Focus Cayo 2008. RoadRunner

Для фотографій і комплектації кастомних роверiв веложителiв, з подальшим обговоренням їх з іншими користувачами ...
Аватар користувача
Kita
* * * * *
Повідомлень: 1425
З нами з: 3.5.08 20:27
Стать: чол
Звідки: Київ, БВР

Focus Cayo 2008. RoadRunner

Повідомлення Kita » 7.5.16 15:46

Колись, в 2014му, приходить мені смс від одного з київських веломагазинів: "З нагоди дня народження нашого директора, 3 дні знижка на все -50%".
"Хм... Треба зайти, глянути шосейне взуття..." - подумав я. Тодішні Найки заносив до дірок, в прямому сенсі.
Полазив по сайту, подивився що ще є цікавого. Наче більше нічого. Хіба що рами. М? Мммм? Та ну, карбон. А якщо стукну, а якщо зламаю?.. Чи все ж таки?.. То залишилися ж лише 58 и 60, щоб не виявились більшими ніж треба. А хз. Загалом, думаю стандартні думки людини, у котрої досі був лише алюміній.
В суботу поїхав вибирати тапки, прихопивши про всяк випадок з собою рулетку.
Декілька моделей, декілька размірів, вибрав, беру.
А піду-но гляну на рами. Одна, друга, третя... Тут з підсобки вийшов Льоша зі словами "Треба брати! Тобі віддамо з вилкою в комплекті!".
Ах ти ж... Значить треба) Ще година на вибір моделі, кольору та замірів не дарма прихопленою рулеткою, дзвінок другу, ще раз заміри (тьфу, гірше дівчини в магазині одягу, чесслово :D ).
Так, ось цю. Пакуйте! А яка вилка там? Хм... З алю штоком? Ану момент, а які ще є? Хм... Ооо, шток карбоновий! Оця нічого так. А такої самої чорної або чорно-білої нема? Ну добре (в голові вже назріла кольорова схема). А терези є? Ойойошечки, з алю якорем для карбоштоку легше стокової майже на 100г. Скільки коштує? Скільки скільки?.. Пффф... Беру.
Ось так і з`явилась у мене ця рама.
Така тільки у мене і у Бєшеного Бантика... Ну і у Чайки... Ну і у Ареха. Ну ми ж всі ростом 2м +-, тож само собою.
Обійшовся фреймсет за підрахунками дешевше китайського карбону.
Спершу перевісив все з попереднього Келліса і їздив так. Вбабахувати відразу далі на апгрейди під час війни - не правильно, м`яко кажучи. Волонтерам та хлопцям там потрібніше. Та й раптом курс назад відкотиться...
Через рік почав потроху добирати запчастини, частково у нас, частково за кордоном.
І ось, взимку приїхала остання залізяка, якої не вистачало. Точніше карбоняка.
Повніший кастом, самозбір та єдиний на планеті :roll: .

Зображення

Рама: Focus Cayo 2008, 60ка.
Вилка: Focus carbon aero.
Зображення

Підсиділ: Future Carbon Components (китайкарбон :)). Взяв з цікавості, спробувати що ж воно таке. Також верхній шар 12к під раму та кольори під вилку.
Сідло: Velo VL1619.
Зажим: Uno.
Зображення

Трансмісія: Shimano 105/Tiagra.
Дуали, гальма, перемикачі - 105 5700.
Шатуни - 105 5800, 52-36t, або "циркулярочка" :) . У нас потрібної довжини не виявилось, при виборі моделі різниця між попередньою 5лапкою і цими склала або 5 або 7$. Тож, чому б і ні?
Каретка - 105 5700.
Ланцюги - 105 5701.
Касета - Tiagra 4600 11-25t. Спочатку думав також 105ку, але різниця в ціні майже вдвічі, а у вазі лише 16г +-.
Педалі: 105 5700.
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення

Кермова: BBB інтегрована, "проми".
Якір: ВВВ.
Винос: Bontrager RXL.
Кермо: FSA Wing Pro Compact. Як я їздив до цього на анатоміку?!! Не розумію...
Обмотка: Selle Italia Smootape. Як заявляє виробник, направлена та єдина, що не створює хвиль в місцях нахлесту. Майже правильний відтінок. Bontrager, Velo, BBB, все не те, всі темно-сині.
ЗображенняЗображення

Колеса: Fulcrum Racing 55. ОЕМ Racing 5 для Cube. Вже під 10/11 касету. З кольорами пощастило. З 2014го ободи різної висоти, задній асиметричний, фланець зі сторони касети зробилили просто вах-вах-вах.
До цього були Racing 7, наш вбитий асфальт, кур`єрство в студентські роки, "Сотки" в Дніпрі та Одесі - все витримали.
Гума: покришки Continental Ultra Race 700х25, камери звичайні Bontrager/Maxxis.
ЗображенняЗображенняЗображення

Підфляжник: Bontrager RL.
Фляги: різні, колекція)
Тросики/рубашки/кінцевики: Alligator.
Велокомп/пульсометр: Polar.
Зображення
Зображення

А, так, вага. Треба буде зважити. Вагоманьяк в мені з часом чи то заснув, чи то взагалі виселився.

От як буває. У 2008му я тільки починав кататись далі ніж 5км від дому, потрапивши на ВелоКиїв. А ця рама вже висіла і чекала :).
Зображення

Аватар користувача
Technician
steel is real
Повідомлень: 1503
З нами з: 18.4.14 20:18
Стать: чол
Звідки: оттуда

Re: Focus Cayo 2008. RoadRunner

Повідомлення Technician » 7.5.16 15:56

Плетение карбона красивое. Чем-то напоминает штативы Really Right Stuff.
tumbleweed-092.tumblr.com

edison_ua
*
Повідомлень: 1
З нами з: 1.6.15 21:18
Стать: чол

Re: Focus Cayo 2008. RoadRunner

Повідомлення edison_ua » 8.5.16 09:01

Толковый байк получился!

Аватар користувача
Apex
Модератор
Повідомлень: 1232
З нами з: 15.4.06 21:26

Re: Focus Cayo 2008. RoadRunner

Повідомлення Apex » 2.6.16 09:01

Така тільки у мене і у Бєшеного Бантика... Ну і у Чайки... Ну і у Ареха. Ну ми ж всі ростом 2м +-, тож само собою.
і по-ходу тільки моя досі чекає кращих часів)
я навіть не задумувався над тим що рама 2008-го, через 1,5 року можемо збиратись святкувати ювілеї))


Повернутись до “Мiй велосипед”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей