Герої не вмирають... Вічная пам'ять !

Аватар користувача
Трям
Мауглi
Мауглi
Повідомлень: 24320
З нами з: 19.11.02 17:45
Стать: чол
Звідки: дитина всесвіту

Re: Герої не вмирають... Вічная пам'ять !

Повідомлення Трям » 23.7.15 12:33

ст.пл. Микола Гордійчук Гризун

22.07.2015 під час виконання бойового завдання на Сході України загинув наш Коля, ще трьох людей з його батальйону поранено. За свого життя він встигав кругом - був пластуном, ведучим, громадським діячем, солістом і організатором гуртів "Своєрідне" і "Dendy", був в Самообороні Майдану минулої зими. У нашого своєрідного завжди вистачало сил на все. Але він пішов захищати нас всіх, нашу країну, наші сім'ї. В голові не вкладається чого він загинув, чого кращі з нас йдуть такими молодими. Хочеться кричати, дуже кричати і ламати все що під руками, але цим його вже не повернеш. Співчуваю нам усім, бо кожна людина особлива, а він був найособливіший.
Я Вас усіх попрошу відкласти свої святкування, які заплановані, попрошу підтримати Його рідних і близьких в таку важку мить. Ми маємо всі разом докласти максимум зусиль, щоб місто пам'ятало НАШОГО ГЕРОЯ, щоб люди дізнались якою він був людиною, щоб пам'ять про Миколу Гордійчука була достойною! Тримайтеся друзі, Він не хотів би щоб за Ним сумували, Він має жити в наших серцях!
Вкладення
АТО 1.jpg
АТО 1.jpg (8.03 Кіб) Переглянуто 9642 разів
Зображення

Аватар користувача
Трям
Мауглi
Мауглi
Повідомлень: 24320
З нами з: 19.11.02 17:45
Стать: чол
Звідки: дитина всесвіту

Re: Герої не вмирають... Вічная пам'ять !

Повідомлення Трям » 6.8.15 18:29

Зображення
Зображення

Аватар користувача
Трям
Мауглi
Мауглi
Повідомлень: 24320
З нами з: 19.11.02 17:45
Стать: чол
Звідки: дитина всесвіту

Re: Герої не вмирають... Вічная пам'ять !

Повідомлення Трям » 10.8.15 12:27

Ілля Оверчук
·
Сегодня ночью погиб замечательный человек. Его позывной был Кекс, и я познакомился с ним на Банковой. На тот момент у меня были тяжёлые дни, и этот человек дал мне кров над головой и пищу. И это он меня продвинул туда, где я сейчас продолжаю службу своей стране... У меня ступор. Погибнуть мог кто угодно, только не он. Его подразделение прибыло в зону АТО всего за двое суток до его гибели. Они пришли на помощь 72-й бригаде. "Днепр-1", а ты помнишь 72-ю бригаду?
Кекса больше нет. Но я надеюсь, что не пойдут прахом его ожидания и его стремления создать первое беларуское подразделение. 5-й бат, вы должны поднять павшее знамя!
Светлая память тебе, дружище!

Зображення

Вiн був одним з нас


Nataly Malikova

Сегодня погиб настоящий патриот Украины Виталий Тилиженко ...хороший человек ушел...очень светлый, искренний...настоящий...нет у меня сил писать о нем в прошедшем времени...больно-то как....Царствие небесное и Вечная память ГЕРОЮ!....Еще на одного ангела стало больше........................

Зображення

Рустам Док

Сегодн в бою под Волновахой при отражении танковой атаки погиб мой очень хороший друг и настоящий патриот - позывной Кекс (Виталий Тилиженко).
Первым погибшим в беларуской группе стал украинец. Кекса везут
в Днепропетровский морг, а похороны
будут в Запорожье.

О том, каким замечательным человеком был Кекс можно писать долго и много, поэтому буду краток. Виталик очень хотел патриотической власти для Украины, такой же патриотичной и правильной, как он сам, поэтому давайте исполним его мечту и закончим эти псевдоперемирия полной победой над рашистскими мразями в Киеве, Донецке и Москве.

Зображення

https://www.facebook.com/tilizhenko?fref=photo
Вкладення
Тилиженко. 4.jpg
Тилиженко. 8.jpg
Тилиженко. 5.jpg
Тилиженко. 5.jpg (31.34 Кіб) Переглянуто 11580 разів
Тилиженко. 2.jpg
Тилиженко. 2.jpg (71.3 Кіб) Переглянуто 11580 разів
Зображення

Аватар користувача
Трям
Мауглi
Мауглi
Повідомлень: 24320
З нами з: 19.11.02 17:45
Стать: чол
Звідки: дитина всесвіту

Re: Герої не вмирають... Вічная пам'ять !

Повідомлення Трям » 16.8.15 15:40

Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення




Яна Зінкевич
Вчора ввечері померла моя замісниця, подруга та близька людина - Подруга Єва (Елена Пирковская, нині Елена Зелинская).
Це людина без якої я вже не зможу уявити Госпітальєрів далі, людина котра більш ніж пів року опікалась та займалась нашими пораненими бійцями. До неї звонили та звертались по допомогу всі - бійці ДУК, бійці ЗСУ, добровольці і нацгвардійці. Вона допомагала, всім без виключень.
Людина з якою ми мали далі робити та розвивати реабілітаційний центр для наших бійців.
Зараз її уже немає з нами.
Зараз важко ще щось казати. Сонце будь щаслива там.

сторiнка Олени :smt90
Зображення

Аватар користувача
ВелоДім
SiteAdmin
Повідомлень: 3962
З нами з: 18.9.09 19:25
Стать: чол

Re: Герої не вмирають... Вічная пам'ять !

Повідомлення ВелоДім » 17.8.15 04:18

На Мукачівщині поховали бійця "Правого сектора" Закарпаття Василя Лавкая, який поліг у російсько-українській війні

Вчора у селі Іванівці, що у Мукачівському районі Закарпатської області, відбулася церемонія прощання з бійцем "Добровольчого Українського Корпусу "Правого сектора" Василем Лавкаєм.

Попрощались з захисником Вітчизни рідні, друзі, близькі, знайомі та бойові побратими з Добровольчого українського корпусу "Правий сектор". Також на церемонії прощання були присутні військком Мукачівщини Ігор Гусєв, в.о. голови Мукачівської районної державної адміністрації Андрій Данканич, а також очільник "Правого сектора" Закарпаття Олександр Сачко.

Панахиду відслужили отці Мукачівської греко-католицької єпархії та римо-католицький парох. Один з духівників під час панахиди висовив палку патріотичну проповідь. А Олександр Сачко під час поховання разом з добровольцями стали на коліна перед загиблим побратимом.

Василь Лавкай загинув на 31-ому році життя. Без чоловіка залишилась дружина, а без батька - одна-єдина донька.


Зображення Зображення Зображення

джерело
Зображення

Аватар користувача
Moder # 7モ7 #
Страшний Модератор
Страшний Модератор
Повідомлень: 1893
З нами з: 24.7.07 17:14
Стать: чол
Звідки: отовсюди

Re: Герої не вмирають... Вічная пам'ять !

Повідомлення Moder # 7モ7 # » 20.8.15 01:31

Зображення

Родина должна знать своих ГЕРОЕВ!

Понесли ещё одну непоправимую утрату! 11 августа в бою под Старогнатовкой (Дон.обл) от множественных осколочных ранений геройски погиб старший лейтенант, Певнев Игорь Павлович,1966 г., киевлянин, воин-афганец (1984-1986), а ныне боец-доброволец 41-го отдельного мотопехотного батальона (ЗСУ).

В Киеве у Игоря Павловича была крепкая семья, хорошая работа, квартира, дача..., но всем благам цивилизации он предпочёл фронт. Имел третью группу инвалидности (после инфаркта!), но на медкомиссии скрыл. Быстро спаковал вещи, а семью вечером просто поставил перед фактом: "Мне стыдно, что там умирают молодые пацаны, а я здесь..."

ВЕЧНАЯ ПАМЯТЬ ГЕРОЮ!
НЕ ЗАБУДЕМ! НЕ ПРОСТИМ!

Аватар користувача
ВелоДім
SiteAdmin
Повідомлень: 3962
З нами з: 18.9.09 19:25
Стать: чол

Re: Герої не вмирають... Вічная пам'ять !

Повідомлення ВелоДім » 20.8.15 01:45

Зображення

Сьогодні провели в останню дорогу нашу посестру та подругу - Олену Пірковську-Зелінську.
Спочивай з миром Єво. Ми тебе любим і пам*ятаєм

фото

phpBB [video]
Зображення

Аватар користувача
Трям
Мауглi
Мауглi
Повідомлень: 24320
З нами з: 19.11.02 17:45
Стать: чол
Звідки: дитина всесвіту

Re: Герої не вмирають... Вічная пам'ять !

Повідомлення Трям » 3.9.15 02:02

Внаслідок пiдступної зради на Луганщині загинули працівник Державної фіскальної служби Дмитро Жарук та волонтер Андрій Галущенко.

На шляху автомобіля волонтерiв та правоохоронців, що патрулювали місцевість, було закладено міну.

Після цього автомобіль закидали гранатами та обстріляли зі стрілецької зброї. Частина мобільної групи прийняла бій. Після того, як прибули бійці 92 ОМБР ЗСУ, бійцям мобільної групи вдалося відійти під їхнім прикриттям.

Андрій Галущенко
Вкладення
2g.jpg
2g.jpg (4.94 Кіб) Переглянуто 11005 разів
11;.jpg
11;.jpg (134.77 Кіб) Переглянуто 11005 разів
11sw.jpg
11h[.jpg
Зображення

Аватар користувача
Трям
Мауглi
Мауглi
Повідомлень: 24320
З нами з: 19.11.02 17:45
Стать: чол
Звідки: дитина всесвіту

Re: Герої не вмирають... Вічная пам'ять !

Повідомлення Трям » 22.9.15 09:13

Зображення

Рік без "Скаута". Спогади про одного з перших полеглих кіборгів Донецького аеропорту - пластуна Євгена Подолянчука
Пласт

**********

Вчора плакало небо рясним дощем.
В смт.Єзупіль відбулось перепоховання жертв терору НКВД.
...225 закатованих українців в тюрмі НКВД - як наслідок діяльності тоталітарно-комуністичного режиму з 1944 по 1957 в одному з районів Івано-Франківської області.
Нагло закопані в рові на подвірї тюрми.
Серед знайдених останків 54 дитини.
..Немає слів
Закатовані за те що любили свою землю свій народ своюї традиції та культуру.
Відаймо належну шану невино закатовоним українцям!
Слава Україні!Смерть ворогам!
Зображення

джерело
Зображення

Аватар користувача
Трям
Мауглi
Мауглi
Повідомлень: 24320
З нами з: 19.11.02 17:45
Стать: чол
Звідки: дитина всесвіту

Re: Герої не вмирають... Вічная пам'ять !

Повідомлення Трям » 1.10.15 02:34

З’явилось покадрове відео розстрілу 45-ти Героїв Небесної Сотні

phpBB [video]


Поки на екрані зелений квадратик — людина жива, червоний — у неї влучила куля. Це відео треба періодично переглядати. Аби бути злішими, дієвішими та вимогливішими, у першу чергу до себе. Опускати руки та піддаватися зневірі нам, людям, які лишилися живі, невиправдана розкіш,

http://24tv.ua/ukrayina/zyavilos_pokadr ... ni/n616325
Зображення

Аватар користувача
Трям
Мауглi
Мауглi
Повідомлень: 24320
З нами з: 19.11.02 17:45
Стать: чол
Звідки: дитина всесвіту

Re: Герої не вмирають... Вічная пам'ять !

Повідомлення Трям » 12.10.15 22:22

phpBB [video]


Зображення

Людина живе доти, доки її пам’ятають!

З нагоди річниці загибелі Віктора Гурняка (псевдо «Гарт», «Гартік», позивний «Олігарх») – пластуна, фотокореспондента, волонтера, добровольця батальйону «Айдар».

Запрошуємо до спільної молитви 19 жовтня 2015 року:

о 9:30 год - поминальна служба Божа в церкві Андрія Первозванного вул. Варшавська 38.

о 12:00 год - відкриття і освячення пам’ятного знаку на Пластовому меморіалі Личаківського кладовища.

Вічна Пам'ять! Герої не Вмирають!
Зображення

Аватар користувача
Трям
Мауглi
Мауглi
Повідомлень: 24320
З нами з: 19.11.02 17:45
Стать: чол
Звідки: дитина всесвіту

Re: Герої не вмирають... Вічная пам'ять !

Повідомлення Трям » 23.10.15 02:16

Зображення

ВОЛОДИМИР КУЙБІДА,
Він був істиним патріотом.Пройшов шлях від початку майдану в м.Київ, був там в "розстрільні дні", З самого початку пішов на війну,
Пройшов страшний шлях виходу з Іловайського котла.
Знаходився в полоні у так званого" Мотороли"
Повернений з полону по обміну.
Втрачаємо гарних, сміливих, непереборних, відданих соєму народу !
СЛАВА ГЕРОЯМ! СЛАВА ГЕРОЯМ! СЛАВА ГЕРОЯМ!
Зображення

Аватар користувача
Moder # 7モ7 #
Страшний Модератор
Страшний Модератор
Повідомлень: 1893
З нами з: 24.7.07 17:14
Стать: чол
Звідки: отовсюди

Re: Герої не вмирають... Вічная пам'ять !

Повідомлення Moder # 7モ7 # » 3.11.15 23:39

Зображення

На фото кіборг, боєць ДУК ПС на позивним Чорний.

Закатований терористами: виколоті очі, зв'язані руки за спиною, відрізані вуха, понівечено тіло від ножових поранень...

Чомусь ніхто не вимагає довічне ув'язнення для його катів та вбивць.

Вже бачили як петькина брава гвардія рвонула на Мукачево, як вночі викрала Корбана, чому не може ця гвардія викрасти лідерів шайки денееровців - Ахметку, кума Хуйла, Шуфрича, Бойко, Єфремовську сімейку. Генеральчика, який Торнадо мстив, хоча б цих... Бо список довгий ,заганяють Альфу. Викрасти і все, все закінчиться!

Коли будете радіти амністії, яку наш шановний хоче протягти, подивіться на фото хлопця, і спитайте себе, в чому він винен, щоб його так закатували, і чи будуть покарані його кати?
Зображення

Аватар користувача
Moder # 7モ7 #
Страшний Модератор
Страшний Модератор
Повідомлень: 1893
З нами з: 24.7.07 17:14
Стать: чол
Звідки: отовсюди

Re: Герої не вмирають... Вічная пам'ять !

Повідомлення Moder # 7モ7 # » 6.11.15 01:36

Зображення

У Буштині з усіма почестями поховали добровольця Правого Сектору Віталія Берталона

Зображення


http://tyachivnews.in.ua/novini/tyachyv ... talya.html
Зображення

Аватар користувача
Трям
Мауглi
Мауглi
Повідомлень: 24320
З нами з: 19.11.02 17:45
Стать: чол
Звідки: дитина всесвіту

Re: Герої не вмирають... Вічная пам'ять !

Повідомлення Трям » 10.11.15 05:35

Зображення

Людмила Житникова

СЕГОДНЯ ПОГИБ ПОД МАРЬЯНКОЙ МОЙ ЕДИНСТВЕННЫЙ СЫН ИГОРЬ...

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... 438&type=3
Зображення

Аватар користувача
Kellys Fan
* * * *
Повідомлень: 748
З нами з: 15.11.13 22:21
Стать: чол

Re: Герої не вмирають... Вічная пам'ять !

Повідомлення Kellys Fan » 12.11.15 19:11

Ліхтарчук Анатолій.
35 років, Миколаїв. Старший сапер 72-ї окремої механізованої бригади.
Загинув під час виконання бойового завдання біля селища Піски Донецької області 10 листопада.
Вічна пам"ять.

https://www.facebook.com/vadym.dzugan?fref=photo
Вкладення
ATO.jpg
Зображення

Аватар користувача
Moder # 7モ7 #
Страшний Модератор
Страшний Модератор
Повідомлень: 1893
З нами з: 24.7.07 17:14
Стать: чол
Звідки: отовсюди

Re: Герої не вмирають... Вічная пам'ять !

Повідомлення Moder # 7モ7 # » 17.11.15 05:41

Магльона Володимир Петрович
29.07.1990 р.н. с. Бодаки, Збаразького району,
пішов добровольцем у п'яту хвилю мобілізації.
Загинув в бою 12.11.2015 року,
біля 19 годин вечора під селом Зайцево Дзержинського району.
Вічна пам'ять
Вкладення
1dc.jpg
1dc.jpg (46.68 Кіб) Переглянуто 9625 разів
1мад.jpg
1мад.jpg (53.66 Кіб) Переглянуто 9625 разів
Зображення

Аватар користувача
Велопортал
адміністратор конференції
адміністратор конференції
Повідомлень: 2949
З нами з: 2.12.13 10:01
Контактна інформація:

Re: Герої не вмирають... Вічная пам'ять !

Повідомлення Велопортал » 21.11.15 13:54

Герої не вмирають...
20.11.2015р Ярмолинечина зустрічала загиблу в АТО медика ВОВК АЛЛУ ЮЛІАНІВНУ...

Зображення

Зображення

https://www.facebook.com/berehdan?fref=photo
Зображення

Аватар користувача
ВелоДім
SiteAdmin
Повідомлень: 3962
З нами з: 18.9.09 19:25
Стать: чол

Re: Герої не вмирають... Вічная пам'ять !

Повідомлення ВелоДім » 21.11.15 14:18

ДУБНО ПРОЩАЛОСЯ ІЗ ЗАГИБЛИМ В АТО БІЙЦЕМ

привезли тіло загиблого в зоні АТО бійця Олега Романовича.
Зображення
Зображення

Аватар користувача
Kellys Fan
* * * *
Повідомлень: 748
З нами з: 15.11.13 22:21
Стать: чол

Re: Герої не вмирають... Вічная пам'ять !

Повідомлення Kellys Fan » 24.11.15 02:41

Пам'яті Небесної сотні.

Черненко Андрій
35 років, інженер
м. Київ

«Із засобів захисту у нього був лише малесенький срібний хрестик…» - Ольга Власенко.

Черненко Андрій був мешканцем міста Києва. Народився у с. Слободо-Петрівка Гребінківського району Полтавської області. Дитинство пройшло в Черкасах, де й тепер залишились його батьки та брати. Андрій був інженером-технологом та працював автоелектриком у Києві.
Разом з дружиною працював у Посольстві України в Нідерландах. Бачив, як живуть за кордоном, і такого життя бажав Українцям. Упершее прийшов на Майдан після побиття студентів 30 листопада. Зтого часу бував там майже щовечора, часто з друзями. Допомагав укріплювати барикади, Але не брав у руки зброю – принципово. Був переконаний і переконував інших, що перемогти можна і без зброї…
Андрій вийшов з дому о пів на дев’яту вечора. Обійняв дружину, яка залишилась удома з семимісячною донькою, сказав, що кохає її, і пішов на Майдан. Він не був членом Самооборони, не мав не тільки зброї, але й жодного захисту.
«Ми думали, якщо вийде багато людей, то кровопролиття не буде», — говорить Олена. Того вечора, наче передчуваючи недобре, вона дала йому з собою маленький срібний хрестик.
Як і домовлялися, через 45 хвилин Андрій подзвонив Олені і сказав, що вже на Хрещатику. Це була їхня остання розмова. Більше телефон не відповідав. Ніч пройшла у тривозі. З п’ятої ранку Олена почала телефонувати по лікарнях. Зрештою, вдалося з’ясувати, що чоловіка з таким прізвищем швидка доправила з Будинку профспілок до 17¬ї лікарні. Олена кинулася туди. Лікар підтвердив: такий пацієнт був... Врятувати його не вдалося… Тіло вже відвезли в морг.
Ще можна було сподіватися на помилку. Але того вечора до лікарні привезли понад 200 поранених майданівців. Побоюючись зникнень загиблих, лікар сфотографував на телефон померлого хлопця. Він показав знімок Олені. На неї дивилося обличчя її чоловіка.
Суха мова лікарняної виписки: проникаюче вогнепальне поранення грудної клітки з пошкодженням внутрішніх органів. Куля пройшла навиліт.
Жінка-волонтер, яку вдалося знайти в лікарні, розповіла, що Андрія привезли перед 22-¬ю вечора. Тобто поранено його було практично одразу, як тільки він пришов на Майдан. У швидкій він, очевидно, ще зміг назвати своє прізвище. До лікарні його довезли вже непритомного. На впізнання пішли подруга і родичка. Олена, що годує груддю маленьку Яну, лишилася вдома.
Андрій з Оленою побралися у 2005 році. «Ми були такі щасливі, ніколи не сперечалися. Я дуже вдячна Богові, що у мене такий чоловік. Він дуже піклувався про мене і про нашу донечку, був дуже порядною людиною. Тому він не міг туди не піти. А я не могла і не хотіла його стримувати», — розповідає дружина. Як професійний дипломат, вона вміє тримати себе у руках, і її голос майже не тремтить.
«Найщасливіший день у нього був, коли народилася донька. Це він вибрав їй ім’я. Він кожну вільну хвилину проводив з нею, завжди купав її, вкладав спати. Я тільки зараз вчуся це робити сама. Навіть уночі він вставав до неї, беріг мене. Коли я питала, чи не стомлюється він, відповідав, що для нього це радість. Він був найкращим татом», — продовжує тяжку розповідь Олена.
«І найважче, — і тут Оленин голос не витримує і ламається від сліз, які вже неможливо стримати, — це те, що він тепер не бачить, як вона росте».
Андрій уперше прийшов на Майдан після побиття студентів 30 листопада, з того часу бував там майже щовечора, часто з друзями. Але 18 лютого він був сам…

Вічна пам’ять.

P.S. «Мені дуже важко від того, що він помирав самотньо. Я розумію, що, мабуть, не врятувала б його, але я хоча б була поруч», — говорить дружина.
Вкладення
Majdan 2014.jpg

Аватар користувача
Kellys Fan
* * * *
Повідомлень: 748
З нами з: 15.11.13 22:21
Стать: чол

Re: Герої не вмирають... Вічная пам'ять !

Повідомлення Kellys Fan » 2.12.15 18:39

Один з найсильніших фотопроектов про війну на Донбасі.
Під час роботи на сході України багато солдатів просили білоруського фотографа Олександр Васюковіч сфотографувати їх на пам'ять. Він фотографував і відправляв отримані знімки людям, які на них зображені, їхнім дітям, дружинам, друзям.
Тепер він отримує відповіді про долі наших хлопців, нажаль багато з них так і не повернулися додому.
Олександр Васюковіч: Ми щодня бачимо різні фото "на пам'ять" в інтернеті. Але яка історія стоїть за фотографією людини, яка пішла на фронт? "
P.S. На сайті фотопроекту прокручуйте вправо, щоб побачити всі фотографії.

http://vasukovich.com/foto-na-pamyat
Вкладення
8567584.jpg
Зображення

Аватар користувача
Велопортал
адміністратор конференції
адміністратор конференції
Повідомлень: 2949
З нами з: 2.12.13 10:01
Контактна інформація:

Re: Герої не вмирають... Вічная пам'ять !

Повідомлення Велопортал » 12.12.15 13:30

Окрема добровольча чота «Карпатська Січ»
11 грудня, близько 14:00 російські терористи поцілили з протитанкового гранатомету в одну з позицій «Карпатської Січі». Знову маємо важкі втрати. Загинув боєць Олег Габорак (позивний «Сон»),
Молодому захиснику України, Олегові Габораку, було лише вісімнадцять років… Він отримав поранення несумісні з життям.
Висловлюємо щирі співчуття родині нашого побратима.
Вкладення
Олег Габорак.jpg
Олег Габорак.jpg (63.9 Кіб) Переглянуто 9548 разів
Зображення

Аватар користувача
Трям
Мауглi
Мауглi
Повідомлень: 24320
З нами з: 19.11.02 17:45
Стать: чол
Звідки: дитина всесвіту

Re: Герої не вмирають... Вічная пам'ять !

Повідомлення Трям » 11.1.16 10:26

«Говорят, есть рай. Есть идеальный мир без боли и страданий. Это круто. Но я все думаю – если я попаду туда – чем я буду заниматься? Что я буду делать без медицинских выписок, хитрых реабилитационных штук и "подайте для…"? То, в чем была моя жизнь последние 9 лет. Чем я буду заниматься Там, где медицинские эксперты и фандрейзеры не пользуются спросом? Наверное, мне все-таки найдется Там применение… А у вас здесь остается этот мир… в котором так нужна помощь друг друга. В котором единственный способ выжить – это плечом к плечу противостоять беде. В котором не только сильный защищает слабого, но даже самый слабый может многое сделать для соседа. Я свое отработала . А вам, кажется, еще пахать и пахать.

https://www.facebook.com/iryna.gavrysheva
Вкладення
Iryna Gavrysheva.jpg
Зображення

Аватар користувача
Kellys Fan
* * * *
Повідомлень: 748
З нами з: 15.11.13 22:21
Стать: чол

Re: Герої не вмирають... Вічная пам'ять !

Повідомлення Kellys Fan » 12.1.16 23:23

Вчора перед тим, як на нашій землі приземлився літак з РФ, в якому прилетів представник агресорів Гризлов, щоб говорити про мирні мінські домовленості, на Майдані люди віддавали шану загиблому у час «дії» цих домовленостей Барні. А в іншому кінці країни побратими прощалися ще з одним українським бійцем, труна з яким відправилася на Житомирщину. Вони обидва загинули в один день в одному місці, майже одночасно.

Другим загиблим став Ліон – Федір Мельничук. Боєць 42 батальйону, який займався розвідкою. Зовсім ще молодий. Йому було 22. Чи може ще не виповнилося навіть. Мене чомусь завжди більше бентежить, коли гинуть молодші за мене. Зрештою, не має значення чи він молодший, чи старший і скільки взагалі йому було років. Він загинув і назавжди залишиться у своєму віці.

Я тільки на днях питала в знайомого у Зайцевому, чи всі в них цілі, бо по цьому нещасному селу луплять з усього, чого можна. Він сказав, що всі. А наступного дня було вже два 200-х. В Ліона, швидше за все, влучила куля снайпера.

Він був безстрашним, сміливим і веселим. «Таких мало, особливо серед молоді. Сміливий і активний. Ніколи не боявся, у порівнянні з деякими». Так про нього говорять його побратими. В Зайцеве заходив від самого початку. Пам’ятаєте ту історію, коли розвідка 42 батальйону непомітно прямо під носом у сєпарів зайшла в Зайцеве і окопалася там? От і Ліон був серед цих безпечних бійців. Між нашими і ворогом було 80 метрів. Вони зайняли будинок на висоті і перекрили сєпарам дорогу і вільний рух. Тому по ним били і б’ють щодня і безжально. В один з таких днів снайперська ворожа куля і влучила в Ліона. Можливо можна було бути обережнішим, поберегти себе, навчитися хоч трохи відчувати страх, щоб це відчуття у деякі моменти охолоджувало гарячий дух. Але напевно він не вмів, бо був надто молодий, надто впевнений, надто вільний…

Спочивай у спокої, Ліон. Федір.

Дар'я Бура

Проект «Повернись живим»
http://www.savelife.in.ua/
Вкладення
Ліон – Федір Мельничук.jpg
Зображення

Аватар користувача
Трям
Мауглi
Мауглi
Повідомлень: 24320
З нами з: 19.11.02 17:45
Стать: чол
Звідки: дитина всесвіту

Re: Герої не вмирають... Вічная пам'ять !

Повідомлення Трям » 30.1.16 22:17

Анатолій ″Морячок″ Гаркавенко.

Загинув під час мінометного обстрілу позицій Збройних сил України поблизу шахти Бутовка.

Сьогодні.

...
Вкладення
Анатолій ″Морячок″ Гаркавенко..jpg
Анатолій ″Морячок″ Гаркавенко..jpg (24.05 Кіб) Переглянуто 9492 разів
Зображення


Повернутись до “Будуємо нову країну”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей