Велоподорож Тернопіль - мис Рока (Серпень-Жовтень 2017)

форум для тих, хто збирається поїхати в похід на велосипедах
Robin van Kristy
*
Повідомлень: 3
З нами з: 14.4.17 18:46
Стать: чол

Велоподорож Тернопіль - мис Рока (Серпень-Жовтень 2017)

Повідомлення Robin van Kristy » 15.4.17 17:46

Планую поїздку Європою, з Тернополя до мису Рока що в Португалії. Старт на початку Серпня і до кінця Жовтня (правила шенген зони нажаль більше мені не дозволяють ). Орієнтовний кілометраж від 4000 до 5000 км, так як маршрут по ходу поїздки може коригуватись. Основна ціль поїздки Швейцарія (як на мене то невеличкий рай на землі) і Альпи тому просто не буде))

Приблизний маршрут: Тернопіль - Польща - Чехія - Австрія - Швейцарія - Франція - Іспанія - Португалія - мис Рока, далі котим до міста (якого залежить від того скільки залишилось вільних днів, як варіант Барселона) в якому віддаєм роверики перевізникам і з якого летимо в Польщу або, так як тоді вже буде літати до нас і Ryanair, то прямо у Львів. Більш детальніше не розписую бо є шо писати, та і навряд чи вдасться чітко дотримуватись спланованого.

Проживання в наметі, інколи в недорогих кемпінгах + кауч.

Бюджет поїздки: критичний мінімум 600 євро, а так щоб комфортно то близько 1000.


Пару слів про себе: адекватний хлопчина 27-и років з дещо прогресивними думками, які і спонукають мене до непритаманних більшості мого віку вчинків Подібного роду поїздки залишать дужееее багато спогадів і досвіду. А загалом спокійний, врівноважений і палкий до пригод! Думка про таку поїздку виникла давно і потихенько готувався до неї, як результат хороший "кінь" і спорядження, ЦЕ НЕ Є СПОНТАННИМ ЧИ НЕ ОБДУМАНИМ РІШЕННЯМ, якшо шо.
Нажаль серед друзів і знайомих не знайшлось кому скласти компанію, всі хотіли б і всі розуміють що це дуже круто але всі надзайняті життєвими перипетіями))

Якщо когось цікавит пишіть, зустрінемось обговоримо а може і разом поїдемо))
Впенений таких людей є багато, може і знайду!

Повернутись до “Походи”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей