Вставай, проклятьем заклейменный....

Аватар користувача
archerix
*********
Повідомлень: 2455
З нами з: 9.3.08 18:49
Стать: чол
Звідки: Новая Дарница

Re: Вставай, проклятьем заклейменный....

Повідомлення archerix » 1.11.16 14:49

К тому, что у европейцев и американцев несколько другие условия, чем на территории exUSSR и разных бантустанах, где продукция Калашникова в основном применяется :) За исключением каких-то чрезвычайных ахтунгов, когда гребут всех подряд и каковых давно не случалось, у них служат профессиональные военные. С ними можно и повозиться. А смысл пытаться сделать снайперов из ничего не умеющих призывников или вообще представителей каких-то диких племен? Пока научишь их хорошо стрелять, им уже пора по домам. Потому вполне имеет себе смысл научить чему-то в общих чертах, пусть палят в сторону врага, и да поможет им теория вероятности :) При этом особая точность самого оружия большой рояли не играет, было бы надежным и мощным - калаш самое то, что нужно, потому его все и любят :) В этом же ваш спор с Аввакумом - ну, кроме того, что он совок галимый? :D

З.Ы. Никак не могу выйти на уровень хотя бы один пост в день в среднем - ленюсь, наверное :crazy:

Аватар користувача
Wityk
*********
Повідомлень: 8888
З нами з: 3.3.06 17:39
Стать: чол
Звідки: DE405/LE405

Re: Вставай, проклятьем заклейменный....

Повідомлення Wityk » 1.11.16 15:13

Просьба к некоторым форумчанам.
Реакцию на "высеры" сделайте пожалуйста предсказуемую хотя бы на 90% а не на все 100%
:)
Такая знаете ли чисто совковая предсказуемость.
Я хотел использовать один мозг. Два мозга, пожалуй, ещё лучше.
Фантомас.

Аватар користувача
Wityk
*********
Повідомлень: 8888
З нами з: 3.3.06 17:39
Стать: чол
Звідки: DE405/LE405

Re: Вставай, проклятьем заклейменный....

Повідомлення Wityk » 1.11.16 15:23

З.Ы. Никак не могу выйти на уровень хотя бы один пост в день в среднем - ленюсь, наверное :crazy:
В совке комсорги следили за тем, кто сколько металлолома или макулатуры сдаст.
А здесь следят кто сколько постов набъёт
:ROFL:
Я хотел использовать один мозг. Два мозга, пожалуй, ещё лучше.
Фантомас.

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Вставай, проклятьем заклейменный....

Повідомлення Varyat » 1.11.16 18:21

Посмотри, старый фильм Стэнли Кубрика "цельнометаллическая оболочка"...
Шикарний фільм, культовий режисер, на пару з "Апокаліпсисом сьогодні" Френсіса Копполи - два визнаних кіношедеври про ту війну. Але це художка, голівуд, до реальної війни взагалі відношення немає. Ну, хіба що тематично.

ps. оце я вам закинув гівна на вентилятор отим автоматом, сам в шоці з такої катавасії :lol:.
А совок зло, однозначно. Як і рашка. Надто вже вони нахабні і грубі. І зовсім не вписуються в мою концепцію життєлюбного анархізму. Дикуни з гранатою і кам'яною сокирою. Американці чи європейські колонізатори також не св'яті, але вони хоч якусь культуру і технології несли в світ, а що може світу запропонувати совок чи рашка? Хоча б по принципу "от гляньте, що у нас є, що ми змогли виготовити, приходьте, купляйте у нас". Що вони могли чи можуть запропонувати свтові? Сп*зжені в фіата Жигулі? Технологи блін. Та їхня продукція нафіг нікому не потрібна. Навіть їм самим. Вона вже гірше китайської - я в житті зараз не куплю стоматнаконечник російського виробництва, краще вже китайський, настільки воно все гавно... Притому в них достатньо талановитих і креативних людей, навіть якщо судити з роликів на ютубі. Але то все лайфхаки рівня стимпанку, зробленого в гаражі на коліні. А промисловий рівень у них, перепрошую, також стимпанк. Вони умудрилися зламати і розвалити навіть ті технології, які були вкрадені у буржуїв ще при союзі...
Востаннє редагувалось 1.11.16 19:01 користувачем Varyat, всього редагувалось 3 разів.
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Аватар користувача
Wityk
*********
Повідомлень: 8888
З нами з: 3.3.06 17:39
Стать: чол
Звідки: DE405/LE405

Re: Вставай, проклятьем заклейменный....

Повідомлення Wityk » 1.11.16 18:42

Але це художка, голівуд, до реальної війни взагалі відношення немає.
А какая альтернатива? Побывать непосредственно на войне, прочувствовать, понять немыслемое и тут же умереть?
А! Ну что бы понять что это такое - война, надо её замутить. Это круто, по-совковому: создать себе трудности и мужественно их преодолевать.
:)
Я хотел использовать один мозг. Два мозга, пожалуй, ещё лучше.
Фантомас.

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Вставай, проклятьем заклейменный....

Повідомлення Varyat » 1.11.16 18:48

Але це художка, голівуд, до реальної війни взагалі відношення немає.
А какая альтернатива? Побывать непосредственно на войне, прочувствовать, понять немыслемое и тут же умереть?
:)
Ну, в першому наближенні - хоча б поспілкуватися з тими, хто воював... Це більш достовірна інфа, ніж голівуд, чи тим більше наскрізь просякнуте пропаґандою московитське ура-ура кіно.
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Аватар користувача
Wityk
*********
Повідомлень: 8888
З нами з: 3.3.06 17:39
Стать: чол
Звідки: DE405/LE405

Re: Вставай, проклятьем заклейменный....

Повідомлення Wityk » 1.11.16 19:05

Ну, в першому наближенні - хоча б поспілкуватися з тими, хто воював... .
Ну ты же взрослый человек и понимаешь, что это очень-очень маленький масштаб передачи знаний.
Очень ценных, очень дорогих знаний.
Я хотел использовать один мозг. Два мозга, пожалуй, ещё лучше.
Фантомас.

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Вставай, проклятьем заклейменный....

Повідомлення Varyat » 1.11.16 19:32

Ну, в першому наближенні - хоча б поспілкуватися з тими, хто воював... .
это очень-очень маленький масштаб передачи знаний.
То краще робити висновки по художньому кіно?
Кому ці знання конче потрібні по професії - той їх знайде. А наша балаканина на форумі це просто балаканина на форумі. Єдина заслуга якої - чиста соціалізація людей в наскрізь комп'ютеризованому довкіллі. Чи ти зібрався когось у чомусь тут переконувати? Якщо я не люблю совок, то я його й не стану любити. Він мені не подобався ще тоді, коли був живий, а зараз, коли благополучно здих - і поготів. В мене немає від совка жодного позитивного спогаду. Жодного. Що можна згадувати? Совкову наскрізь брехливу і лицемірну ідеологію? Чи може їхні дибільні демонстрації? Чи 120 рублів зарплати учителя і лікаря, коли велосипед коштував тих же 120... Чи може дрантивий жигуль, який більше ремонтувався, ніж їздив і за яким треба було зо п'ять років у черзі стояти? Чи гордість нації - автомат Калашнікова? Та мені нафіг той автомат не здався! Разом з їхньою совково-ватяною гордістю, мої предки взагалі не на тому боці воювали... І оту їхню срану савєцьку пабєду я завжди вважав нашою поразкою. А зараз що помінялося? Та ж сама совково-ідеологічна вата, яка зі всіх шпар лізе з рашки-правонатупниці цього ж дибільного совка. У них тільки прапори помінялися, більше ніфіга, гімн - і той совєцький...
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Аватар користувача
Nechupara
* * * *
Повідомлень: 900
З нами з: 19.5.07 20:40
Skype: nechepura
Стать: чол
Звідки: Київ, Харківський масив

Re: Вставай, проклятьем заклейменный....

Повідомлення Nechupara » 1.11.16 23:12

....
Да я горжусь тем что было создано при совке, к чему и я проложил свои усилия., и оборонкой занимался и атомной энергетикой и с чернобыльскими последствиями боролся. А чем будешь гордиться ты? Горящими шинами и разграбленными котеджами оппонентов? Отстрелом несогласных? Разрухой.
Этой городстью, наверно, пытаешься компенсировать то говно, в которое совок погрузил кучу людей и из которого мы, наверно, уже никогда не вылезем? Чем гордиться то? Тем, что прикладывал все усилия, чтобы это говно прожило как можно дольше?
мне не нравится эта экспедиция, мне не нравятся эти матросы. и вобще... что? да! нет! мне вобще ничего не нравится, сэр! (с) капитан Смоллет

Аватар користувача
archerix
*********
Повідомлень: 2455
З нами з: 9.3.08 18:49
Стать: чол
Звідки: Новая Дарница

Re: Вставай, проклятьем заклейменный....

Повідомлення archerix » 2.11.16 00:35

Походу теперь совковое наследие как раз тупо закончилось, и можно, наконец, идти вперед, к новым сияющим вершинам, не оглядываясь на мрачное тоталитарное прошлое :good:

Аватар користувача
Nechupara
* * * *
Повідомлень: 900
З нами з: 19.5.07 20:40
Skype: nechepura
Стать: чол
Звідки: Київ, Харківський масив

Re: Вставай, проклятьем заклейменный....

Повідомлення Nechupara » 2.11.16 01:01

Походу теперь совковое наследие как раз тупо закончилось, и можно, наконец, идти вперед, к новым сияющим вершинам, не оглядываясь на мрачное тоталитарное прошлое :good:
закончилось? я как-то упустил этот момент
мне не нравится эта экспедиция, мне не нравятся эти матросы. и вобще... что? да! нет! мне вобще ничего не нравится, сэр! (с) капитан Смоллет

Аватар користувача
Трям
Мауглi
Мауглi
Повідомлень: 24322
З нами з: 19.11.02 17:45
Стать: чол
Звідки: дитина всесвіту

Re: Вставай, проклятьем заклейменный....

Повідомлення Трям » 2.11.16 05:43

Задрали флудери та *експерди*
Авакум від цього розділу *попросив* його відписати
8-)
Зображення

Аватар користувача
polaris
* * * * *
Повідомлень: 1644
З нами з: 21.4.08 21:37
Стать: чол

Re: Вставай, проклятьем заклейменный....

Повідомлення polaris » 2.11.16 06:27

ЗображенняЗображення
Слава УкраЇні!

Аватар користувача
Wityk
*********
Повідомлень: 8888
З нами з: 3.3.06 17:39
Стать: чол
Звідки: DE405/LE405

Re: Вставай, проклятьем заклейменный....

Повідомлення Wityk » 2.11.16 12:06

То краще робити висновки по художньому кіно?
Речь шла о хороших авторах, то канешно!
Только думающие способны учиться на чужих победах и ошибках.

И вообще, не наезжай на искусство ;)

ла.пы.
а какие выводы сделает большинство, общественность, если кто-то, кому-то рассказал что-то по секрету.
И то, не зная общей картины, общих раскладов, а только вырванное из контекста. Непосредственный участник не способен видеть глобально. Проверено на себе.
В то время как качественное художественное произведение смотрит на проблему глобально.
Есть хорошие авторы (часто сами участники событий), которые десятилетиями собирают факты (кстати от непосредственных участников), сопоставляют их и в дальнейшем пишут книгу, издают её в тираже.
По книге можно снять кино. На сколько оно будет правдивым - дело совести самого автора.
Я хотел использовать один мозг. Два мозга, пожалуй, ещё лучше.
Фантомас.

Аватар користувача
de Balzam
*********
Повідомлень: 4871
З нами з: 17.1.03 19:50
Стать: чол
Звідки: укрхромбромпром

Re: Вставай, проклятьем заклейменный....

Повідомлення de Balzam » 2.11.16 18:33

да по фильму "Иди и смотри" например, можно понять что такое война.
Pǔjīng SB

Аватар користувача
AVVAKUM
новичок
новичок
Повідомлень: 5880
З нами з: 25.4.07 17:07
Skype: avvakum_v
Стать: чол
Звідки: старая, старая Дарница

Re: Вставай, проклятьем заклейменный....

Повідомлення AVVAKUM » 2.11.16 19:34

Хорошо хоть рядового Района ни кто не припомнил
— В резюме вы указали, что вам не нравятся геи...
— Нет, скорее это я им.
— Вы нам не подходите.
— Вот видите? Я так и написал.

Аватар користувача
archerix
*********
Повідомлень: 2455
З нами з: 9.3.08 18:49
Стать: чол
Звідки: Новая Дарница

Re: Вставай, проклятьем заклейменный....

Повідомлення archerix » 2.11.16 21:53

закончилось? я как-то упустил этот момент
Многие упустили :) Но это такое, пройдет какое-то время.

Но вообще история развивается по спирали :) И через какие-то несколько десятков лет к вам придет тогдашняя молодежь. И скажет - ах вы сцуки капиталистические, да надо ж было строить ХХХ - изм, а не капитализм. И когда ж вы, сволочи капки, сдохнете? :lol:

Аватар користувача
archerix
*********
Повідомлень: 2455
З нами з: 9.3.08 18:49
Стать: чол
Звідки: Новая Дарница

Re: Вставай, проклятьем заклейменный....

Повідомлення archerix » 2.11.16 21:58

ЗображенняЗображення
Больше придурков, хороших и разных. Идиотов, постящих подобную херню, надо убивать. Лучше еще в детстве, из рогатки. Ибо это лучший аргумент для донбассцев не иметь ничего общего с Украиной.

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Вставай, проклятьем заклейменный....

Повідомлення Varyat » 2.11.16 23:12

Больше придурков, хороших и разных. Идиотов, постящих подобную херню, надо убивать. Лучше еще в детстве, из рогатки. Ибо это лучший аргумент для донбассцев не иметь ничего общего с Украиной.
Ну чого ж... Проблема в них таки є. Стоматологічна. Я кинув так навскидку на картинку своїм професійним оком :). Хоча воно й так всім помітно. Страхіття! :o Це ж як треба себе не поважати, щоб так виглядати :dash2:. І я не вірю в те, що такі некрасиві пофігісти можуть збудувати щось досконале й естетичне. Вони навіть себе до ума довести не можуть... От і вся мораль.
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Аватар користувача
archerix
*********
Повідомлень: 2455
З нами з: 9.3.08 18:49
Стать: чол
Звідки: Новая Дарница

Re: Вставай, проклятьем заклейменный....

Повідомлення archerix » 3.11.16 08:38

У меня тоже с голливудской улыбкой большие проблемы :) А что я могу сделать, если для получения этой самой голливудской улыбки придется продать хату? :crazy:

Аватар користувача
archerix
*********
Повідомлень: 2455
З нами з: 9.3.08 18:49
Стать: чол
Звідки: Новая Дарница

Re: Вставай, проклятьем заклейменный....

Повідомлення archerix » 3.11.16 09:04

Картинка в тему :)
Вкладення
20 (15).jpg
20 (15).jpg (76.66 Кіб) Переглянуто 3705 разів

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Вставай, проклятьем заклейменный....

Повідомлення Varyat » 3.11.16 10:53

У меня тоже с голливудской улыбкой большие проблемы :) А что я могу сделать, если для получения этой самой голливудской улыбки придется продать хату? :crazy:
Я з цінами на хороші стоматматеріали також нічого не можу зробити, бо Varyat (47 років, два велосипеди і автомобіль 2004 року) - не президент країни і навіть не прем'єр-міністр. Та й не тільки на матеріали. Банальний бор (хороший, імпортний, з нормальною центровкою і алмазним нашаруванням, яке не обсипається вже на першому зубі) - коштує зараз мінімально 150 гривен. Інше устаткування ще дорожче... Я не жалуюсь і не хвалюся, просто доводжу до відома стан речей в сучасній стоматології. Така ситуація мене також дратує, бо працювати дешевими і халтурними матеріалами, багато з яких не виходжують навіть року гарантійного терміну - мені зовсім не хочеться. А хороші матеріали - досить високотехнологічні (приблизно десь рівня керамічних підшипників з вилизаними лазером біговими доріжками) і коштують зовсім не дешево. Хоча й ходять немало - десять років це для них нормальний термін амортизації в ротовій порожнині при постійних жувальних навантаженнях порядку 400 кг на см квадратний, наприклад, для шостого моляра (табличні, але реальні дані, виміряні in vivo на динамометрі). А враховуючи, що будь-яка пломба - це по суті клеєва композиція, а не прибита цв'яхами чи прикручена болтами до зуба конструкція - так це ж вау! В якій галузі інженерії ти ще знайдеш матеріали, які на клеєвій основі при таких значних навантаженнях можуть прослужити такий термін? Немає більше таких матеріалів, тільки в стоматології. Хоча про оце "продати хату, щоб зробити голівуд" ти таки уже загнув. Карієс не настільки часто виникає і не настільки швидко розвивається, щоб створити таку проблему. За моїми спостереженнями на протязі двадцяти років моєї роботи в стоматології - за рік в середньому вилазить 1-2 карієси (не у всіх і не завжди, дуже багато залежить від генетики організму, то середні дані, типу середньої температури по палаті). Полікувати за рік два карієси - зовсім не проблема, ні по часу, ні по фінансах (навіть при теперішніх стоматологічних цінах). Дехто на пиво й сигарети в рік більше тратить, ніж коштують ті дві пломби. Але люди мають звичку вести себе нераціонально і збирати ті карієси докупи, поки їх не назбирається цілий рот. А того дуже просто досягти: 5 років по 2 карієси - от тобі й десять зубів. А смисл ті карієси колекціонувати? Якщо банальними регулярними оглядами (хоча б раз на рік) і плановим лікуванням, не збираючи колекцію, ті карієси можна полічити... Ліричний відступ, теми совка напряму не стосується, але стосується залишкового совкового мислення (при союзі просто не було нормальних матеріалів, та й зараз ні у рашці, ні в Україні нормальних не виробляється жодного) і люди просто на те лікування забивали, очікуючи чергового видалення і майбутнього протезування (коронки за рахунок ковпачкової конструкції мають дуже велику площу стикання з зубом, за рахунок чого могли триматися на зубі навіть на гавняних совкових матеріалах, але то не самий хороший шлях - щоб поставити коронку - потрібно обпиляти добрий шмат здорового зуба, інакше ніяк, бо на опуклий зуб та коронка просто не сяде). Отаке совкове бачення невідворотності втрати зуба в багатьох збереглося до цих пір. І ціни на стоматологогію тут зовсім ні при чому. Просто такий шаблон мислення залишився. Але час пройшов, матеріали капітально помінялися. І якість та безпроблемність стоматологічної роботи також... На нормальних матеріалах немає проблеми з випадіням чи навіть розгерметизацією пломб. Взагалі! Але має бути нормальний матеріал. Інакше ніякі золоті руки доктора не допоможуть... А ще має бути якась внутрішня мотивація і бажання привести себе в порядок у пацієнта, бо хворі зуби ні здоров'я, ні позитивного сприйняття тебе оточуючими на добавляють. Але силою садити в крісло дорослу людину ніхто не буде, то вже нонсенс. Має бути власне рішення. Лікувати одночасно всі зуби зразу також немає потреби (то я в плані фінансів). Але за півроку довести рот до ума, не продаючи квартиру :) - то цілком реально.
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Аватар користувача
Jora_Kornev
* *
Повідомлень: 192
З нами з: 3.4.13 19:32
Стать: чол
Звідки: Киев, Оболонь

Re: Вставай, проклятьем заклейменный....

Повідомлення Jora_Kornev » 3.11.16 11:37

оскільки це неможливо, ми приречені :)
А что я могу сделать, если для получения этой самой голливудской улыбки придется продать хату? :crazy:
Не пробовал работать? 8-)
Перестань ныть, вытри сопли и займись делом.

Аватар користувача
archerix
*********
Повідомлень: 2455
З нами з: 9.3.08 18:49
Стать: чол
Звідки: Новая Дарница

Re: Вставай, проклятьем заклейменный....

Повідомлення archerix » 3.11.16 12:15

Спасибо за ценный совет, КЭП :crazy: Главное, оригинальный :D

Аватар користувача
archerix
*********
Повідомлень: 2455
З нами з: 9.3.08 18:49
Стать: чол
Звідки: Новая Дарница

Re: Вставай, проклятьем заклейменный....

Повідомлення archerix » 3.11.16 12:22

Але за півроку довести рот до ума, не продаючи квартиру :) - то цілком реально.
Смысла нет, то просто судьба :) Хрупкие они, даже выдернуть толком нельзя, рассыпаются в руках :) Как глубокомысленно сказали дохтура, чего-то в организме не хватает. Сверлить бесполезно, через некоторое время от зуба только и остается пломба на проволочке, которую потом еще задолбешься пассатижами выкручивать :crazy: Так что я давно забил на это дело. Ибо какой вариант - повыдергивать все и вставить фарфоровые? Тут и квартиры может не хватить :ROFL:


Повернутись до “Будуємо нову країну”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей