Троєщина

Re: Украден Бриджстоун Субмаринер Custom

Повідомлення rozumnyk » 31.5.16 09:42

Сьогодні нарешті трапився хеппі-енд Я боровся зі слідчими, прокурорами і суддями і знов зі слідчими і нарешті він вдома. Я щасливий як дитина )))
Я таки додавив слідчу щоби вона подавала документи на прокурора, додавив прокурора щоби він подав документи до суду і суд виніс рішення на мою користь. Потім я ще два тижні не міг поїхати у Вінницю, щоби його забрати, бо слідча не могла оформити відрядження. І ось сьогодні мені дозволили їхати без неї і забирати вел.
Панове, найцінніше в цьому досвіді, це те, що я заставив систему ворушитись без жодних стимулів і раджу всім, не давайте їм гроші!!!!!! і ваша радість від перемоги буде безмежна.
"...everything that ends on "-inium" and "-anium" does not come cheap"

Ken Adams
*
Повідомлень: 21
З нами з: 10.5.16 11:43
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Украден Бриджстоун Субмаринер Custom

Повідомлення Ken Adams » 31.5.16 16:27

Сьогодні нарешті трапився хеппі-енд Я боровся зі слідчими, прокурорами і суддями і знов зі слідчими і нарешті він вдома. Я щасливий як дитина )))
Я таки додавив слідчу щоби вона подавала документи на прокурора, додавив прокурора щоби він подав документи до суду і суд виніс рішення на мою користь. Потім я ще два тижні не міг поїхати у Вінницю, щоби його забрати, бо слідча не могла оформити відрядження. І ось сьогодні мені дозволили їхати без неї і забирати вел.
Панове, найцінніше в цьому досвіді, це те, що я заставив систему ворушитись без жодних стимулів і раджу всім, не давайте їм гроші!!!!!! і ваша радість від перемоги буде безмежна.
Круто!) поздравляю :good:

Аватар користувача
Ichbin Dubist
* * * *
Повідомлень: 966
З нами з: 6.7.09 21:05
Skype: gnat_kuzovkov
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: (ЗНАЙДЕНО!!!) Украден Бриджстоун Субмаринер Custom

Повідомлення Ichbin Dubist » 31.5.16 16:37

мої вітання. реально приємно подібні кінцівки читати
"...ein Licht erhellt den Horizont erheb´ den Blick zum Morgengrauen.." (c) Der Prager Handgriff

Аватар користувача
Maksym
*********
Повідомлень: 5638
З нами з: 29.5.06 22:57
Стать: чол
Звідки: Київ, Куренівка

Re: (ЗНАЙДЕНО!!!) Украден Бриджстоун Субмаринер Custom

Повідомлення Maksym » 31.5.16 17:46

Мої вітання! Казково пощастило, що за весь цей час велосипед не перемістили до іншого ломбарду.

Аватар користувача
lisapedist
* * * * *
Повідомлень: 1642
З нами з: 13.10.08 18:18
Стать: чол
Звідки: ПОХ

Re: (ЗНАЙДЕНО!!!) Украден Бриджстоун Субмаринер Custom

Повідомлення lisapedist » 1.6.16 08:55

конгратюлейшинз!

Хочеться вірити що це все ж таки пов'язано з реформою МВС і подібні месаджі будуть траплятися частіше (бо на моїй пам'яті поки що тільки ще один хлопець знайшов свого вела, але там наче складності з поверненням).
Мэнэ не цикавыть миныстерство туризму,
Я сам сэбэ турыст, я маю харызму!

Андрей85
*
Повідомлень: 5
З нами з: 1.6.16 12:48
Стать: чол

Re: (ЗНАЙДЕНО!!!) Украден Бриджстоун Субмаринер Custom

Повідомлення Андрей85 » 2.6.16 10:43

Добрый день!!! Не могли бы Вы скинуть сайты барахолок..У нас вчера тоже украли велосипед, район м. Святошино ((( Giant Terrago 3
Ищу где могу!!! И на olx, и на форумах...Какие есть барахолки???? Пожалуйста, помогите!!!!

Аватар користувача
Maksym
*********
Повідомлень: 5638
З нами з: 29.5.06 22:57
Стать: чол
Звідки: Київ, Куренівка

Re: (ЗНАЙДЕНО!!!) Украден Бриджстоун Субмаринер Custom

Повідомлення Maksym » 2.6.16 11:33

Ломбарды! Все ломбарды Украины!

Kharchenko.Taras
* *
Повідомлень: 113
З нами з: 8.3.11 14:36
Стать: чол

Re: (ЗНАЙДЕНО!!!) Украден Бриджстоун Субмаринер Custom

Повідомлення Kharchenko.Taras » 7.6.16 07:38

У меня тоже украли велосипеды, нашел украденый велосипед на olx обратился в полицию, мне сказали что это не в их компетенции. Пытался сам выйти на связь с продавцом, но как то не очень успешно.... В милиции следователь изначальный уволился, нового еще не назначили. Так что поздравляю тебе очень повезло

Аватар користувача
rozumnyk
* *
Повідомлень: 141
З нами з: 10.3.05 12:31
Стать: чол
Звідки: Київ, Троєщина

Re: (ЗНАЙДЕНО!!!) Украден Бриджстоун Субмаринер Custom

Повідомлення rozumnyk » 8.6.16 21:15

Добрый день!!! Не могли бы Вы скинуть сайты барахолок..У нас вчера тоже украли велосипед, район м. Святошино ((( Giant Terrago 3
Ищу где могу!!! И на olx, и на форумах...Какие есть барахолки???? Пожалуйста, помогите!!!!
Насправді потрібно дивитись весь інтернет.
Я три тижні кожен вечір продивлявся оlx, техноскарб і всі інші можливі барахолки. просто гуглив за запитом "помаранчевий велосипед". Останній метод спрацював. Мені ще пощастило що в мене велосипед кастомий.
"...everything that ends on "-inium" and "-anium" does not come cheap"

Аватар користувача
rozumnyk
* *
Повідомлень: 141
З нами з: 10.3.05 12:31
Стать: чол
Звідки: Київ, Троєщина

Re: (ЗНАЙДЕНО!!!) Украден Бриджстоун Субмаринер Custom

Повідомлення rozumnyk » 8.6.16 21:16

У меня тоже украли велосипеды, нашел украденый велосипед на olx обратился в полицию, мне сказали что это не в их компетенции. Пытался сам выйти на связь с продавцом, но как то не очень успешно.... В милиции следователь изначальный уволился, нового еще не назначили. Так что поздравляю тебе очень повезло
Важливо відразу після крадіжки викликати поліцію і написати заяву. Тоді вони змушені будуть відкрити справу про крадіжку і це вже буде їх справа.
"...everything that ends on "-inium" and "-anium" does not come cheap"

mr_runa
* *
Повідомлень: 114
З нами з: 9.4.14 13:37
Стать: чол

Re: (ЗНАЙДЕНО!!!) Украден Бриджстоун Субмаринер Custom

Повідомлення mr_runa » 8.6.16 21:21

Сначала не правильно прочел. Да в полицию нужно обязательно заявление и сразу писать.

Kharchenko.Taras
* *
Повідомлень: 113
З нами з: 8.3.11 14:36
Стать: чол

Re: (ЗНАЙДЕНО!!!) Украден Бриджстоун Субмаринер Custom

Повідомлення Kharchenko.Taras » 11.6.16 05:32

Я писал в милицию заявление сразу после обнаружения кражи. Но как сказал выше следователь который "занимался" заявлением - уволился. Нового не назначили. В полицию когда обратился при обнаружении велосипеда на олх - они сказали не их компетенция. В милиции начали кормить завтраками. Надо писать жалобы и тратить кучу своего времени чтобы менять систему и то возможно результат будет у меня одного а следующий будет то же самое делать....

Аватар користувача
rozumnyk
* *
Повідомлень: 141
З нами з: 10.3.05 12:31
Стать: чол
Звідки: Київ, Троєщина

Re: (ЗНАЙДЕНО!!!) Украден Бриджстоун Субмаринер Custom

Повідомлення rozumnyk » 15.6.16 14:03

Я писал в милицию заявление сразу после обнаружения кражи. Но как сказал выше следователь который "занимался" заявлением - уволился. Нового не назначили. В полицию когда обратился при обнаружении велосипеда на олх - они сказали не их компетенция. В милиции начали кормить завтраками. Надо писать жалобы и тратить кучу своего времени чтобы менять систему и то возможно результат будет у меня одного а следующий будет то же самое делать....
Потрібно скаржитись і притому дуже наполегливо. Велосипеде їм не цікаві. Ніхто ними займатись не буде
"...everything that ends on "-inium" and "-anium" does not come cheap"


Повернутись до “Вкрадені велосипеди”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 23 гостей