Вибори . Кого ж ми виберемо ??

Аватар користувача
Stepik
* * * * *
Повідомлень: 1549
З нами з: 20.7.05 15:15
Стать: чол
Звідки: Київ, Троя -> Борщагівка

Re: Вибори . Кого ж ми виберемо ??

Повідомлення Stepik » 21.10.15 14:35

Глупый вопрос: где принято смотреть меню список кандидатов по своему округу (88) с биографиями?
Отвечаю сам себе :)
http://vybory.dreamkyiv.com/vibori/viborchi-okrugi/
Тут ще можна "просвітитись"
https://www.facebook.com/vladometr
Все частіше слова "юзай пошук" набувають сенсу "йди в *опу"....
Страшні московські воші, а ще страшніші українські гниди (с)Симон Петлюра

Аватар користувача
Trion
*********
Повідомлень: 7465
З нами з: 26.2.05 17:42
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Вибори . Кого ж ми виберемо ??

Повідомлення Trion » 25.10.15 22:10

Ходил в меня влюбленный
Весь слабый женский пол:
- Эй ты, недострелённый,
пожалуй на укол!

Песенка про Харьков.
Ну что, судя по экзитполам, в Харькове гепа с пальмой первенства. С шикарным таким себе отрывом. Можно долго искать ответы на вопросы кто виноват и что делать, суть не в этом.
А в том, что число проголосовавших есть неслабый такой процент, имеющий свою точку зрения на структуру государства, по меньшей мере, в своём городе.
Потому, кто первый захочет назвать эту часть страны менее украинской, чем все остальные её части, пусть готовится к ещё одной республике.
А то потом снова москали проклятые во всём виноваты будут.
Востаннє редагувалось 26.10.15 08:24 користувачем Trion, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
blackarrow
* *
Повідомлень: 138
З нами з: 3.5.14 21:39
Стать: чол
Звідки: Киев, Осокорки

Re: Вибори . Кого ж ми виберемо ??

Повідомлення blackarrow » 25.10.15 22:41

А не вы, не я и не ваша отдельно взятая церковь хоть 5.10, хоть 10 к 5.
Мужчина, вы здоровы?
Какая церковь? 5,10 это церковь?
Если нет, то я требую публичных извинений.
Если да, то я туда вообще не хожу, а значит она не моя. Буду рад если вы мне дадите пруф где написано, что это коим боком относится к церкви.
п.с2. Вот не зря же не хотел влазить в политические обсуждения :dash2:
Я отписался от Балашова в фейсбуке в тот момент, когда он сам на своей странице опубликовал статус "5.10 это новая религия". Простите, скриншот не сделал.
Лучше выстрелить, перезарядить, и еще раз выстрелить, чем светить фонариком и спрашивать "Кто здесь?"

Аватар користувача
GRiNVi4
*********
Повідомлень: 2847
З нами з: 20.6.10 02:15

Re: Вибори . Кого ж ми виберемо ??

Повідомлення GRiNVi4 » 26.10.15 00:31

А выбирать то не из кого - из двух 3,14дарасов выбираем меньшого... и так двадцать пять лет подряд!
[spoilerОсторожно! Непереводимый фольклор!]
phpBB [video]
[/spoiler]

Аватар користувача
Trion
*********
Повідомлень: 7465
З нами з: 26.2.05 17:42
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Вибори . Кого ж ми виберемо ??

Повідомлення Trion » 26.10.15 07:43

Чей заказ?

romm
* * *
Повідомлень: 473
З нами з: 8.1.11 19:35
Стать: чол
Звідки: м.Львів

Re: Вибори . Кого ж ми виберемо ??

Повідомлення romm » 26.10.15 12:23

А це має значення ?

Аватар користувача
Trion
*********
Повідомлень: 7465
З нами з: 26.2.05 17:42
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Вибори . Кого ж ми виберемо ??

Повідомлення Trion » 26.10.15 13:46

Ivan Erokhin
14 ч ·
Неее, ну скажите на милость, заскулили ..."как жи так?...снова кернес...труханов...куда смотрит адесса?...шо з вами харьков?", а вы бляди разве не приложили к этому свои кривые зрадофильские ручонки, не? А кто днями и ночами репостил зрадофейки, разрушающие имидж власти, а? А кто через коммент скавчав и завывал: "сеня такой, пеця сякой"? А кто месяц за месяцем внушал обывателю в СМИ, в соцсетях, в маршрутках и курилках предприятий, шо "ничонеминяеццо, всепастарому, занасужепроголосовали, риформнету ...и допизделись уже до приякуновичебылолучче", отож сучечки, вас услышали, все что вы тут крапали, воображая себя невьебенными карбонариями, борцами с липецкими фабриками, упало на плодородную почву и дало всходы. Поэтому нехуй тут изображать удивление и праведный гнев по поводу неявки избирателей, ваших рук дело! Заработали - получите сахарок!!!
П.С. путлер сейчас смотрит на вас, блядей, ласково благословляя, а черти в аду готовят для вас сепаратный котел, который будут вечно топить вашими высерами!
П.С.1.для вменяемых: Помните, каждое слово, которое вы изрекаете, пишете в СМИ, царапаете на заборе - имеющие уши слышат, имеющие глаза читают, будьте ответствененны за все сказанное, что бы несожалеть когда вас услышат.
А це має значення ?
Зображення

romm
* * *
Повідомлень: 473
З нами з: 8.1.11 19:35
Стать: чол
Звідки: м.Львів

Re: Вибори . Кого ж ми виберемо ??

Повідомлення romm » 26.10.15 19:40

Ніби було написано , що байдужість - найбільший гріх . Я бачу цей виступ так .

Аватар користувача
Trion
*********
Повідомлень: 7465
З нами з: 26.2.05 17:42
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Вибори . Кого ж ми виберемо ??

Повідомлення Trion » 26.10.15 22:39

О самом страшном грехе лучше рассказать тем, кто байдужости предпочёл одеть под триколор георгиевскую ленту и взять в руки оружие.
Украинская армия воевала не с байдужымы, а с теми, сделавшими свой выбор.

Аватар користувача
Moderator
ОКО Всевидяче
ОКО Всевидяче
Повідомлень: 2005
З нами з: 22.6.07 16:46

Re: Вибори . Кого ж ми виберемо ??

Повідомлення Moderator » 1.12.15 13:20

Антон Кравченко
https://www.facebook.com/profile.php?id=100007895076544
Коротко про останні події:
О 22:00 Територіальна виборча комісія (ТВК), постановила про розпуск шести районних виборчих комісій (РВК) у Кривому Розі, крім Інгулецького району!
Гівель, голова ТВК, втік з голосування, і викрав з собою печатку ТВК.
Почав збирати швидко, вже розформовані РВК, для проведення засідання!
В цей час, мені як спостерігачу на виборах, котрий писав акти про порушення, почали дзвонити та запрошувати з’явитись в РВК, де будуть розглядати мої скарги!
Було вирішено зібратись автомайданом, правим сектором та громадською вартою, і поїхати по всім РВК, де попередити вже розформовані комісії про тє що вони втратили свої повноваження, про те що зараз їм привезуть офіційне оголошення про їх розпуск, і якщо вони будуть намагатись провести засідання це буде противозаконно!
В кожну з РВК, ми виїхали. Були проблеми з Тернівським районом, але місцеві мешканці, Визвольний рух патріот та активіст автомайдану котрі проживають в Тернівському районі, допомогли.
Ми роз’їхались по різним РВК, активістів намагались не впустити, хоча в них були посвідчення спостерігачів, журналістів, депутатів.
Коли з боєм проривалися на кожну дільницю, та показували постанову ТВК, члени РВК відмовлялись її приймати та намагались продовжити засідання.
На кожній РВК, були складені акти та протоколи в міліцію про правопорушення!
І тут з’явився голова ТВК Гівель (надалі просто Шрек). Він почав особисто їздить по дільницям і проводить засідання, спочатку він був на Саксаганський РВК, потім приїхав в Жовтневу РВК. На час його прибуття активісти вже писали протоколи про правопорушення в міліцію! Криворізький Шрек, намагався змусити членів РВК проводити засідання, в цей час приїхав Семен Семенченко та почав пояснювати колишнім членам РВК, про те що вони зараз порушують закон!
В цей час, якісь невідомі чи сам Гівель, облив себе зеленкою! Після чого він підійшов до мене, в той час коли я стояв та дивився як Семенченко «пояснює» про кримінальну відповідальність колишнім членам РВК, і на камери почав мене трясти, хапати за руки, вимазувати в зеленку, порвав мені одяг і кричав що це саме я його облив зеленкою! Мною та працівниками поліції був складений протокол про приниження моєї честі перед представниками ЗМІ, та про порвані та вимазані речі.
Криворізький Шрек, був дуже розчарований, але думаю в решті решт він отримав хоч маленьке але покарання! Сподіваюсь що в подальшому вийде його притягнути до кримінальної відповідальності за фальсифікації та порушення виборчого процесу!
Зараз збираємо всі відео докази та вхідні номери в поліцію, і висвітлюємо інформацію!
Любіть Україну у сні й наяву,
вишневу свою Україну,
красу її, вічно живу і нову,
і мову її солов'їну.


Повернутись до “Будуємо нову країну”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей