Конкурс велопоходів "Глобус України - 2016". Результати

форум для тих, хто збирається поїхати в похід на велосипедах
Аватар користувача
Ul@senko
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Повідомлень: 14973
З нами з: 2.4.10 22:07
Стать: жін
Звідки: Київ (Нивки, Сирець)

Конкурс велопоходів "Глобус України - 2016". Результати

Повідомлення Ul@senko » 21.2.17 22:13

Отже, за результатами оцінок суддів вітаємо переможців :volna: :
- у номінації Велопохід Зарубіжжям
Show
оскільки кількість походів у категорії Далеке зарубіжжя менше 5, відбулося об`єднання категорій
1 місце – Норвегія. Лофотенськи острови. Велопохід з дитиною 1.5 роки
2 місце – Велопрогулянка: тропами Тушетії. Грузія 2016
3 місце - Балкани

- у номінації Велопохід Україною (5 і більше ходових днів)
1 місце – Ніколи не здавайся! Велоподорож Горганами!
2 місце – В пошуках червоної рути
3 місце - Несамовита Франківщина або край контрастів

- у номінації Похід вихідного дня (2-4 ходових дні)
1 місце – Гранітно-степове Побужжя
2 місце – Три перевали
3 місце - Дорогами стародавньої Ольвії

- у номінації Одноденний похід
1 місце – Вугільні розломи
2 місце – Лівобережна двохсотка осінніми ґрунтами
3 місце - Ендуро-Ворожеска

- у номінації Приз глядацьких симпатій
1 місце –Норвегія. Лофотенські острови. Велопохід з дитиною 1.5 роки
2 місце - Велопрогулянка: тропами Тушетії. Грузія 2016
3 місце - Ніколи не здавайся! Велоподорож Горганами!

Але це ще не все..
Переможців у додаткових, не менш цікавих, номінаціях буде оголошено на церемонії нагородження.
Інтрига триває :roll: !

Не забуваємо, що 26.02 відбудеться вручення призів і цікаві виступи учасників Конкурсу.
Запрошуйте друзів і приходьте! Буде цікаво :yes .
Краще зноситися, аніж заіржавіти.

Аватар користувача
kushnixon
*
Повідомлень: 8
З нами з: 4.3.12 18:23
Стать: чол

Re: Конкурс велопоходів "Глобус України - 2016". Результати голосування

Повідомлення kushnixon » 21.2.17 22:45

Дивно, що категорію "Далеке зарубіжжя" об`єднали. Цього не було в умовах конкурсу.
Цікаво подивитися розподіл балів і місця нижче 3-го.

Аватар користувача
Alex_HYXT
* * * * *
Повідомлень: 1294
З нами з: 31.5.10 20:34
Стать: чол
Звідки: Київ, пр. Науки (поряд автовокзал)

Re: Конкурс велопоходів "Глобус України - 2016". Результати

Повідомлення Alex_HYXT » 21.2.17 22:53

Цікаво, що голосування формучан в принципі співпало з рішенням суддів.
Все що відбувається на краще.

Аватар користувача
Ul@senko
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Повідомлень: 14973
З нами з: 2.4.10 22:07
Стать: жін
Звідки: Київ (Нивки, Сирець)

Re: Конкурс велопоходів "Глобус України - 2016". Результати голосування

Повідомлення Ul@senko » 21.2.17 23:23

Дивно, що категорію "Далеке зарубіжжя" об`єднали. Цього не було в умовах конкурсу.
так відбувалося і в минулому році, на жаль під час редагування ця норма з Положення зникла :dash2: .
Щиро перепрошую, наступного року все виправимо.
Цікаво подивитися розподіл балів і місця нижче 3-го.
всі результати обов"язково будуть обнародувані найближчим часом.
Краще зноситися, аніж заіржавіти.

Аватар користувача
Amid88
* *
Повідомлень: 117
З нами з: 21.8.12 22:12
Стать: чол

Re: Конкурс велопоходів "Глобус України - 2016". Результати голосування

Повідомлення Amid88 » 21.2.17 23:28

Дивно, що категорію "Далеке зарубіжжя" об`єднали. Цього не було в умовах конкурсу.
Цікаво подивитися розподіл балів і місця нижче 3-го.
Мабуть мені не слід було б нічого писати зараз, так як мій звіт попав в трійку, але..
Повністю згодний з kushnixon.
Були попередні умови, в яких було сказано про 2 різні категорії Зарубіжжя. Якщо с самого початку була умова, що кількість звітів для існування категорії повинна бути більша за 5, то про це треба було вказати с самого початку.
А зараз це виглядає так, що організатори побачивши невелику кількість звітів вирішили, а що давайте зекономимо... Не думаю, що зекномлені гроші щось вирішують для ВК, а мінус в карму пішов :)

P.S. як на мене, звіт "Тандемом по Альпах" вирізняється оригінальністю і вартий на загальне визнання.
P.P.S. Все що написав вище - просто думки вголос :)

Аватар користувача
Ul@senko
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Повідомлень: 14973
З нами з: 2.4.10 22:07
Стать: жін
Звідки: Київ (Нивки, Сирець)

Re: Конкурс велопоходів "Глобус України - 2016". Результати голосування

Повідомлення Ul@senko » 21.2.17 23:50

Мабуть мені не слід було б нічого писати зараз, так як мій звіт попав в трійку, але..
Повністю згодний з kushnixon.
Були попередні умови, в яких було сказано про 2 різні категорії Зарубіжжя. Якщо с самого початку була умова, що кількість звітів для існування категорії повинна бути більша за 5, то про це треба було вказати с самого початку.
це недогляд орг. комітету, за що приношу свої вибачення. Хоча я не зовсім розумію, що це змінило б :unknown: .
Останній похід було подано за 3 хв. до кінця реєстрації, і це був третій похід у далекому Зарубіжжі. Третій похід у своїй номінації.
Погодьтеся, розігрувати три місця серед трьох учасників якось нелогічно.
А зараз це виглядає так, що організатори побачивши невелику кількість звітів вирішили, а що давайте зекономимо... Не думаю, що зекномлені гроші щось вирішують для ВК, а мінус в карму пішов :)
оскільки вельмишановний Пан не знає, куди пішли ті гроші, я б не радила кидатися такими звинуваченнями.
Зачекайте до неділі.
Краще зноситися, аніж заіржавіти.

Аватар користувача
Amid88
* *
Повідомлень: 117
З нами з: 21.8.12 22:12
Стать: чол

Re: Конкурс велопоходів "Глобус України - 2016". Результати

Повідомлення Amid88 » 22.2.17 00:24

оскільки вельмишановний Пан не знає, куди пішли ті гроші, я б не радила кидатися такими звинуваченнями.
Зачекайте до неділі.
Аня, приємно, що мене величаєш "паном", але жодних звинувачень з мого боку ні до кого немає! Ключова думка була тут:
P.P.S. Все що написав вище - просто думки вголос :)

Було б дуже круто, якщо в неділю відзначать і ті звіти, що не ввійшли.
І питання зовсім не в грошах, а в визнанні достойних звітів!!! Якщо бюджет справді прийшлось скоротити через те, що гроші пійшли на більш важливі справи, то прошу будь ласка, суму, яка призначалася за мій звіт розділити між 4-6 місцями категорії "Зарубіжжя". Дякую.

Аватар користувача
senna
*********
Повідомлень: 3811
З нами з: 24.9.03 15:48
Стать: жін

Re: Конкурс велопоходів "Глобус України - 2016". Результати голосування

Повідомлення senna » 22.2.17 09:17

P.S. як на мене, звіт "Тандемом по Альпах" вирізняється оригінальністю і вартий на загальне визнання.
P.P.S. Все що написав вище - просто думки вголос :)
Вообще-то конкурс у нас - Конкурс Велопоходов. А не Конкурс отчетов. Оцениваются походы, а не отчеты =====> Награждается организатор походов, а не писатель отчетов. Вот, цитата из Положения, эта часть при внесении комментариев не пропадала:
Призами в категоріях 1-5 нагороджуються організатори-переможці або їх довірені особи, пам'ятні дипломи отримують всі учасники груп-переможців. Приз в категорії 3 "Приз глядацьких симпатій" вручається автору звіту.
Но у вас в Грузии все было настолько хорошо, что и поход, и отчет были оценены по достоинству и судьями, и зрительскими симпатиями :Rose: И я уже хочу туда ехать :))
да благословит вас Аллах и даст любовь и счастье как в этой жизни, так и в следующей.

Аватар користувача
senna
*********
Повідомлень: 3811
З нами з: 24.9.03 15:48
Стать: жін

Re: Конкурс велопоходів "Глобус України - 2016". Результати

Повідомлення senna » 22.2.17 09:31

И еще, в прошлых годах было так много разнообразных походов по Зарубежью, что я приняла решение разделить Зарубежье на Ближнее и Дальнее. Награждаемых получалось в два раза больше, и никто обиженным при этом себя не чувствовал :))) Все с радостью принимали призы :))) хотя в Положении об этом не было написано ни слова :)
да благословит вас Аллах и даст любовь и счастье как в этой жизни, так и в следующей.

Аватар користувача
Toni Parker
*********
Повідомлень: 3074
З нами з: 31.1.08 10:55
Skype: toniparker1989
Стать: чол
Звідки: Літки

Re: Конкурс велопоходів "Глобус України - 2016". Результати

Повідомлення Toni Parker » 22.2.17 09:57

Вставлю свої 5 копійок)
Вважаю правильною практику/тактику об`єднувати категорії, якщо кількість звітів у них менша 6! Має ж бути хоч якась конкуренція, хоча б на одне призове місце по двоє претендентів мінімум.
Також вітаю велику кількість призових категорій! 39 конкурсних звітів у 2016 році - це гарний показник!! Також виправдало сподівання продовження терміну подачі звітів до кінця січня. З нового року було подано 17 звітів, 6 з яких зайняли призові місця.
Рай - это старый английский дом, китайская кисло-сладкая кухня, украинская жена и американская зарплата.
"Все мы в этом мире только странники"

Аватар користувача
addonis
* * * * *
Повідомлень: 1244
З нами з: 26.4.11 12:49
Skype: Klimenko Andrew
Стать: чол
Звідки: Киев, Оболонь

Re: Конкурс велопоходів "Глобус України - 2016". Результати

Повідомлення addonis » 22.2.17 10:09

Вставлю свої 5 копійок)
Вважаю правильною практику/тактику об`єднувати категорії, якщо кількість звітів у них менша 6! Має ж бути хоч якась конкуренція, хоча б на одне призове місце по двоє претендентів мінімум.
Також вітаю велику кількість призових категорій! 39 конкурсних звітів у 2016 році - це гарний показник!! Також виправдало сподівання продовження терміну подачі звітів до кінця січня. З нового року було подано 17 звітів, 6 з яких зайняли призові місця.
Денис, все мы бы хотели видеть как минимум 6, а лучше 10 отчетов в каждой номинации, но увы... поехать за границу (да еще и куда-то далеко) не все могут((.
Я выдвигал предложение о минимуме 3 походов - у нас цель не дать кому-то первое, второе и третье место, а популяризация велодвижения, стимулирование людей не только кататься круто, но и описывать это, с треками, с фотками, видео и тд.

Допустим и такую ситуацию, что по Зарубежью (в обеих номинациях) было по 4 участника, и что? Они не подпадали под условия конкурса (минимум 5 заявок), следовало номинацию убрать а труд людей (огромный труд) пропал бы даром.
У нас не чемпионат мира - цель, все-таки, другая.

В этом году конкуренция среди походов по Зарубежью и Украине была очень высокая - такого еще не было и лично мне пришлось непросто с оцениванием.
http://klimenkoam.livejournal.com/

Аватар користувача
vitox
*********
Повідомлень: 2125
З нами з: 5.7.11 15:18
Стать: чол
Звідки: Kyiv

Re: Конкурс велопоходів "Глобус України - 2016". Результати

Повідомлення vitox » 22.2.17 10:21

Загальні оцінки суддів у файлі нижче.

Єдине побажання до всіх: ставитись до них лише як до оцінок суддів в кожній номінації "..., виходячи з повноти представленої у звіті інформації, власного досвіду, знань та дотримуючись принципів неупередженості." І не більше. Це не розрахунки точності роботи великого адронного колайдера, не проектування міцності хмарочоса Бурдж-Халіфа, не перевірка ефективності найновіших антибіотиків. Навіть вимірювання часу фінішу секундоміром має свої нюанси. Якщо ж Ваша власна думка в чомусь відрізнятиметься, то це надзвичайно добре. Значить, ми всі не рОботи, а живі люди. :friends:

І головне.
Мета цього конкурсу - зовсім не атестація учасників. Дуже хочеться вірити, що кожен проїхав свій маршрут і написав звіт не за майбутні оцінки, а для себе і тієї команди, з якою ви разом пройшли через випробування. Все, за чим ми відправляємось в подорож, ми отримуємо ще там. Усі ті незабутні емоції та враження - найголовніша нагорода. А результати Конкурсу - то лише додатковий приємний бонус.
Вкладення
Globe UA-2016.xls
(45.5 Кіб) Завантажено 92 разів

Аватар користувача
Ul@senko
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Повідомлень: 14973
З нами з: 2.4.10 22:07
Стать: жін
Звідки: Київ (Нивки, Сирець)

Re: Конкурс велопоходів "Глобус України - 2016". Результати

Повідомлення Ul@senko » 22.2.17 14:44

Також вітаю велику кількість призових категорій! 39 конкурсних звітів у 2016 році - це гарний показник!! Також виправдало сподівання продовження терміну подачі звітів до кінця січня. З нового року було подано 17 звітів, 6 з яких зайняли призові місця.
Денисе, +100500. Цьогорічний конкурс дуже крутий і різноманітний виявився: тут тобі мандрівки на батьківщину і європейські смаколики, ендуро і тандем, невеликі дистанції (30-40 км) і лосині (200 км), вікові учасники і купа дітей, які мають тепер що згадати.
Сподіваюся тенденція збережеться :Bravo: .
Краще зноситися, аніж заіржавіти.

Аватар користувача
kushnixon
*
Повідомлень: 8
З нами з: 4.3.12 18:23
Стать: чол

Re: Конкурс велопоходів "Глобус України - 2016". Результати

Повідомлення kushnixon » 22.2.17 15:03

Дякую за результати.
Погодьтеся, розігрувати три місця серед трьох учасників якось нелогічно.
Но ще не логічніше зміна положення конкурсу, при підведенні його підсумків.
Також не логічно, що 2 місця в категорії БЗ, забрали звіти з ДЗ. В них було досталь учасників.

Аватар користувача
Ul@senko
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Повідомлень: 14973
З нами з: 2.4.10 22:07
Стать: жін
Звідки: Київ (Нивки, Сирець)

Re: Конкурс велопоходів "Глобус України - 2016". Результати

Повідомлення Ul@senko » 22.2.17 15:07

Ще раз повторю: правила не змінювали (минулого року мали такий же прецедент), просто у зв"язку з частковою зміною орг. комітету дався взнаки брак досвіду.
Зрештою зайти дописати у Положення кілька слів заднім числом - це зробити дуже легко. Але я вважаю, що це було б нечесно.
Наступного року цю норму буде прописано.
Краще зноситися, аніж заіржавіти.

Аватар користувача
alekhan
*
Повідомлень: 38
З нами з: 22.11.16 01:16
Skype: lekhan61
Стать: чол
Звідки: Одеська обл, Білгород-Дністровський
Контактна інформація:

Re: Конкурс велопоходів "Глобус України - 2016". Результати

Повідомлення alekhan » 27.2.17 17:21

Победители, за Вами слово:

Просимо допомогти фінансово з придбанням тепловізора. Цей тепловізор вкрай необхідний підрозділу мого сина, Тараса, який після служби в добровольчих батальйонах пішов на контракт в ЗСУ і зараз служить у 79 бригаді. Нажаль той тепловізор, який раніше в їхній роті, згорів під час пожежі, яка знищила кілька наметів. Тарас зараз на передовій, будуть там стільки скільки потрібно, щоб захистити нашу україну від навіженного сусіда. В умовах, коли ворог підповзає на відстань в 100-150 метрів саме тепловізор може врятувати десятки життів. Нажаль, його колегу, нашого земляка, Романа Гульченка, врятувати не вдалося, він загинув кілька днів тому, як герой, воюючи в складі тієї ж 79ки. Вірю, що ми разом зможемо дати більше шансів на перемогу нашим хлопцям, тож прошу долучитися до збору коштів самим та зробити репост цього повідомлення. Сума, яку треба зібрати - орієнтовно 77 000грн. Знаю, що це багато, але якщо 200 людей перекажуть хоча б по 400грн, то ми реально допоможемо цілій роті тримати оборону і врятуємо життя кращих з українців.

Реквізити для перерахування коштів:
Картка Приватбанку:5168755381454392
Власник: Ельгіза Апонюк
Вітання з Чорного моря!



Повернутись до “Походи”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей