Порошенко . Верите или нет ?

Чи вірите ви в те, що Порошенко справдить наші надії та увійде в Історію України????

Так, вiрю
44
28%
Hi, не вiрю
80
50%
Вже нi в чому невпевненний
35
22%
 
Всього голосів: 159

Аватар користувача
Moder # 7モ7 #
Страшний Модератор
Страшний Модератор
Повідомлень: 1893
З нами з: 24.7.07 17:14
Стать: чол
Звідки: отовсюди

Порошенко . Верите или нет ?

Повідомлення Moder # 7モ7 # » 3.4.14 23:27

:gerl:
бiльше кандидатiв тут :
https://www.facebook.com/kievtypical
Зображення

Аватар користувача
Maksym
*********
Повідомлень: 5638
З нами з: 29.5.06 22:57
Стать: чол
Звідки: Київ, Куренівка

Re: Хто буде новим президентом ??

Повідомлення Maksym » 3.4.14 23:29

Тільки я спостерігаю проти нього активну пропагандистську компанію, що він мол олігарх, засновник ПР, ледь не права рука Фірташа і не друг Путіна. Тому є варіант що ще один кандидат хоче перемогти...

Boombox
* * *
Повідомлень: 439
З нами з: 19.2.06 23:14
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Хто буде новим президентом ??

Повідомлення Boombox » 4.4.14 00:15

Напевно він буде новим президентом
а от яким він буде президентом, залежить від нас
тому мастило для поливу городу змащування ланцюгів є ходова позиція
чисто з профілактичною метою :)
імхо
Миром правит не тайная ложа, а явная лажа

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: Хто буде новим президентом ??

Повідомлення Vadim Bus » 4.4.14 00:31

в дратівливі фактори забули додати- етнічний українець
ось для змащування, щоб не на суху
http://www.pravda.com.ua/articles/2014/ ... ?attempt=1

Boombox
* * *
Повідомлень: 439
З нами з: 19.2.06 23:14
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Хто буде новим президентом ??

Повідомлення Boombox » 4.4.14 00:55

ось для змащування, щоб не на суху
http://www.pravda.com.ua/articles/2014/ ... ?attempt=1
мав розмову з медійниками, про Фірташа Лещенко погарячкував. Щоправда розповіли дещо не менш цікаве. Медійники вони такі медійники...
нема сенсу поливати певного політика лайном. З цим добре впораються інші.
Є сенс поливати мастилом город ланцюги. То є громадянська позиція :)
Миром правит не тайная ложа, а явная лажа

Аватар користувача
ВелоДім
SiteAdmin
Повідомлень: 3962
З нами з: 18.9.09 19:25
Стать: чол

Re: Хто буде новим президентом ??

Повідомлення ВелоДім » 4.4.14 01:10


мав розмову з медійниками, про Фірташа Лещенко погарячкував.

а перед этим он *погорячился* по многим другим аспектам
Включайте мозги и меньше читайте всякую фигню


з.ы. у Буса весеннее обострение ? тягнибок больше не возбуждает ?
Зображення

Аватар користувача
ВелоДім
SiteAdmin
Повідомлень: 3962
З нами з: 18.9.09 19:25
Стать: чол

Re: Хто буде новим президентом ??

Повідомлення ВелоДім » 5.4.14 22:14

Bohdan Yaremenko
·
Подивився список кандидатів в Президенти. Умовно поділив усіх на чотири групи.
1. Куля в лоб, так куля в лоб.
2. За яких не проголосував би ніколи і нізащо навіть якби кулявлобтаккулявлоб.
3. Зя яких не проголосував би через лінь - бо в другому турі знову думай за кого голосувати.
4. За яких поки не хочеться голосувати.
Не вистачає ще однієї категорії...
А у вас якось інакше?
Зображення

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: Хто буде новим президентом ??

Повідомлення Vadim Bus » 5.4.14 23:35

До чого тут Тягнибок? до чого тут загострення? :dash2:
Я синтетичний українець, з усіма наслідками, за що мені голосувати в Порошенко? Звичайно що між двох зол , я за тимошенку не голосну.



пісі. А свобода йде до розколу за економічною ознакою. Ідейна, націоналістична її складова пройде очищення і візьме на парламентських виборах 40-45 % .. От тоді і посміємося.

Аватар користувача
Moder # 7モ7 #
Страшний Модератор
Страшний Модератор
Повідомлень: 1893
З нами з: 24.7.07 17:14
Стать: чол
Звідки: отовсюди

Re: Хто буде новим президентом ??

Повідомлення Moder # 7モ7 # » 6.4.14 00:01


пісі. А свобода йде до розколу за економічною ознакою. Ідейна, націоналістична її складова пройде очищення і візьме на парламентських виборах 40-45 % .. От тоді і посміємося.
:eek: :bad:
Зображення

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: Хто буде новим президентом ??

Повідомлення Vadim Bus » 6.4.14 00:12


пісі. А свобода йде до розколу за економічною ознакою. Ідейна, націоналістична її складова пройде очищення і візьме на парламентських виборах 40-45 % .. От тоді і посміємося.
:eek: :bad:
по правилам форума такі відповіді прирівнюються до порушення. Це раз
Якщо треба пояснити що написано зверху то я поясню. Свобода знаходиться в залежності від олігархічного впливу (без прізвищ) . Це дуже не подобається її рядовим членам і виникають протиріччя по ряду питань . Коли вони будуть усунуті , можливо навіть загрозою розколу, партія вийде на якісно новий рівень.. Я її знаю зсередини , повірте , це компартія з іншим знаком, навіть потужніша і дисциплінованіша , побачимо що "камегсанти" зможуть виставити на парламентських виборах.. 40 % буде за Свободою - це мінімум.. А далі як у гімні,
- Згинуть наші воро.........

Аватар користувача
GRiNVi4
*********
Повідомлень: 2847
З нами з: 20.6.10 02:15

Re: Хто буде новим президентом ??

Повідомлення GRiNVi4 » 6.4.14 00:16

Зображення
Востаннє редагувалось 8.5.14 22:22 користувачем GRiNVi4, всього редагувалось 1 раз.

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: Хто буде новим президентом ??

Повідомлення Vadim Bus » 6.4.14 00:25


прикрепите опрос к темке, пусть народ проголосует.
та ну нафіг, дай насолодитися Пєтьою.. Це йому тема присвячена. Ти шо не бачиш як "тонко" йорзають? )))

Аватар користувача
Трям
Мауглi
Мауглi
Повідомлень: 24320
З нами з: 19.11.02 17:45
Стать: чол
Звідки: дитина всесвіту

Re: Хто буде новим президентом ??

Повідомлення Трям » 6.4.14 01:08


та ну нафіг, дай насолодитися Пєтьою.. Це йому тема присвячена. Ти шо не бачиш як "тонко" йорзають? )))
Бусик,
ты меня с кем то спутал

И при чём тут *свобода* ?
( которая после Майдана тупо отжала финансовые потоки коммуняк - охуивертительная сознательность высшей пробы)

Тема про презика
по ссылке в первом посте все кандидаты

Так что тебе просто мешает написать *Я буду голосовать за Добкина Царёва ....кто там ещё ? :duma:

А то ты вместо своей позиции ( которой у тебя не было год назад, потому что за твой тупой албанский тебя задолбались банить) начинаешь гнать пургу ( с умным видом )
Зображення

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: Хто буде новим президентом ??

Повідомлення Vadim Bus » 6.4.14 01:20

ты начальник, я дурак, но это не мешает нам выбрать хорошего президента П. Пороха :good:

Аватар користувача
Трям
Мауглi
Мауглi
Повідомлень: 24320
З нами з: 19.11.02 17:45
Стать: чол
Звідки: дитина всесвіту

Re: Хто буде новим президентом ??

Повідомлення Трям » 6.4.14 01:30

Понимаешь ли
практически все политики - пи***сы ( это моё по моему скромному мнению на протяжении поседних 48 лет, поэтому я никогда не был на выборах.девственник я )
которые
думают одно
делают другое
говорят третье

На Петю можно гнать сколько угодно
но по сравнению с остальными он почти ангел

и надо понимать. что в случае проигрыша Майдана его 1,5 миллиарда ему бы нифига не помогли ... как не помогло бабло Юле...пошел бы он по стопам Ходоровского, лет на 10 ...
...так что я вообще не понимаю о чем полемика - это ж велосипедный форум и политики здесь нет :p
Зображення

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Хто буде новим президентом ??

Повідомлення Varyat » 6.4.14 09:06

У Порошенка є один бонус, якого немає в усіх інших кандидатів: у багатьох людей він асоціюється зі стабільністю, це відчуття виникає, навіть коли на нього просто дивишся. Люди втомились воювати... З обидвох боків. Він для них як просіка з високовольтною лінією для тих, хто заблукав у лісі. 70/30 він мене влаштує в якості президента. Головне, щоб потім кулуарно з москалями не домовився, певний ризик є: бізнесмен - він завжди бізнесмен...
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Varenikov
* *
Повідомлень: 147
З нами з: 21.12.11 22:25
Стать: чол

Re: Хто буде новим президентом ??

Повідомлення Varenikov » 6.4.14 12:23

У Порошенка є один бонус, якого немає в усіх інших кандидатів...
Йому достатньо дотриматись публічно даної обіцянки і відновити бруківку (боюся бути не точним, а шукати першоджерело ліньки, не пам'ятаю дослівно про що була мова: про Грушевського чи ще і про Майдан). Замість 100500 слів і якихось обіцянок за нього краще скажуть його дії (при цьому йому особисто і робити нічого не потрібно - лише профінансувати процес). Тоді не буде що протиставити проти цього, немає кращої підпитки відчуття стабільності, ніж підтверження обіцянок діями.
Треба усвідомити, що до виборів досить мало часу для якихось дій, не слів, а саме дій! Я впевнений, що справжня боротьба за посаду буде серед трьох кандидатів, два з яких вже відомі, це "-ошенко". Тим-ошенко не може не воювати проти когось, їй обов'язково потрібен опонент-ворог. А якщо взяти до уваги ще одну її особливість - вона ніколи не буває винною і ніколи не визнає своїх власних помилок, то ми зможемо ще побачити "маппет-шоу" із звинуваченнями, образами і діставанням якихось скелетів з шафи.
...Головне, щоб потім кулуарно з москалями не домовився, певний ризик є: бізнесмен - він завжди бізнесмен...
Щодо кулуарних домовленостей. Мені відомо про факт перемовин Порошенка і Ахметова, які відбулись наприкінці січня неподалік від Майдану, в підземному паркінгу дому по вул.Паторжинського . Про що розмовляли мені не відомо, паркінг зачинили і світло потушили, але факт перемовин двох бізнесменів, представників протилежних партійних вподобань під час активних дій на Майдані - це як раз ті скелети в шафі, яки ще можуть бути використані політиками як аргумент "за", так і в якості аргументу "проти".
Я вже говорив, що кожна людина має право на власну ейфорію, власну надію та власне розчарування. Була ейфорія від перемоги Майдану, була і ще трохи є надія на можливість щось змінити... Частину кандидатів я не сприймаю серйозно, бо вважаю їх або політичними трупами вже, або мертвонародженими політиками ще. Частина кандидатів відверто розчарувала (ПС з її кулуарними зустрічами з "гарантом", безсоромна експроприація та захват чужого майна і т.і.; про "Свободу" наразі казати взагалі нічого не хочу, прояви їх позиції за межами мого розуміння державотворення; Кличко сам себе викреслив із списків кандидатів в президенти...). З'явились нові обличчя? Номінально - так, але реально - в них немає шансів проти старих (не хочу навіть починати поркатись цієї теми)...
Щодо самих виборів, то мене особисто задовбали протестні голосування, де я змушений голосувати не за того, кого вважаю достойним, а "аби не той". Поживемо - побачимо, а доживемо - узнаємо як буде цього разу ;)
Чем крепче нервы, тем ближе цель.

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: Хто буде новим президентом ??

Повідомлення Vadim Bus » 6.4.14 13:24

Градус в суспісльтві не вппав.. Особисто я відчуваю себе обдуреним. Я за кроваве місиво у верховній раді з сотнями трупів нардепів, я за військовий перворот і погроми. Я за разрушить до основанья і построіть, усвідомлюючи чим особисто МЕНІ І МОЇЙ сім'ї це загрожує - це мій вибір, і якщо ви вийдете на майдан то почуєте це від КОЖНОГО ДРУГОГО хто вникає в суть . Я за те щоб українська етнічна меншина в Україні мала такі самі права як евреї і росіяни (і це було закріплено в конституції і більше жодних геноцидів українців) - корочє я за переворот. Біля кожного чиновника повинен стояти Саша Білий з калашом (і іноді стріляти)

а на томість мені пропонують Пёдоровіча №2 або Дарта Вейдера.. Звичайно що я за Вейдера

порошок
відний мужчіна
трєзвомислящій прагматік
за нім большой капітал, економічєскій националізм, рабочіє мєста
стабільность і компроміси
крєпкій хозяйствєннік


щось змінилось?
ну і єто..
Spoiler
Show
Зображення

Аватар користувача
Trion
*********
Повідомлень: 7465
З нами з: 26.2.05 17:42
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Хто буде новим президентом ??

Повідомлення Trion » 6.4.14 19:29

Я за кроваве місиво у верховній раді з сотнями трупів нардепів, я за військовий перворот і погроми.
Громкие слова сотрясают воздух, а не собеседника.
побачимо що "камегсанти" зможуть виставити на парламентських виборах.. 40 % буде за Свободою - це мінімум
Ну ты уж совсем плохого мнения об украинском электорате :)

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Хто буде новим президентом ??

Повідомлення Varyat » 6.4.14 20:28

Судячи по тому, куди воно все рухається, кроваве місиво грозить бути не тільки у Верховній Раді...
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Хто буде новим президентом ??

Повідомлення Varyat » 6.4.14 21:35

Никогда и никто не брал с работы домой немножко канцелярии. Не подмазывал чиновника. Нал втихаря не считал. Циферки разные там получались? На входе, на выходе? Вопросы риторические. Система такая и все в этой системе вертятся. Молча. Потому что все друг друга понимают и всем выгодно. Смазанные одной смазкой.
Само собою, навіть якщо рашка завтра накриється мідним тазом - система за один день не зміниться. Починати з себе то хороші заклики, але з боку держави потрібно людям створити умови, коли взяти кредит, відкрити свій бізнес і чесно сплачувати податки буде вигідніше, ніж домовлятися про те саме за взятки, отримуючи купу ризиків.

ps. і нащо видалив, все було в тему і всі, хто хотів, встигли прочитати?
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Аватар користувача
Трям
Мауглi
Мауглi
Повідомлень: 24320
З нами з: 19.11.02 17:45
Стать: чол
Звідки: дитина всесвіту

Re: Хто буде новим президентом ??

Повідомлення Трям » 7.4.14 01:50

Щодо кулуарних домовленостей. Мені відомо про факт перемовин Порошенка і Ахметова, які відбулись наприкінці січня неподалік від Майдану, в підземному паркінгу дому по вул.Паторжинського . Про що розмовляли мені не відомо, паркінг зачинили і світло потушили, але факт перемовин двох бізнесменів, представників протилежних партійних вподобань під час активних дій на Майдані - це як раз ті скелети в шафі, яки ще можуть бути використані політиками як аргумент "за", так і в якості аргументу "проти".
А какого цвета трусы были на Порошенко и что ел Ахметов на ужин в тот вечер ещё не известно ? :eek:
Зображення

Аватар користувача
Trion
*********
Повідомлень: 7465
З нами з: 26.2.05 17:42
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Хто буде новим президентом ??

Повідомлення Trion » 7.4.14 08:13

і нащо видалив, все було в тему і всі, хто хотів, встигли прочитати?
Это не должно решаться в комментариях на форуме.
Хоть этом, хоть любом другом.

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Хто буде новим президентом ??

Повідомлення Varyat » 7.4.14 08:29

Може й так... А де ж тоді вирішувати? Виключно на виборах шляхом голосування? І ніякого обговорення... Так то вже було, результат наразі розгрібаєм. Я не вважаю, що треба обговорювати колір їхніх трусів, але хоча б програми, біографію і людські якості, мабуть, таки доречно обсмоктати. Як і те, які надії покладає кожен на президента, якого вибираєм... І відповідно, чим кожен може посприяти для досягнення такого результату.
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Аватар користувача
Trion
*********
Повідомлень: 7465
З нами з: 26.2.05 17:42
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Хто буде новим президентом ??

Повідомлення Trion » 7.4.14 08:40

Это как обсуждать зубы. Мнений может быть хоть миллион, а решает всё-равно стоматолог.


Повернутись до “Будуємо нову країну”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей