Правий Сектор

Аватар користувача
ВелоДім
SiteAdmin
Повідомлень: 3969
З нами з: 18.9.09 19:25
Стать: чол

Re: Правий Сектор

Повідомлення ВелоДім » 23.12.14 12:25

phpBB [video]

мінохоронздоров'я попереджає - куріння вбиває.

https://www.youtube.com/channel/UCToTh2 ... T_qHEvSojA

phpBB [video]


Корпусна розвідка називає його "заговорьонний". Навіть коли про контузію дізнались, не боялись за його життя:
- Хто? Швед? Та він з пекла вилізе!
Унікум. Поліглот. Дивак. Дівчата з "Плюсів" за цього персонажа для передачі обіцяли мені всі підлоги в інформаційному вимити, так він їх зачарував.
Знайомтесь. Швед
https://www.facebook.com/alla.megel.3?fref=nf
Зображення

Аватар користувача
Трям
Мауглi
Мауглi
Повідомлень: 24322
З нами з: 19.11.02 17:45
Стать: чол
Звідки: дитина всесвіту

Re: Правий Сектор

Повідомлення Трям » 24.12.14 02:21

Лідер партії «Правий сектор» Дмитро Ярош госпіталізований
Про це на своїй сторінці в Facebook написав позафракційний народний депутат України Борис Філатов.
«Ярош вже тиждень в госпіталі», - написав Філатов, коментуючи голосування в парламенті за законопроект про розширення повноважень секретаря Ради національної безпеки і оборони України.
Прес-секретар Яроша Артем Скоропадський підтвердив інформацію про госпіталізацію і повідомив, що лідер «Правого сектора» перебуває на профілактичному лікуванні. «Коли його випишуть, я не знаю, але по телефону він і так вирішує всі робочі питання», - зазначив Скоропадський.
Сам Дмитро Ярош в facebook сьогодні виклав пост, де розповів про гостей, які приїхали провідати його в лікарню.
"Брат Богема повернувся з Грузії. Передав гостинці від грузинських друзів. У мене в руках чачалак - аналог нашого дідуха.
Зображення
Тут і брат Гатило приїхав мене провідати.
Врешті, вийшов чудовий вечір в лікарні.
Шкода, поки що чачу випити не можу...
Щиро дякую пані Додо та іншим побратимам за подарунки!
Разом переможемо!"
ПРАВИЙ СЕКТОР / КИЇВ

Правий Сектор
Кіборг Юрко Весельський. Цього Героя мусить знати країна.

Зображення

Юрій Весельський з перебитими ногами вивів БТР з-під обстрілу

Весельський Юрій Павлович — 20 років, солдат Збройних сил України, десантник 95-ї окремої аеромобільної бригади, механік-водій БТР-80.
В зоні проведення антитерористичної операції з квітня 2014 року. 22 червня разом з бійцями 4-ї роти 95-ї аеромобільної бригади колоною супроводжував бойову техніку, було здійснено напад терористів. БТР, котрим Юрій керував, першим прийняв удар із РПГ, удар пробив машину наскрізь. Весельський з перебитими ногами вивів БТР з-під обстрілу — перетиснув собі обидві ноги джгутом, Юрій зміг вивести БТР із зони обстрілу, чим врятував своє життя і життя бойових товаришів.

******************************
Зображення

Аватар користувача
ВелоДім
SiteAdmin
Повідомлень: 3969
З нами з: 18.9.09 19:25
Стать: чол

Re: Правий Сектор

Повідомлення ВелоДім » 24.12.14 14:44

Борислав Береза
·
За минут двадцать до начала эфира на 5-ом канале у меня зазвонил телефон. +74999952403 высветилось на экране телефона. Москва, подумал я и принял звонок:
- Добрый вечер,-раздался в трубке мелодичный женский голос с явно мАсковским акцентом.
- Добрый, - ответил я.
- Это Вас беспокоит ВГТРК Россия1 программа "Спецрепортер". Я гостевой редактор Алена и мы хотели бы пригласить Вас к нам на программу. Могли бы Вы принять участие в записи программы которая состоится в пятницу?
- А где состоится?
- У нас, в Москве.
- Ок. Мне это интересно. Но видите ли Алена, у меня есть вопрос. А могу ли я явится на программу не один, а вместе с Дмитро Ярош?
В трубке наступило молчание. Чтобы прервать эту затянувшуюся паузу я первым подал голос:
- Ау?
В ответ раздался робкий вопрос:
- Борислав, Вы шутите?
- Алена, Вы позвонили Народному депутату Украины, руководителю информационного отдела Правого сектора. Как Вы считаете, я склонен к шуткам?
- Скорее всего нет. Но это очень интересно. Я сейчас узнаю.
- И ещё одна проблема. Видите ли, Дмитрий и я страдаем от аэрофобии. Мы боимся летать. Поэтому нам нужен коридор.
- Какой коридор?
- Для нашей колонны. Мы двинемся из-под Донецка, а коридор нужен тогда до Москвы. Там же съемка программы? Пойдём как обычно. Ваши гаишники с мигалками, а за ними наша колонна пойдет. Пикапы, БМПшки, БТРы и несколько танков. Ну, в целях безопасности, разумеется. Так сможете коридор организовать?
- Борислав, я не могу принять такое решение самостоятельно. Я Вам перезвоню.
И повесила трубку. И не звонит. А я жду. А она не звонит. А Дмитро хохочет над этим. Но я все ещё жду.
И колонна на Москву готова. Так что пусть скорее принимают решение.

******

Зображення
КРИВОРІЖАНКА ЯДВИҐА - БОЄЦЬ «ПРАВОГО СЕКТОРА»: МИ ПРОХОДИМО ЧЕРЕЗ ЧИСТИЛИЩЕ, ДЕ ЗАГАРТОВУЄТЬСЯ НАЦІЯ

Ядвиґа з Кривого Рогу, російськомовна, за національністю «німецьких коренів», католичка, колишній працівник міліції. Здається, кожне з цих уточнень не вписується, якщо спертися на стандарти кремлівської пропаганди, в її нинішній статус і місце перебування...
Читати далi
Зображення

Аватар користувача
Трям
Мауглi
Мауглi
Повідомлень: 24322
З нами з: 19.11.02 17:45
Стать: чол
Звідки: дитина всесвіту

Re: Правий Сектор

Повідомлення Трям » 24.12.14 22:18

Зображення
Правий Сектор
«Кіборги» знищили під донецьким аеропортом роту псковських десантників

У вівторок, 23 грудня, стало відомо про загибель нової групи російських солдат, які брали участь у бойових діях на сході України. Так, в районі донецького аеропорту були знищені 16 і поранені 30 псковських десантників, а ще 12 елітних бійців пропали без вісті.

Про це з посиланням на дані перехоплення повідомлень російських військових координатор конструкторських груп українських безпілотників Алекс Нойт повідомляє на своїй сторінці в Facebook.

Як з’ясувалося, втрат зазнав 104-й десантно-штурмовий полк 76 десантно-штурмової дивізії ЗС РФ (Псков). За даними блогера, 87 солдат у складі ротно-тактичної групи були висунуті в район донецького аеропорту, щоб прикрити відхід інших підрозділів із зони прямого зіткнення.

Поки десантники рухалися до зазначеного місця на 4 Камазах у супроводі 2 БМП, невідомі з боку бойовиків обстріляли позиції сил АТО з мінометів. В результаті вогню місце вивантаження 2-й РТГ 104-го десантно-штурмового полку було накрите артилерійсько-мінометним вогнем великої потужності.

Одночасно підрозділи ЗСУ почали висунення в даний район силами 4-5 бойових груп. Щоб не бути повністю оточеними і знищеними, російським десантникам довелося відійти вглиб території на відстань близько 3 км. Загибель командира ротно-тактичної групи підтверджена, дані про втрати особового складу уточнюються, пише блогер.

Нагадаємо, що в районі прикордонного селища Довжанський (Свердловський район Луганської області) українські розвідники знищили 16 російських спецназівців з 107-ї бригади ВВ МВС РФ (Владивосток), а поранення отримали ще 28 російських спецназівців.

*****************

Генеральний ‪#‎прокурор‬ України Віталій ‪#‎Ярема‬ призначив прокурором ‪#‎Львів‬'ської області Романа ‪#‎Федик‬'а, якого звинувачують у покритті "тітушок" :eek:
Про це повідомила УНІАН прес-секретар прокуратури Львівської області Мар‘яна Гайовська.
Вона зазначила, що сьогодні, 24 грудня, заступник генпрокурора України представить нового прокурора області особовому складу.
Як повідомляв УНІАН, з березня цього року Федик працював прокурором Дніпропетровської області. У серпні цього року представники громадської організації "Євромайдан-Дніпро" просили генпрокурора Ярему звільнити Федика з посади прокурора Дніпропетровської області, звинувачуючи його у бездіяльності.
28 серпня заступник голови ‪#‎Дніпропетровськ‬'ої облдержадміністрації Святослав ‪#‎Олійник‬ повідомив, що на засіданні Ради оборони Дніпропетровської області Романа Федика було виключено із поіменного складу за “підрив обороноздатності області”.
У кінці жовтня заступник губернатора Дніпропетровської області Геннадій Корбан висунув президенту Петру ‪#‎Порошенко‬ ультиматум з вимогою звільнити прокурора області Романа Федика.
Причиною такої заяви, за словами Корбана, став той факт, що Федик покриває організаторів побиття Євромайдану, яке сталося 26 січня 2014 року.
Крім того, Федик, на думку Корбана, також нічого не зробив для боротьби з фальсифікаціями на декількох округах в Дніпропетровській області.
"Я вимагаю звільнити негайно прокурора області. Це прокурор-тітушка. Жодна людина, яку побили 26 січня в Дніпропетровську, не пробачить прокурору Федику того, що ніхто не притягнутий до кримінальної відповідальності, жоден тітушка", - заявив ‪#‎Корбан‬.
Також у жовтні перед будівлею прокуратури Дніпропетровської області громадські активісти та представники люстраційного комітету проводили акцію протесту з вимогою відставки Федика.
Довідка. Роман Федик, 1967 року народження, працював в органах прокуратури з 1993 по 2010 рр. Обіймав різні посади у прокуратурах Львівської, Рівненської, Запорізької, Дніпропетровської областей. Одружений, виховує двох синів.
Очолив прокуратуру Дніпропетровської області на початку березня 2014 року.
Зображення
Зображення

Аватар користувача
ВелоДім
SiteAdmin
Повідомлень: 3969
З нами з: 18.9.09 19:25
Стать: чол

Re: Правий Сектор

Повідомлення ВелоДім » 25.12.14 11:23

Борислав Береза

Ну что? Расширение полномочий секретаря РНБО "приняли". Продавили. Мерзко и со всеми нарушениями. И после этого Народный фронт получив своё откровенно "забил" на голосование. И даже не стали голосовать за возможность обновление прокуратуры. Можно было поставить крест на реформе Прокуратуры. Радуйтесь фанаты НФ. Только гневный спич Єгор Соболєв заставил их вернуться к исполнению своих обязанностей. Переголосовали повторно. Приняли. Но осадок остался.

Аватар користувача
Moder # 7モ7 #
Страшний Модератор
Страшний Модератор
Повідомлень: 1893
З нами з: 24.7.07 17:14
Стать: чол
Звідки: отовсюди

Re: Правий Сектор

Повідомлення Moder # 7モ7 # » 25.12.14 14:14

Слабонервним не дивитись :mosking:
Spoiler
Show
phpBB [video]
Зображення

Аватар користувача
ВелоДім
SiteAdmin
Повідомлень: 3969
З нами з: 18.9.09 19:25
Стать: чол

Re: Правий Сектор

Повідомлення ВелоДім » 25.12.14 17:21

ОФІЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ
25 ГРУДНЯ, 16:15
Протягом тривалого часу Борислав Береза був одним із спікерів руху «Правий сектор». Зосередившись на депутатській діяльності, він відійшов від обов’язків, пов’язаних з інформаційною політикою руху.
На нинішній момент пан Борислав не представляє «Правий сектор» у Верховній Раді і є безпартійним депутатом-мажоритарником, що пройшов до парламенту як самовисуванець.
Просимо журналістів враховувати вище сказане і не позиціонувати Борислава Березу як представника військово-політичного руху «Правий сектор».
Інформаційний відділ «Правого сектора»
http://pravyysektor.info/news/ofitsijne-povidomlennya/
Зображення

Аватар користувача
Трям
Мауглi
Мауглi
Повідомлень: 24322
З нами з: 19.11.02 17:45
Стать: чол
Звідки: дитина всесвіту

Re: Правий Сектор

Повідомлення Трям » 26.12.14 02:27

Алла Мегель

Хлопці з підрозділу "Кіномет" мріють хоч хвилин на 10 завезти Провідника у школу. Кажуть, там така позитивна енергетика, що можна рік без хвороб на цьому ресурсі жити.
- У мене таке враження, - сказав колись розвідник Бандера, - що діти краще орієнтуються в тому, що відбувається в країні, ніж дорослі.
Судіть самі

phpBB [video]


*****

Маруся Звіробій

Зображення
Чому Береза тепер не Правий Сектор!
Тому що він має свої бачення подій, що відбуваються та їх вирішення. Деякі його бачення не збігаються з принципами бійців та членів Правого Сектору. Думаю, ви помітили нестикування останніх заяв Берези та останніх заяв Яроша.
В нас ніхто у свою віру не навертає і не неволить, це право вибору кожного.
Борислав зробив свій вибір.
Я сподіваюсь, що нам ще багато в чому буде по дорозі в питаннях здобуття якісного життя для українців.
Ярош, Береза, Семенченко, Гаврилюк, Парасюк, Парубій пам'ятайте - найгірша зрада то зрада в спину від своїх, а ви для Майдану були своїми і кожен день ви підтверджуєте це або спростовуєте вашими рішеннями та кожним словом. Верховну Раду досі не закидали гранатами тільки тому, що ви там сидите і на вас ще покладаються народні надії.

*****************
Борислав Береза

Для того чтобы не отвечать миллион раз на вопрос официально уведомляю:
Я сконцентрирован сейчас на депутатской деятельности и у меня не остается времени на плотное занятие информационной политикой Правого Сектора. Поэтому переговорив с Дмитро Ярош мы приняли совместное решение о том, что я всецело погружусь в законотворческую и политическую деятельность. Учитывая, что эта деятельность занимает все мое время я отхожу от деятельности Правого Сектора. Это не мешает мне оставаться друзьями и побратимами с Дмитром, Андрій Тарасенко и другими побратимами.
Все остальное неизменно. Принципы и жизненные ценности я не меняю.
Зображення
Зображення

Аватар користувача
Moder # 7モ7 #
Страшний Модератор
Страшний Модератор
Повідомлень: 1893
З нами з: 24.7.07 17:14
Стать: чол
Звідки: отовсюди

Re: Правий Сектор

Повідомлення Moder # 7モ7 # » 26.12.14 21:59

Олена Білозерська
КОМАНДИР АРТИЛЕРИСТІВ "ПРАВОГО СЕКТОРА" EL GATO: "ВОЙНА - НА 95% БЫТОВУХА"

Зображення

Продовжуємо розповіді про наших звичайних героїв - добровольців ДУК "Правий сектор". Сьогоднішній наш співрозмовник - командир артилерійської роти 5-го окремого батальйону ДУК, луганчанин El Gato (позивний перекладається з іспанської як "кіт").

Розповідає El Gato (мовою оригіналу):

- Я командир артиллерийской роты. В роте две батареи - в одной пушки, в другой минометы. Они работают на Песках.

В армии я вообще не был. И те, кто у меня там на батарее воюют - из них в армии, наверное, были двое из десяти.
Spoiler
Show
"ПОЯВИЛИСЬ У НАС ПУШКИ, И МНЕ СКАЗАЛИ: ТЫ ХОТЕЛ БЫТЬ АРТИЛЛЕРИСТОМ - ИДИ"

Научился потому, что, наверное, тяга какая-то подсознательная к артиллерии всю жизнь была. Хотелось в артиллерию. У нас тогда ее не было еще. Просто думал: если будут пушки, хотелось бы попробовать себя в роли артиллериста. Ну, пушки появились, и мне сказали: вот, ты ж хотел - иди. Ну, я и пошел.

Начинал с наводчика, потом стал командиром орудия, потом командиром батареи. Ну, и кончилось тем, что я командую всей артиллерией. Получается. Если держат - значит, нужен. Если б не получалось - поставили бы другого.

Сейчас наша артиллерия молчит, потому что перемирие. В ответку можем только стрельнуть. Но незначительно, потому что по нам огня нету. Иногда только, может, пьяный "снайпер" вылезет или парочка автоматчиков - можем в ответку стрельнуть. А так все тихо. Минометы вообще молчат, пушки стреляют редко-редко.

"Я ТУТ СТОЮ, ЧТОБЫ ОНО ДАЛЬШЕ НЕ ПОШЛО. НЕ ХОЧУ, ЧТОБЫ В СЕЛИДОВО БЫЛО, КАК В ПЕСКАХ"

Я родом с Луганской области. Моя мама всю жизнь проработала учительницей русского языка и литературы. Она мне еще перед войной говорила, что на Донбассе развелось очень много сволочи, которую надо вычищать. Она меня поддерживает, но есть один нюанс: сейчас она не знает, где я. Думает, что работаю на стройке под Киевом.
С первой женой я развелся, сейчас у меня вторая жена. Единственное, чего она хочет - чтобы я живой пришел. Кроме того, что поддерживает.

Я тут стою, чтобы оно дальше не пошло. Еду по Украине - Полтава, Днепропетровск, даже Селидово - спокойные города. Я не хочу, чтобы там было, как в Песках.

"БЛИНДАЖ, ГОВОРЮ, СГОРЕЛ ПОТОМУ, ЧТО МЫ САМИ ЕГО СЛУЧАЙНО СПАЛИЛИ"

Что бы такое интересное вспомнить? Ходил без каски. Удобно, легко. Где-то месяц назад нас накрыли самоходки. Забегал в блиндаж - так головой о притолоку блиндажа цвехнулся - думал, блиндаж снесу. После этого каску ношу всегда.

А как-то у нас блиндаж сгорел. Приезжают журналисты все - 1+1, Интер, 24-й - "блиндаж сгорел, блиндаж сгорел! Это вам тут мина попала?". Кто-то из хлопцев говорит: "Да, это сепаратисты попали, все нормально". Я прихожу и говорю: "Слушайте, это просто несоблюдение правил пожарной безопасности. Буржуйка трубой касалась свода, где доски лежали сухие. Блиндаж, говорю, сгорел потому, что мы сами его случайно спалили. Сами в этот момент в блиндаже не были. Прибежали, а он уже горит. Ну, уже потушить не смогли, только вещи повытаскивали".

"НА ФРОНТЕ ВООБЩЕ, В ПРИНЦИПЕ, НЕ СТРАШНО"

На фронте, вообще, в принципе, не страшно. На фронте - как и в мирной жизни: если ты соблюдаешь правила техники безопасности, ведешь себя аккуратно, не балуешься, не бухаешь - у тебя практически все шансы выжить и вернуться.

Я не считаю, что я герой. Кто такой герой? Я считаю, что в каждой семье должен быть муж героем. Ну, те, кто в аэропорту сидели, когда их пробивали танками насквозь - вот те герои. А мы в Песках четыре месяца стоим. Ну, у нас тоже - и погибшие, и раненые есть. Это какая-то странная война... Воообще, война - это процентов на 95% бытовуха. Вот мы фильмы смотрим - про Перл-Харбор там... Там показывают только кульминации, самые моменты боевые. Они же не могут показывать 90% фильма, как они в туалет ходят, кушать варят, блиндажи роют, в окопе сидят, спят, моются... Все фильмы - и советские, и американские - показывают только квинтэссенцию - самый бой: когда бегут там, рубятся. А такие битвы бывают раз в год. Остальное время - это бытовуха. Лагерь, туалеты, землянки, смены, скучаешь сидишь у бойницы - ничего не происходит, с этим автоматом, мешки с песком тягаешь... Вот мы на Пушках сидим ночью дежурим, корректировщики поднимают - куда выстрелить, все в этой землянке глаза продрали, бегом, в этот прицел - тух-тух- отстреляли, и только одно желание - чтобы они сказали: все, отбой, попали. Слава Богу, опять в землянку спать бегом.

И тем более, позиционная война - она расслабляет очень. Когда ты в наступлении или в отступлении - это движение, ты что-то делаешь, думаешь, быстрее голова работает. А когда позиционная война - это бытовуха, как в Первую мировую, когда они в траншеях по полтора года сидели - они обживались уже там и боевой дух теряли.

"ПУШКИ - ТЕ ЖЕ САМЫЕ ТРАКТОРА, А АРТИЛЛЕРИСТЫ - ТРАКТОРИСТЫ"

До войны я работал в колхозе. Институт сельхоз закончил и 15 лет работал в колхозе. Бригадиром был, учетчиком, начальником стройцеха... Блин, как пришел сюда на войну, думал, хоть здесь меня оставят в покое - тихонько похожу с автоматом. Надо было меньше умничать. И тут взяли командиром тракторной бригады. Пушки - те же самые трактора, а артиллеристы - те же самые трактористы. Один в один, Богом клянусь. Одно и то же. Все равно в мазуте все ходим, а снаряды в солидоле, и мыть их надо соляркой.
Підготувала Олена БІЛОЗЕРСЬКА



Добровольчий Український Корпус Правого Сектору Волинь
Вчера мы вернулись из ДУК. Эмоции переполняют до сих пор. У "кровавых правосеков" царит совершенно особая атмосфера. А мне есть с чем сравнивать!
Сергей Жадан привёз с собой целую библиотеку, чтобы ребятам было чем заняться в минуты отдыха. Также привезли помощь, ну и, конечно же, концерт. Всё прошло хорошо (только в Песках не удалось спеть... Вентилирую вопрос о мобильной и автономно питающейся концертной аппаратуре).
Я много чего увидел...
... увидел, как все при общении между собой бойцы называют не только позывной, но и говорят перед ним "друже"
... увидел суровых и справедливых командиров, которые, тем не менее, могут заплакать, вспоминая погибших друзей.
... увидел самоотверженность и уверенность в нашей победе, а также обоснованное недоверие к официальным властям
... увидел "карцер", в котором за нарушения дисциплины сидять добровольцы. И сидят незапертые! Под честное слово.
... увидел разрушенные Пески, в которых из более чем 70 домов пригодными к жизни остались 7
... увидел молодого парня, совсем ещё пацана,скучающего в Песках без обстрелов
... увидел местного жителя 77 лет, мудрого в своей простоте деда, не теряющего бодрости духа
Расслушал наконец поэзию Серёжи Жадана. Сильно!
Дай Бог - не в последний раз пообщался с правосеками! Сил и удачи, парни!
БОРИС СЕВАСТЬЯНОВ
Зображення
Зображення

Аватар користувача
ВелоДім
SiteAdmin
Повідомлень: 3969
З нами з: 18.9.09 19:25
Стать: чол

Re: Правий Сектор

Повідомлення ВелоДім » 28.12.14 04:38

Алла Мегель

ПОЧУТТЯ, НАРОДЖЕНІ ВІЙНОЮ
Зображення
Мій товариш і побратим Мішка Ель Гато якось сказав, що війна на 95 відсотків складається з побуту і лише 5 відсотків - бій. Але Мішка не врахував ще одну складову, без якої нема життя. Навіть на війні. Любов.
Наш лікар Робін відсотки рахує по-іншому.
- Не треба бути скупим на подяку, - каже він, - кожного разу, отримуючи подарунок, я намагаюсь казати "дякую". Якщо немає адресата, то просто у космос кажу.
Ось недавно трапився мені дитячий малюнок з телефоном. Уявляєте, як пощастило! Всім звичайні, а мені - з можливістю особисто подякувати. Набрав. Виявилось, що листа з малюнком надіслав хлопчик з третього класу. Познайомились. І сталось так, що я потоваришував з цілим третім класом. Вчителька навіть прес-конференцію по телефону влаштовувала, щоб ми з дітьми поспілкувались. РОзповідав їм про кіборгів, про роботу медика на війні.
Моя звичка казати "спасибі" принесла несподівані плоди. Дякуючи їй, я познайомився і потоваришував з чудовою дівчиною-волонтеркою. Тепер ми з Олею - це її ім"я - вирішили одружитись.
Не треба думати, що війна - це сто відсотків біди. На війні є місце вірності й побратимству, радості й жартам. І любові.
Як же без неї.

Аватар користувача
Трям
Мауглi
Мауглi
Повідомлень: 24322
З нами з: 19.11.02 17:45
Стать: чол
Звідки: дитина всесвіту

Re: Правий Сектор

Повідомлення Трям » 29.12.14 14:25

Микола Коханівський добавил 5 новых фото.
Щойно у нас був запеклий бій. Чисельна кількість сепарів-диверсантів нагло атакувала Піски. Ми дали відсіч.
Бій прийняли: батальйон "ОУН", батальйон "Дніпро", "Правий сектор", 93 бригада.
Втрати серед наших: троє загиблих бійців з 93 бригади, один поранений в батальйоні "ОУН", один поранений в "Правому секторі".
Втрати ворога: службою безпеки бату "ОУН" разом з бійцями батальйонів "Дніпро" та "Правий сектор" було взято в полон сепара з "міністерства держбезпеки днр", пораненого ройовим бату "ОУН".
Зображення

Також з боку візуально бачили, що підстрелили ще двох, але тіла не знайшли: швидше за все, їх вивезли.
Отаке кляте перемир`я: по нас гатять всім, чим можна, а ми не можемо відповідати: щодня надходить наказ з Генштабу про заборону стріляти у відповідь. Сепари це знають і через це підходять майже впритул.

ПС
Зображення

Аватар користувача
ВелоДім
SiteAdmin
Повідомлень: 3969
З нами з: 18.9.09 19:25
Стать: чол

Re: Правий Сектор

Повідомлення ВелоДім » 30.12.14 13:41

Маруся Звіробій
УНСО вийшла з Правого Сектору - без паніки!
Маруся Звіробій

Зараз буде багато буков але то для тих, хто справді хоче розібратися та поспілкуватись з першоджерелом а не з плітками ображених. Обережно, я буду чесною.

УНСО вийшла з Правого Сектору - без паніки, бо Правий Сектор вже давно є рухом інтелігентних озброєних громадян, які не належать ні до УНСО ні до Тризуба ні до СНА чи ще когось іншого, полум'ям організації вже давно є члени саме ПРАВОГО СЕКТОРУ.

Ще не знаю як прокоментує Дмитро Ярош цю інфу і чи буде він це робити, зі свого боку викладу тільки власні деякі спостереження за розвитком Правого Сектору та організацій у ньому.

Одразу маю попередити, що я викладаю лише ту картинку, яку спостерігала на власні очі, з інших сторін ситуації не знаю та підозрюю, що то шось схоже.
Spoiler
Show
Я потрапила з власної ініціативи волонтером саме до крила УНСО Правого Сектору, яке очолював Ігор Мазур (Тополя). То було десь одразу після втихомирення майданівських подій, бо під час Майданівської боротьби в мене була своя банда допомоги пораненим і я ще ні до яких рухів не належала.

Отож потрапивши до ПСу, мені, як бізнесмену, одразу впав до уваги неймовірний безлад в питаннях організації навіть елементарних процесів, принаймні починаючи з середнього рівня й до нижчого. Впевнена, що на полі битви було більше злагодженості ніж тоді, коли рух почав перетворюватися на якусь мобілізаційну хвилю бажаючих вступити в Правий Сектор. Тоді ж до Правого Сектору масово приєднувалась надзвичайно велика кількість людей. Ви пам'ятаєте мавзолейські нескінченні черги до центрального штабу в приміщенні Київстару. Організатори робили, що могли, але на мою думку їм не вдалося тоді організувати таку стихію і через це багато людей втратилось.

Основна причина цього була в тому, що люди,які записувались, вважали що досить заповнити анкету і чекати наказів. Наказів не було. З самого початку ті, хто лишились працювати інтуїтивно робили наступним чином - приходили, оглядалися аби зрозуміти чим тут можна допомогти, пропонували ініціативи та брали їх виконання на себе - хто так вчинив - той став членом Правого Сектору, хто чекав, шо його про шось попросять, той не став членом ПСу.

Власне маю зазначити, що в моїй тепер структурі Марусиного Полігону працює саме така схема і досить успішно. Ми ніколи не надаємо наказів щось зробити, а лише озвучуємо списки потреб і вже ті, в кого є час та бажання, самі приєднуються та роблять роботу. Хтось нам казав - це схема побудови монастиря
Накази в нас отримують вже тільки ті, хто давно з нами працює і на кого перевірено можна покласти відповідальність.
Одначе для усього Правого Сектору така схема не дуже підходить.

Отож я з позиції крила УНСО спостерігала ще одну проблему - відсутність взагалі комунікації між організаціями що увійшли до Правого Сектору. Тобто, на найвищому рівні керівники організацій та максимум їх заступники між собою ще зналися але в середньому й нижчому рівні ми ніколи один з одним не пересікались та не спілкувались. Зборів ніяких не було, де б ми бачились. От якби було поле бою то да - там усі на одній барикаді, а після барикад ні.
Я особисто заходила до Азовців просто познайомитись, бо ж тоді ще були ризики і треба якось тримати зв'язок з найнижчих рівнів. Короч, було складно працювати.

Проблема яку зараз озвучує УНСО - ігнорування - то я з нею особисто знайома. Коли в Правого Сектора була соціальна група ВКонтакті то нам УНСОвцям та АЗОВцям було надзвичайно складно добитися, щоб туди вивішували й нашу інфу. Адміни були непробивними броненосцями і саме через їх дурну роботу на Тризубівців повз'їдалися інші організації. Бо в групі тільки інфа за Яроша висіла та українські новини. Це абсолютно неправильно, та в загальному хаосі вже було як було.

І найвеличніша проблема Правого Сектору - кожна складова організація себе дуже любить і свій бренд не хоче здавати під спільний бренд ПСу.

Це ж видно неозброєним оком, якщо Білецький є лідером для Азову то, зрозуміло, що вони не шануватимуть Яроша. Такий от колапс і з ним нічого не зробиш. В нас уся політика завжди будувалася навколо лідера а не навколо ідеї. І поки що очевидно так і залишиться. В цьому нема нічого поганого чи хорошого, просто так є.

УНСО не вся увійшла до Правого Сектору. Ця організація паралельно й залишалася УНСО бо я знаю УНСОвців, які не підтримували ПС та залишалися вірними тільки своїй організації. А частина хлопців стали УНСОвцями у складі ПС і деякі з них тут і залишаються незважаючи на рішення УНСО офіційно вийти з Правого Сектору.

Тризубівці очолили Правий Сектор але мене поки що в Тризуб ще не вербували і саме тому! я залишаюсь в Правому Секторі.

ЩО ТАКЕ ПРАВИЙ СЕКТОР СЬОГОДНІ?

Я дуже поважаю УНСОвців, Тризубівців, організаторські вміння Білецького і вважаю що ці організації й самі по собі повинні процвітати паралельно з Правим Сектором. Зроблю все для того аби між нами було порозуміння, бо все одно наша барикада є спільною і ми всі це розуміємо.

Щодо мене, то я зараз не належу до штабу Тополі, а є командиром запасного батальйону силовиків ДУК Правого Сектору і мій керівник тризубівець друг Летун.
Я точно можу сказати що не обирала між УНСО та Тризубом, бо я ПРАВОСЕКТОРІВЕЦЬ... той ше
Я не належала фактично до УНСО коли вступала в Правий Сектор і зараз не належу до Тризуба. Я приєдналась до ідеї оборони країни і дуже намагаюся оберігати Правий Сектор і людей в ньому таких, як я, поки ще вірю в результативність цієї сили. А моє рішення змінити політичне крило на силове (а не УНСО на Тризуб), то просто результати моєї роботи, оскільки так трапилось, що ми побудували успішний полігон і працюємо з вишколами цивільних та бійців, тож логічніше в структурі зайняти правильно своє місце серед силовиків.

В мене вже величезний колектив і по полігону і по батальйону і вони теж не належать до тих організацій які спочатку склали спільну силу. Мої люди це злобні правсєки з кількома вищими освітами, знанням кількох мов, почуттям гумору та впертим бажанням перемоги. Пам'ятаєте де ви їх бачили? Правильно в Євромайданівських кафешках в балаклавах та з бітами біля чашок з кавою.

Моя організація - Правий Сектор, це мої побратими, інструктори, волонтери, мої бійці, я знаю кожного особисто, я даю право в своєму осередку мати власну мову, власну національність, власну релігію і віднімаю тільки одне право - нав'язувати своє іншим. Обов'язковою є повага до побратимів, до усіх націоналістів, патріотів, сучасних і тих, хто поклав за Україну своє життя. Все. В нас нема більше інших ідеологій. Ми збираємося та працюємо тільки на благо України. Наші справи ми оплачуємо власними коштами і той хто нам допомагає теж може себе сміливо називати Правсєком бо він матиме підтримку серйозної кількості патріотів із загостреним почуттям справедливості.

НЕ РОЗВОДЬТЕ ДЕМАГОГІЮ, ВМИКАЙТЕСЬ ТА БУДУЙТЕ, БО ЦЕ Ж ВАШЕ.

Через стихійність та непрофесіоналізм членам ПСу дуже важко було і є будувати Правий Сектор таким, яким кожному хотілось би його бачити. Бо ж не забувайте про те, що в цю силу прийшли організатори кількох невеликих організацій, що не мали справу з такими масами прихильників і такими масами ворогів!!!
Роботу по розбудові структури дуже ускладнювали увесь час бойові дії та внутрішні вороги української державності. Це мені довелося відчути не один раз у складі цієї організації. Усе що я можу зробити я роблю, якщо критикую то одразу пропоную вирішення і готова взяти виконання на себе. Я закликаю до цього кожного з вас. Ви хоч уявляєте собі що це буде за сила, якщо ви всі психонете та теж так увімкнетесь?
Можу запевнити, Майдан 3 буде просто непотрібен, бо ви розіб'єте внутрішніх ворогів, змусите працювати тих хто уникає державних обов'язків, тобто будуватимете державу а не руйнуватимете ігнором і питання війни автоматично матиме зовсім інші темпи та зовсім інше вирішення.

Кожного разу, коли буде бажання розкритикувати непрофесіоналізм Правого Сектору - їдемо до мене на Марусин полігон або до найближчого осередку Правого Сектору і беремося до спільної роботи, бо ж її вистачає.
Нагадую - не питайте "а що вам потрібно?" - їдете, дивитеся хазяйським оком чим можете допомогти, берете на себе відповідальність за виконання і з Богом.
Якщо ваші осередки далекі від ідеалу - виносьте мозок центральному штабу, нехай налагоджують роботу pravyysektor.info бо ми ще в процесі будівництва тож не чекайте що все одразу буде як вам хочеться, прикладайте зусилля.

Оце називається "Разом переможемо!"

https://www.facebook.com/groups/marusinpoligon/

PS
Після моєї попередньої статті про наведення порядку в ПС, куди я попросила долучатись кожному, не дивлячись на те, що я кинула посилання на центральний сайт, який має працювати у випадку коли ви самі не справляєтесь, усі почали мені писати з усієї України про проблеми пов'язані з ПСом аби я їх вирішувала, АЛЬО! Ви вмикаєтесь і все вирішуєте самі. Це не політична партія совкового типу, тут ви можете і маєте впливати на структуру та на порядок. Тож прохання не писати мені про Одесу, Харків, Запоріжжя, бо ж я намагаюсь власним прикладом натякнути вам, як потрібно діяти а не вирішувати ваші проблеми без вашої участі.

Удачі вам, я впевнена, що ви зможете, треба тільки трохи розізлитись на себе
Зображення

Аватар користувача
ВелоДім
SiteAdmin
Повідомлень: 3969
З нами з: 18.9.09 19:25
Стать: чол

Re: Правий Сектор

Повідомлення ВелоДім » 1.1.15 06:11

Зображення
Новорічна ніч у Пісках

Аватар користувача
Moderator
ОКО Всевидяче
ОКО Всевидяче
Повідомлень: 2005
З нами з: 22.6.07 16:46

Re: Правий Сектор

Повідомлення Moderator » 2.1.15 01:12

phpBB [video]
Любіть Україну у сні й наяву,
вишневу свою Україну,
красу її, вічно живу і нову,
і мову її солов'їну.

Аватар користувача
ВелоДім
SiteAdmin
Повідомлень: 3969
З нами з: 18.9.09 19:25
Стать: чол

Re: Правий Сектор

Повідомлення ВелоДім » 2.1.15 09:09


Аватар користувача
Moderator
ОКО Всевидяче
ОКО Всевидяче
Повідомлень: 2005
З нами з: 22.6.07 16:46

Re: Правий Сектор

Повідомлення Moderator » 3.1.15 06:45

Зимова передова. Провідник зі штурмовиками.
Зображення

https://www.facebook.com/partyrightsector?fref=ts
Любіть Україну у сні й наяву,
вишневу свою Україну,
красу її, вічно живу і нову,
і мову її солов'їну.

Аватар користувача
Трям
Мауглi
Мауглi
Повідомлень: 24322
З нами з: 19.11.02 17:45
Стать: чол
Звідки: дитина всесвіту

Re: Правий Сектор

Повідомлення Трям » 3.1.15 13:32

phpBB [video]
Зображення

Аватар користувача
Moderator
ОКО Всевидяче
ОКО Всевидяче
Повідомлень: 2005
З нами з: 22.6.07 16:46

Re: Правий Сектор

Повідомлення Moderator » 3.1.15 23:11

phpBB [video]
Любіть Україну у сні й наяву,
вишневу свою Україну,
красу її, вічно живу і нову,
і мову її солов'їну.

Аватар користувача
ВелоДім
SiteAdmin
Повідомлень: 3969
З нами з: 18.9.09 19:25
Стать: чол

Re: Правий Сектор

Повідомлення ВелоДім » 4.1.15 08:01

Алла Мегель
·

Брато-сестри!
ДУК ПС потребує вашої допомоги постійно, адже ми на повному вашому забезпеченні. Спочатку ми стидались цього, стидались, що змущені щось для себе просити. А зараз ми пишаємось тим, що ні копійки не взяли у влади, яка узурпувала для власних потреб холод і піт, звитягу і кров нашого Майдану.
В тисячу разів краще і почесніше залежати від вас, ніж від такої влади.
Сьогодні ми сміливо звертаємось до вас з нашими потребами. І ви відповідаєте на наші прохання так неймовірно дружно і швидко, що від цього у дорослих чоловіків на очі навертаються сльози.
Ми осміліли, повіривши в себе і в вас. Тому обіцяємо дивувати сміливими проханнями.
Сьогодні для ефективного бою нам потрібне штучне і нестандартне обладнання. Просимо вас допомогти нам:
- порадою,
- інформацією,
- умілими ручками,
- фінансами
Ось таку штучку потрібно зробити
Зображення



phpBB [video]


******

Міноборони та «Правий сектор» створюють універсальний батальйон. Новий 55 універсальний батальйон створюють на Вінниччині. Там стартував пілотний проект Міноборони спільно з "Правим сектором". Бійці добровольчих формувань, які зараз беруть участь в АТО нелегально, офіційно стануть військовослужбовцями
Зображення

Аватар користувача
ВелоДім
SiteAdmin
Повідомлень: 3969
З нами з: 18.9.09 19:25
Стать: чол

Re: Правий Сектор

Повідомлення ВелоДім » 13.1.15 11:52

Зображення

ПРАВИЙ СЕКТОР / КИЇВ добавил(а) 14 новых фото
Сьогодні на Михайлівській площі відбулася урочиста передача реанімобілів медикам добровольчих батальйонів ДУК "Правого сектора" та Азов.

За ці важливі подарунки дякуємо польським волонтерам, які в рамках допомоги Україні у війні з окупантом, зібрали кошти та придбали реанімобілі. Вартість подібних машин складає понад один мільйон гривень.

На урочистій передачі, перед відправкою на Схід, машини освятив священник.

Польським та українським волонтерам були вручені почесні грамоти.

Сподіваємось, що завдяки цим реанімобілям буде врятоване не одне життя наших воїнів.

Дякуємо всім волонтерам, яким не байдужа доля бійців та України!
https://www.facebook.com/groups/655526507895566/
https://www.facebook.com/pages/%D0%9F%D ... 5632985624

***

Інтерв’ю з командиром однієї з розвідувально-диверсійних груп Добровольчого Українського Корпусу другом «Лісником».
Розкажіть про себе.
– Сотник «Тризубу» «Лісник», командир розвідувально-диверсійної групи ДУК «Правий сектор».
Коли Ви вирішили взятися за зброю?
– За два тижні до вторгнення в Крим.
Уже тоді було зрозуміло, до чого все йде на Півдні та Сході? Чи Ви були готовими воювати за Крим?
– Не просто зрозуміли, а отримали достовірну розвід-інформацію із російських штабів, після чого була розпочата мобілізація по всіх структурах організацій, що входили до ПС.
Чому ми все ж не побачили фронту в Криму?
– Існували ілюзії відносно владних структур. Ми планували підтримати армію, а не замінити її – для цього ми просто не мали достатньої кількості зброї.
Сьогодні Ви вірите у те, що колись вдасться повернути півострів?
– Однозначно.
Тобто якщо зникнуть «ДНР» та ЛНР, то це не стане для Вас [остаточною] перемогою?
– Ні, ми не торгуємо своє Вітчизною.
І Вас не влаштовує можливість існування республік як автономій у складі України?
– Ні. Лише повна ліквідація. Різних українських «Абхазій» та «Придністровй» ми не допустимо.
Як Ви сьогодні ставитеся до росіян? Не до політиків, не до армії, а само до нації в цілому?
– Як до нації, просяклої імперсько-шовіністичними, радянськими стереотипами, – негативно. Але деякі росіяни, в тому числі громадяни РФ воюють у наших рядах.
Чи зможете колись вважати росіян братами?
– Ми й раніше їх такими не вважали – останні декілька століть. Міф про «братство» – це міф для внутрішнього користування росіян (щоб виправдати їхні імперські замашки), а не українців.
Якщо буде революція в Москві, візьмете участь?
– Можливо, але навряд чи. Зберігати цілісність імперсько-шовіністичної Росії – не в наших інтересах.
А загалом, яким Ви бачите найближче майбутнє РФ? Скажімо, на найближчі кілька років?
– Повільне загнивання і розпад за радянським сценарієм, поглиблення гризні за владу.
Влітку ви відбили у «ополченців» ряд ключових пунктів. Той же Слов’янськ. Як вас зустрічало місцеве населення? В тому числі російське?
– Нормально зустрічали. З цього приводу є відео в мережі Інтернет. Зараз навіть бояться подумати повертатися в «Лугандон», бачачи, що там відбувається.
Якщо повернутися до самої України. Порошенко – достойний лідер?
– На сьогоднішній день можна із впевненістю говорити, що існує антидержавна змова вищих посадових осіб України і представників олігархату на чолі з Петром Порошенком з метою збереження в Україні кримінально-олігархічного режиму.
І коли побачимо третій Майдан?
– Навряд чи… Часи пацифізму пройшли. Скоро ми побачимо Перший Розстріл.
Зображення

Аватар користувача
Moderator
ОКО Всевидяче
ОКО Всевидяче
Повідомлень: 2005
З нами з: 22.6.07 16:46

Re: Правий Сектор

Повідомлення Moderator » 13.1.15 12:41

phpBB [video]
Любіть Україну у сні й наяву,
вишневу свою Україну,
красу її, вічно живу і нову,
і мову її солов'їну.

Аватар користувача
Трям
Мауглi
Мауглi
Повідомлень: 24322
З нами з: 19.11.02 17:45
Стать: чол
Звідки: дитина всесвіту

Re: Правий Сектор

Повідомлення Трям » 14.1.15 01:10

Зображення
Вечір в донецькому аеропорту...

фото #ДУК #ПС
Зображення

Аватар користувача
Moder # 7モ7 #
Страшний Модератор
Страшний Модератор
Повідомлень: 1893
З нами з: 24.7.07 17:14
Стать: чол
Звідки: отовсюди

Re: Правий Сектор

Повідомлення Moder # 7モ7 # » 14.1.15 03:10

Зображення



Вчера вечером во время боя на метеостанции моему соратнику Сяве прилетел осколок прямо в приклад пулемета.
Данный факт прибавил +10 к ярости, а на функциональность не повлиял. У нас в ПС без потерь.
Зображення

Аватар користувача
ВелоДім
SiteAdmin
Повідомлень: 3969
З нами з: 18.9.09 19:25
Стать: чол

Re: Правий Сектор

Повідомлення ВелоДім » 14.1.15 13:51

В результаті боїв 13 січня, кіборги отримали ексклюзивні трофейні гвинтівки виробництва РФ
Черговий штурм російських терористичних військ на Донецький аеропорт, який окрім як суїцидальний і не назвеш, приніс не тільки купу трупів серед росіян, але і деякі цікаві речі.
Так захисники аеропорту тепер на своєму озброєнні мають трофейні гвинтівки 6С8 Асіка, які знаходяться тільки на озброєнні армії РФ.

Зображення
.
Нагадаємо, що вчора в результаті штурму Донецького аеропорту загинуло від 50 до 250 військовослужбовців РФ.
Двох міліціонерів МВС Чечні, так званих «кадирівців», було взято в полон.
Зображення

Аватар користувача
Gornostai
Велопузiк
Повідомлень: 5021
З нами з: 5.11.08 20:32
Стать: чол
Звідки: Kiev

Re: Правий Сектор

Повідомлення Gornostai » 14.1.15 14:15

Так захисники аеропорту тепер на своєму озброєнні мають трофейні гвинтівки 6С8 Асіка.
АСВК
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0%A1%D0%92%D0%9A
-Вы бандеровец и националист!
-Я? Таки да, у нас вся синагога такая!


Повернутись до “Будуємо нову країну”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 29 гостей