27.5 Bergamont Metric 5.4 +

Для фотографій і комплектації кастомних роверiв веложителiв, з подальшим обговоренням їх з іншими користувачами ...
Аватар користувача
xbz06ee
* * *
Повідомлень: 225
З нами з: 18.1.10 14:57
Стать: чол
Звідки: https://velodim.kyiv.ua/

Re: 27.5 Bergamont Metric 5.4 +

Повідомлення xbz06ee » 21.11.15 22:41

То все зрозуміло. Ну не всі катають трейли та гонки, так. Але чому на безкамерних ободах ставити камеру, ще й с гелем, ЧОМУ? Ставте безкамерно оці ваші Семи та забудьте про проколи навіки, з вашим катанням

Аватар користувача
falconkamitos
* * * *
Повідомлень: 601
З нами з: 11.5.13 11:20
Стать: чол
Звідки: Київ, Дарниця

Re: 27.5 Bergamont Metric 5.4 +

Повідомлення falconkamitos » 21.11.15 22:59

То все зрозуміло. Ну не всі катають трейли та гонки, так. Але чому на безкамерних ободах ставити камеру, ще й с гелем, ЧОМУ? Ставте безкамерно оці ваші Семи та забудьте про проколи навіки, з вашим катанням
Проти безкамерних технологій нічого проти не маю (хоча і не катався на безкамерках). Але конкретно моя модель покришок smart sam plus performance з метелевим кордом навіть теоретично не дозволяє їх використання безкамерно.

Аватар користувача
Ul@senko
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Повідомлень: 14973
З нами з: 2.4.10 22:07
Стать: жін
Звідки: Київ (Нивки, Сирець)

Re: 27.5 Bergamont Metric 5.4 +

Повідомлення Ul@senko » 22.11.15 00:05

Та ладно, я вже 1.5 роки катаю ноббі нік і рейсінг ральф (сумарно 5 чи 6 покришок було).
Звичайні.
Безкамерно.
Жодних проблем.
П.С. колеса зрт крест.
Краще зноситися, аніж заіржавіти.

Аватар користувача
xbz06ee
* * *
Повідомлень: 225
З нами з: 18.1.10 14:57
Стать: чол
Звідки: https://velodim.kyiv.ua/

Re: 27.5 Bergamont Metric 5.4 +

Повідомлення xbz06ee » 22.11.15 00:46

Ul@senko +1
ZTR Arch + Maxxis Aspen найпростіша кордова = жодних проблем за сезон

Аватар користувача
falconkamitos
* * * *
Повідомлень: 601
З нами з: 11.5.13 11:20
Стать: чол
Звідки: Київ, Дарниця

Re: 27.5 Bergamont Metric 5.4 +

Повідомлення falconkamitos » 22.11.15 00:55

На покришках написано tube type. http://www.schwalbe.com/en/offroad-read ... -plus.html

Аватар користувача
Ul@senko
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Повідомлень: 14973
З нами з: 2.4.10 22:07
Стать: жін
Звідки: Київ (Нивки, Сирець)

Re: 27.5 Bergamont Metric 5.4 +

Повідомлення Ul@senko » 22.11.15 01:02

На покришках написано tube type. http://www.schwalbe.com/en/offroad-read ... -plus.html
і шо? Перфоманс - він такий :p .
На моїх покришках написано "качати від 1.8 до 3.5 атм", а я їзджу на тиску 0.8 - 1.5.
Як далі жити? :duma:
Краще зноситися, аніж заіржавіти.

Аватар користувача
AlexGer
* * * * *
Повідомлень: 1681
З нами з: 10.3.13 02:05
Стать: чол
Звідки: Киев, Лівобережна

Re: 27.5 Bergamont Metric 5.4 +

Повідомлення AlexGer » 22.11.15 02:48

По поводу того, что сделали из вела... Рус тихо плачет в сторонке)))
1. А зачем антипрокольная покрышка и герметик?
2. Глядя на длину подседела и вынос 40 я уже представляю посадку :eek:
3. Самое идеальное решение для поездок до 100км :eek:
4. Очень важное обновление...
5.
Прогнозую, що нова компектація трансмісії буде довговічнішою за попередню (яку не встиг зносити, але продав/продаю).
а нафига менять, если не износил?
To atigor:
колеса - замінені одні "говноколеса" на такіж самі "говноколеса", в чому суть заміни?
конечно арчи и слх гавно :ROFL:
педалі Saint та багажник? винос 40 мм та руль на 630 мм?
как это вообще понимать?
ланцюг, Ul@senko каже, що campa довше ходить, але ж він удвічі дорожчий! ну ок, чекаю на відгук.
если даете советы, то давайте из своих мыслей...
крос-кантрійник з нього класний все одно не вийде-твентінайнери затопчуть;
ну тут Nino SCHURTER просто не знает что ему теперь делать)

Ток заметил:
Тому при моїй стабільній вазі 70 кг
Арчексы? Серьёзно?
OMG!Somebody Stop Me...
Ту должна быть какая-то умная фраза, но будет абыр...

Аватар користувача
xbz06ee
* * *
Повідомлень: 225
З нами з: 18.1.10 14:57
Стать: чол
Звідки: https://velodim.kyiv.ua/

Re: 27.5 Bergamont Metric 5.4 +

Повідомлення xbz06ee » 22.11.15 09:50

Не розумію, чого всі причепилися до коліс, нормальні колеса для туризму. Арчекси саме те ще треба, якщо планується інколи їздить з сумкою, слх мають найкращий захист від бруду за свої гроші та якщо за ними стежити, ходять і ходять. Зараз це мабуть найоптимальніше співвідношення ціні, ваги та технічних характеристик, якщо кататися як ТС

Аватар користувача
Rodder
* * * *
Повідомлень: 535
З нами з: 23.11.11 18:45
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: 27.5 Bergamont Metric 5.4 +

Повідомлення Rodder » 22.11.15 12:07

5 - "Передню зірочку Гарбарук 38т замінив на аналогічну зеленого кольору" ... "Стара зірка не зносилась, а нова підібрана як і винос під колір полосок на рамі."
все ясно
решту пунктів апгрейду пропало бажання коментувати
bikeportal.org.ua - сайт підтримки велозмагань

Аватар користувача
falconkamitos
* * * *
Повідомлень: 601
З нами з: 11.5.13 11:20
Стать: чол
Звідки: Київ, Дарниця

Re: 27.5 Bergamont Metric 5.4 +

Повідомлення falconkamitos » 23.11.15 11:04

Взагалі про серйозну вагу саме гуми став задумуватись. Але ж не хочеться втрачати у антипрокольності, бо так нещастить з проколами. Думаю є люди, які мене зрозумують. Ще на попередньому велосипеді проколювався дуже часто. При цьому друзі, що катали разом набагато рідше отримували проколи. Поставив свого часу на попередній велосипед http://www.schwalbe.com/en/offroad-read ... s-mtb.html , тільки покоління 2013 року. Це чи не найважча покришка у Швальбе. У новому 2016 році дана модель буде і під колеса 27.5.
Все ж думаю потрібно спробувати таки використати свої колеса безкамерно. Наскільки знаю, оптимальними для безкамерного використання у крос-кантрі є моделі у Schwalbe (evo) - Ron (дуже швидка), Ralph (швидка), Nic (середні характеристики/універсальна) чи Continental (protection)- Race\X\Mauntain-King (з відповідними характеристиками) . Ну зрозуміло є і інші виробники, але на нашому ринку найбільш поширені Schwalbe. Що скажете?

Аватар користувача
atigor
* * *
Повідомлень: 408
З нами з: 19.9.12 13:43
Стать: чол
Звідки: Київ, Позняки

Re: 27.5 Bergamont Metric 5.4 +

Повідомлення atigor » 23.11.15 19:44

Були в мене Rocket Ron perf 26х2,25 - мали тенденцію до проколів, особливо "зміїних укусів", вилікував втановленням камери Maxxis Freeride та трохи більшим тиском - про проколи забув. Наразі є Conti Mountain king II 27,5x2,4 protection на передньому та звичайний (не Exo) Maxxis Ardent 27,5x2,25 на задньому колесах - за сезон не разу не проколов, катаю по грунтах, качаю на око, але не дуже мало. Protection захищає від бокових порізів, від проколів у conti здається Apex - там пластик вмонтовано у покришку, майже не пробиваються навіть на малому тиску, але там ціна й вага відповідна й призначення для жорсткого гірського катання по гострому камінню, не думаю, що Вам такі покри потрібні. Раджу завести манометр, наприклад такий http://velosiped.com/tovary/aksesuari/n ... -6010.html й просто засікти тиск при якому покришки не будуть проколюватися. І ще, стосовно колес - я б мавіки залишив, можно замінити по дві спиці (на зелені по-феншую біля ніпелів), тоді звільниться 3 мавіковських спиці на запас, а покри поставити безкамерно й різнопланові, профіт - два вілсети, один легший для асфальту, другий із зубастими покришками для грунтів, він же все одно у Вас є, і касета є, і ланцюг теж, то може й ротор знайдеться!

p.s. то просто мем такий, типу "Kona-га*но", "Mavic- г***о втулки", поки з ними насправді щось критичне станеться пройде не одна тисяча км

To AlexGer:
Spoiler
Show
колеса - замінені одні "говноколеса" на такіж самі "говноколеса", в чому суть заміни?
конечно арчи и слх гавно :ROFL:
тут як у Жванецького: "-Вот такие туфли! Вот таакие!!! Если других не видел..." звісно якщо порівнювати із Quando чи Joytek-ом, то SLX- космос, а по суті фігня на шариках, та й Shimano теж не сінонім надійності, спірних технічних рішень валом, ... на свої гроші так, не більше;

педалі Saint та багажник? винос 40 мм та руль на 630 мм?
как это вообще понимать?
ну перше просто якесь негармонійне поєднання, ну то таке... ,а друге - мінус 1 см виносу=+ 2 см до руля, тс зніс мінімум 50 мм виносу, то мав би додати 100 мм до руля...тепер зрозуміло?

ланцюг, Ul@senko каже, що campa довше ходить, але ж він удвічі дорожчий! ну ок, чекаю на відгук.
если даете советы, то давайте из своих мыслей...
ой вибачьте, забувся у Вас запитати :o наступного разу обов'язково у Вас запитаю дозволу #crazy_pilot
поки один голос за та один проти campa, тому чекаю ще відгуків, бо мене sram 1030 цілком влаштовує, але ж "лучшее враг хорошего":
viewtopic.php?f=9&t=154965

крос-кантрійник з нього класний все одно не вийде-твентінайнери затопчуть;
ну тут Nino SCHURTER просто не знает что ему теперь делать)
ой а хто це? це той чувак, що постійно региться на покатеньки, а потім не приїздить? зараз погуглю...так це він, ... ні не він - той під шосера косив, а цей не косить - так і є шидкий як ракета - шосер та упоротий кантріла, але ж й занятий чувак - постійно катає, тренується, спортсмен-професіонал, олімпіаду вийграв - "п*******ць який молодець!", але ж бідолага - кляті буржуїни-спонсори підсунули байк на 27,5" колесах, та й ще примовляли скоти - давай Ніно вигравай, треба ж цей "непотріб" продати подоржче!
p.s. хоча колеса у Ніно непогані, на відміну від байка імхо
час втрачений із задоволенням не вважається втраченим

Аватар користувача
falconkamitos
* * * *
Повідомлень: 601
З нами з: 11.5.13 11:20
Стать: чол
Звідки: Київ, Дарниця

Re: 27.5 Bergamont Metric 5.4 +

Повідомлення falconkamitos » 23.11.15 21:15

Угу... Радили мені радили покришки Continental Protection (один із King-ів). На упаковці написано handmade in Germany. Відгуки в англомовному інтернеті про них хороші. Але ж ціна дуже висока- одні з найдорожчих покр, що продаються в Україні.
Почитав-подивився далі і став схилятись до Schwalbe Nic (evo) як до найбільш універсальної для кросс-кантрі. Але і тут є над чим задуматись: цих Nic-ів (навіть якщо розглядати тільки ево) декілька версій - http://www.schwalbe.com/en/offroad-read ... y-nic.html.
Наприклад, просто сьогодні можна купити в Україні Nobby Nic lite skin pace star (третю у таблиці з квадратиками). У неї 3-й з 6-ти рівень антипрокольності.
ПИТАННЯ! Хто підкаже використання такої покришки (Nobby Nic lite skin pace star) безкамерно з герметиком компенсуватиме такий відносно невисокий рівень антипрокольності?

Аватар користувача
atigor
* * *
Повідомлень: 408
З нами з: 19.9.12 13:43
Стать: чол
Звідки: Київ, Позняки

Re: 27.5 Bergamont Metric 5.4 +

Повідомлення atigor » 23.11.15 22:16

Безкамерне використання передбачає знижений тиск у покришці, так більша площа контакту покришки з поверхнею-більший "держак" зчеплення з грунтом, тобто потрібні міцніші боковини, щоб не зминалися при нижчому тиску, тобто виходить треба snake skin.
час втрачений із задоволенням не вважається втраченим

Аватар користувача
falconkamitos
* * * *
Повідомлень: 601
З нами з: 11.5.13 11:20
Стать: чол
Звідки: Київ, Дарниця

Re: 27.5 Bergamont Metric 5.4 +

Повідомлення falconkamitos » 23.11.15 22:24

Безкамерне використання передбачає знижений тиск у покришці, так більша площа контакту покришки з поверхнею-більший "держак" зчеплення з грунтом, тобто потрібні міцніші боковини, щоб не зминалися при нижчому тиску, тобто виходить треба snake skin.
О це теж важливий фактор. Ну а припустимо мої 70 кг при матрасному режимі катання покришки не snake skin з закачаними гіпотетично 2 атмосферами (нормально?) справлятимуться, як вважаєте? Виробник же якийсь запас міцності у покри вкладав?

Аватар користувача
Ul@senko
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Повідомлень: 14973
З нами з: 2.4.10 22:07
Стать: жін
Звідки: Київ (Нивки, Сирець)

Re: 27.5 Bergamont Metric 5.4 +

Повідомлення Ul@senko » 23.11.15 22:29

Звичайний нобік відходив тисяч 10 на передньому колесі (у т.ч. Карпати), зараз успішно стоїть ззаду.
Тиск практикувався від 0.9 до 1.8 атм (переважно 1.2 атм).
Підкажіть, будь-ласка, як таке може бути? :help
Мені от цікаво, скільки тисяч км ви накручуєте за сезон, що компоненти підбираються з таким трєпєтом?
Краще зноситися, аніж заіржавіти.

Аватар користувача
falconkamitos
* * * *
Повідомлень: 601
З нами з: 11.5.13 11:20
Стать: чол
Звідки: Київ, Дарниця

Re: 27.5 Bergamont Metric 5.4 +

Повідомлення falconkamitos » 23.11.15 22:51

Мені от цікаво, скільки тисяч км ви накручуєте за сезон, що компоненти підбираються з таким трєпєтом?
Точно не рахував. Якщо приблизно, то цифра буде з трьома нулями...не 9000, не 5000, але більше 1000.
Spoiler
Show
На ваших брендових покатеньках по вихідних (про які усім розповідаю і хвалюсь, що був :good:) у цьому сезоні теж накатав кілька сот км.

Аватар користувача
Ul@senko
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Повідомлень: 14973
З нами з: 2.4.10 22:07
Стать: жін
Звідки: Київ (Нивки, Сирець)

Re: 27.5 Bergamont Metric 5.4 +

Повідомлення Ul@senko » 23.11.15 22:57

Зі свого досвіду знаю: читати і писати - це добре, якщо зайвого часу багато, але свій досвід - найцінніший.
До того ж, в нас часто дають поради диванні теоретики.
Вихід один: забити на все і більше катати на тому, що є.
А далі вже відчуєш, що і в який бік треба змінювати.
Мене за 5.5 років цей спосіб ще жодного разу не підкачав.
Spoiler
Show
за сезон проїзджаю від 8.5 до 11+К км
Краще зноситися, аніж заіржавіти.

Аватар користувача
falconkamitos
* * * *
Повідомлень: 601
З нами з: 11.5.13 11:20
Стать: чол
Звідки: Київ, Дарниця

Re: 27.5 Bergamont Metric 5.4 +

Повідомлення falconkamitos » 23.11.15 23:16

То зрозуміло. Форум і дискусії на його сторінках слід використувувати як розважально-консультативну "інстанцію". Просто актуалізувалось питання і цікаво почути/порівняти різні точки зору. А так загальний досвід катання є, єдине ще не було "безкамерного" етапу веложиття.

corruptedflesh
* *
Повідомлень: 63
З нами з: 12.9.14 09:52
Стать: чол

Re: 27.5 Bergamont Metric 5.4 +

Повідомлення corruptedflesh » 30.11.15 12:22

ще не було "безкамерного" етапу веложиття.
так наколхозь из того, что есть, ну только герметик купить надо будет или у друга взять.
мы вон товарищу наколхозили (обычные обода + обычная резина + нипеля из камер) и он рад, почуял прелести езды на низком давлении (хотя еще полгода назад рассказывал мне о том какой я дурак на 15-20 пси ездить).

Аватар користувача
Рус
* * *
Повідомлень: 306
З нами з: 14.2.13 00:26
Стать: чол
Звідки: Kiev-Троещина

Re: 27.5 Bergamont Metric 5.4 +

Повідомлення Рус » 26.6.16 22:55

Долго я наблюдал за странными изменениями комплектации этого байка, и иногда от очередного апгрейда становилось аш жалко и больно. Но, дело хозяйское!!! :58:
Но поскольку я являюсь владельцем байка такой же модели, решил виложить фото в финальную комплектацию своего байка.
viewtopic.php?f=102&t=162537
Хоббі без розвитку-Звичка!

Аватар користувача
falconkamitos
* * * *
Повідомлень: 601
З нами з: 11.5.13 11:20
Стать: чол
Звідки: Київ, Дарниця

Re: 27.5 Bergamont Metric 5.4 +

Повідомлення falconkamitos » 7.8.17 23:30

Всім привіт! Давно не дописував про свій велосипед, а він все ще розвивається. Тому для наочності хочу скинути вам відеоогляд поточної комплектації мого велосипеда:
phpBB [media]


Повернутись до “Мiй велосипед”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей