Євромайдан.АТО.Вiйна. Хроніка становлення Нації ...

Аватар користувача
VRP
типа остроумный
типа остроумный
Повідомлень: 6141
З нами з: 12.6.08 11:50
Стать: чол
Звідки: Борщаговка

Re: Евромайдан . новости с передовой и ситуация в стране в ц

Повідомлення VRP » 10.12.13 02:17

подробные свежие каменты (не помню отсюда ссыль брал или нет) - http://news.yandex.ua/yandsearch?cl4url ... =ru&lr=143
- Ты высыпаешься ночью?
- Куда высыпаюсь?
- Понятно..

x: как ты себя чувствуешь?
y: я чувствую себя так, как будто бы хочу торт

Сплю всегда с ножом под подушкой, на всякий случай, вдруг кто-нибудь с тортиком придет

Аватар користувача
Moderator
ОКО Всевидяче
ОКО Всевидяче
Повідомлень: 2005
З нами з: 22.6.07 16:46

Re: Евромайдан . новости с передовой и ситуация в стране в ц

Повідомлення Moderator » 10.12.13 02:26

https://www.facebook.com/ruslana.lyzhychko.5

Зображення

Снимаю шляпу
Уникальная женщина
Концерт ночью на площади, которая в ожидании штурма :o
:molba:
Любіть Україну у сні й наяву,
вишневу свою Україну,
красу її, вічно живу і нову,
і мову її солов'їну.

Аватар користувача
Posh
новичок
новичок
Повідомлень: 5622
З нами з: 25.3.07 03:31
Звідки: Киеff. троещина

Re: Евромайдан . новости с передовой и ситуация в стране в ц

Повідомлення Posh » 10.12.13 03:35

Уже едем домой, руслана да! Если сравнивать атмосферу на барикаде на лютеранской, и на майдане, то на майдане чувствуешь себя в безопасности. Народ говорит, что если был приказ на поражение, то зачищали бы жестко, ато просто оттеснили и разобрали.
"Досвід не дає тобі нічого, він, скоріше,чогось тебе позбавляє, скажімо, ілюзій.
Люди багато говорять про свої почуття, проте в більшості випадків навіть не знають, якого кольору очі в того, з ким вони сплять” (с)

veloOFFline
* * * *
Повідомлень: 599
З нами з: 11.12.03 13:15
Стать: чол
Звідки: Kiev

Re: Евромайдан . новости с передовой и ситуация в стране в ц

Повідомлення veloOFFline » 10.12.13 03:36

3.30
Пошли в наступление на Лютеранской. ВВ и Беркута около 500-600 бойцов. Наши отошли за баррикады и похоже подожгли их. Пока без дубинок. Титушки выползли сзади и разбирают баррикады, грузят на самосвалы. На всё понадобилось 10 минут :( Пострадавших нет.

На Майдане пока тихо.

Аватар користувача
ВелоДім
SiteAdmin
Повідомлень: 3962
З нами з: 18.9.09 19:25
Стать: чол

Re: Евромайдан . новости с передовой и ситуация в стране в ц

Повідомлення ВелоДім » 10.12.13 04:36

Поживём - увидим
ЗНАТОКОВ и ПРЕДСКАЗАТЕЛЕЙ здесь уже было предостаточно
Пока все прогнозы оказывались гаданием на кофейной гуще
Даже разгон Майдана уже не повернет время вспять
https://www.facebook.com/EuroMaydan
Зображення

Аватар користувача
Posh
новичок
новичок
Повідомлень: 5622
З нами з: 25.3.07 03:31
Звідки: Киеff. троещина

Re: Евромайдан . новости с передовой и ситуация в стране в ц

Повідомлення Posh » 10.12.13 06:04

Зображення

Блокпост на лютеранской сняли, когда мы там были около 2х ночи, людей и милиции было в разы меньше... напоила чаем ребят, говорят что из свободы, вот они и сказали что у них есть опыт борьбы с беркутом, вкратце обсудили, что у нас нет тактики, стратегии, оружия и дт, и тп(по сравнению с теми же греками), и вообщем барикады "это такое" жаль что не пообщалась по дольше...
Титушки смотрели на шоу, когда беркут подошел на крепостной, с явным удовольствием.
Пока шли в жовтневый за кипятком, поговорила с мальчиком из Львова, помощником львовского нардепа. говорит, когда запахло жареным, народ с того же жовтневого слился частично, и тройники забрал. когда увидела майдан после 12, расстроилась. при этом на майдане стояло около тысячи человек(сколько по лагерям не видно)(если кто-то еще начнет иронизировать по поводу моей способности людей считать- покусаю). много бродило еще по центру....Я вот изначально была за идею Соболева ночные акции прекратить. Девачек было меньше, но они были, правда раза 4 казали щоб я уходила.
При всем при этом, понимая, что зачистку майдана они не сделают, и если бы хотели, начали бы раньше, и зачищают чисто, но все равно стремно, когда на улицу заезжает военная машина, но попускает, когда ты видишь, что это подемный кран. МЧС ники под Крепосным на вопрос: "что сейчас будет?", поржали, и сказали, что ничего страшного, просто ждали, когда они начнут работать, для меня это стало еще одним подтверждением, что все сегодня будет мирно ...,
Зы:http://espreso.tv/stream показывает, что на майдане все ок, и эту ночь пережили. Руслана зажигает.....:)

ЗЫЫ: спам смс в пол 3 го ночи с текстом " сдавайтесь, вы оточены, гарантируем вам чай и билет на Львов порвала... кто еще этот спам получил? бо у нас было 2 из 7, интересно, по какому принципу слали...
"Досвід не дає тобі нічого, він, скоріше,чогось тебе позбавляє, скажімо, ілюзій.
Люди багато говорять про свої почуття, проте в більшості випадків навіть не знають, якого кольору очі в того, з ким вони сплять” (с)

Yellow
* *
Повідомлень: 94
З нами з: 7.8.13 11:46
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Евромайдан . новости с передовой и ситуация в стране в ц

Повідомлення Yellow » 10.12.13 07:50

Билеты до Львова... Им невдомек что там полно киевлян. Какого хрена крымский беркут или донецкий будет мне указывать как и где мне быть в родном городе ? Хожу хоть раком, хоть боком, хоть задом на велосипеде.

Вот кстати символики Киева на Майдане нет, очень не хватает обозначить свой город, хотя там в разное время (по моему скромному мнению) 10-80% Киевлян и пригорода. Символику искал , но в продаже рядом с майданом архангела нет. Думаю обозначение Киева очень помогло бы для моральной поддержки митингующих, особенно в ночное время, да и картинка по ТВ что на баррикадах киевляне важна.

Аватар користувача
Glava.
* *
Повідомлень: 109
З нами з: 27.7.13 18:54
Skype: valentinar28
Стать: чол
Звідки: местный, Оболонь

Re: Евромайдан . новости с передовой и ситуация в стране в ц

Повідомлення Glava. » 10.12.13 08:14

Исправляюсь.
Вчера писал с планшета, по этому возможно ссылка была не корректна.
Вот уточненная ссылка
http://telegraf.com.ua/sport-cat/drugie ... aydan.html
http://telegraf.com.ua/gallery-window/941644/1/
Вкладення
2163747.jpg
2163747.jpg (92.97 Кіб) Переглянуто 4680 разів
Не ошибается тот, кто ничего не делает!

Аватар користувача
Serg Scott
* * *
Повідомлень: 318
З нами з: 26.10.09 17:09
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Евромайдан . новости с передовой и ситуация в стране в ц

Повідомлення Serg Scott » 10.12.13 10:21

Да, действительно людей было очень мало. Как вчера назвал выступающий с трибуны, это "воскресная революция". К сожалению это так. Многие из нас имеют работу и вырваться сюда по полной не могут. На работе далеко не все руководители, а те кто таковыми не являются – люди подотчетные и самостоятельно уйти не могут, а случае ухода, на следующий день можно и фразу услышать «мы вас ценим, но для вас работы нет». Но все же, после работы мы должны быть тут. Весь день душа болела, что там, как там? Я вчера с 18 часов был здесь. Обошел с Boombox”ом все посты прилегающие к Крещатику. Пообщались с людьми. У одного ВВшника возле ЦУМа на рукаве была повязана жовто-блакитна стрічка. Там же на автобусах который их привез на двери была «рейсовая» наклейка с надписью Симферополь. Парни ВВшники, что блокировали выезд с Майдана на Европейскую сказали, что их привезли из Харькова. Все сделано в лучших традициях Совка. Когда украинцев везли на службу на дальний восток, а россиян к нам.
От нас требуется, кто что может, но на Майдан нужно обязательно идти.
Был на покатушке от Posh. Объехали Майдан, посмотрели «голубцов» в Мариинке. Как здорово тепло и «светло» было от всех нас. Вчера к сожалению не было этого. Одного нашего брата видели на светлом Кьюбе на Крещатике, а потом на Прорезной, свернул на Пушкинскую к Майдану. Молодец, греб по снегу, облединениям, объезжая ВВшников. Снимаю каску от уважения.
Не проходите мимо. Майдан для всех. Тільки разом ми перможемо.
"He rode the fast lane on the road to nowhere"

Аватар користувача
polaris
* * * * *
Повідомлень: 1644
З нами з: 21.4.08 21:37
Стать: чол

Re: Евромайдан . новости с передовой и ситуация в стране в ц

Повідомлення polaris » 10.12.13 10:41

Но все же, после работы мы должны быть тут. Весь день душа болела, что там, как там? Я вчера с 18 часов был здесь.Не проходите мимо. Майдан для всех. Тільки разом ми перможемо.
Я на Майдане практически каждый день после работы. :friends: А на выходных тем более. Сейчас или никогда! Третьего шанса может не быть!
Слава УкраЇні!

Аватар користувача
Serg Scott
* * *
Повідомлень: 318
З нами з: 26.10.09 17:09
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Евромайдан . новости с передовой и ситуация в стране в ц

Повідомлення Serg Scott » 10.12.13 10:59

Стана должна знать своих героев: "Я не могу больше надевать погоны" - в Полтаве капитан милиции уволился из-за событий на Майдане. 6 декабря уволился начальник отдела по борьбе с незаконным оборотом наркотиков Полтавы капитан Валентин Артемьев.
http://newsoboz.org/politika/-ya-ne-mog ... 2013095138
Шляхетний вчинок.
ГЕРОЯМ СЛАВА.
"He rode the fast lane on the road to nowhere"

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: Евромайдан . новости с передовой и ситуация в стране в ц

Повідомлення Vadim Bus » 10.12.13 10:59

У нас немає куди відступати.. позаду...
Зображення
ДІйсно , не варто гадати на гущі.. Якщо дуже хочеться щось написати , напишіть як події революції змінили особисто Вас.

Розповім таку ситуацію..
Spoiler
Show
вчора автобус (да автобус, велік вже не тойво) маршрут №99.
на невиличкому горбочку автобус не зміг вилізти і почав полірувати лід , котрий до того накатали фури. буквально за 10-20 сек в салон йде жахливий сморід паленої гуми. Сзаду 5-7 метрів підперла фура. Зразу відізвалися клікуші .. Один ботан ляпнув, - с етим мойданом дороги чистить некаму, другий за ним , - нада біло на повішенной пердаче прайці подьйом (ага на коробці автомат)..
Одночасно я тисну червону кнопку про відкриття задніх дверей, і чекаю чи знайдеться хтось хто організує людей вийти штовхнути.. Нажаль..Потім вирішив взяти це на себе, і пішов вперед по салону, кажу, - Мужикі на вихід, будемо штовхати, водій на мене подивився як прибульця)) Виштовхали в 10-12 осіб.. довелося людей построїти рядами щоб штовхали одне одного і передні в автобус, інакше ніяк..
Суть басні така що, "майдан" як соціальне явище формує в кожному з нас відповідальність за тих хто поряд, і в разі потреби ВИМАГАЄ брати на себе ту ініціативу яку крім тебе ніхто не зголошується взяти..
Скажу відверто , моя реакція в цій ситуації раніше була б пасивною - не мої проблеми, вийшов і пішов пішки. 2004 рік багато чого змінив .

veloOFFline
* * * *
Повідомлень: 599
З нами з: 11.12.03 13:15
Стать: чол
Звідки: Kiev

Re: Евромайдан . новости с передовой и ситуация в стране в ц

Повідомлення veloOFFline » 10.12.13 11:58

Если бы хотя бы 10% киевлян провели на Майдане одну единственную ночь - было бы намного эффективнее, чем сидеть и смотреть телерепортажи

Аватар користувача
de Balzam
*********
Повідомлень: 4871
З нами з: 17.1.03 19:50
Стать: чол
Звідки: укрхромбромпром

Re: Евромайдан . новости с передовой и ситуация в стране в ц

Повідомлення de Balzam » 10.12.13 12:02

Розповім таку ситуацію.. вчора автобус [...]
Такиэ ситуации постоянно были во время Майдана-2004: мойшины вязнут в сугробах, и тут же со всех сторон бегут мужики да и бабы крупные и весело выталкивают. А в междумайданье так только автовелопешие войны.
Pǔjīng SB

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: Евромайдан . новости с передовой и ситуация в стране в ц

Повідомлення Vadim Bus » 10.12.13 12:29

Розповім таку ситуацію.. вчора автобус [...]
Такиэ ситуации постоянно были во время Майдана-2004: мойшины вязнут в сугробах, и тут же со всех сторон бегут мужики да и бабы крупные и весело выталкивают. А в междумайданье так только автовелопешие войны.
Я ви як хтіли?, з радянського бидла зразу в громадянське суспільство? так буває тільки в кіно. Монтаж (с)

Аватар користувача
Serg Scott
* * *
Повідомлень: 318
З нами з: 26.10.09 17:09
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Евромайдан . новости с передовой и ситуация в стране в ц

Повідомлення Serg Scott » 10.12.13 12:29

Останні події в Києві:
"Тітушки" блокують посольство ЄС в Києві: вимагають не тиснути на Україну. 10.12.2013 11:55
Невідомі молодики організували блокаду представництва Європейського Союзу (ЄС) в Києві.
Про це повідомив представник посольства Давід Стулік, передає «Українська правда».
За його словами, співробітникам посольства не вдається потрапити в будівлю представництва через головний вхід.
Очевидці інформують, що молодики кажуть: «Ви блокуєте наші адмінбудівлі, а ми будемо блокувати ваші».
Крім того, очевидці додали, що польське посольство, можливо, теж заблоковане.
Як повідомляв «Ракурс», вчора, 9 грудня, група невідомих намагалася потрапити в будівлю «5 каналу».

Джерело: Українська правда

...і чим все це закінчилось.
Представництво ЄС у Києві блокували за гроші. 10 грудня 2013, 14:44
Близько 200 невідомих людей розблокували представництво Європейського Союзу на вулиці Володимирській, 101 у Києві.
Про це повідомляють "Українські новини".
Кількома групами вони залишили місце проведення акції.
Зі слів деяких учасників, їм заплатили по 200-300 гривень за цю акцію.
Раніше до цих мітингувальників підійшли близько 30 активістів партії "УДАР".
Деякі з активістів УДАРу придбали чай мітингувальникам, більшість із яких, судячи з їхнього вигляду, дуже змерзли.
Як повідомлялося люди, які блокували представництво ЄС у Києві, вимагали в організації приміщення для обігріву, а також гарячого чаю.
Невідомі тримали прапори України й не давали співробітникам представництва входити в будівлю.
З їхніх слів, вони "виступали проти зовнішнього тиску на Україну".

ЗображенняЗображення
Востаннє редагувалось 10.12.13 15:16 користувачем Serg Scott, всього редагувалось 2 разів.
"He rode the fast lane on the road to nowhere"

Аватар користувача
Moder # 7モ7 #
Страшний Модератор
Страшний Модератор
Повідомлень: 1893
З нами з: 24.7.07 17:14
Стать: чол
Звідки: отовсюди

Re: Евромайдан . новости с передовой и ситуация в стране в ц

Повідомлення Moder # 7モ7 # » 10.12.13 13:16

phpBB [video]

Spoiler
Show
Зображення
Зображення

Аватар користувача
MSN
* *
Повідомлень: 132
З нами з: 10.11.07 03:26

Re: Евромайдан . новости с передовой и ситуация в стране в ц

Повідомлення MSN » 10.12.13 14:07


Вы спортсмен ? :o
Та фіг там, два тижні тому зав'язав, і прийняв рішення - Я йду у президенти!
Vadim Bus Дерзайте! +1 голос у Вас есть, осталось еще 20 миллионов) Нравится Ваше конструктивное здравомыслие- Кличку бы уроки давали, теперь похоже поздно. Из персонажей сказочной Руси выбирать смысла не вижу.
Согласен, у нас один общий враг. Это круговая коррупция от гаишника и до президента; от роддома и до гроба. Никакие чиновники ЕС нас от нее не избавят, мы ее сами должны победить. Навалом не взять :dash2: нужна планомерная скоординированая борьба в рамках действующих законов.

З.Ы. с памятником мягко говоря неумно получилось, можно было Батьке за лимон продать, или Симоненину в музей или на дачу. Вандалам бы дать гранита, молотков с зубилами,точильных камней, - пусть прочувствуют, что такое созидательная работа


Аватар користувача
Serg Scott
* * *
Повідомлень: 318
З нами з: 26.10.09 17:09
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Евромайдан . новости с передовой и ситуация в стране в ц

Повідомлення Serg Scott » 10.12.13 14:39

ПЕРЕПРОШИВКА НОРМ


Читати всім!
"He rode the fast lane on the road to nowhere"

Аватар користувача
Danila_K
* *
Повідомлень: 105
З нами з: 26.3.12 10:59
Стать: чол
Звідки: Киев, Нивки

Re: Евромайдан . новости с передовой и ситуация в стране в ц

Повідомлення Danila_K » 10.12.13 14:45

Вот еще хороший текст-обращение от историка - http://www.ji-magazine.lviv.ua/anons201 ... identa.htm

Віталій Нахманович, історик

Відкрите звернення до Президента України



Вікторе Федоровичу,



Я не є Вашим прихильником. Я також не є прихильником Вашої партії. Я не поділяю ідеї людей, які за Вас голосують. Я буду дуже радий, якщо Ви підете з посади Президента України. Але мені не байдуже, у який спосіб Ви це зробите. Не тому, що мене дуже непокоїть Ваша особиста доля. А тому, що мене непокоїть доля всієї України, а відтак і моя власна.
Spoiler
Show
Якщо Вас переоберуть на чергових або, навіть, позачергових виборах, то це означає особисто для Вас можливість спокійно жити на покої й насолоджуватися неправедно нажитими статками, що наочно демонструють три Ваші попередники. Для України це означатиме збереження внутрішнього миру, демократичного устрою і європейських перспектив.

Якщо Вас скине революція, то у кращому випадку Ви помрете на еміграції, а у найгіршому Вас спіткає доля Каддафі або Чаушеску. Але навіть на еміграцію Ви не зможете прихопити заводи та порти, футбольні клуби та маєтки, які Ваша родина так вдало нажила останніми роками. Вашу бізнес-імперію радо розтягнуть на шматки, і першими у цій справі стануть сьогоднішні Ваші соратники. Можливо, я б навіть зловтішався з цього, якби для України це не несло загрози чергової кривавої бані, популістської диктатури та кінця європейських мрій.

Тому я звертаюся до Вас. Звертаюся не як громадянин. Як громадянин я виходжу на Майдан. Я звертаюся до Вас як історик. Я розумію, що Ви історії не знаєте. Це не Ваша провина, історії не знає, напевно, ніхто із наших політиків. Історії не знають і Ваші радники, і це також звична українська проблема. Тому я просто хочу повідомити Вам декілька речей.

1. Коли на вулицю з протестом виходить півмільйона осіб, то це не буває за гроші. Можна тримати за гроші тисячу, дві, три, навіть, десять, якщо не довго. Але історія не знає такого, щоб за гроші виходили півмільйона.

2. Не вводьте себе в оману обличчями лідерів нашої опозиції. Їх неспроможність домовитися між собою та застосувати радикальні засоби – це, насправді, Ваша остання надія. Якщо Ви не підете на компроміс із людьми, що до нього готові, знайдуться інші лідери, які Вже не будуть вести переговори. Повірте, такі вже є, хоча ні Ви, ні ми ще не здогадуємося, хто це. Адже історія, як і природа, не терпить порожнечі.

3. Коли на вулицю виходить півмільйона, то їх не можна розігнати силою. Можна влаштувати «Криваву неділю», але потім це обернеться барикадами. І чи є у Вас козаки, як у російського імператора, що б радо кинулися розганяти народ? Чи буде Ваш «Беркут» так само завзято стріляти, як вони б’ють кийками? Адже кийками неможливо розігнати півмільйона.

4. Ви можете сказати, що за Вами стільки же людей, скільки і проти Вас. Але чи можете Ви їх показати? Що ці люди готові зробити, щоб підтримати Вас? Де Ваші півмільйонні мітинги? І що, зрештою, це доводить: що країна готова до громадянської війни?

5. І ще одне. Столиця України – Київ, а не Харків, Донецьк чи Сімферополь. Неможливо правити країною, якщо ти не контролюєш столиці.

6. У Вас економіка у жахливому стані? Але ж це і наша економіка. Путін здійснює на Вас шалений тиск? Але він так само тисне і на нас. Європа не хоче надати Вам реальної допомоги? Але і нам вона так само допомагає лише палкими промовами. Якщо Ви дійсно хочете розв’язати ці проблеми, ми готові робити це разом.

Але разом – це означає відновити чесні вибори і прозору виборчу систему, повернути повноваження уряду і створити уряд, відповідальний перед парламентом, припинити судове свавілля та захоплення бізнесу. Повірте, це не катастрофа. Це просто означає повернутися до ситуації, що була напередодні Вашого приходу до влади. Ви ще можете це зробити, й ті, хто стоїть на Майдані, Вас підтримають.

Вікторе Федоровичу, Ви майстерно тримаєте паузу, але колись Вам все ж таки доведеться щось сказати. Не помилиться, адже від Ваших слів залежатиме і Ваша особиста подальша доля. І не забаріться, адже може статися так, що Вас вже ніхто не схоче слухати.

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: Евромайдан . новости с передовой и ситуация в стране в ц

Повідомлення Vadim Bus » 10.12.13 15:06

НІЧОГО НЕ ЗАКІНЧИЛОСЯ .. В хід запущено план "розхитування"ситуації. Народ, це ресурс майже безмежний , а підтримка силовиків чітко лімітована і потребує регулярної стимуляції.

А поки що наші мочать..
В Апеляційному суді Києва, який розглядає апеляції на рішення про утримання під вартою затриманих під час сутичок на Банковій 1 грудня, побили прокурора.
http://www.pravda.com.ua/news/2013/12/10/7005882/
Востаннє редагувалось 10.12.13 15:07 користувачем Vadim Bus, всього редагувалось 1 раз.


Аватар користувача
Trion
*********
Повідомлень: 7465
З нами з: 26.2.05 17:42
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Евромайдан . новости с передовой и ситуация в стране в ц

Повідомлення Trion » 10.12.13 15:09

http://www.youtube.com/watch?v=MpL2zOPa ... t=4h39m30s
Встреча 4 президентов.
Обратил внимание, что Ющенко сидит отдельно от остальной сгруппировавшейся троицы. Те пьют чай (как в Алисе в стране чудес) и понурили головы, Ющенко обложился бумагами и сосредоточен на них.
Никто не смотрит в камеру и друг на друга, зритель где-то на полу.
Общие фразы, бла-бла-бла, тема окружающих событий не затрагивается, хотя собрались из-за неё, а не чтобы услышать курс партии.
По невербалке много чего интересного, но ничего хорошего. Моргания век, мимика — брешет как собака. Рука часто сжимается в кулак на повышающихся интонациях (приоритет силы).

Аватар користувача
de Balzam
*********
Повідомлень: 4871
З нами з: 17.1.03 19:50
Стать: чол
Звідки: укрхромбромпром

Re: Евромайдан . новости с передовой и ситуация в стране в ц

Повідомлення de Balzam » 10.12.13 15:22

паханы чифирят
Pǔjīng SB


Повернутись до “Будуємо нову країну”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей