Герої не вмирають... Вічная пам'ять !

Аватар користувача
Moderator
ОКО Всевидяче
ОКО Всевидяче
Повідомлень: 2005
З нами з: 22.6.07 16:46

Re: Герої не вмирають... Вічная пам'ять !

Повідомлення Moderator » 18.7.14 03:47

Зображення
Любіть Україну у сні й наяву,
вишневу свою Україну,
красу її, вічно живу і нову,
і мову її солов'їну.

Аватар користувача
Moder # 7モ7 #
Страшний Модератор
Страшний Модератор
Повідомлень: 1893
З нами з: 24.7.07 17:14
Стать: чол
Звідки: отовсюди

Re: Герої не вмирають... Вічная пам'ять !

Повідомлення Moder # 7モ7 # » 19.7.14 07:05

Із загиблими під Зеленопіллям військовими прийшли попрощатися сотні львів’ян
Зображення


У Львові в Гарнізонному храмі Святих апостолів Петра та Павла відбулось прощання з військовими 24-ої окремої механізованої бригади, які загинули під Зеленопіллям - Юрієм Голубом (1991 р.н.), Віктором Лущиком(1979р.н.) та Іваном-Віталієм Березою (1991 р.н.). Провести в останню путь загиблих героїв прийшли декілька сотень львів’ян, рідні та близькі, товариші по зброї та представники влади міста. Поховали полеглих воїнів на полі почесних поховань Личаківського кладовища під вигуки людей «Герої не вмирають!».
https://vk.com/nationalist
Зображення

Аватар користувача
Moder # 7モ7 #
Страшний Модератор
Страшний Модератор
Повідомлень: 1893
З нами з: 24.7.07 17:14
Стать: чол
Звідки: отовсюди

Re: Герої не вмирають... Вічная пам'ять !

Повідомлення Moder # 7モ7 # » 21.7.14 23:09

Зображення
Много репостов про смерть 4-х членов протестантской церкви г. Славянска и мое присутствие на панихиде заставило меня написать этот пост.
Все, кто знал этих ребят, говорят, что террористами были убиты герои-веры наших дней. Тяжело вдовам. Очень тяжело было найти слова утешения им.
Никогда в жизни не был участником похоронной процессии когда нет гробов. В ходе есть портреты, венки, цветы, а гробов нет. Тела убитых людей скидывали в гигантскую общую могилу возле морга еще во время боев. Вот так. В итоге река слез тысячи людей. Это невозможно передать ни словами, ни фото.
Верю что Господь по своей милости даст утешение всем родным и близким...
https://www.facebook.com/igor.surf/post ... 0845287879
Зображення

Аватар користувача
Moderator
ОКО Всевидяче
ОКО Всевидяче
Повідомлень: 2005
З нами з: 22.6.07 16:46

Re: Герої не вмирають... Вічная пам'ять !

Повідомлення Moderator » 22.7.14 17:32

Зображення
Ви його не знали, але запам"ятайте його таким!
Його вали Сергій Бохонько, йому було 22 роки.
Сьогодні в моєму селі був похорон, прийшло все село, приїхали люди з сусідніх сіл і міст, були військові. Людей було "море".
Сергій був в батальйоні "Донбас". Він пішов добровольцем, його похоронили біля мами в смт. Єрки Черкаської області.

Не плачте за мною, рідні, не ридайте,
Я не хотів війни, я боронив свій край…
Не плач за мною, сестро, я – герой
Стояв я гордо, коли снайпер той
Стріляв у голову й таранив груди –
Тоді не думав я – «а що ж з тобою буде?»...
Не плач за мною, рідна, не лий сліз,
Пишайся мною, бо я патріотом виріс,
Ти, тато, лиш за мене помолись,
І не вини себе – у цьому я, напевно, винен..
Я винен, що любив свою країну,
Я винен, що хотів здобути волю…
Але я не хотів стояти на колінах,
Пробач за стільки завданого болю…
Не плач за мною, брате, я у Бога,
Бо кожен, хто загинув за Вкраїну йде до Нього
Я вже не повернуся, батьку, але знай –
Я стану ангелом і боронитиму свій край…


Спочивай з миром і в спокої, Герою!
Любіть Україну у сні й наяву,
вишневу свою Україну,
красу її, вічно живу і нову,
і мову її солов'їну.

Аватар користувача
Велопортал
адміністратор конференції
адміністратор конференції
Повідомлень: 2949
З нами з: 2.12.13 10:01
Контактна інформація:

Re: Герої не вмирають... Вічная пам'ять !

Повідомлення Велопортал » 22.7.14 19:10

Президент подписал Закон об учреждении ордена Героев Небесной Сотни
Президент Украины Петр Порошенко подписал Закон об учреждении новой государственной награды - ордена Героев Небесной Сотни.

Согласно Закону № 1546-VII "О внесении изменения в статью 7 Закона Украины "О государственных наградах Украины", перечень госнаград дополняет орден Героев Небесной Сотни - «для награждения лиц за гражданское мужество, патриотизм, отстаивание конституционных принципов демократии, прав и свобод человека, активную благотворительную, гуманистическую, общественную деятельность в Украине, самоотверженное служение украинскому народу, проявленную во время Революции достоинства (ноябрь 2013 года - февраль 2014), других событий, связанных с защитой независимости, суверенитета и территориальной целостности Украины ".

Кабинету министров поручено в двухнедельный срок со дня вступления в силу настоящего Закона создать комиссию по проведению всеукраинского конкурса на лучший эскиз знака ордена, включив в ее состав, в частности, представителей общественных объединений и активистов - участников Революции достоинства.
http://www.president.gov.ua/ru/news/30827.html
Зображення

Аватар користувача
Moderator
ОКО Всевидяче
ОКО Всевидяче
Повідомлень: 2005
З нами з: 22.6.07 16:46

Re: Герої не вмирають... Вічная пам'ять !

Повідомлення Moderator » 26.7.14 00:53

Зображення
Вічна пам'ять герою!

Вчора вночі, під час супроводу вантажу для віськових БТО та ДУК, від кулі окупанта в зоні АТО загинув керівник Городенківського районного осередку Юрій Дутчак (Шумахер)!

Бог забирає кращих!

Пам'ять про тебе житиме вічно у серцях українців!

Слава герою!

Передаємо співчуття сім'ї!

Правий сектор-Прикарпаття!
Любіть Україну у сні й наяву,
вишневу свою Україну,
красу її, вічно живу і нову,
і мову її солов'їну.

Аватар користувача
Moder # 7モ7 #
Страшний Модератор
Страшний Модератор
Повідомлень: 1893
З нами з: 24.7.07 17:14
Стать: чол
Звідки: отовсюди

Re: Герої не вмирають... Вічная пам'ять !

Повідомлення Moder # 7モ7 # » 27.7.14 15:16

Зображення
Село Тоболи Камінь-Каширського району, що на Волині. Похорон бійця батальйону "Айдар", 26-річного Миколи Королька. Без батька лишилося двоє малолітніх дітей.

Вічна пам'ять героям... :smt90
Зображення

Аватар користувача
Moder # 7モ7 #
Страшний Модератор
Страшний Модератор
Повідомлень: 1893
З нами з: 24.7.07 17:14
Стать: чол
Звідки: отовсюди

Re: Герої не вмирають... Вічная пам'ять !

Повідомлення Moder # 7モ7 # » 30.7.14 16:10

Зображення Зображення
https://www.facebook.com/rs.ternopil?fref=photo
Втратили ще одного побратима! “Пімсти смерть великих лицарів”
27 липня в бою за м. Лутугино героїчно загинув ще один боєць батальйону «Айдар» Орест Квач.
Орест народився 23.07.1991 р. в Заліщиках, там же навчався в гімназії ім. братів Гнатюків, випускник військового ліцею ім. Івана Богуна, студент Київського національного університету ім. Вадима Гетьмана, боєць спортивного клубу “Характерник” (м. Тернопіль), громадський активіст, духовний ватажок. Орест знав і любив історію, вільно володів англійською мовою, багато читав. Його девіз по життю звучав так: «Україна або смерть», і він знав, що рабам цього не зрозуміти.
Його улюбленим віршем авторства Вільяма Хенлі був «Нескорений», ось два останні рядки з нього:
«Я володар своєї долі,
Я капітан душі своєї».

Хотів, щоб в Україні було гідне життя, за що і загинув!
Герої не вмирають, вмирають вороги!
Спи спокійно брате!
Слава Україні! Героям Слава!
Зображення

Аватар користувача
ВелоДім
SiteAdmin
Повідомлень: 3963
З нами з: 18.9.09 19:25
Стать: чол

Re: Герої не вмирають... Вічная пам'ять !

Повідомлення ВелоДім » 31.7.14 02:56

Зображення
Трофим, ну как так! Ведь мы же договаривались! Мы же все решили - я приеду в АТО и на обратном пути отвезу тебя в Запорожье, ведь жене рожать на следующей неделе! А, Трофим! Брат, ну зачем, ну как, ну почему ты сел на ту броню? Да, ты разведчик, да, ты сильный и смелый. Ты прямолинейный в своих словах и искренний в своей дружбе. Ну зачем на броню. Ведь гранатомет… Он ведь попадет рядом с тобой. Трофим, не надо! Прошу…
Ты помнишь начало мая? Как я привез первые несколько десятков странных касок - Schubert M826. Тогда они казались диковинкой. И вы бегали наперегонки со взводом снайперов - кто первый отожмет. А потом командир позвал тебя и подарил тебе эту каску. Знаешь, каски теперь есть у всех. Только вот тебя больше нет с нами. А ведь мы же договаривались ехать. Как же так!
Ты помнишь, это ведь было то неделю назад - мы вывели раненных. Наша группа набивала тропу с с юга, а ты вел колонну из котла. И Вася. И его УАЗик. А ты был один там, из разведки. И вел колонну, не обращая внимание на опасность. Только почему ты в лагере не отлежался, ведь ты тоже был с контузией.
Трофим, больно. Нам теперь всем адски больно. Но тебе было больнее. А теперь я еду тебя хоронить. Это чертовски плохо, но я не могу тебя вернуть. И боль не унять. И странное чувство головокружения. Знаешь, брат, а я понял как это - “земля из под ног”. Когда получил смс “Трофим 200”. Вокруг люди, много, волонтеры, а у меня кружится голова и я не хочу это читать, я хочу орать, вопить, я не хочу верить. Слушай, я и сейчас не верю.
Но я поеду завтра. И мы купим твоей жене и твоему ребенку чистую и светлую квартиру. И будем о ней заботиться, она не пропадет. Мы соберем деньги. А потом мы купим 6 новых бронемашин вам, в бригаду. Никто в это пока не верит, но мы постараемся. Десятки миллионов гривен, но ведь они живые и эта техника их может защитить. Они не будут ездить на броне, они будут ездить внутри. И граната не попадет рядом, как было с тобой.
Трофим, приходи к нам иногда. Хотя бы во сне. У меня почти нет видео с тобой, несколько десятков секунд там, пару фраз сям. Ты вечно был на работе. А теперь…
Я не забуду тебя.
http://youtu.be/G9_bnUr0ezE
———————————————
Хочешь помочь?
———————————————
79я отдельная АЕМБР
Spoiler
Show
4149 4950 0700 7806 Юрий Бирюков
ВАЖНО! Все карты 4149* годятся только для пополнения через Приват24, через терминалы Приватбанка и кассы отделения Приватбанка!
Если Вы хотите перевести через банк-клиент другого банка, через банкомат другого банка, то используйте ТОЛЬКО:
5168 7572 3217 4575 Юрий Бирюков
———————————————
Реквизиты для перевода через PayPal
———————————————
Счёт - fenix@mykola.org
Назначение: перевод друзьям или родственникам
Сообщение получателю: Wings Phoenix
———————————————
Отчеты о проделанной работе:
———————————————
Сводный финансовый отчет: http://www.wings-phoenix.org.ua/
Сводный фотоотчет: https://www.facebook.com/wings.phoenix.foundation
——————————————
Чем еще помочь
——————————————
Другие точки приложения усилий и все банковские реквизиты:
https://www.facebook.com/wings.phoenix. ... 4793093329
——————————————
А еще помочь?
——————————————
Очень помогут репосты, приглашение друзей подписаться на страницы, перепечатывание в другие социальные сети и онлайн ресурсы.
——————————————
Феникс
Зображення

Аватар користувача
ВелоДім
SiteAdmin
Повідомлень: 3963
З нами з: 18.9.09 19:25
Стать: чол

Re: Герої не вмирають... Вічная пам'ять !

Повідомлення ВелоДім » 2.8.14 07:41

Зображення
Зображення

Аватар користувача
Moder # 7モ7 #
Страшний Модератор
Страшний Модератор
Повідомлень: 1893
З нами з: 24.7.07 17:14
Стать: чол
Звідки: отовсюди

Re: Герої не вмирають... Вічная пам'ять !

Повідомлення Moder # 7モ7 # » 4.8.14 03:45

Зображення
Український солдат Cтаніслав Максимчук - 1995 р.н. родом з Волині. загинув 28 липня біля Савур-Могили
:smt90

Аватар користувача
Moder # 7モ7 #
Страшний Модератор
Страшний Модератор
Повідомлень: 1893
З нами з: 24.7.07 17:14
Стать: чол
Звідки: отовсюди

Re: Герої не вмирають... Вічная пам'ять !

Повідомлення Moder # 7モ7 # » 4.8.14 05:40

Зображення
Знайшли Володимира Гарматія. Я не буду казати мертвого, бо герої не вмирають.
Приїхав Воїн, який вже не з нами. Тепер він вдома, тепер він спить непробудно.
*
Ви знаєте, що таке мертва тиша? А я знаю. Коли о третій ночі стоїть три села і ніхто й дрібного слова не промовить - це і є мертва тиша. Здавалося, що ніхто і не дихає. Навіть свічки якось ду-у-уже обережно тріпотіли.
*
Ми чекали на Володю з 10 вечора: плакали, мовчали, молилися... Вже й не підрахую, скільки разів за цей вечір я чула фразу "Я не вірю, що то з нами...". Виклали від початку села і аж до його дому гірлянду з квітів та свічок. Я трималася доки могла. Але коли ми почали запалювати свічки, не вистачило сили тримати все в собі. "Бачив би Володя, як ми його зустрічаємо. Але краще б не зустрічали, краще б був з нами, живим."

*
- Зірка впала...
- Напевно, наш Володя.

*
Близько третьої години ночі люди стояли на початку села Чернелів-Руський(Трнопільська обл.,Тернопільський р-н). Стояли не лише ми. Стояли живим коридором всі навколишні села. Хто не був, тому важко уявити: коли ми побачили світло від автівки ДАІ, а потім білий бус, то здавалося, що ніхто не дихає. Але якою ж потужною хвилею прокотилися вулицями плач і ридання, коли на плечі взяли домовину. Володя приїхав.
*
"Яка ж то тяжка зустріч: зустріч матері з сином".
*
А дивись но, майже на своє День народження приїхав... Ти ж обіцяв мамі приїхати наприкінці липня - от і приїхав. Не поїдеш вже нікуди. Ти вдома, Володю, вдома...
*
Спочивай з миром. Не забудемо. Не пробачимо. Герою слава! Слава Слава!
Соломія Бойко

Аватар користувача
ВелоДім
SiteAdmin
Повідомлень: 3963
З нами з: 18.9.09 19:25
Стать: чол

Re: Герої не вмирають... Вічная пам'ять !

Повідомлення ВелоДім » 7.8.14 01:14

Зображення
:smt90

Аватар користувача
Moder # 7モ7 #
Страшний Модератор
Страшний Модератор
Повідомлень: 1893
З нами з: 24.7.07 17:14
Стать: чол
Звідки: отовсюди

Re: Герої не вмирають... Вічная пам'ять !

Повідомлення Moder # 7モ7 # » 9.8.14 02:31

Зображення
Сергій Русєв.
20 років. Артилерія ВДВ.
Не дожив до свого 21ліття якихось три місяці.
Народився 13 жовтня 1993 року.
Це був одна з найкращих артилерійських розрахунків.
Спочивай з миром, Воїне.

Аватар користувача
Moder # 7モ7 #
Страшний Модератор
Страшний Модератор
Повідомлень: 1893
З нами з: 24.7.07 17:14
Стать: чол
Звідки: отовсюди

Re: Герої не вмирають... Вічная пам'ять !

Повідомлення Moder # 7モ7 # » 10.8.14 23:22

phpBB [video]


Зображення
Spoiler
Show
Не могу молчать , не могу. Только с Женей приехали с морга. Надо было опознать тело Вити. 1. 10 больница на Малиновского отказывалась открывать морг ( туда отправила фирма которая занимается похоронами) говоря о том что нет разрешения глав врача. Позвонили в фирму , оказывается фирма открывает морг и принимает ( морг при больнице это частая фирма). 2. Витю опознали , это он. Хоронить будут в закрытом гробу, лучше это ни кому не видеть . 3. Оказывается ни командование пограничной службы , ни воинская часть, ни город , ни область не дали ни одной копейки на похороны. Его друзья скидывались хотели деньги отдать дочке , она у него одна больше родных нет , а пришлось потратить на похороны . Единственное чем помогло командование , так это позвонили Палице и попросили без денег дать место на кладбище. Без этого звонка на кладбище без денег место не давали . Вот такая хуйня ребята , а Вы ходите боритесь с Лорак, не надо бороться надо стрелять в первую очередь командование во второю городские власти. И еще много услышано от ребят которые были с Витей там , о том как они выходили, какие давались команды И так далее . Я клянусь молчать об этом ни кто не будет, пройдут похороны и я дойду до министра обороны , если этих тварей генералов не накажет он , то ребята их всех грохнут сами, и они говоря это не шутят . Все спать в 10.00 похороны . Царствие небесное . https://www.facebook.com/pranzhu
6 двухсотых , 18 пропавших без вести, в воскресенье первые похороны. У меня разрывается душа и сердце. Вечная память. Герои не умирают .

Аватар користувача
ВелоДім
SiteAdmin
Повідомлень: 3963
З нами з: 18.9.09 19:25
Стать: чол

Re: Герої не вмирають... Вічная пам'ять !

Повідомлення ВелоДім » 10.8.14 23:57

Зображення
Два брата. Максим і Артем Лащенко.
Одного призвали, інший пішов сам. Артилерія 25 бригади ВДВ. Еліта.
Входили до найкращого розрахунку батареї
17.12.1987 року народження.
У Максима лишилась 5річна донька.
Вічна пам`ять, хлопці.


***************************************************************

Зображення
27.07 під Торезом загинув Білоушенко Сергій. Був десантником 95 ОАМБР та справжнім патріотом. Йому було тільки 21 рік

*******************
Зображення
Spoiler
Show
Вчора було дев'ять днів по нашому Оресту.

https://www.facebook.com/yevgen.karas/p ... 1507482501

Кажуть Орест був наймолодший у розвідвзводі. Більшість - військові, що за плечима мали багато бойового досвіду.

Розвідвзвод "Айдару" не просто зрадили. Їх прибрали. З відома керівництва.

"Ми переглянулися між собою. Зрозуміли куди ідем. І вже тоді попрощалися. Ех, чого ж ми все-одно пішли?..."

"За хвилину до обстрілу я йшов і дивився на те село на пагорбі. Ми могли його взяти. Треба було годину роботи вночі. Ми пропонували. Нам відмовили. А там був прекрасний майданчик для контролю території. З нього було видно все. Загнати туди один танк і більше нічого не треба."

Групі наказали висунутися на ділянку яка була ідеально пристріляна російською мінометною групою. Раніше там ніхто не ходив. Просто сепари знали що туди ведуть розвідгрупу.

Хуярило одразу три міномети. Після залпів з взводу зостався цілим один боєць. Той, хто перед зоною обстрілу просто взяв кілька метрів вбік. І тому ідеально розрахований залп його оминув.

Цей боєць побіг за УАЗіком і затягнув на своїх плечах туди двох поранених. Вогонь вівся вже лише зі стрілецької зброї. Боєць просив дати БТР чи танк аби витягнути решту. Не дали.

Ще кілька бійців розвідвзводу загинули від утрати крові.

Вони просто конали півдня під палючим сонцем.

Нині швидше за все будуть намагатися прибрати усіх бійців що знають правду про інцидент під Лутугіно.

Та багато інших випадків.

"А ты думаешь для нас секрет что добровольцы пытаются протаскивать оружие? Закапывают его? Имеют планы после возвращения с войны?" (особа з оточення адміністрації президента)

Аватар користувача
ppau
* * *
Повідомлень: 463
З нами з: 9.4.10 16:06
Стать: чол
Звідки: Київ, Солом'янка

Re: Герої не вмирають... Вічная пам'ять !

Повідомлення ppau » 12.8.14 16:23

Тетяна Чорновол:
"Прощання з моїм Миколою - завтра"
Spoiler
Show
В Борисполі о 12.00. В каплиці, що біля могили Чубинського (автор нашого Гімну). Микола його так його гарно виконував, так щиро. Він вірив в ті слова всією душею.

Він був справжнім. Він не був вояком у фейсбуку, він не думав про піар чи політичну кар'єру. Він просто воював за Україну, за свою землю, адже він народився і прожив більшу частину життя на Донбасі. Він мріяв звільнити від сепаратистів і москалів рідну Горлівку.

Він не просто вважав це обов'язком кожного справжнього чоловіка, він вірив, що такий шанс дається раз на тисячу років, що його покоління робить ВИБІР бути Україні чи ні.

ВОЛЯ або смерть – ми вибирали на Майдані. УКРАЇНА або смерть -у війні з Росією.

Він вірив, що якщо критична маса українців, кожен для себе зробить цей вибір на користь останнього, то, щоб не було, якою не буде важкою ціна, Україна зрештою переможе. З аморфної маси, що так сяк трималася вкупі, нарешті постане справжня Україна. Країна, де патріотизм, служіння своїй країні, гідність – норма. Де над тими, хто хоче бути корисний для держави не сміються, як над дурниками. (Хоча сміються -каліки. Моральні та розумові. Бо без своєї держави, ми, українці, завжди були "скотом на убой")...
Зображення
Ми були з Миколою однодумці. Він мене підтримував, навіть, коли мені доводилося ризикувати життям. Він один такий, хто вважав, що заради країни можна пожертвувати всім.

І це при тому, що він мене сильно кохав, всі 12 років нашого спільного життя. Який він був щасливий, коли я вижила після замаху. Як він ходив за мною на Майдані, як тінь. Він мене не зупиняв, але, як при цьому боявся за мене. Я знала він вирішив, якщо смерть, то загинути першим...

Я знала, як він мучився, а після Майдану в мене стало таке страшне життя, що не було часу, можливості та сил вибачитися-пригорнути. Я так перед ним винна.

Він загинув, бо це – війна. Він загинув, бо був світлим і справжнім. Під снайперським вогнем він кинувся витягати пораненого Світляка. Він ставився до своїх обов'язків командира, по особливому, він вважав, що відповідає за кожного. А мого Миколу став витягати Роман (Сокіл), який взяв на себе обов'язки командира. Сокіл тягнув його за ноги та отримав кулю в живіт, зараз бореться за життя. Така наша чота...В ній найкращі.

Я теж була в ній... Світляк мене навчив чистити мій автомат. Я чистила і кулемет Миколі. Всі сміялися. А мені хотілося чимось бути корисною. Бо я розуміла, що присутність близької людини це тягар для командира. Я обіцяла бути ззаду, як в Маріуполі.

Я не могла не бути з ним, з ними. Я тікала з Києва, з уряду, коли була найменша можливість. Ми були однієї крові. Я тільки серед них почувала себе цільною. Мені було з ними, як рідними людьми. Вони були найкращі, бо, коли людина робить вибір собою пожертвувати заради країни в ній проявляються найсвітліші людські якості, підлості відходять на другий план. В уряді-навпаки.
Зображення
А коли він загинув мене не було поряд...Я усвідомлювала, що він на війні, що він може загинути, але я так молила, щоб я була поряд, якщо це станеться. Я зараз питаю себе: а може я би допомогла? Ми були ангелами охоронцями один одного. Я порятувала його в Черкасах (в часи Майдану), він врятував мене 19 лютого.

Може я би допомогла? В нього поранення було в ногу, він стік кров'ю, далеко від мене, за тисячу кілометрів...
Зображення
А ще він зі мною попрощався. А я ні...

О п'ятій ранку він мені прислав СМС: "Штурмуємо Іловайськ. Зв'язок пропадає, тому не хвилюйся. Я тебе люблю".

Я його прочитала тільки вранці. Написала відповідь: "Тебе люблю дуже. Тримайся". А потім дивлюся, ще СМС. А в них, що він... загинув Виходить я вже мертвому писала...

Я примчалася в Урзуф на ту дачу Януковича, яку ми разом захоплювали, ще в травні. Вона стала базою для батальону "Азов". Вона стала нашим домом. Я забігла в кімнату, де жила наша чота. Його речі – акуратно складені...

Він був такий акуратний, розумний і грамотний. Він завжди перевіряв мої тексти на помилки. Він завжди мав проблему з працевлаштуванням через мою журналістську діяльність.

Я напередодні йому навіть не подзвонила. Я була морально вбита і зла. І вирішила йому не дзвонити. В той день я поїхала в Конча-Заспу, і дізналася що ворог України Юрій Іванющенко продовжує будувати "Нове Міжгір'я" в Конча-Заспі, за яке мене вбивали в грудні.

Уявляєте "Нове Межгіря" будується нині!!!! І це той Юрій Іванющенко який організовував ескадрони смерті, який запустив маховик сепаратизму на Донбасі. Він продовжує будувати хороми, а мій чоловік загинув...

Але не даремно, не даремно, не даремно!!!! Наша Україна є і буде!!! Його жертовність його кров буде прикладом, наснагою для найкращих. На його крові і крові інших, хто зробив свій ВИБІР і пройшов дорогою до КІНЦЯ, Україна переможе зараз, і буде триматися в майбутньому (так, як наша незалежність постала на крові вояків УПА). Він був з тих клітинок організму України, які борються за виживання не лише прямих нащадків, а за майбутнє всього роду.

За майбутнє, в якому будуть звісно жити не тільки гідні українці, а і підлі, споживачі життя, кати і злодії (ті, які грабують країну, поки інші за неї гинуть, будуть завжди, така правда життя).

Проте наша справа дати шанс гідним. Тому все це не даремно. Герої живуть не даремно. Геройство, самопожертва не буває даремним. Ніколи. Ні в якій ситуації. (А що може бути даремніше і гидотніше ніж життя на туалет, навіть якщо це золотий туалет в Міжгірї чи Монако).

Мій Микола!!! Моє Сонечко!!! (він називав мене – "кунічка", а дітей, так смішно, -"чебуречками"). Я не знаю,як мені далі... Пробач мені. Я тебе люблю.
Ой на Горі та й женці жнуть
А попід Горою яром-долиною Козаки йдуть
Гей долиною гей широкою Козаки йдуть!

Аватар користувача
Moder # 7モ7 #
Страшний Модератор
Страшний Модератор
Повідомлень: 1893
З нами з: 24.7.07 17:14
Стать: чол
Звідки: отовсюди

Re: Герої не вмирають... Вічная пам'ять !

Повідомлення Moder # 7モ7 # » 15.8.14 22:38

Зображення
Сегодня в бою под Дебальцево погиб киевлянин, командир 11-го киевского батальона Территориальной обороны Александр Гуменюк. Погибли и другие киевляне-добровольцы... Командующий АТО генерал Муженко неоднократно отмечал 11-й батальон как одно из самых дисциплинированных и хорошо управляемых подразделений на фронте - даже наряду с лучшими армейскими частями. Я не был с ним знаком - но по многочисленным отзывам от его бойцов и друзей знаю, что это был очень энергичный, порядочный и целеустремленный человек. И при этом - авторитетный и организованный командир. Такие люди очень нужны Киеву и Украине, но... Мы старались помочь сбору средств для 11-го батальона, я размещал объявление и в своей ленте. А человек, которому мы старались помочь сегодня утром погиб в бою. Александр был из тех командиров, которые не посылают в бой, а ведут в бой... Он ехал впереди колонны.... Я не сторонник таких решений, но Александру верил весь батальон, потому что он всегда шел впереди, он всегда шел туда, где подстерегает самая большая опасность. Эх...Какой мужик... Настоящий...Вечная память, герой...
Зображення

Аватар користувача
Moderator
ОКО Всевидяче
ОКО Всевидяче
Повідомлень: 2005
З нами з: 22.6.07 16:46

Re: Герої не вмирають... Вічная пам'ять !

Повідомлення Moderator » 17.8.14 00:58

Трофим, привет. Слушай, мы жутко скучаем по тебе. Это даже не описать словом “скучаем”, уж скорее - тоскуем. Как ты там, в Небесной Гвардии?

На прошлой неделе забрали твоего сына из роддома. Слава Колесник, твой друг - он был вместо тебя. Хотя… Ты ведь рядом был, да?

Я тебе честно скажу, наверное заботы малому даже многовато - лучшие врачи Запорожья его регулярно теперь проверяют, наши волонтеры покупают памперсы-лекарства. Снежана держит удар, она переключалась на малого. Но плачет… Часто…

Со вторника мы ее чуть-чуть загрузим беготней: будет уже ходить выбирать квартиру. А потом ремонт, обои, кафель. Как-то ее будет отвлекать все это.

А пацан… Трофим, блин, какой пацан! Десантник!

В общем, мы тут, мы не бросаем своих в беде. До связи.

Твой народ Украины.
https://www.facebook.com/yuri.biriukov
Зображення
Любіть Україну у сні й наяву,
вишневу свою Україну,
красу її, вічно живу і нову,
і мову її солов'їну.

Аватар користувача
ВелоДім
SiteAdmin
Повідомлень: 3963
З нами з: 18.9.09 19:25
Стать: чол

Re: Герої не вмирають... Вічная пам'ять !

Повідомлення ВелоДім » 18.8.14 14:46

Зображення
Рычкова Татьяна

Вчера в моем мире все перевернулась. Но это мой мир. Вечная слава Героям!

Аватар користувача
Moder # 7モ7 #
Страшний Модератор
Страшний Модератор
Повідомлень: 1893
З нами з: 24.7.07 17:14
Стать: чол
Звідки: отовсюди

Re: Герої не вмирають... Вічная пам'ять !

Повідомлення Moder # 7モ7 # » 19.8.14 01:25

Зображення
Во время боев на Донбассе геройски погиб сотник 17 сотни Самообороны Майдана, доброволец батальона "Киев-2" Сергей Подгорный.
"Сергей Подгорный... Сотник 17-й сотни Самообороны Майдана. Прошел весь Майдан с первого и до последнего дня... Воин по духу, по крови, по бесстрашию и по поступкам. Сергей из Новой Каховки Херсонской области, работал во Львовском университете физкультуры.
Доброволец батальона спецназ МВД Украины "Киев-2". Сегодня, во время операции по захвату банды диверсантов в поселке Чернухино, Сергей первым ворвался в дом. Могли врага закидать гранатами - но бандиты в доме прикрывались мирными людьми, и бойцы не стали рисковать жизнью мирных граждан - рискнули своей. Для этих парней честь дороже жизни...
москальский агент захвачен в плен. Никто из мирных граждан не пострадал. Но Сергей... Спасибо, герой. В двух словах про твою жизнь и твою борьбу не рассказать. Мы не забудем тебя. Мы будем стараться жить достойно твоей памяти..".
Источник: http://censor.net.ua/p298578
Зображення

Аватар користувача
Moder # 7モ7 #
Страшний Модератор
Страшний Модератор
Повідомлень: 1893
З нами з: 24.7.07 17:14
Стать: чол
Звідки: отовсюди

Re: Герої не вмирають... Вічная пам'ять !

Повідомлення Moder # 7モ7 # » 21.8.14 22:47

Зображення

Сегодня погиб Олег Михнюк.
Айдаровец. "афганец". Участник событий на Грушевского и тд...

Вечная память Герою!
Зображення

Аватар користувача
Moder # 7モ7 #
Страшний Модератор
Страшний Модератор
Повідомлень: 1893
З нами з: 24.7.07 17:14
Стать: чол
Звідки: отовсюди

Re: Герої не вмирають... Вічная пам'ять !

Повідомлення Moder # 7モ7 # » 22.8.14 03:14

Зображення
Рычкова Татьяна
Дорогой мой Вадик!

Я никогда не называла тебя иначе. Даже в памяти моего телефона ты именуешься Вадик («КИЕВСТАР») и Вадюша («МТС»).
Сейчас ты не с нами, ты на пути к Богу. С нами боль, всепоглощающая боль…
Тебя от нас забрала российская система залпового огня «Град», через три часа после нашей продолжительной телефонной беседы.
Ты мог не участвовать в этом бою, т.к. в предыдущих боях за освобождение наших городов, получил многочисленные ранения: перелом 2-х ребер, надрыв почки, разрыв мышцы ноги, многочисленные осколочные ранения рук, ног и за день до твоего последнего боя, был уже контужен. Мы умоляли тебя госпитализироваться, но услышали привычный аргумент: «Своих не брошу». И не бросил своих. Ты сделал осознанный выбор, а мы истязаем себя за то, что не настояли на госпитализации, не переубедили.
Никогда не будет тобою написана и опубликована «Популярная история Украины», доступная широкому кругу читателей, без советского искажения событий.
Никогда не будет выпущена твоя авторская продукция, ты не успел меня оповестить о сути твоего изобретения. Не поедем мы всей семьей в Грузию для изучения опыта реформирования страны. И еще бесконечное НИКОГДА…
Ты окончил школу с золотой медалью, университет с красным дипломом, ты не расставался с книгой и всех поражала твоя эрудиция. Любимый мой, нейрофизик, твою жизнь оборвало ранение в твою бесценную голову…
Получив сообщение о твоей гибели, я и Борис Алексеевич не плакали, мы выли ночь напролет от горя, но при этом теплилась маленькая надежда, что это ошибка и ты утром мне позвонишь. Не дождались звонка…
Все. Писать больше нет сил. Ты знаешь и чувствуешь все, что я хочу тебе сказать.
Ты на пути к Богу с крестиком с моей груди. Пусть хоть, что-то мое будет с тобою там…

Твоя мама №2 - Новикова Ирина.
P.S. И долой семейные рекомендации о псевдониме и искажении данных о возрасте.
Зображення

Аватар користувача
Велопортал
адміністратор конференції
адміністратор конференції
Повідомлень: 2949
З нами з: 2.12.13 10:01
Контактна інформація:

Re: Герої не вмирають... Вічная пам'ять !

Повідомлення Велопортал » 22.8.14 08:04

Зображення
Зображення

Аватар користувача
Велопортал
адміністратор конференції
адміністратор конференції
Повідомлень: 2949
З нами з: 2.12.13 10:01
Контактна інформація:

Re: Герої не вмирають... Вічная пам'ять !

Повідомлення Велопортал » 24.8.14 09:28

phpBB [video]


96–летнему ветерану войны Ивану Залужному сегодня вручили посмертную награду его внука, лейтенанта Нацгвардии, добровольца Ивана Гутник–Залужного, погибшего в бою на Донеччине, орден "За мужество".
Он погиб как Герой, защищая Украину, Родину. Я думал, что в следующем году вместе со своими побратимами по Великой Отечественной Войне буду праздновать 70 лет Великой Победы… А я хороню своего внука, которого убили внуки моих побратимов из России. Я не виню россиян. Это сделал один диктатор — Владимир Владимирович Путин.
Зображення


Повернутись до “Будуємо нову країну”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей