no one rage rover

Для фотографій і комплектації кастомних роверiв веложителiв, з подальшим обговоренням їх з іншими користувачами ...
Аватар користувача
S@int
* * * * *
Повідомлень: 1137
З нами з: 2.2.07 16:50
Стать: чол
Звідки: Киев, Харьковский

Re: no one rage rover

Повідомлення S@int » 3.7.14 13:02

Красивый, нравится. С белыми детальками становится похож на яичницу. Не надо так. А вот колеса на ободах нюкпруф были бы очень ок.

Аватар користувача
S@int
* * * * *
Повідомлень: 1137
З нами з: 2.2.07 16:50
Стать: чол
Звідки: Киев, Харьковский

Re: no one rage rover

Повідомлення S@int » 3.7.14 13:02

--------------------
Востаннє редагувалось 3.7.14 18:04 користувачем S@int, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Katod
* * *
Повідомлень: 251
З нами з: 11.11.10 21:15
Стать: чол

Re: no one rage rover

Повідомлення Katod » 3.7.14 13:31

Красивый, нравится. С белыми детальками становится похож на яичницу. Не надо так. А вот колеса на ободах нюкпруф были бы очень ок.
я от про це не думав.
Погуглив, і реально, це було б круто, дякую за ідею.
Всеодно в мене не буде вже оверлайтового велосипеда. До 450 грамових ободів я звик. Тому це було б дійсно дуже по феншую :)
щось типу цього:
Зображення
Але, 68 дорарів, шоб я так жил :)

Аватар користувача
S@int
* * * * *
Повідомлень: 1137
З нами з: 2.2.07 16:50
Стать: чол
Звідки: Киев, Харьковский

Re: no one rage rover

Повідомлення S@int » 3.7.14 17:46

Зато какая красота))
Зображення

Аватар користувача
Katod
* * *
Повідомлень: 251
З нами з: 11.11.10 21:15
Стать: чол

Re: no one rage rover

Повідомлення Katod » 4.7.14 13:20

Рубрика це цікаво.
Нюкпруф генератор ТР коштують, де я знайшов, 68 дорарів, але, це по карахтеристикам санрімз інферно 25, на які я заглядався. Але от на чейні за інферну просять 55 дорарів. Виходить наклєєчки нюкпруф коштують, беремо каркулятор, 13 американських гривень.
Ура. Здоровий глузд мені тут каже, що можна помалювати за такі гроші ці обода що є, тим більше, що вони ну дуже схожі по ТТХ, за ті самі гроші.

Аватар користувача
Toutacoup
*********
Повідомлень: 2373
З нами з: 24.7.10 13:16
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: no one rage rover

Повідомлення Toutacoup » 4.7.14 13:30

Для велосипеда с желтой рамой стайл — всё, это ж аксиома. Какие еще 13 долларов???77

Аватар користувача
S@int
* * * * *
Повідомлень: 1137
З нами з: 2.2.07 16:50
Стать: чол
Звідки: Киев, Харьковский

Re: no one rage rover

Повідомлення S@int » 4.7.14 14:04

Виходить наклєєчки нюкпруф коштують, беремо каркулятор, 13 американських гривень.
Там же есть наклеечки по 8 баксов))

Аватар користувача
Katod
* * *
Повідомлень: 251
З нами з: 11.11.10 21:15
Стать: чол

Re: no one rage rover

Повідомлення Katod » 4.7.14 14:53

Дякую величезне :)
буду працювати над стайлом велосипеда
я читав, що нестильні влеосипеди дуже погано катять вниз, десь було на пінкбайку, здається :)

Аватар користувача
Obi-Wan
* * *
Повідомлень: 300
З нами з: 13.11.08 11:36
Звідки: Голосієво

Re: no one rage rover

Повідомлення Obi-Wan » 4.7.14 16:19

Так от що воно! Я напевно захворів саме через те що хтось жалкує грошей на стильні ободи. Будьласка, я нехочу хворіти - купуй швидше нюкпруфи!

Аватар користувача
Katod
* * *
Повідомлень: 251
З нами з: 11.11.10 21:15
Стать: чол

Re: no one rage rover

Повідомлення Katod » 4.7.14 21:27

Так от що воно! Я напевно захворів саме через те що хтось жалкує грошей на стильні ободи. Будьласка, я нехочу хворіти - купуй швидше нюкпруфи!
Давай я купляю передній обод ати задній :roll:

Аватар користувача
Obi-Wan
* * *
Повідомлень: 300
З нами з: 13.11.08 11:36
Звідки: Голосієво

Re: no one rage rover

Повідомлення Obi-Wan » 5.7.14 10:54

Щойно шукав - задні на складі закінчилися

Аватар користувача
Katod
* * *
Повідомлень: 251
З нами з: 11.11.10 21:15
Стать: чол

Re: no one rage rover

Повідомлення Katod » 5.7.14 13:54

ну добре, давай в мене буде два передніх :)

Аватар користувача
Katod
* * *
Повідомлень: 251
З нами з: 11.11.10 21:15
Стать: чол

Re: no one rage rover

Повідомлення Katod » 29.7.14 00:13

Покращена феншуйність, і здається він навіть котить краще :)
Зображення

Аватар користувача
Katod
* * *
Повідомлень: 251
З нами з: 11.11.10 21:15
Стать: чол

Re: no one rage rover

Повідомлення Katod » 11.8.14 10:32

В цій темі відписую покищо я один :)
В темі "мій велосипед" часто, і правильно починають писати про те, що от був такий велосипедний шлях, потім сталось так, і так, і потім вирішив стати на слизький шлях велосипедінгу, і все інше. Але я б хотів тут писати саме про мій велосипед.
Хлопці, на відміну від дівчат в більшості своїй люблять оживляти неживі предмети, займатись тотемізмом. От так, буває ввечері ідеш на балкон, і розмовляєш з велосипедом. Але поки він був в мене малим, і не бачив нічого крутіше Китаєвських горбів, я йому не мав що розповісти, тільки хвалив.
Але зараз в мене вже є історія однієї довгої пригоди.
Хотів прийняти участь в Марафоні, побачити чи витримаю я, і як буде вести себе велосипед. Зрозуміло, що неживий шматок баріонної матерії. Але коли ти на велосипеді, то це інша справа. Це вже велокентавр.
Так про марафон Невицьке 2014.
Це було да. Пригода з тягунами, багнюкою, спусками пральними дошками.
Найбільше вражень звичайно від багнюки, її було стільки, що огого. Мені здається в Карпатах є приховані родовища багнюки, потужність яких зможе забезпечити людство на тисячі років. Скоро нафта кінчиться, і всі перейдуть на багнюку. Тобто всі сядуть то на велосипеди, але, щоб їздити було веселіше, треба ж щоб на дорозі була багнюка, тут Карпати і стануть в пригоді. Нас чекає світле фінансове майбутнє.
Я так в багнюку не вляпувався дуже давно. Пам"ятаю, якось заліз, думав по вуха, на початку велокатання. Але ні, то я не по вуха вліз, то просто пальці забруднив.
Але зараз до багнюки дійду.
Значить, спочатку тягун, який можна проїхати, і під кінець трішки пройти. Бо там схил дуже крутий, а я не дуже потужний щоб його викотити. Але рухався разом з групою.
Потім спуск, думаю, от тут можна відпочити. А ні, треба бути дуже зосередженим. Рухаюсь по центральному валику, акуратно, щоб не шубовсьхнути в калюжі.
І тут, я не доконтролювався, і як плюхнусь в калюжу. Думаю, все, я в багні, треба рухатися далі. Але виявилося, що я не був достатньо сильно в багні. Кінець схилу порадував такою кількістю "глизявки" що в мене нічого не крутилося. Особливло не крутилося заднє колесо. І головне через 20 метрів перше КП, а після нього апхіл, добре, що не сильно крутий, який можна викрутити. Звичайно з багном велосипед в мене важив біля 30 кілограи, і треба було побільше з нього поскидувати.
Трішки відчистивши, поїхав вгору, мене хтось обганяв, я когось обганяв. Все було монотонно, і скучно. Крім краєвидів, звичайно. Глянеш вниз, а там височезні сиквойї, такі що відчуваєш себе маленьким тараканом на велосипеді, і тільки вусами шивешиш, щоб піт в очі не тік, ато пече зараза.
Ще запам"ятались наждачні спуски, чи то спуски пральні дошки. На таких спусках заздриш хлопцям на двохпідвісах. Сам я погано їду в низ. Тому їхав як їхалося. В результаті дуже напрацював сильно суглоби зап"ясть, і ліве стегно чомусь, бо ліва нога була в мене задньою. Треба такі штуки десь тренувати на витривалість.
Взагалі от так все і вийшло.
Коли ми рухались до Ужгорода, то порвав цеп, яка була вже суха, і видавала звуки десятирічного ашанбайка без тех огляду.
Результат, 23 з 34 в своїй віковій категорії.
Так от, в мене велосипед вже обріс трішки, і він не просто Но он рейдж ровер, а ноуон рейджровер-який-бачив-багно-карпат. Чим далі, тим назва його буде більше відображати те що він бачив, те що він, і я може.

фото на пам"ять :)

Зображення

Аватар користувача
Katod
* * *
Повідомлень: 251
З нами з: 11.11.10 21:15
Стать: чол

Re: no one rage rover

Повідомлення Katod » 6.2.15 11:09

Трішки зимових розваг.
phpBB [video]

Аватар користувача
shooter
Модератор
Повідомлень: 7897
З нами з: 8.5.03 20:06
Стать: чол
Звідки: GB

Re: no one rage rover

Повідомлення shooter » 9.2.15 13:02

лойк :)
[URL=https://matchnow.info]Premier Сasual Dating[/URL]


Повернутись до “Мiй велосипед”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей