Житло у Каневі

Аватар користувача
Ul@senko
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Повідомлень: 14973
З нами з: 2.4.10 22:07
Стать: жін
Звідки: Київ (Нивки, Сирець)

Житло у Каневі

Повідомлення Ul@senko » 16.7.13 20:27

Наступними вихідними маю бажання поєднати приємне з дуже приємним: подивитися гонку, поспілкуватися з однодумцями і знайомими, покататися і погуляти по Каневу і Переяславу. Власне тому і виникла потреба у оренді житла (поїздка 2-денна).
Попередньо - 3 особи і 3 велосипеда. Квартира чи кімната в будинку, душ, надійна парковка для велосипедів.
Якщо можна буде замовити їжу - чудово, ні - самі зготуємо.
Буду вдячна за контакти :Rose: .
Краще зноситися, аніж заіржавіти.

Аватар користувача
Мышка-норушка
* *
Повідомлень: 173
З нами з: 30.6.04 12:10
Skype: Jane_SMEREKA
Стать: жін
Звідки: Канев, Черкасская область

Re: Житло у Каневі

Повідомлення Мышка-норушка » 16.7.13 21:39

http://bobrica.io.ua/ ось тут можна зняти цілу садибу. Село Бобриця - близько до Канева і до місця старту. Велосипеди, думаю, можна прямо в садибі розмістити. 250 гривень за будинок в будній день і 500 - у вихідний. 6 спальних місць. Готувати можна або самим або замовляти...
Готель "Тарасова Гора" ще є. Найпростіший номер там коштує 80 гривень з людини. Є номери підвищеного комфорту. Раніше при готелі було кафе. Якщо зараз його нема, внизу Тарасової Гори (300 м від готелю) біля причалу є досить гарне кафе, де готують якісно і недорого. Телефон готелю 32272. Готель знаходиться біля Тарасової гори, тобто в місті. Але до стартової галявини звідти 40 км. Якщо ці варіанти не підійдуть, маякуйте. Пошукаю ще. Квартиру подобово в місті теж можна зняти. Завтра відпишу скільки це буде коштувати.

Аватар користувача
Ul@senko
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Повідомлень: 14973
З нами з: 2.4.10 22:07
Стать: жін
Звідки: Київ (Нивки, Сирець)

Re: Житло у Каневі

Повідомлення Ul@senko » 16.7.13 21:52

Житло у місті нам більше підходить, оскільки після гонки ми плануємо погуляти Каневом, а другого дня рушити через Переяслав на Київ.
Їдемо на сліках, тож асфальтні дороги більш пріоритетні (у гонці участь не приймаємо, їдемо як глядачі).
Квартиру подобово в місті теж можна знати. Завтра відпишу скільки це буде коштувати.
Буду вдячна. Завтра зателефоную до готелю, але квартира, думаю, все ж зручніше буде.
Краще зноситися, аніж заіржавіти.

Аватар користувача
Мышка-норушка
* *
Повідомлень: 173
З нами з: 30.6.04 12:10
Skype: Jane_SMEREKA
Стать: жін
Звідки: Канев, Черкасская область

Re: Житло у Каневі

Повідомлення Мышка-норушка » 17.7.13 06:26

http://www.kaniv.net/news.php?p=26420 Квартира подобово. Якщо нічого не підійде, маякуйте. Буду шукати ще.

Аватар користувача
Ul@senko
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Повідомлень: 14973
З нами з: 2.4.10 22:07
Стать: жін
Звідки: Київ (Нивки, Сирець)

Re: Житло у Каневі

Повідомлення Ul@senko » 17.7.13 12:54

Домовилася у готелі. Дякую! :Rose:
Краще зноситися, аніж заіржавіти.


Повернутись до “Змагання”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей