Черговий негатив від Айдару.

Аватар користувача
Stepik
* * * * *
Повідомлень: 1549
З нами з: 20.7.05 15:15
Стать: чол
Звідки: Київ, Троя -> Борщагівка

Черговий негатив від Айдару.

Повідомлення Stepik » 22.12.14 19:12

Черговий негатив від Айдару.
phpBB [video]

Коментарій Мельничука LB
Все частіше слова "юзай пошук" набувають сенсу "йди в *опу"....
Страшні московські воші, а ще страшніші українські гниди (с)Симон Петлюра

romm
* * *
Повідомлень: 473
З нами з: 8.1.11 19:35
Стать: чол
Звідки: м.Львів

Re: Полк особливого призначення "Азов"

Повідомлення romm » 22.12.14 23:03

Хотілося би бачити на відеорегістраторі поведінку водія цього автомобіля .
Цікаво , якби то не був Азов , сюжет би викликав таку саму цікавість ?
Вас таке цікавить ?

VazarS
* * * * *
Повідомлень: 1283
З нами з: 17.9.12 13:43
Стать: чол
Звідки: Kiev/Brovary

Re: Полк особливого призначення "Азов"

Повідомлення VazarS » 22.12.14 23:22

Мне больше интересно правдива ли инфа о том что процессия перекрыла все полосы движения и двигалась со скоростью 40 км/ч. Если да это клин. Мало было сракеров по ночам с ихними самовольными перекрытиями так теперь еще и днем желающие нашлись. Читая коментарии участников сего от азова просто впадаеш в недоумение - какие нафик нарушения традиций "не обгонять" на магистрали? Они там с дуба рухнули или как?

romm
* * *
Повідомлень: 473
З нами з: 8.1.11 19:35
Стать: чол
Звідки: м.Львів

Re: Полк особливого призначення "Азов"

Повідомлення romm » 23.12.14 13:05

Наскільки мені відомо , там звичайна "битовуха" (як би ви зреагували коли би вам в аналогічній процесії показали фак (тим більше коли ви тільки з передової ? )
Цікаво , з якою метою було це написано ?
Черговий негатив від Айдару.
Мені здається , показати що добровольчий батальйон "безпредельничає", поза законом . Що ,в теперішній ситуації це можливо хуліганство вимагає всенародного засудження і розформування ?

Почитайте краще тут http://www.pravda.com.ua/articles/2014/12/23/7052965/
Востаннє редагувалось 23.12.14 13:08 користувачем romm, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Quick Thinker
* * *
Повідомлень: 337
З нами з: 30.3.12 16:45
Стать: чол
Звідки: Киев, Березняки

Повідомлення Quick Thinker » 23.12.14 13:08

На видео "Айдар", а обсуждаете "Азов".

romm
* * *
Повідомлень: 473
З нами з: 8.1.11 19:35
Стать: чол
Звідки: м.Львів

Re: Полк особливого призначення "Азов"

Повідомлення romm » 23.12.14 13:18

Формально офтоп , але в принципі суть одна , завтра опишуть черговий привід для чергового узагальнення чергового підрозділу .

Аватар користувача
Stepik
* * * * *
Повідомлень: 1549
З нами з: 20.7.05 15:15
Стать: чол
Звідки: Київ, Троя -> Борщагівка

Re: Полк особливого призначення "Азов"

Повідомлення Stepik » 23.12.14 15:34

Наскільки мені відомо , там звичайна "битовуха" (як би ви зреагували коли би вам в аналогічній процесії показали фак (тим більше коли ви тільки з передової ? )
Цікаво , з якою метою було це написано ?
ЩО побачив на цьому відео: зустрілись 2 дурні на дорозі, і той дурень що був "сильніший" наваляв іншому. Я не підтримую право сильнішого, бо чому тоді ми проти кортежів можновладців? В даному випадку суть одна: я їду, ви почекайте.
Про шану загиблим: так, треба шанувати. І в "селі" (як десь пояснювали бійці), де рух до 10 машин на день, почекати-пропустити-приєднатись не питання, але на дорозі з таким трафіком - вибачте. В мене могли бути інші плани-бажання-потреби до цієї дороги в даний проміжок часу. І скільки міг, стільки і їхав би в кортежі. Цікаво, як вони їхали по Києву? теж дорогу повністю перекривали? Чи було якісь розпізнавальні знаки на даному кортежі? Коротше, багато запитань до азову, як активного учасника даного "дійства", нажаль.

А мета, що треба знати всю правду про своїх героїв. І канонізувати когось, прикриваючись "вони за нас воюють, тільки з поля бою" і тд вважаю неправильним. В мене є знайомі в зоні та поряд, так багато негативних історій розказують про батальйони, наприклад "арешт" з метою викупу, обкладання даниною і просто бєзпрєдєл гоповський.

Ще одне, про підрив мосту в Маріуполі: ЯКОГО ВСІ залізничні (хочаб в Маріуполі!!!) мости не були взяті під військову охорону в зоні АТО? ще з книжок про Велику вітчизняну пам'ятаю, що партизани підривали в першу чергу залізничні мости та колії для ускладнення забезпечення фронту. Ось, якраз "прокинулися":

[spoilerЗаява від командування полку "Азов" і Андрія Білецького]Сьогодні, о 01.40 ночі бойовики підірвали залізничний міст через р.Кальчик біля станції Сартана. Також за оперативними даними, стало відомо, що терористи намагалися підірвати ще два залізничних мости. Спробу попередили двоє охоронців заводу "Азовсталь". В результаті сутички, їх бойовики обстріляли, один дружинник загинув, іншого поранено. Під час огляду місця теракту було найдено понад 80 кг тротилу. Вочевидь, атака бойовиків була спрямована на те, аби відрізати місто та заводи від забезпечення з метою дестабілізації ситуації та деморалізації мирного населення.

У зв'язку із різким загостренням ситуації в південному напрямку, активізацією бойових дій та початком терористично-диверсійної діяльності, що б'є по забезпеченню Маріуполя, полк "Азов" бере повний контроль над головними об'єктами життєзабезпечення міста. Полк бере на себе відповідальність за здійснення комплексу заходів з попередження диверсій та терактів.[/spoiler]
Все частіше слова "юзай пошук" набувають сенсу "йди в *опу"....
Страшні московські воші, а ще страшніші українські гниди (с)Симон Петлюра

romm
* * *
Повідомлень: 473
З нами з: 8.1.11 19:35
Стать: чол
Звідки: м.Львів

Re: Полк особливого призначення "Азов"

Повідомлення romm » 23.12.14 23:51

А мета, що треба знати всю правду про своїх героїв. І канонізувати когось, прикриваючись "вони за нас воюють, тільки з поля бою" і тд вважаю неправильним. В мене є знайомі в зоні та поряд, так багато негативних історій розказують про батальйони, наприклад "арешт" з метою викупу, обкладання даниною і просто бєзпрєдєл гоповський.
Імхо .Про мету я написав - ще один негатив ...на добровольчі загони . Про канонізацію мови не було - дуже мало людей може після поля бою адекватно сприймати стресові ситуації "повсякденного життя . Я нікого не виправдовую . Але хай цим "буденним" займається міліція . (допустим колона порушувала пдр , але нащо тоді було водію порушувати ( чомусь колону інші автомобілі зуміли обігнати)) . А якщо відомі дійсні злочини - давай розповідай . Імена , паролі , явки , свідки . Сусіднє телебачення не кращий приклад .

Аватар користувача
Трям
Мауглi
Мауглi
Повідомлень: 24320
З нами з: 19.11.02 17:45
Стать: чол
Звідки: дитина всесвіту

Re: Черговий негатив від Айдару.

Повідомлення Трям » 24.12.14 01:10

А я просто офигел от комментов на ФБ ( пришлось отписаться, потому что это всё мегапечально было читать)
Люди, которые никогда не слышали свист летящей гранаты на полном серьёзе возмущены и выражают надежду на то, что виновные получат сроки ..
мля
мир сошел с ума

в своё время читал, что в штатах человека, который длительное время был в море, могут не взять в охранную фирму
потому что считается, что у него расшатаны нервы

признаюсь - я даже не смотрел это видео
потому что мне глубоко пофиг

потому что есть работа
потому что есть задачи по волонтерской деятельности, которые надо выполнить
потому что если я отправляя или оплачивая еду \ одежду \ снаряжение буду думать о морально этических качествах человека, который там их оденет, то я очень скоро совсем перестану любить людей....
а пока я не очень люблю только некоторые категории ...
в частности пиздоболов, которые сидят здесь и оценивают поведение тех, кто находится ( был) там ...

при этом даже в *мирном* окружении мы видим вокруг самых разных людей
психов \ неуравновешенных \ неадекватов \ хамов
и никакого особого сопротивления хамству - кромы трындёжа
...ждать адекватного поведения от людей в камуфляже \ с оружием ( продиктовано оно стрессом после войны \ трагедией от потери друзей \ нервным срывом после ночёвок в сыром окопе \ плохим воспитанием - какая разница ? ) могут только люди, которые от событий на Востоке отгородились незримой стеной - дабы ОНО ( происходящее там) не вызывало дискомфорт у них здесь... :bad:

Катерине расскажите какой же Айдар весь такой плохой :robot:
Зображення

konst
*********
Повідомлень: 4118
З нами з: 27.7.11 11:33
Стать: чол
Звідки: Киев, Харьковский

Re: Черговий негатив від Айдару.

Повідомлення konst » 24.12.14 10:12

Видимо все же не все в порядке в Королевстве Датском.
Сегодня узнал, что троим офицерам с 72 бригады, которые стоят в резерве МО, предлагали принять батальон Айдар.
Предложение было бы интерестным, если бы не сам подход и (возможно) интересная история самого батальона.
Предлагали, так как это крутая должность, с ШПК полковника! Можно полковником стать, вы понимаете?? А сколько власти получите? Да и комбаты ДобБатальонов сейчас очень перспективная должность!
Но, никто не согласился...
Вот такая короткая и сумбурная история о сватаниях офицеров на комбата Айдара
О самом батальоне ничего не скажу, не стыкался, только слышал. Но я бы отказался...
Взято отсюда. Автор командует ротой под Волновахой.

Аватар користувача
Трям
Мауглi
Мауглi
Повідомлень: 24320
З нами з: 19.11.02 17:45
Стать: чол
Звідки: дитина всесвіту

Re: Черговий негатив від Айдару.

Повідомлення Трям » 24.12.14 10:28

Видимо все же не все в порядке в Королевстве Датском.
.
Само собой
Я знаю несколько волонтерских центров, которые наотрез отказываются помогать Айдару
Некоторые работают только с конкретными людьми

мой пост был о том, что наверное наивно *диванной сотне* доверить сначала людям оружие и отправить убивать ( а ведь 99% даже понятия не имеют что это такое - убить человека ) вместо себя. А потом требовать цивилизованного поведения...
Зображення

Аватар користувача
Moder # 7モ7 #
Страшний Модератор
Страшний Модератор
Повідомлень: 1893
З нами з: 24.7.07 17:14
Стать: чол
Звідки: отовсюди

Re: Черговий негатив від Айдару.

Повідомлення Moder # 7モ7 # » 31.12.14 23:32

Peter Shuklinov

- эй, диваны, когда поливаете говном Айдар, всегда отдавайте себе отчет: вы - дома, они - на передовой. Сейчас я говорю не за весь батальон и его высшее руководство. Я о бойцах, которых некоторые даже в глаза не видели, но готовы сочинять истории сразу о всем батальоне.
Зображення
На фото - "Молодец", руководитель одного из штурмовых подразделений разведки Айдара. Вместе с ним несколько десятков бойцов. И его парни держат один из самых сложных районов в Станице Луганской. На передовой. Под обстрелами. В его отряд выстраиваются очереди, потому что знают, что командир не подведет. Об очередях не преувеличение. Бойцы Айдара своими силами создали одно из самых крепких защитных сооружений на самом передке. Они воюют. И они погибают.
К чему я это пишу?
Никогда не используйте обобщения.
Никогда.
Ни в отношении Айдара или Правого сектора, ни в отношении ВСУ, МВД, СБУ или Нацгвардии.
Везде есть подонки. Наказывайте точечно. Бейте конкретных виновников. Но не смейте смешивать с грязью всех парней, которые защищают нашу страну на передовой. Именно эти парни сражаются, а не диванные моралисты, трусливо отсиживающиеся по домам.
Можете им помочь - помогайте.
Не можете - не мешайте.
Я все сказал.
Зображення


Повернутись до “Будуємо нову країну”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей