Червоний з надписом "pro" - Kellys Majestic

Для фотографій і комплектації кастомних роверiв веложителiв, з подальшим обговоренням їх з іншими користувачами ...
Аватар користувача
Бешенный_бантик
модератор
Повідомлень: 2631
З нами з: 15.1.07 12:32
Стать: чол
Звідки: Киев, Борщаговка

Re: Червоний з надписом "pro" - Kellys Majestic

Повідомлення Бешенный_бантик » 9.6.11 14:15

а казав "келлис не хацю")))
ездю абы как и абы где

Аватар користувача
8RydeR
*********
Повідомлень: 2591
З нами з: 2.5.09 20:43
Skype: eight.ryder
Стать: чол
Звідки: м. Харківська

Re: Червоний з надписом "pro" - Kellys Majestic

Повідомлення 8RydeR » 9.6.11 14:28

Ну не хотів.
Хтось мені кидав лінк на червону раму Big Sur, яку продають в Одеcі. Я ще тоді сказав "фу, у мене не буде червоного велосипеда". :)

Але потім прицінився, подумав, пораскинув мізками.

Реально Келлісу немає конкурентів, як мінімум для голодних і холодних студентів, як я.

Альтернативи були:
Giant ATX PRO
GIANT ATX 7
б/у GF Marlin

Келліс привабив новизною і вагою.
http://www.endomondo.com/profile/9638657
любой велосипедист вам скажет, что шея - это вынос мозга

Аватар користувача
Говорящий Самовар
* * * *
Повідомлень: 562
З нами з: 2.9.09 22:28
Skype: omgcox
Стать: чол
Звідки: Фастів

Re: Червоний з надписом "pro" - Kellys Majestic

Повідомлення Говорящий Самовар » 9.6.11 16:02

в цій ціновій категорії ще є меріда маттс лайт..дуже цікавий варіант

Аватар користувача
human
* * * *
Повідомлень: 570
З нами з: 13.2.09 12:08
Стать: чол
Звідки: кременчуг

Re: Червоний з надписом "pro" - Kellys Majestic

Повідомлення human » 9.6.11 17:43

Хорош лисапет :good:
поздравляю щасливого владельца

кстати седло можно выровнять если сдвинуть ниже подседел,но это как должно быть :grin:

Аватар користувача
Oversun
* * * * *
Повідомлень: 1329
З нами з: 30.1.07 19:00
Skype: Oversun.
Стать: чол
Звідки: Одесса --> Киев

Re: Червоний з надписом "pro" - Kellys Majestic

Повідомлення Oversun » 9.6.11 19:41

а казав "келлис не хацю")))
Так все поначалу говорят :grin:

Аватар користувача
8RydeR
*********
Повідомлень: 2591
З нами з: 2.5.09 20:43
Skype: eight.ryder
Стать: чол
Звідки: м. Харківська

Re: Червоний з надписом "pro" - Kellys Majestic

Повідомлення 8RydeR » 9.6.11 20:25

нахили сідуху вверх підсиділ опусти, відчуєш як має сидітися, я недавно відчув, одразу і проблему з колінами вирішиш ;)
САНЯ!!! :friends:

Сработало!

Підсиділку чуть ниже, сідло вирівняв - сиджу, як Бог. :Yahoo!:
http://www.endomondo.com/profile/9638657
любой велосипедист вам скажет, что шея - это вынос мозга

Аватар користувача
tosha
* * * * *
Повідомлень: 1632
З нами з: 4.1.07 17:52
Skype: tosha125
Стать: чол
Звідки: город-герой Киев, Южный квартал

Re: Червоний з надписом "pro" - Kellys Majestic

Повідомлення tosha » 10.6.11 13:07

Хтось мені кидав лінк на червону раму Big Sur, яку продають в Одеcі. Я ще тоді сказав "фу, у мене не буде червоного велосипеда". :)
Это ты ооочень зря...
Злые собаки нyжны, чтобы отгонять добрых людей..

Аватар користувача
Kalina
* * *
Повідомлень: 255
З нами з: 12.5.09 09:15
Стать: чол
Звідки: Фастів

Re: Червоний з надписом "pro" - Kellys Majestic

Повідомлення Kalina » 10.6.11 19:19

Хтось мені кидав лінк на червону раму Big Sur, яку продають в Одеcі. Я ще тоді сказав "фу, у мене не буде червоного велосипеда". :)
Это ты ооочень зря...
ага, но там походу бобла много хотели :grin:
Зображення

Аватар користувача
8RydeR
*********
Повідомлень: 2591
З нами з: 2.5.09 20:43
Skype: eight.ryder
Стать: чол
Звідки: м. Харківська

Re: Червоний з надписом "pro" - Kellys Majestic

Повідомлення 8RydeR » 10.6.11 20:43

І з ростовкою там нюанси були, та і по баблу я не готовий був стільки викласти на той момент. А потім підвернувся Юра з Келлісом.

"И все заверте..." (с)
http://www.endomondo.com/profile/9638657
любой велосипедист вам скажет, что шея - это вынос мозга

Аватар користувача
8RydeR
*********
Повідомлень: 2591
З нами з: 2.5.09 20:43
Skype: eight.ryder
Стать: чол
Звідки: м. Харківська

Re: Червоний з надписом "pro" - Kellys Majestic

Повідомлення 8RydeR » 14.6.11 22:17

XCM Коцюбинське 2011

Spoiler
Show
шото я очкую, Славик (с)

Саме такий був мій настрій до того моменту, коли суддя дав старт.

Страшно було, шо візьмуть судоми, як на парному марафоні. З цього приводу я затарився Nutrend'ом i підняв цілу тему на велофорумі про судоми.

Ще було страшно, що мені тупо не вистачить витривалості, сили і впертості проїхати-таки 3 години.
Позаду - парний марафон, де мене взяли судоми і Пуща, на якій мені не їхалося, хоч ти плач. Це не додавало ентузіазму.

Отже, підготовка.

За тиждень до марафону проїхав з матрасниками 218 км за добу.
Тиждень перед гонкою не злазив з велосипеда, коли їздив по місту у справах. Наїжджав щодня від 50 км і більше з середніми швидкостями за 27 км/год.

Передстартовий мандраж

Зображення

Рік назад на тій самій гонці я дивився на Петренка, який бовтав свій гіпотонік і думав: ууууууу, травлять себе почом зря всякою гидотою!

Цього ж року перше, що я зробив на стартовій поляні - це забрав своє замовлення хімії і приготував 5 літрів гіпотоніка. :)

За годину до старту закинувся двома таблетками антикрампу.

Ходив галявиною і всім нудів, шо мені дуже страшно.
А справді, страшно капєц, не було ще гонки в цьому сезоні, перед якою я би так хвилювався.

Ну і нарешті оголосили 10хвилинну готовність і ми почали взуваться-вдягаться.
Я взяв з собою на трасу камеру, насос, телефон, коробочку для слухових апаратів, флягу 0,75 л з гіпотоніком і ампулу рідкого магнію.

1 коло
На старті стаю в самому кінці натовпу з 52 чоловік.
Зразу після старту виявляється, що я вже не останній, хоча був останнім щойно. Адреналін, да! :)

Через 100 метрів після старту - піщаний спуск. На ньому переді мною гонщик заривається переднім колесом і зупиняється. Я беру ліворуч, щоб його об'їхати. І в цей момент бачу зліва-ззаду гонщика, який через мій маневр полетів у кущі. Упс! :gerl:

Перше коло ледве їду, навіть не їду, а так, кочуся. Коли мене доганяють - сідаю на колесо і трішки кочуся за народом, потім знову відпадаю. Запам'ятовую всі велосипеди, спини і шорти, подумки говорю собі: ех, більше я їх сьогодні не побачу.
Хоча, десь в глибині душі жевріє надія на ГПЛГ (с) vile_gnus . ГПЛГ - главный парадокс любительской гонки, він же "синдром 5хвилинного лося".

Матюгаюся на пісок. Піску було дофіга і на першому колі він був в фіговій кондиції. Але зупинявся я за все коло всього 2-3 рази.

В якомусь місці дивлюся на велокомп - 9 км пройдено. Омг!!! Я ж тільки почав їхати! Я ще дихаю через ніс і у мене пульс у вухах не стукає! Я гіпотоніка ще не пив! Ааааа! Панікую, шо капєц.

А потім случається пздц. На одному з поворотів я хочу загальмувати і розумію, що мені нафіг відбило кермом пальці. Пальці не гнуться, не розгинаються, жах.

Потроху таки докотився до фінішу. Останні півкілометра смоктав гіпотонік, щоб звільнити флягу, останні 3-4 км шукав зручний хват, від якого не так страждали би руки.

В'їжджаю на стартову поляну. Кричу, ору на всю поляну: тооооооооша, дай насос для вилки!!!!
Тоша одразу мене розуміє, кидає печиво і банани, які тримає в руках і біжить за насосом. Тим часом брат наливає у флягу гіпотонік, засовує в кишеню банан, а я їм печиво і засовую в рота банан.

Тут прибігає Антон, вкручує насос і питає: качать, спускать? Я кажу, що треба спустить 20-30 псі. Да, ремарка: тиском повітря регулюється жорсткість вилки, тому я і попросив стравити трохи повітря.

Виїжджаю на друге коло. Уважний читач побачить на фото банан, шо стирчить з кишені. Да, в роті - 2 Есмеральди і банан. :)

Зображення

2 коло

Виїжджаю бодрячком. Втоми немає, голова свіжа, хочеться їхати ще.
Одразу доганяю чуваків, які мене випередили, поки я стояв.

Дивні відчуття від приспущеної вилки. Спустив-то я вилку, а в поворотах здається, що покришку носить. Слєгка стрємаюсь.

На другому колі їду більш-менш рівно, майже не доганяю і мене майже не обганяють.

Коли почав капати дощ - зупинився, зняв слухові апарати і заникав у коробочку. До кінця гонки їхав без них.

Почав задумуватися про те, що підвіс (велосипед з двома пружинками, спереду і ззаду) - хороша штука, а траса Коцюбинського - суцільна стіральна доска, а мій зад - латунний або залізобетонний.

На другому колі догнав чувака на жовтому підвісі Келліс. Після мого крику "Келліс катіт!" чувак помітно додав у темпі. Так я за ним і доїхав майже до фінішу. За півкілометра до фінішу я вирвався вперед, щоб він не втаранитися в нього, поки допиватиму гіпотонік з фляги.

На галявині стандартна процедура: залить гіпотонік у флягу, сожрать банан і 2 пєчєньки, банан у кишеню.

На третє коло виїжджаю з хіщним оскалом на губах, бо бачу, що чувак на жовтому підвісі ще й не думає виїжджати. Да, його там можна частково побачити за мною.

Зображення

3 коло

В ногах з'являється важкість, але я знаю, що до стану "всьо, я словіл вафлі" ще далеко.
Взагалі, приємно, в цьому сезоні я стабільно роблю речі, яких раніше не робив: можу їхати через біль в ногах і можу їхати інтенсивно потіючи. Раніше перше ж больове відчуття або крапля поту подавала в мозок сигнал "Стоп-машина!" і всьо. :)

Їду трішки швидше, ніж друге коло, вже починаю прискорюватися, щоб віджарити на четвертому колі.
Всі підйоми заїжджаються на тих же передачах, що і на першому колі - це хороший знак.

До роботи м'якої вилки вже звик.

Було смішно, коли мене ззаду догнали і кричать "Справа!". Тобто, чувак має мене обігнать по праву від мене руку. Я беру чучуть ліворуч, щоб йому було менше місця. Чую: оойойоййй, я перепутал лево-право!!!

Пісок, на який я так матюкався на першому колі, вже утрамбували і по ньому можна їхати.

Потім доганяю дівчинку на спуску, лечу на всіх парах, зарані кричу: сле-ва! *пауза* сле-ва!
Шо робить дівчинка? Правильно! Вона викручує руль ліворуч і летить мені під колеса. Мать-перемать, по тормозам, руль праворуч - об'їхав. Уфффф, а шо було би, якби таки втаранився?

На фініші прошу у брата і Антона води. Води немає поруч, треба брати. Забираю назад свою флягу з гіпотоніком, в якій ще половина є, і їду на четверте коло. Не їв.

4 коло

Включаю третю зірку і починаю ломить. З усієї дурі.

Шо цікаво, попереду то нікого немає, то за поворотом зразу півдесятка. Обходжу народ пачками. Вони здулися, ледве їдуть, а я таки живий. #crazy_pilot

В одному місці, на піщаному апхілі трохи поплатився. Через те, що я не рівномірно крутив, колесо буксонуло, вел став і я приліг на бочок.

Що цікаво, на 4му колі у мене було нормальне самопочуття, можна було йти на 5те коло.

Все, фініш!

Резюме
Shilik (20:52:20 8/06/2011)
я тебе прогнозирую 35-е место
причем итоговое, а не из зареганных

8RydeR (21:05:32 8/06/2011)
ех, а я би хотів все-таки 29м хоть виїхать


Я 21й із 52х. Позиція - 20й з 52х, судячи за оновленим протоколом. Нарешті я в верхній половині фінішерів, дааа!!! :Yahoo!:

4 кола за 3:11:10

По колам: 47:17 48:05 46:59 48:49


Графік позицій:

Зображення

Ну і фото після фінішу:
Зображення

Брателло поїхав у категорію "1 коло" і зайняв третє місце. Да, плюс медаль у колекцію. :)
Йому 15, у зовсім дорослі категорії пускать ще страшно.
http://www.endomondo.com/profile/9638657
любой велосипедист вам скажет, что шея - это вынос мозга

Аватар користувача
Kuptik
* * * * *
Повідомлень: 1827
З нами з: 31.10.06 23:29
Skype: kupteg
Стать: чол
Звідки: Севастопольская площадь

Re: Червоний з надписом "pro" - Kellys Majestic

Повідомлення Kuptik » 15.6.11 07:35

маладец! келлис таки катет, хоть и не мерида ;)
Продам женские велошорты Endura Singletrack Ladies 3/4 Shorts, М
http://www.velokiev.com/forum/viewtopic.php?f=172&t=113432

Аватар користувача
8RydeR
*********
Повідомлень: 2591
З нами з: 2.5.09 20:43
Skype: eight.ryder
Стать: чол
Звідки: м. Харківська

Re: Червоний з надписом "pro" - Kellys Majestic

Повідомлення 8RydeR » 17.6.11 12:44

Зображення

Нічо не заводить мене в байку Гнуса так, як спицювання коліс.

Хочу собі зробить щось подібне.

Варіанти:
три четверті чорних спиць і четверть - білі спиці.
три четверті червоних, четверть білих

Поки що бігаю по магазинах, роздивляюся, що до чого.
http://www.endomondo.com/profile/9638657
любой велосипедист вам скажет, что шея - это вынос мозга

Аватар користувача
shooter
Модератор
Повідомлень: 7897
З нами з: 8.5.03 20:06
Стать: чол
Звідки: Usa

Re: Червоний з надписом "pro" - Kellys Majestic

Повідомлення shooter » 17.6.11 14:43

а де это у нас цветные спицы продают?
[URL=https://matchnow.life]Verified Women[/URL]

Аватар користувача
8RydeR
*********
Повідомлень: 2591
З нами з: 2.5.09 20:43
Skype: eight.ryder
Стать: чол
Звідки: м. Харківська

Re: Червоний з надписом "pro" - Kellys Majestic

Повідомлення 8RydeR » 17.6.11 14:59

В Велоджемі Дартмур.

Хоть радугой спицюй, якщо є бажання)

http://www.velojam.com.ua/components/co ... d8579d.jpg
http://www.endomondo.com/profile/9638657
любой велосипедист вам скажет, что шея - это вынос мозга

Аватар користувача
n4speed
* * * *
Повідомлень: 800
З нами з: 27.5.09 20:28
Skype: denis.buriy
Стать: чол
Звідки: Позняки - Киев

Re: Червоний з надписом "pro" - Kellys Majestic

Повідомлення n4speed » 17.6.11 15:36

XCM Коцюбинське 2011
:good: Поздравляю. Все ж не зря прикупал
Червоний з надписом "pro"
:grin: #crazy_pilot
— Ваши недостатки?
— Неразговорчив.
— Ваши достоинства?
— Неболтлив.

Аватар користувача
amers
* * * * *
Повідомлень: 1569
З нами з: 30.8.06 09:50
Стать: чол
Звідки: кыйыв

Re: Червоний з надписом "pro" - Kellys Majestic

Повідомлення amers » 17.6.11 23:32

Хочу собі зробить щось подібне.
будет убогий закос, не более. зачем ? ровал красив как ровал (с)

если хочешь улучшить вел - нужно начинать не с цвета спиц

если хочешь быстро ездить - тренируйся
слабоумие и слабоумие и слабоумие и слабоумие и слабоумие и отвага

Аватар користувача
Maxud908
Darth Vader
Повідомлень: 2338
З нами з: 9.5.09 12:45
Skype: maksym.moskalenko
Стать: чол
Звідки: Киев, Позняки, Печерск

Re: Червоний з надписом "pro" - Kellys Majestic

Повідомлення Maxud908 » 29.6.11 16:59

Вел симаптичный, да и простор для апгрейда немаленький..

Только как по мне красоту надо наводить в последнюю очередь!
“Великий Дух несовершенен. У него есть светлая сторона и темная. Иногда темная сторона дает нам больше знаний, чем светлая” индейский вождь Сидящий Бык

Аватар користувача
8RydeR
*********
Повідомлень: 2591
З нами з: 2.5.09 20:43
Skype: eight.ryder
Стать: чол
Звідки: м. Харківська

Re: Червоний з надписом "pro" - Kellys Majestic

Повідомлення 8RydeR » 4.7.11 00:38

http://www.endomondo.com/profile/9638657
любой велосипедист вам скажет, что шея - это вынос мозга

Аватар користувача
8RydeR
*********
Повідомлень: 2591
З нами з: 2.5.09 20:43
Skype: eight.ryder
Стать: чол
Звідки: м. Харківська

Re: Червоний з надписом "pro" - Kellys Majestic

Повідомлення 8RydeR » 13.9.11 08:42

Потіївка-2011. Осінь.

До потіївки було 2 місяці і один тиждень.
2 місяці в Італії і один тиждень вдома.

2 місяці в італії я сидів на макаронній дієті. Катався хоч і досить багато, але якось бестолково. Іменно шо катався, а не тренувався. Їздив в гори, і там у мене боліли тільки ноги (з диханням проблем не було).

Потім був тиждень вдома. Я не спав, бухав, всячєскі разлагался. Вєлік стояв у механіка (після Полтави його нада було відТОшить), і я ніяк не міг його забрать.

От, день гонки. Я тиждень не сидів на велосипеді і 2 місяці я не сидів на МТБ.

Стаю посередині натовпу у 60 чоловік.

Старт. Лечу вперед, вилітаю стартовий підйом, проїжджаю селом до повороту ліворуч.
І тут мене схопило. За правий бік. Вдихнуть - ніззя, видихнуть - ніззя. Нудить.

Всьо, далі гонки не було, далі було "бл*ть, третій раз на Потіївці, хоч сьогодні я проїду 4 кола???".
Отаке виживання було три кола, під час яких мене обганяв народ на топталках. Як стоячого, обганяв.
На третьому колі округлили спочатку Косенко і ще троє лідерів, а потім Шиліжинський з Доманіцьким.

Всьо. Фініш.

До зустрічі, сподіваюся, першого жовтня у Харкові. Там я буду їхати пару ММ або соло 3 (якщо мій напарнік-поліглот не зможе вирваться від своїх клятих репетиторів).



Да, вєлік проапгрейдився педальками CrankBrothers EggBeater 2 (2011).
Особливої різниці у порівнянні з Candy я не помітив. Всьо то же вщолківаніє, то же вищолківаніє.
Вага - 279 грам еггбітери, 305 грам кенді.
http://www.endomondo.com/profile/9638657
любой велосипедист вам скажет, что шея - это вынос мозга

Аватар користувача
8RydeR
*********
Повідомлень: 2591
З нами з: 2.5.09 20:43
Skype: eight.ryder
Стать: чол
Звідки: м. Харківська

Re: Червоний з надписом "pro" - Kellys Majestic

Повідомлення 8RydeR » 26.9.11 12:11

гонка "день боярки" 2011
Spoiler
Show
Маленька гонка по парковим доріжкам міста Боярка. Сподобалася мені ще минулого року: неважка траса, мало гонщиків.

Коли побачив анонс цього року - зареєструвався без сумнівів. Ну тобто, сумніви були, поки організатор хотів провести гонку в форматі Мегачемпіону: кваліфікаційний заїзд і дуелі на вибування. Але коли оголосили нормальний формат (1,5 км х 10 кіл), сумнівів не залишилося.

Тиждень перед гонкою не так вже багато, але катаюся.

Увечері перед гонкою теж катаюся, але з матрасніками. 25 км за годину і десять хвилин, і т.д.
Це важлива ремарка :) Бо я, як правило, в день перед гонкою на велосипед не сідаю. Але останнім часом у мене з'явилися сумніви у правильності такої стратегії (з подачі Андрона, який про це багато де писав і говорив).

До гонки вирішив, що залишу вдома Антикрамп і ампулу магнію. Не кажучи вже про гіпотонік.
Гонка хароша, спору нєт, але за 30 хвилин гонки ніякої потреби у хімії не виникне.
От на марафоні в Харкові будем пить і їсти всьо, шо під руки попадеться. З Божою Бантіковою поміччю.

Замість Maxxis Ranchero поставив на переднє колесо Racing Ralph, який отчаялся продать. А з Ранчеро буде мені тепер іще один полуслік для міста.

Пішов спати шось о першій ночі. Підйом запрограмовано на сьому ранку. І фіг там, канєшна. До п'ятої ранку я крутився в ліжку туда-сюда, а потім тільки ледь-ледь заснув.
С горєм пополам прокидаюся вчасно.

Поки снідаю - читаю інтернетики. Поки читаю інтернети - розумію, що станція електрички "північна" - це не та, що я подумав, а інша, на центральному вокзалі (а це зайвих 7-8 км їхати).
Мобілізуюся, швидко роблю всьо шо нада було, вилітаю навулицю. Вже навулиці зрозумів, шо шорти і футболка - це надто легкий одяг для сьогоднішнього ранку, але додому не повертаюся - спізнююся ж.

Всю дорогу мучився. Будеш їхать повільно - не встигнеш на електричку. Будеш їхать швидко - холодно. Брррр.

О 8.51 приїжджаю на вокзал. Купую квитки, влітаю на перон, заплигую в електричку. Двері "хлоп!" і поїхали. О 8.54, да. :)

Я страх як не люблю електрички. Саме тому в Фастів я стараюся завжди їздити з батьком на машині. І в Боярку теж поїхав би на машині. Але жалка було будить людину, яка солодко спить, о 8 ранку в суботу. Раді чого? Шоб проїхать 37 км (від нашого дому до траси)? Нє, поїдем електричкою.
Ну нічого, цього разу проїзд в електричці не був пригодою. До того ж, їхать там всього 22 хвилини.

Приїжджаю на трасу. Одіноко ходить організатор. Тремтить (бачиш, я запам'ятав!) від холоду Лєночка Лємон (в теплій велоформі, да). І більше нікого.

Картина приблизно як на фото:



Починається реєстрація - а на поляні тільки я да Лєна. Раз таке діло, ми домовилися, шо я їй віддам першу позицію, а вона мені перший номер, і так і роз'їдемося по домам.
Але ж ніфіга, народ почав підтягуваться.

"Ругалися" довго й нудно, кому йти в Еліту, а кому в Любителі. Як на мене, поділилися нормально. Єдине шо - Котяру я би одразу змусив стартувать в еліті (дадада, я бачив як ти лупив 38 кмч в підйом на Жулянах), а Семенова Сашу в любителях (полагаю, йому не вдалося нормально підготуватися до старту в Еліті, бо він організатор цієї гонки). Ну це таке, суб'єктив)

Старт.

Вириваюся вперед. До речі, а у мене не було фальстарту?))
Першу половину кола проходжу першим. Потім - та сама картина, що й у Фастові. В грудях шось стає колом. Дихать важко й боляче. Але, на відміну від Фастова, так сяк їдеться.



Пропускаю вперед кількох учасників, і так і їду на цій позиції.


Когось навіть округляю (огого, вперше в житті! :) )

На дев'ятому колі чомусь думаю, що це десяте. Ну, не чомусь, а тому, що неправильно зрозумів поданий мені сигнал на стартовій. Кручу, ніби це останнє коло. Попереду помічаю велосипедиста, який прілічно виглядає. Мені здається, що це не круговий, а мій безпосередній суперник. Їду з усієї дурі на соплях, і таки обганяю перед фінішем.



А після фінішу з'ясувалося, що це таки круговий. :)

От, власне, так і скінчилася Боярка, 5м місцем із 11 учасників. Позиція, адекватна моїм силам на сьогоднішній день.

А потім ще було повернення додому. Огого! Паравозік із мене, Шиліка, Пітлорда, Хлопова, Лємон, Котяри і Піскуна (тоже тот іще кадр, з баулами в нашій групі лупить).
Їхали парами. Тягнули паравоз Хлопов і Лємон. Коли я побачив на велокомп'ютері 40 - удівілся. Коли побачив 46 - моєму здивуванню вже не було меж. АФІГЄТЬ!!!
Але я так вдохновілся цим їх темпом, що потім додому сам тягнув 33.38 кмч. Від чого у мене досі ноги ниють на східцях. :)

Ах, да!
Ральфом я дуже задоволений!
Не можу дати ніяку об'єктивну оцінку, але суб'єктивно - класно. В одному каверзному лівому повороті на трасі у мене всьо норовило зірваться заднє колесо, а Ральф спереду їхав, як по рельсам.
А ще він, падла, красівий зі своїми надпісями на боковинах. :)
Що стосується апгрейдів велосипеда:
Замість Maxxis Ranchero поставив на переднє колесо Racing Ralph, який отчаялся продать. А з Ранчеро буде мені тепер іще один полуслік для міста.

Ральфом я дуже задоволений!
Не можу дати ніяку об'єктивну оцінку, але суб'єктивно - класно. В одному каверзному лівому повороті на трасі у мене всьо норовило зірваться заднє колесо, а Ральф спереду їхав, як по рельсам.
А ще він, падла, красівий зі своїми надпісями на боковинах. :)
http://www.endomondo.com/profile/9638657
любой велосипедист вам скажет, что шея - это вынос мозга

Аватар користувача
8RydeR
*********
Повідомлень: 2591
З нами з: 2.5.09 20:43
Skype: eight.ryder
Стать: чол
Звідки: м. Харківська

Re: Червоний з надписом "pro" - Kellys Majestic

Повідомлення 8RydeR » 4.10.11 01:05

http://8ryder.livejournal.com/101115.html#cutid1

звіт з Харкова, 2011 Велопланета CUP III: XCM 6ч. "Дебри" (вело-марафон)

Апгрейди вєліка:
куплено Рокет Рон Ево, 2.1, 392 грами вєсу

результати конкурсного взвєшиванія байків на марафоні:
Зображення

Важився з камерою, насосом, велокомпом.
Можливо, ще й з флягою.
http://www.endomondo.com/profile/9638657
любой велосипедист вам скажет, что шея - это вынос мозга

Аватар користувача
Kenny Pick
* * * * *
Повідомлень: 1793
З нами з: 2.9.07 22:36
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Червоний з надписом "pro" - Kellys Majestic

Повідомлення Kenny Pick » 4.10.11 09:40

Гарний, красивий, розподіл. Очі радуються дивиться.

ПС. Картінки у першому пості не отображаються.

ППС. А шо у тебе за Тора така - з червоною блямбочкою на короні?

gylka
*********
Повідомлень: 2730
З нами з: 11.4.08 22:40
Стать: чол

Re: Червоний з надписом "pro" - Kellys Majestic

Повідомлення gylka » 4.10.11 10:27

А це зважували в Харкові зі знятим причандаллям типу підв"язаних насосів, камер, фляг?

Аватар користувача
amers
* * * * *
Повідомлень: 1569
З нами з: 30.8.06 09:50
Стать: чол
Звідки: кыйыв

Re: Червоний з надписом "pro" - Kellys Majestic

Повідомлення amers » 4.10.11 10:53

взвешивали после гонки. лично я стёр грязь, вытащил флягу и спустил покрышки. хотел и вилку спустить, но гнус обломался :grin: на байке был подфляжнег и номерок из левого оборудывания

насосы и прочую ересь с собой не вожу *oops*
слабоумие и слабоумие и слабоумие и слабоумие и слабоумие и отвага

Аватар користувача
tosha
* * * * *
Повідомлень: 1632
З нами з: 4.1.07 17:52
Skype: tosha125
Стать: чол
Звідки: город-герой Киев, Южный квартал

Re: Червоний з надписом "pro" - Kellys Majestic

Повідомлення tosha » 4.10.11 10:57

лично я стёр грязь, вытащил флягу и спустил покрышки.
вот она стратегия победы :lol:
Злые собаки нyжны, чтобы отгонять добрых людей..


Повернутись до “Мiй велосипед”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 13 гостей