ДоОуЄс

Для фотографій і комплектації кастомних роверiв веложителiв, з подальшим обговоренням їх з іншими користувачами ...
Аватар користувача
Rodder
* * * *
Повідомлень: 535
З нами з: 23.11.11 18:45
Стать: чол
Звідки: Київ

ДоОуЄс

Повідомлення Rodder » 18.5.14 00:24

Рама - Dawes Edge Pro
Вилка - Manitou R7 Super 80mm ClickIt Remote LO 2007
Колеса:
- гонки: зад - обод Mavic 317, втулка Shimano FH-M535 (центрлок), ротор Shimano sm-rt 53 160mm
перед - Mavic 117, втулка Shimano M425 (6 болтів), ротор китай Avid HS1 160mm
покришки - Michelin Wild Race´R Advanced Ultimate 26х2,1 Schwalbe RaRa 2,25 \ ghetto-tubless
- матрас: зад - обод WTB SpeedDisc, втулка Shimano M525 (6 болтів), ротор китай Avid HS1 160mm
перед - обод Mach 1 2.30, втулка Shimano HB-M600 (центрлок), ротор Shimano sm-rt 53 160mm
покришки - перед Conti Gravity 2.3, зад Maxxis Holly Roller 2.4 \ камери хз + герметик
Шатуни - Truvative Firex 22-36
Педалі - Shimano m520
Манетки - Sram gripshift X9
Задній переклюк - Sram X7 довга лапа
Передній переклюк - Shimano Deore
Касета - Sunrace M9S 11-32
Цепка - KMC x9.73 + Shimano Deore HG53
Тормоза - перед Avid Juicy 5 Formula В4 pro+ \ зад Shimano Deore m525
Підсиділ - Tioga 27.2*350 mm
Руль - Zoom 650mm флет
Винос - Tioga 25.4 х 110 mm х 7*
Сідло - New Century
Гріпси - Propalm
Підфляжники - Ergotec + TW BY-727N

Зображення
Зображення

Вага: 11,6 кг в бойовому і ~12,4 кг в матрасному режимі

[spoilerІсторія хвороби]Почалось все не так давно в 2012 році. Скучна сидяча робота на держслужбі, захотілось нових ошущєній (а точніше забутих старих) - перед початком сезону вирішив купити свій перший мтб. Почав шерстіти форуми, потроху вникати в велотему. Дійшло усвідомлення того, що процес буде довгий і з мозолями - раніше колись катав на Аісті і максимум, що я знав, це як накачати колеса і змастити цепку. Але з чогось треба починати. І почав я з жесті. Точніше зі сталі. Ще точніше зі стального ашанотреш байка під назвою Eagle. Хоча не такий вже і треш - Shimano (fuck yeah!), RST, подвійні обода, касета - все як має бути. 16 кг радості... Відпокатушив на ньому весь свій район. Але Shit happens - набрів якось на велокиєві на тему Король Гор 2012, зареєструвався...
Хвороба прогресувала. З'явилась ідея зібрати вел з нуля. ЗЧМ? Більше для того щоб сумістити теорію з практикою і розібратись з тонкостями хрєносозідатєльства велобудівництва. Ідею вже майже. відкинув, так як усвіломлював шо нафігнада, але халява така штука... побачив класну раму Author Traction задешево і зібрав хрєнь вел на динамовтулці, Дарті 1, тормозах перед диск Promax + зад вібряки, топталках і т.д. :facepalm: І на цьому поіхав на свою першу гонку, на КГ 2012... Але це окрема історія, живцеларьол ну і зшбсь
Наступний етап - переізд восени в столицю, позапланова купівля норм, але падуставшого Giant Boulder'a на RS Reba, барахол Трактора, перехід на контакти, нові гонки, перші сальтухи (див. гіфку в коментах нижче). Короче затянуло.
І от під кінець сезону 2013 набрів я на оголошення про продажу Dawes'a (читаю як Доооууесс, хз як правильно). Шо за птіца - непонятно (запахло "свіжепригнаним з Європи"), але об'ява на велокиєві, ХТ, БП, номер рами є, продавець зареєстрований давно. І ціна падає і падає - ніхто не бере. І от вона Халява {опять стучится в наш дом}...
Тепер по компонентам.
Рама. Рама як рама. Вага невідома, середнячок по ходу. Геометрія стандартна. Дизайн - пайдьот, в опу гламур.
Вилка. Вона працює. Краще ніж Реба, але це суб'єктивно, питання криворукості в налаштуванні тиску і переборці, заміною масла і т.д. ніхто не відміняв. Ходу вистачає. Локаутом майже не користуюсь. Шток - да, знаю, різати не буду, лінь; єдиний мінус його випливає, коли вел перевернутий. В планах зріє ідея даунгрейду на щось простіше. ЗЧМ? Тут більше питання ідеологіі - не правильно якось, що любителі катають на топових карбовелах. Але це вже моі таракани. Ну і в питанні сервісу в мене свій підхід (на фото рідкісне явще, коли вел чистий).
Колеса. На болтах - дістались в стоку. На центрлоку - аукціон від VooDoo (я це люблю, парам-пам-пам-пам). 8-ки присутні на всіх, гоночний сетап вибирав по стану втулки і вазі. Безкамерки... болюче питання. Забив, катаю камерно з герметиком в камерах - нубство, але працює, повільні проколи Stan затягує. Будуть ZTR-и не буде камер. Michelin катять/гребуть норм, більше, ніж я від них очікував. +/-=RR На асфальті гудуть. Принципово хотів щось не Швальбе, націлився на кросмарки, але тут вона Халява знову ж таки, Мішелін, так Мішелін.
В матрасному варіанті - {я его слепила из того, что было} ширше і важче (для тренування також) - значить краще
Тормоза. Гідра ну і зшбсь. Задній іноді балує вібромасажем.
Педалі. Єдина деталь, що дісталась від Джаянта.
Руль. Був 560. 650 трохи з запасом, можна 620, але хай буде.
Сідло. Диван. М'яке і комфортне. На карбокришку якось не тяне.
Система. Дабл самопал з тріпла на шайбочках. 32 на гонках поки що вистачало. По Трухановому - маловато, але як тренажер каденсу - пайдьот. На Пущу думаю вистачить.
Касета. 11-34 стерта для матраса, на гонки взяв Санрейс 11-32 (34 трохи забагато, на 32 цікавіший розклад; бюджетнінько як і все в цьому велі)
Манетки. Гріпшифти рулять тчк
Переклюки. Перед глючний, троси знизу - пічаль, 32 зірка виручає. Зад люфтить, але працює чітко.
Гріпси. Китай. Норм, але хочеться трохи товстіше. Задушу жабу - візьму Chanky.

Наче все. Взагалі довго не хотів створювати тут тему, але з'явились +/- норм фотки + може комусь пригодиться мій варіант бюджетно поганяти + може хтось чогось цікавого розкаже[/spoiler]
Востаннє редагувалось 18.10.14 18:57 користувачем Rodder, всього редагувалось 14 разів.
bikeportal.org.ua - сайт підтримки велозмагань

konst
*********
Повідомлень: 4118
З нами з: 27.7.11 11:33
Стать: чол
Звідки: Киев, Харьковский

Re: ДоОуЄс

Повідомлення konst » 18.5.14 09:58

Направим тему в правильное русло. :)
Это он, да?
Зображення

Аватар користувача
8RydeR
*********
Повідомлень: 2591
З нами з: 2.5.09 20:43
Skype: eight.ryder
Стать: чол
Звідки: м. Харківська

Re: ДоОуЄс

Повідомлення 8RydeR » 18.5.14 10:16

нормальний самальот!

апдейт: атказать, від самальота залишилися тільки педалі, це не він
Востаннє редагувалось 18.5.14 14:53 користувачем 8RydeR, всього редагувалось 1 раз.
http://www.endomondo.com/profile/9638657
любой велосипедист вам скажет, что шея - это вынос мозга

Аватар користувача
Toutacoup
*********
Повідомлень: 2373
З нами з: 24.7.10 13:16
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: ДоОуЄс

Повідомлення Toutacoup » 18.5.14 10:56

От автора ожидал большего в плане рассказать. Вел пока без комментариев.
[spoilerТрохи тексту]скоро напишу[/spoiler]
Часики тикают. 8)

Аватар користувача
Rodder
* * * *
Повідомлень: 535
З нами з: 23.11.11 18:45
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: ДоОуЄс

Повідомлення Rodder » 18.5.14 14:23

Направим тему в правильное русло. :)
Это он, да?
Зображення
це попередній, від нього тільки педалі залишились
але гіфка {как бы намекает} на режим експулатаціі :)
bikeportal.org.ua - сайт підтримки велозмагань

Аватар користувача
Rodder
* * * *
Повідомлень: 535
З нами з: 23.11.11 18:45
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: ДоОуЄс

Повідомлення Rodder » 18.5.14 14:25

нормальний самальот!
Дякую :friends:
bikeportal.org.ua - сайт підтримки велозмагань

Аватар користувача
Rodder
* * * *
Повідомлень: 535
З нами з: 23.11.11 18:45
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: ДоОуЄс

Повідомлення Rodder » 18.5.14 14:26

От автора ожидал большего в плане рассказать. Вел пока без комментариев.
[spoilerТрохи тексту]скоро напишу[/spoiler]
Часики тикают. 8)
Готово!
bikeportal.org.ua - сайт підтримки велозмагань

Аватар користувача
Toutacoup
*********
Повідомлень: 2373
З нами з: 24.7.10 13:16
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: ДоОуЄс

Повідомлення Toutacoup » 18.5.14 15:55

1. Не трогай маниту! 2. Обрежь пенек! 3. Передний переклюк ужс, надо двигать ниже.

А вообще, ок повозка, заценил. Без претензий, по делу, антикризисный нрж. Тут сейчас такое в тренде. 8-) Рама не этой ли конторы? Предыстория известна?

Ну и радует джедайский путь ТСа: за свою недолгую велоэволюцию успел сменить больше байков, чем я за свою... чуть более долгую, успел даже стать звездой интернетов — а все туда же. :good:

Аватар користувача
8RydeR
*********
Повідомлень: 2591
З нами з: 2.5.09 20:43
Skype: eight.ryder
Стать: чол
Звідки: м. Харківська

Re: ДоОуЄс

Повідомлення 8RydeR » 18.5.14 16:55


покришки - Michelin Wild Race´R Advanced Ultimate 26х2,1 \ камери Geax MTB Ultralite + герметик
Michelin катять/гребуть норм, більше, ніж я від них очікував. +/-=RR На асфальті гудуть. Принципово хотів щось не Швальбе, націлився на кросмарки, але тут вона Халява знову ж таки, Мішелін, так Мішелін.
А я купив дві штуки, нові, по 25 євро. І теж задоволений. :)
http://www.endomondo.com/profile/9638657
любой велосипедист вам скажет, что шея - это вынос мозга

Аватар користувача
Born2BeGreeN
* * *
Повідомлень: 342
З нами з: 2.10.08 16:59
Стать: чол
Звідки: Воскресенка

Re: ДоОуЄс

Повідомлення Born2BeGreeN » 18.5.14 17:59

Годная, рабочая тачила!
Покрышки, конечно, дело каждого, но я бы эти сжег!

Аватар користувача
Rodder
* * * *
Повідомлень: 535
З нами з: 23.11.11 18:45
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: ДоОуЄс

Повідомлення Rodder » 18.5.14 20:50

Toutacoup
1) ок, хай живе поки що
2) пеньок... нє, тоже поживе. з'явилась ідея почепити на нього іграшку-хрєнь, яку на фаркопи чіпляють :crazy:
3) переклюк пробував опускати нижче - прогресу не відчув, правда нормально опустити не дає перо, треба дабловий - повернув на місце, так як було при тріплі
передісторія фактично невідома. Здається продавець казав, що привіз з Англії, хоча стверджувати не буду, пам'ять не та
так, рама тої контори. Навіть обзорчик на байкрадарі є [spoilerобзор]http://www.bikeradar.com/gear/category/ ... pro-10633/[/spoiler]
ага зіркою, я б сказав падаючою зіркою #crazy_pilot

8RydeR
я по 100 грн б\у, майже нові (взагалі фактично всі деталі по форумах висікаю, як на рибалці :mosking: )

Born2BeGreeN
воу воу воу, палєхчє
годі вже покришки палити
звідки така ненависть?
bikeportal.org.ua - сайт підтримки велозмагань

konst
*********
Повідомлень: 4118
З нами з: 27.7.11 11:33
Стать: чол
Звідки: Киев, Харьковский

Re: ДоОуЄс

Повідомлення konst » 18.5.14 22:02

але гіфка {как бы намекает} на режим експулатаціі :)
Рассово-верный фрирайд в ПДН Пуще. :good:
Это я так, не со зла, но из рассчета, что человек, выложивший такую гифку в отчете, ну никак не может быть обидчивым. :)

Рама красивая. Плюс по ходу еще и длинная, с нормальной геометрией.
Каретка ИСИС? Сколько уже прошла, как впечатления?
Звезды на 32 по городу хватает, или для этого есть другой вел?

Аватар користувача
Rodder
* * * *
Повідомлень: 535
З нами з: 23.11.11 18:45
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: ДоОуЄс

Повідомлення Rodder » 18.5.14 22:32

konst
такі да, ображатись не вмію )
але про рівнякові траси вже і жартувати страшно - уборки на них - як то кажуть "редко, да метко"
про Ісіс загуглив. Так, воно. Піді мною близько 1,5 т.км, нарікань немає.
Рама не дуже і довга, але мені якраз норм.
32 для міста майже вистачає. Але якщо жарити по максимуму, то по рівняку каденс виходить за межі комфортного, надовго не вистачає. Для коротких прискорень норм. Але по асфальту я в основному добираюсь до грунтів, де можна поганяти, або покатушки, де жарити не треба, так що мені норм. Якщо буду міняти візьму мабуть 34.
bikeportal.org.ua - сайт підтримки велозмагань

Аватар користувача
slowbro
* *
Повідомлень: 193
З нами з: 16.3.11 21:48
Skype: aaandrew2000
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: ДоОуЄс

Повідомлення slowbro » 19.5.14 09:16

Прогресс гонщика от смешных гифок до уверенной середины пелотона внушает уважение.

По велу вопросов нет, кроме угла переднего эксцентрика, который просто за гранью хорошего вкуса.

Аватар користувача
Rodder
* * * *
Повідомлень: 535
З нами з: 23.11.11 18:45
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: ДоОуЄс

Повідомлення Rodder » 19.5.14 10:01

slowbro
Дякую за хороші слова, стараюсь
ексцентрик виправлю, то я перед фотосесією колеса міняв, поспішав після роботи поки сонце не сіло сфоткати
bikeportal.org.ua - сайт підтримки велозмагань

Аватар користувача
Toutacoup
*********
Повідомлень: 2373
З нами з: 24.7.10 13:16
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: ДоОуЄс

Повідомлення Toutacoup » 19.5.14 10:31

3) переклюк пробував опускати нижче - прогресу не відчув, правда нормально опустити не дає перо, треба дабловий - повернув на місце, так як було при тріплі
Это зря, надо нормально настроить, иначе подведет в самый неподходящий момент, а других и не бывает.

Аватар користувача
Rodder
* * * *
Повідомлень: 535
З нами з: 23.11.11 18:45
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: ДоОуЄс

Повідомлення Rodder » 19.5.14 11:35

Toutacoup
згоден, треба
куплю дабловий буде норм
а поки що - переключає, хай стоїть собі, особливо на нього не надіюсь
bikeportal.org.ua - сайт підтримки велозмагань

Bad10
*
Повідомлень: 6
З нами з: 31.12.13 00:51
Стать: чол

Re: ДоОуЄс

Повідомлення Bad10 » 20.5.14 19:31

Вел. так сибе.

Аватар користувача
Slimp-ukr
* * * *
Повідомлень: 582
З нами з: 22.6.13 02:29
Skype: vbvslimp
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: ДоОуЄс

Повідомлення Slimp-ukr » 20.5.14 19:56

Вел. так сибе.
А ось і головний експерт прийшов! :lol:
Тот чувак из "Мумии" =)
Мой любимый найнер http://www.velokiev.com/forum/viewtopic.php?f=161&t=131846

Аватар користувача
Rodder
* * * *
Повідомлень: 535
З нами з: 23.11.11 18:45
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: ДоОуЄс

Повідомлення Rodder » 20.5.14 21:01

та то свої
засланий козачок )
bikeportal.org.ua - сайт підтримки велозмагань

Аватар користувача
Rodder
* * * *
Повідомлень: 535
З нами з: 23.11.11 18:45
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: ДоОуЄс

Повідомлення Rodder » 3.7.14 10:25

Невеликий апгрейд
1
Після ЛЧУ вирішив таки щось зробити з кривою 32-ю зіркою шатунів, так як на 2-9 та іноді на 2-1 (що більш критично) цепка спадала. Спочатку пішов простим шляхом. Так як спецключа в мене немає, попереднього разу намучвся з встановленням зірки і трохи злизав гайки бонок, але поставив. Тому цього разу зняти зміг тільки дві бонки, решту вирішив знімуть специ, заодно і порівняють зірку. Спеців знайшов тих, що ближче від дому, в велоонлайн. Але як виявилось у них немає обладнання чим зняти зірку і взагалі зірки Труватів гальмо і її краще замінити. :duma: окай Допомогла ще одна пара рук + спец інструмент
Зірку зняв, рівняти не став (колись вже пробував - не вийшло), замовив нову стальну з Shimano Deore FC-M590 на канонічні 36 зубців. Заодно взяв нормальні бонки під шестигранник з обох боків і нову цепку. Але /что-то пошло не так/. Зірка не захотіла ставати на місце 32-ї - BCD104 одинакові, але заважають на 1-2мм довші лапки (де дірки під бонки), а на місце 44-ї встає як рідна. :dash2: Отже, поки Shimano випускає нові тріпли на 22-30-40, я пішов далі і поставив тріпл 22-32-36! :Yahoo!: :crazy:
2
підняв руль, перекинувши майже всі (одне залишив) кільця під винос
зчм? помітив, що на спусках в мене прямі руки, що не є гуд. Нижче, щоб руки були зігнуті, моя дерев’яна спина не згинається. Мабуть врховуючи 80 мм вилку і широкий руль - це вже занадто низько.
3
Після колапса Мішеліна на Елімінаторі в Дубках (розірвалась боковина і вилізла гуля, при цьому камера залишилась цілою :duma: ) захотів спробувати ширшу резину. Тим більше, що скоро в гори. Взяв пару б/у ральфів 2,25. Правда вони виявились різних версі - одна 480 грам, інша 540. Поставив важчу назад. Надіюсь проїхати на них Невицьке і Опришки на камерах.
bikeportal.org.ua - сайт підтримки велозмагань

Аватар користувача
Toutacoup
*********
Повідомлень: 2373
З нами з: 24.7.10 13:16
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: ДоОуЄс

Повідомлення Toutacoup » 3.7.14 11:46

22-32-36
Тогда уж 28-32-36 надо. Звезду и подпилить не грех. А цепь-то спадала небось из-за переклюка, а не из-за кривой звезды (или из-за того и другого).

Аватар користувача
Rodder
* * * *
Повідомлень: 535
З нами з: 23.11.11 18:45
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: ДоОуЄс

Повідомлення Rodder » 3.7.14 13:22

22-32-36
Тогда уж 28-32-36 надо. Звезду и подпилить не грех. А цепь-то спадала небось из-за переклюка, а не из-за кривой звезды (или из-за того и другого).
28-32-36 - феншуйно, але непрактично. Особливо в горах. Ще цікавіше було б поїздити на 22-30-38
Зірку пиляти і лінь, і немає чим, і ефект криворукості присутній... тому поки буде так, для експерименту
В більшій мірі цепка спадала через криву зірку, на 2-9 точно. Переклюк більше винуватий на розковбасі, де мав би гасити цепку, але ніфіга не гасить. Але це більше здогадки, ніж факт.
bikeportal.org.ua - сайт підтримки велозмагань

konst
*********
Повідомлень: 4118
З нами з: 27.7.11 11:33
Стать: чол
Звідки: Киев, Харьковский

Re: ДоОуЄс

Повідомлення konst » 3.7.14 13:38

Там проще паук подпилить, чем звезду. Паук люминиевый, звезда чугуниевая, пилятся немножко по разному. : )
Плюс в будущем новую шимановскую звезду можно будет без хобота поставить.

Полученный трипл, как по мне, ни о чем.

Аватар користувача
Rodder
* * * *
Повідомлень: 535
З нами з: 23.11.11 18:45
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: ДоОуЄс

Повідомлення Rodder » 3.7.14 22:01

Там проще паук подпилить, чем звезду. Паук люминиевый, звезда чугуниевая, пилятся немножко по разному. : )
Плюс в будущем новую шимановскую звезду можно будет без хобота поставить.

Полученный трипл, как по мне, ни о чем.
:empathy
купив напільнік, поборов лінь - підпиляв павука. Тепер норм дабл 22-36, як має бути (за винятком тріплового переклюка)
bikeportal.org.ua - сайт підтримки велозмагань


Повернутись до “Мiй велосипед”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 19 гостей