MOSER кінця 60 початку 70

Для фотографій і комплектації кастомних роверiв веложителiв, з подальшим обговоренням їх з іншими користувачами ...
Allied
*
Повідомлень: 6
З нами з: 10.3.16 14:20
Стать: чол

MOSER кінця 60 початку 70

Повідомлення Allied » 1.9.16 12:29

Ось я трохи підсів на шосе :)
Один хороший друг італієць мого тестя віддав йому велосипед своєї молодості, на якому він виступав на місцевих перегонах...
Мій тесть хотів поставити на нього товстіші колеса і "зручніше" кермо... я не витерпів такого знущання (хоч і в планах) над велосипедом і збрав його під своє крило...
дістався він мені в такому вигляді (і це я його попередньо помив перед тим як заносити в квартиру :)):
Зображення

Одже апарат MOSER рік випуску хз (орієнтовно кінець 60-х) все обладнання по кругу campagnolo задня перекидка campagnolo nuovo gran sport, сідло замшеве selle italia.
Обода під трубки, але була лише одна трубка, як не дивно жива :)

Що було зроблено:
1. відчистив і змазав його, бо за надцять років простою на нього важко було дивитись :)
2. нашов бу колеса (так як на шосе не їздив, то був страх що трубки на наших дорогах не протянуть довго....) пердня втулка joytech, задня shimano тільки яка саме хз.. обода здається Weinmann, були білими, але попередній власник криворуко пофарбував в чорний :) буду змивати чорну фарбу взимку. Колеса взув в Conti ultra sport 700*25
3. замінив галмівні тросики і колодки
4. замінив обмотку керма
5. замінив ланцюг
6. поставив тукліпси (хочеться звичайно контакти, але покищо не визначився які взяти....)
7. перевісив велокомп з свого МТБ якого тепере використовю тільки у вихідні, коли з сімєю на природі катаємось :)

в результаті вишов такий апарт:
Зображення
Зображення

в планах на зиму розібрати і перефарбувати (з піскоструйною обробкою) так як місць ржачини не перерахувати. і нарешті відчистити так щоб блищав як ..... на сонці
можливо перетянути спиці на старих колесах і взути їх в трубки, типу парадний варіант :)


Вел використовю для катання зранку перед роботою (30 хв інтенсиву для гарного настрою і самопочуття).
По відчуттям....
Стальна рама просто щось неймоврне, не розкачується але в той же час згладжує всі нерівності і вибоїни, таке враження що їдеш не на тоненьких шосейних колесах а на якомусь фетбайку
Сідло це щось неймовірне, настільки зручене і комфортне, що я тепер думаю яке мені на МТБ купити :), дуже далеко ще не їздив, але після 60 км відчуття просто супер (тягнуло мязи, бурчав живіт, але зад тихенько тішився :))

Іншими словами, я трохи прихворів темою шосе :)
якщо в когось будуть корисні думки чи поради при переборці цього вела, зрадістю вислухаю....

Аватар користувача
Technician
steel is real
Повідомлень: 1503
З нами з: 18.4.14 20:18
Стать: чол
Звідки: оттуда

Re: MOSER кінця 60 початку 70

Повідомлення Technician » 1.9.16 21:27

Колеса взув в Conti ultra sport 700*25
Намагайтесь не попадати в дощ, а краще — купіть щось не таке слизьке. Ця гума тільки для сухої погоди.
Стальна рама просто щось неймоврне, не розкачується але в той же час згладжує всі нерівності і вибоїни, таке враження що їдеш не на тоненьких шосейних колесах а на якомусь фетбайку
Ще один все зрозумів.

Зображення

Ласкаво просимо до нашого клюбу!
tumbleweed-092.tumblr.com

Allied
*
Повідомлень: 6
З нами з: 10.3.16 14:20
Стать: чол

Re: MOSER кінця 60 початку 70

Повідомлення Allied » 2.9.16 07:37

Намагайтесь не попадати в дощ, а краще — купіть щось не таке слизьке. Ця гума тільки для сухої погоди.
а яку порадите? на цю осінь в мене ще є старий комплект з колес бу, які я купував, а там навіть якийсь протектор залишився :) але на наступну то точно буду щось купувати....
Ще один все зрозумів.

Ласкаво просимо до нашого клюбу!
Дякую! :), сподіваючь на наступний рік дорости до якогось барвета... Бо цього року пізно ними "захворів" і вже залишились лише довгі дистанції :)

Аватар користувача
Technician
steel is real
Повідомлень: 1503
З нами з: 18.4.14 20:18
Стать: чол
Звідки: оттуда

Re: MOSER кінця 60 початку 70

Повідомлення Technician » 2.9.16 08:23

Maxxis Re-Fuse. Це все, що Вам потрібно знати про шосейну гуму.
tumbleweed-092.tumblr.com

Allied
*
Повідомлень: 6
З нами з: 10.3.16 14:20
Стать: чол

Re: MOSER кінця 60 початку 70

Повідомлення Allied » 23.12.16 10:23

По завершенню сезону розібрів я цю ракету до гвинтика, здав на покраску раму з вилкою та педалями (якось шкода стало їх позбутися :) ), і заходився відчищати все (фоткати одразу забув, але повірте там був....), рівень чистоти робочих деталей можна оцінити по цьому фото :)
ЗображенняЗображення
Розбирав реально до самих дібних деталей, що приємно здивувало, велосипеду 50 років, а рідні деталі у відмінному стані потребували тільки чистоти і свіжого мастила :)
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Вчора завершив збирати до кучі його, залишилось вічистити заднє колесо від чорної фарби (запахи розчинника в квартирі якось не надихають), навістити фари, мигалки і вело комп, а також придумати як причепити другу флягу, бо одної обєктивно мало :)
ЗображенняЗображення

І сама важка частина... ДОЧЕКАТИСЬ ВЕСНИ, блін аж шкодую що рано ним зайнявся, слюнки течуть від бажання вигуляти його :) а попереду майже вся зима...
Займусь напевно ранімуванням свого МТБ :), на ньому і на сніг можна буде виїхати :D #crazy_pilot

Аватар користувача
Technician
steel is real
Повідомлень: 1503
З нами з: 18.4.14 20:18
Стать: чол
Звідки: оттуда

Re: MOSER кінця 60 початку 70

Повідомлення Technician » 23.12.16 12:08

Вітаю! Не треба чекати весни. Але покришки рекомендую замінити, я як раз на цих Контіках їздив до недавнього часу в сніг/ожеледицю. Як результат — за неповну зиму 7 падінь. Коли мокро, вони не тримають.

Існує ось таке кріплення флягоримача.
tumbleweed-092.tumblr.com

Allied
*
Повідомлень: 6
З нами з: 10.3.16 14:20
Стать: чол

Re: MOSER кінця 60 початку 70

Повідомлення Allied » 23.12.16 13:22

Мене не так холод спиняє як світловий день і стан доріг :) Насправді я катаюсь переважно рано-вранці перед роботою, а зараз капець як темно. Та й екіпування потрібно відповідне :)

А за кріплення... я таке бачив, але зараз шукаю щось схоже але в металі, щоб більше на класику було схоже.... як не знайду то або хомутами вчеплю, або такий візьму....

Вітаю! Не треба чекати весни. Але покришки рекомендую замінити, я як раз на цих Контіках їздив до недавнього часу в сніг/ожеледицю. Як результат — за неповну зиму 7 падінь. Коли мокро, вони не тримають.

Існує ось таке кріплення флягоримача.

Аватар користувача
RostiTorth
* *
Повідомлень: 86
З нами з: 11.4.16 03:48
Стать: чол
Звідки: Lviv

Re: MOSER кінця 60 початку 70

Повідомлення RostiTorth » 24.12.16 12:58

Обода я б порадив теж подвійні, але невисокі.

Аватар користувача
Technician
steel is real
Повідомлень: 1503
З нами з: 18.4.14 20:18
Стать: чол
Звідки: оттуда

Re: MOSER кінця 60 початку 70

Повідомлення Technician » 24.12.16 16:31

Декілька місяців шукав нові/легке б/у низькопрофільні ободи box-section і залишив це пусте заняття ні з чим. Сьогодні це рідкісний звір. Вілсети, звісно, є, але їх стан за рідким виключенням залишає бажати кращого. Купив низькопрофільний V-shape.
tumbleweed-092.tumblr.com

Allied
*
Повідомлень: 6
З нами з: 10.3.16 14:20
Стать: чол

Re: MOSER кінця 60 початку 70

Повідомлення Allied » 26.12.16 10:54

Обода я б порадив теж подвійні, але невисокі.
в мене є ще оригінальні але під трубки, і трохи погнуті :) як матиму час та надхнення, то відреставрую і їх... поки що закинув цю ідею, так як до трубок ще дорости потрібно, хоча спокуса є :)

Аватар користувача
Technician
steel is real
Повідомлень: 1503
З нами з: 18.4.14 20:18
Стать: чол
Звідки: оттуда

Re: MOSER кінця 60 початку 70

Повідомлення Technician » 26.12.16 11:19

В мене ХВЗшні ободи під трубки є 8 штук, без діла лежать. Якщо потрібно, забирайте.
tumbleweed-092.tumblr.com

Allied
*
Повідомлень: 6
З нами з: 10.3.16 14:20
Стать: чол

Re: MOSER кінця 60 початку 70

Повідомлення Allied » 26.12.16 15:03

В мене ХВЗшні ободи під трубки є 8 штук, без діла лежать. Якщо потрібно, забирайте.
Дякую! Коли наважусь на трубки маякну :)


Повернутись до “Мiй велосипед”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей