Який біговел краще?

Діти - квіти життя, саме тому, вибір велосипеда для дитини - важлива справа, адже поганий велосипед можепозбавити дитину бажання кататися. А як кажуть у народі: якщо у вас в дитинстві не було велосипеда, а зараз є Бентлі, то все одно - в дитинстві у вас не було велосипеда!
навколо світу
*
Повідомлень: 4
З нами з: 13.3.12 12:47
Стать: жін
Звідки: Тернопіль

Який біговел краще?

Повідомлення навколо світу » 13.3.12 20:31

Доброго дня усім. Мене звати Юля. Мою доцю Ніка.Я тут новачок, але сподіваюсь ви мені підкажете, який на вашу думку біговел краще? :help: Уже 3 день майже не сплю, бо в роздумах,що ж краще, і саме основне чи не будуть вони їй завеликі-заважкі і т.д. бо тільки 2роки буде.

Ось на яких зупинилась.

1. Страйдер. Ніби у ньому є все,що хотілось. І сидіння від 27 см і гальма, але важкий.4.7кг
http://begovel.com/bye/begoveli/details ... siniy.html

2.Giant. Вага десь 3.5. скільки має до сидіння не відомо.може хтось підкаже? ціна 900грн.немає гальм
http://sashamasha.com.ua/begovely/velos ... zovyi.html

3.Kettler. Ціна 800грн.привезений з Німеччини.Також важкий.
http://www.kidstaff.com.ua/tema-1955534.html

4.Puky.Тут і вага і висота підходяща, але ж він виходить на один сезон, бо реально маленький і коштує також 900грн.
http://www.kidstaff.com.ua/tema-2365183.html

5.Monz.Тут ціна нормальна 590грн. але ж важить 5 кг і підніжка якась дивна, як на мене.
http://www.kidstaff.com.ua/tema-2109774.html

6.babybike. Італія. Пластиковий. не знаю що про це думати.Але легкий 3.3кг. До сидіння 33см, що може бути нам надто високо. Ціна 750грн.
http://www.babybike.kiev.ua/velosiped-d ... -velosiped

Дякую всім за коментарі, думки, підказки.

Аватар користувача
addonis
* * * * *
Повідомлень: 1244
З нами з: 26.4.11 12:49
Skype: Klimenko Andrew
Стать: чол
Звідки: Киев, Оболонь

Re: Який біговел краще?

Повідомлення addonis » 13.3.12 22:01

який на вашу думку біговел краще? :help:
Дякую всім за коментарі, думки, підказки.
А може просто завітати до магазину, посадити дитину на вел і там все стане зрозуміло - чи легкий чи важкий...чи подобається...і буде змога прокататись по магазину
я б так зробив....
http://klimenkoam.livejournal.com/

Аватар користувача
Den Luna
* * * * *
Повідомлень: 1450
З нами з: 27.10.09 19:59
Skype: Den_Luna
Стать: чол
Звідки: 5-та просіка

Re: Який біговел краще?

Повідомлення Den Luna » 13.3.12 22:07

який на вашу думку біговел краще? :help:
Дякую всім за коментарі, думки, підказки.
А може просто завітати до магазину, посадити дитину на вел і там все стане зрозуміло - чи легкий чи важкий...чи подобається...і буде змога прокататись по магазину
я б так зробив....
+1)
І головне тут не тільки вага, а колір)

Аватар користувача
cruizer
* *
Повідомлень: 197
З нами з: 14.10.05 07:46
Стать: чол
Звідки: Проліски, Бориспільский р-н

Re: Який біговел краще?

Повідомлення cruizer » 13.3.12 22:24

Giant утром померяю и напишу
Моно ва тамэси (яп.) Человек никогда не узнает с чем имеет дело и на что он сам способен, пока не начнет действовать.

навколо світу
*
Повідомлень: 4
З нами з: 13.3.12 12:47
Стать: жін
Звідки: Тернопіль

Re: Який біговел краще?

Повідомлення навколо світу » 13.3.12 23:39


А може просто завітати до магазину, посадити дитину на вел і там все стане зрозуміло - чи легкий чи важкий...чи подобається...і буде змога прокататись по магазину
я б так зробив....
Живу в Тернополі, тому вибір в магазинах невеликий, сумніваюсь,що вони взагалі є.Всі біговели,що є у нашому місті привезені з Європи пластикові і ми до землі в них не достаємо. Тому от і приходиться вибирати "всліпу"

Щодо кольору,то це більш важливо для батьків, але якби знайшла такий варіант, який би мені найбільше підійшов, то на колір би не зважала.Доречі, у вас побачила оголошення,що продавався справжній американський Страйдер, був у використанні всього лиш місяць і по хорошій ціні, синій.Готова була його купити вже, незважаючи на колір, але нажаль був проданий.А взагалі, то у всіх виробників є і для дівчаток і для хлопчиків кольори.Мені поки найбільше подобається колір у Giant/

Дякую за посилання про Kokua.Обовязково прочитаю.

cruiser Буду чекати на заміри.дякую. А можете трохи розповісти про Giant? З якого віку ви почали кататися? І до скількох років реально на ньому кататися? Чи усім задоволені? Де купували і за яку ціну? Я знайшла за 960грн. це нормально? ще цікавить діаметр коліс 12.чи це не надто великі для 2 річної дитини? І ще, чи піднімається кермо?

Аватар користувача
Nowl
* * * * *
Повідомлень: 1933
З нами з: 26.3.10 11:05
Стать: жін
Звідки: Dарниця, Дарницька площа

Re: Який біговел краще?

Повідомлення Nowl » 14.3.12 01:28

Думаю что этот
Вот родитель писал:[url]http://www.velokiev.com
так он их продает вроде, не просто родитель.
If you wait for perfect conditions, you'll never get anything done

Аватар користувача
meral
*********
Повідомлень: 3315
З нами з: 30.6.06 10:46
Стать: чол
Звідки: киев, севастопольская пл.

Re: Який біговел краще?

Повідомлення meral » 14.3.12 08:17

для ребенка такого возраста вожен просто маленький вел. с колесиками наверно еще.
вес его не критичный, ибо даже самые легкие ребенку не поднять вообще. а ездять они +- одинаково.

я вот тоже в свое время выбирал племеннику выбирал,правда в 4. а результат был типа "это большой боюсь" и "это не нравится".

а вы уверены что вашему ребенку в два года надо не терхколесный вел? а у него вы спросили?

зы. тормоза дети все равно не юзают. причина банальна - у них не настолько сильные кисти рук чтоб свой вес остановить.гдето лет до 6 тормоза на веле это чтоб маме было спокойно.
время дает возможность Поиска, и ничего более.

Аватар користувача
Angara
* * *
Повідомлень: 477
З нами з: 18.12.06 21:31
Skype: ahangara
Стать: жін
Звідки: angara.in.ua

Re: Який біговел краще?

Повідомлення Angara » 14.3.12 10:29

.гдето лет до 6 тормоза на веле это чтоб маме было спокойно.
Ого! А горки отменили уже? Дети разные бывают #crazy_pilot На веле как на лыжах, сначала надо научится тормозить,
иначе можно нарваться на неприятности в виде сбитых людей и отдельно стоящих предметов :molba: 8-) :robot:
www.angara.in.ua

Аватар користувача
cruizer
* *
Повідомлень: 197
З нами з: 14.10.05 07:46
Стать: чол
Звідки: Проліски, Бориспільский р-н

Re: Який біговел краще?

Повідомлення cruizer » 14.3.12 11:04


cruiser Буду чекати на заміри.дякую. А можете трохи розповісти про Giant? З якого віку ви почали кататися? І до скількох років реально на ньому кататися? Чи усім задоволені? Де купували і за яку ціну? Я знайшла за 960грн. це нормально? ще цікавить діаметр коліс 12.чи це не надто великі для 2 річної дитини? І ще, чи піднімається кермо?

Высота сиденья в диапазоне 35-50 см. Рост ребенка 96 см. Установили седло где-то посередине. Приобрели неделю назад. Цена 960 за новый как везде в несезон. Пока осваиваем по квартире. Ребенку 2 г. 7 мес. Сначала были слезы и вопросы: Где педальки? Почему он падает? (До этого ездил на трехколесном)
Но теперь интерес появился, главное этот интерес поддерживать! Показал ребенку видео, как другие детки катаются на беговелах.
Колеса не большие, размер оптимальный, на камерах, поэтому давлением в шинах можно подобрать мягкость хода, немного амортизировать таким образом.
Думаю что без тормозов нормально (если на прямом участке). Маленький ребенок будет сначала отвлекаться на них.
Окончание сиденье-пластиковое, под пальцы, можно бежать рядом и придерживать на первых порах.
Моно ва тамэси (яп.) Человек никогда не узнает с чем имеет дело и на что он сам способен, пока не начнет действовать.

Аватар користувача
meral
*********
Повідомлень: 3315
З нами з: 30.6.06 10:46
Стать: чол
Звідки: киев, севастопольская пл.

Re: Який біговел краще?

Повідомлення meral » 14.3.12 11:13

я ж говрю до 6-7 лет дети все равно тормозят ногами чуть что.
и не выжимают тормоза достаточно дляторможения. вот постарше да, уже моторика рук развиат сильнее.
горки это класно, но двухлетний ребенок все равно не будет держать тормоза. и 4-х летний как правило на них забьет. тоже самое с переключением скоростей.
время дает возможность Поиска, и ничего более.

Аватар користувача
Angara
* * *
Повідомлень: 477
З нами з: 18.12.06 21:31
Skype: ahangara
Стать: жін
Звідки: angara.in.ua

Re: Який біговел краще?

Повідомлення Angara » 14.3.12 11:18

Вот поэтому на детских великах для 3-6 лет - ножные тормоза. И по моему опыту 2-х летний ребенок отлично ими тормозит :) Только научить надо.
www.angara.in.ua

Аватар користувача
meral
*********
Повідомлень: 3315
З нами з: 30.6.06 10:46
Стать: чол
Звідки: киев, севастопольская пл.

Re: Який біговел краще?

Повідомлення meral » 14.3.12 11:23

дак я не против.ножные да, прекрасно работают. но рассматриваются велы БЕЗ педалей;)
время дает возможность Поиска, и ничего более.

Аватар користувача
chups
* *
Повідомлень: 199
З нами з: 10.9.08 00:38
Стать: жін
Звідки: Киев, Лесной

Re: Який біговел краще?

Повідомлення chups » 14.3.12 11:33

meral, бог с вами, как это тормозить ногами?!! Моё дитё тормозит тормозами с первого же дня, как попробовал ездить на велосипеде с ручным тормозом. Это был 20" Автор наших друзей, а сыну было 4,8. Ногами до земли на этом веле он вообще не доставал и я с ужасом представляю, как можно ногами тормозить. Мы посмотрели на это дело и сразу же купили вел 20", но выбирали с маленькими тормозными ручками, потому что на том Авторе сыну приходилось нажимать 1 тормоз двумя руками (не из-за силы нажатия, а из-за того, что палицы не доставали).
ЗЫ, передачи переключаем с того же возраста.
Детство - это когда бежишь ночью из туалета и радуешься, что тебя никто не съел!!!

Аватар користувача
meral
*********
Повідомлень: 3315
З нами з: 30.6.06 10:46
Стать: чол
Звідки: киев, севастопольская пл.

Re: Який біговел краще?

Повідомлення meral » 14.3.12 11:40

ну ок. тоесть с 5 лет? флуктации вполне возможны. но не с двух же.

а насчет передач... насколько он часто их переключает? я вобщемто не видел ни одного ребенка котоый их переключает на ходу. ну вначале да. типа меня же многоскоростной вел. потом просто не отвлекается на эту ерунду и ставит себе одну передачу.
зы. понятно что постарше дети ездят как взрослые.
время дает возможность Поиска, и ничего более.

Аватар користувача
Helgi
* *
Повідомлень: 109
З нами з: 15.4.10 20:29
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Який біговел краще?

Повідомлення Helgi » 14.3.12 19:21

а насчет передач... насколько он часто их переключает? я вобщемто не видел ни одного ребенка котоый их переключает на ходу. ну вначале да. типа меня же многоскоростной вел. потом просто не отвлекается на эту ерунду и ставит себе одну передачу.
Мои регулярно переключают, но у них велы на планетарках, там с переключением проще щелкаешь и все, детям 5 и 9. А тормозят больше ножным (обратный ход педалей, планетарки с тормозом барабанным), но и ручным умеют.

Аватар користувача
Angara
* * *
Повідомлень: 477
З нами з: 18.12.06 21:31
Skype: ahangara
Стать: жін
Звідки: angara.in.ua

Re: Який біговел краще?

Повідомлення Angara » 14.3.12 20:42

ну ок. тоесть с 5 лет? флуктации вполне возможны. но не с двух же.
Сразу в сознании нарисовалась картина - летящий с горы двухлетний малыш, и пытающиеся его поймать родители, которые не научили тормозить... #crazy_pilot Вот и выявился главный недостаток беговелов - отсутствие тормозов, в холмистой местности (Киев-то на холмах стоит) довольно экстремальное увлечение :roll:
www.angara.in.ua

Аватар користувача
meral
*********
Повідомлень: 3315
З нами з: 30.6.06 10:46
Стать: чол
Звідки: киев, севастопольская пл.

Re: Який біговел краще?

Повідомлення meral » 14.3.12 21:12

хз. у нас тоже достаточно холмистый город. дети на тормозят ножками вполне успешно. обувь правда страдает.
время дает возможность Поиска, и ничего более.

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Який біговел краще?

Повідомлення Sveta » 14.3.12 21:20

ОФФ
phpBB [video]

Ваня ссылочкой поделился

Аватар користувача
Nowl
* * * * *
Повідомлень: 1933
З нами з: 26.3.10 11:05
Стать: жін
Звідки: Dарниця, Дарницька площа

Re: Який біговел краще?

Повідомлення Nowl » 14.3.12 21:21

Сразу в сознании нарисовалась картина - летящий с горы двухлетний малыш, и пытающиеся его поймать родители, которые не научили тормозить... #crazy_pilot Вот и выявился главный недостаток беговелов - отсутствие тормозов, в холмистой местности (Киев-то на холмах стоит) довольно экстремальное увлечение :roll:
Тут тоже нет тормозов
Зображення
Однозначно, трудно быть маленьким в холмистой местности :)

Вряд ли двухлетку поведут кататься на Червонозоряний или Старонаводницкую, будет себе круги наматывать в парке возле дома/вокруг площадки - а там беговел или трехколесный велик остановить не так уж сложно.
If you wait for perfect conditions, you'll never get anything done

Аватар користувача
meral
*********
Повідомлень: 3315
З нами з: 30.6.06 10:46
Стать: чол
Звідки: киев, севастопольская пл.

Re: Який біговел краще?

Повідомлення meral » 14.3.12 21:23

просто я чето не верю что летящий с горы ребенок 2 лет
1) вспомнит про тормоза
2) нажмет их достаточно сильно
3) не улетите вперед вела если вдруг случайно нажмет.
время дает возможность Поиска, и ничего более.

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Який біговел краще?

Повідомлення Sveta » 14.3.12 21:28

Опять не в тему автору - но вопрос интересный, а научить поворачивать как на роликах, горных лыжах на склоне - в беговелах это проходит, кто знает?

Аватар користувача
Angara
* * *
Повідомлень: 477
З нами з: 18.12.06 21:31
Skype: ahangara
Стать: жін
Звідки: angara.in.ua

Re: Який біговел краще?

Повідомлення Angara » 14.3.12 21:43

просто я чето не верю что летящий с горы ребенок 2 лет
1) вспомнит про тормоза
2) нажмет их достаточно сильно
3) не улетите вперед вела если вдруг случайно нажмет.
Все верно, незачем деток маленьких на горки пускать! 8-) Следить надо за детьми. Это у меня так получилось, что старшая (2,5 года), второй день на веле, и летит с горки по ул. Зоологической вниз к Победе. #crazy_pilot Поймали, научили тормозить. :crazy:
www.angara.in.ua

навколо світу
*
Повідомлень: 4
З нами з: 13.3.12 12:47
Стать: жін
Звідки: Тернопіль

Re: Який біговел краще?

Повідомлення навколо світу » 15.3.12 01:20

cruizer дякую за заміри. Таки нам цей біговел явно великий. Але ви всее гарно мені описали.Стала картина більш ясною.
Сьогодні більш-менш визначилась,що нам підійде на цей рік з нашими 80см і 29см до сидіння.
По-перше це Puky. Він легкий і в розмірах підходить.
А найбільша моя мрія тепер Strider американський. Він також легкий.Іде від 80 см і 28 см до сидіння.Ціна 100дол. Там є додаткове змінне сидіння, яке добавляє ще кілька см. Але зустрічне питання, а як же колеса? Ну сидіння буде високе, а колеса ж так і залишаться 10.То там нормально кататися?

meralщодо ваги біговела, то не згідна з вами,що це немає значення. Думаю,що має велике.Тим більше от почитала трохи вашого форуму, то всі хто купляють велосипед цікавляться вагою.А ще згадала, як сама каталася на велосипеді брата, а коли спробувала велосипед подруги, який був двічі легший, то в 100 раз краще було. А для 2 річної дитини тим більше.Не кажучи вже про те, що захоче чи тре буде його підняти.

Але згідна щодо гальма. Прочитала,що дітям до 4 років гальма нідочого.А щодо гірок, то цей рік навряд ми будемо освоювати гірки - тільки парк.

Аватар користувача
meral
*********
Повідомлень: 3315
З нами з: 30.6.06 10:46
Стать: чол
Звідки: киев, севастопольская пл.

Re: Який біговел краще?

Повідомлення meral » 15.3.12 09:09

для ребенка 2лет что 3 кг много, что 6 много. потому для ребенка 2-х лет вес не имеет значения.
время дает возможность Поиска, и ничего более.

Аватар користувача
Serego
* *
Повідомлень: 178
З нами з: 21.8.08 10:03
Стать: чол
Звідки: Ворошиловград

Re: Який біговел краще?

Повідомлення Serego » 16.3.12 12:26

Ребенок с года и восьми месяцев осваивает Giant PRE. Из недостатков: отсутствие тормозов (спереди ставится краб шоссейный или такого же типа от детского велика), родное сиденье невозможно опустить ниже 32 см (лечится заменой сиденья и подсидельного штыря). Из плюсов: можно на первое время приколхозить боковые колеса, общая надежность конструкции, качественные комплектующие, доступность в магазинах, не большая цена. С небольших горок отлично тормозит ногами. На большую я бы даже с тормозами не пускал. Вес нормальный, ребенок же сам на этаж таскать не будет.
Примеры: 2 года Зображення горка: http://dl.dropbox.com/u/40094766/MOV20110913_002.3gp


Повернутись до “Вибір дитячого велосипеду”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей