Який біговел краще?

Діти - квіти життя, саме тому, вибір велосипеда для дитини - важлива справа, адже поганий велосипед можепозбавити дитину бажання кататися. А як кажуть у народі: якщо у вас в дитинстві не було велосипеда, а зараз є Бентлі, то все одно - в дитинстві у вас не було велосипеда!
kuzz
*
Повідомлень: 3
З нами з: 19.3.12 12:46
Стать: жін
Звідки: Боярка

Re: Який біговел краще?

Повідомлення kuzz » 19.3.12 12:55

напишу про наш досвід
коли синові було 1 і 7 ми купили йому беговел Strider (посьорфілі, подумали, що по ціні та якості він нам оптимальний)
так, він легенький і це плюс. малюк міг сам його переносити, це йому подобалося. але через деякий час (десь із місяць) виліз один серйозний мінус - це якісь! вона китайська. кермо почало розгойдуватися і колеса теж. дряпаєтся, якшо класти на землю.
ми вирішили купити Giant, хлопцю ще не було 2х років, може 1 і 9 чи 1 і 10
так, він важчий і ним трошки складніше кермувати, але все ж таки це якість Giant і всього на 200 грн дорожче за наш попередній беговел
юзаєм дуже активно, щодня по 2 рази гуляємо з велосипедом. ніяких нарікань. зараз хлопцю 2 і 5, він абсолютно чудово тримає рівновагу на буд-якій відстані поки вело їде. недолік, безперечно, що потрібно гальмувати ногами. по це вже писали
додаткові колеса не прикручувала б. на то він і беговел))
а взагалі річ пречудова!

kuzz
*
Повідомлень: 3
З нами з: 19.3.12 12:46
Стать: жін
Звідки: Боярка

Re: Який біговел краще?

Повідомлення kuzz » 19.3.12 12:58

до речі ви вагаєтеся щодо кольору. коли ми купували свій Джаянт у магазинах уже розібрали усі чорні, був один у дніпропетровську. ми купили своєму хлопцеві яскравий рожевий вел і нічьо, всі задоволені;) то все стееотипи))

Аватар користувача
Eugen_A
*
Повідомлень: 17
З нами з: 10.10.11 14:51
Стать: чол
Звідки: Донецкая обл.

Re: Який біговел краще?

Повідомлення Eugen_A » 20.3.12 18:51

я ж говрю до 6-7 лет дети все равно тормозят ногами чуть что.
и не выжимают тормоза достаточно дляторможения. вот постарше да, уже моторика рук развиат сильнее.
горки это класно, но двухлетний ребенок все равно не будет держать тормоза. и 4-х летний как правило на них забьет. тоже самое с переключением скоростей.
-1, не поддерживаю. Мой в 4.5 ногами не тормозит, прекрасно пользуется ручным и ножным тормозом. В 2 и 3 года тоже ногами не тормозил, когда ездил на 3х колесном. Тормозов у вела не было, но он понимал, что если крутнуть педали назад, вел замедлится и остановиться.
Махонький нюанс для владельцев беговела- запаситесь кроссовками Crocs. Они не убиваемые, как раз для торможение ногами подойдет!

lexx
* *
Повідомлень: 169
З нами з: 3.7.10 11:17
Стать: чол
Звідки: Киев, Печерск

Re: Який біговел краще?

Повідомлення lexx » 21.3.12 23:36

Ребенок с года и восьми месяцев осваивает Giant PRE. Из недостатков: отсутствие тормозов (спереди ставится краб шоссейный или такого же типа от детского велика), родное сиденье невозможно опустить ниже 32 см (лечится заменой сиденья и подсидельного штыря). Из плюсов: можно на первое время приколхозить боковые колеса, общая надежность конструкции, качественные комплектующие, доступность в магазинах, не большая цена. С небольших горок отлично тормозит ногами. На большую я бы даже с тормозами не пускал. Вес нормальный, ребенок же сам на этаж таскать не будет.
Поддержу.
Когда впервые увидел беговел, думал, что это - баловство, недовелосипед какой-то. Дочь училась на 12" велосипеде с боковыми колесами, потом 16", потом научилась без боковых колес (года в четыре). Случайно увидел в магазине Giant Pre, купил попробовать, что оно такое. Теперь с уверенностью могу сказать, что беговел для маленького ребенка даже лучше, чем велосипед. Могу еще добавить, что 3-х колесный велосипед - инвалидная коляска, нужная, в первую очередь родителям, чтобы не бегать за ребенком, которая ничему не учит ребенка.
Купил сыну Giant Pre B (черный) в 1 год 9 месяцев. Через два месяца он уже участвовал в детской велогонке. Фото, наш №34.
Сперва побаивался, что ему еще рано, но оказалось - в самый раз. Сначала сын не совсем понимал, что это и зачем, но сестра (старше на 3 года) быстро показала что к чему. Первые попытки кататься были неуклюжей ходьбой с беговелом между ногами на расстояние 3 - 5 метров. Когда малому надоедало, беговел сразу же шел по рукам. Во дворе дети даже ругались, кто будет на нем кататься. Меняя высоту седла на этом беговеле катались дети от двух до семи лет.
Проблема с тормозами возникает у старших детей. В два года у сына пока еще не было проблем из-за того, что он не смог остановится. Для дочери, которая с удовольствием вместо 20" велосипеда на улицу берет беговел, я поставил на переднее колесо тормоз. Тормоз снял с 16" велосипеда, с которого дочка пересела на 20". Правда, тормозная ручка туговата из-за мощной пружины на тормозе, "стоп-крана" нет, но тормозит теперь не обувью. Кстати, беговел на улицу дочь носит без посторонней помощи.
Имея есть опыт эксплуатации Giant Pre детьми в возрасте 2 - 7 лет, могу сказать:
- по соотношению цена/качество, полагаю, это - лучший вариант. Могу предположить, что технически лучше КОКУА, но он значительно дороже.
- вес беговела имеет гораздо меньшее значение, чем качество. Мы не испытываем неудобств из-за веса беговела.
- качество беговела - супер. Он не убиваемый. Худшее, что с ним может произойти - поцарапается.
- высота сиденья. Не мерил, но в 1 год 9 месяцев нам было в самый раз. На поднятом сидении нормально катаются дети 5 - 6 лет.
- колеса: лучше большие пневматические (12" с камерами), с широкими шинами. Это и плавность хода, и амортизация, и гашение вибраций, и езда по песку. За одно и накат хороший.
Из минусов нашел только один: не нашел крыло на заднее колесо, чтобы спокойно кататься по лужам.
В общем, из всех перечисленных моделей однозначно рекомендую Giant.

makslevin
*
Повідомлень: 7
З нами з: 23.1.11 13:59
Стать: чол

Re: Який біговел краще?

Повідомлення makslevin » 18.4.12 07:38

моя дружина вже писала про наш досвід користування STRIDERом і Giant PRE
я узагальнив трошки. Оскільки весна наближається, і мені телефонують по декілька разів на день з приводу продажу нашого 1-го беговела STRIDER. Його ми вирішили продати після 2-х місяців (дружина каже одного місяця, ну не важливо) користування ще в кінці літа 2011 року, отримавши негативний досвід користування ним. Продали швидко, а натомість купили GIANT PRE...і ДУЖЕ задоволені ним.
Весь тест-драйв тут
http://levin-maks.livejournal.com/65960.html

lexx
* *
Повідомлень: 169
З нами з: 3.7.10 11:17
Стать: чол
Звідки: Киев, Печерск

Re: Який біговел краще?

Повідомлення lexx » 20.4.12 21:24

Добавлю про Giant Pre.
Диаметр подседельной трубы беговела стандартный и широко распространенный - 27,2мм. Поэтому для ребенка постарше можно быстро поставить высокое седло с взрослого велосипеда.

Зображення

5,5 лет, рост 122см, гоняет по двору на ровне с велосипедами. Подседел длиной 350мм, поднят не полностью.
Сегодня сам проехался на беговеле (мой вес 100+). И я, и беговел не пострадали.

навколо світу
*
Повідомлень: 4
З нами з: 13.3.12 12:47
Стать: жін
Звідки: Тернопіль

Re: Який біговел краще?

Повідомлення навколо світу » 27.4.12 18:13

підкажіть, будь-ласка, власники Giant pre/ Яка його вага? ніде не вказано.дякую.

lexx
* *
Повідомлень: 169
З нами з: 3.7.10 11:17
Стать: чол
Звідки: Киев, Печерск

Re: Який біговел краще?

Повідомлення lexx » 12.5.12 07:48

Дался Вам тот вес...
За год ни разу не возникло желание взвешивать беговел. Скажу так: на бровку и по лестнице ребенок (2,5 года), когда хочет, сам его затаскивает. По песочнице тоже сам проезжает. Обычный 12" детский велосипед ощутимо тяжелее. На улицу беговел выносится одной рукой. Старшая дочь с 5-ти лет выносит/заносит беговел на улицу сама.

Аватар користувача
Tojama Tokanawa
* * * * *
Повідомлень: 1234
З нами з: 25.5.06 16:49
Стать: чол
Звідки: Киев, Теремки
Контактна інформація:

Re: Який біговел краще?

Повідомлення Tojama Tokanawa » 23.5.12 13:23

Зашел на велоонлайн и охренел... За несколько месяцев цена Giant pre подскочила на 200 грн!
Причём совершенно непонятно, почему беговел стоит ДОРОЖЕ такого же велосипеда, но с педалями? Происки маркетологов?
Кто-нибудь пробовал переделывать обычный 12" велосипед в беговел? У меня вот появилось желание попробовать. Не хочу, чтобы сволочи спекулянты наживались на моем ребенке.
"Образования у меня никакого, то есть, высшее техническое" (М. Жванецкий)

Kuzma
*
Повідомлень: 15
З нами з: 25.6.09 11:35
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Який біговел краще?

Повідомлення Kuzma » 23.5.12 14:10

2.Giant. Вага десь 3.5.
насправді під 5 кг.
Дитині (2,5роки) купив PUKY LR вживаний з Німеччини. В колесах шарикові підшипники, колеса не потребують підкачки, Витримують старшого сина 6р. (і мене 80 кг теж.) рульова колонка дуже якісна, на кінці ручок шайби, які захищають руку при падінні від травмування об асфальт. До того як купив PUKY хотів Кокуа.
В кокуа перевага - кермо заблоковане від різкого повороту (для початківців), і недостаток - ціна, крісло більшої висоти - окрема деталь, резинка іншої жосткості - окрема деталь. З PUKY планую пересаджувати на 2-х колісний педальний джаянт аніматор 12".
Бачив на форумі фото дитини на джаянт пре з 3м і 4м колесом, думаю в такому варіанті губиться весь сенс беговела (получаються "ходункі", тільки досить небезпечні), замість такого краще посадити на 4-х колісну "інвалідку" з педалями, так хоч педалі дитина навчиться крутить і користуватися гальмом.
(А власне дитина на 4-х колісному біговелі на 11 постів вище)

Аватар користувача
Serego
* *
Повідомлень: 178
З нами з: 21.8.08 10:03
Стать: чол
Звідки: Ворошиловград

Re: Який біговел краще?

Повідомлення Serego » 24.5.12 05:26

думаю в такому варіанті губиться весь сенс беговела
Дополнительные колеса стояли высоко от поверхности и служили опорой только когда ребенок садился/слазил и на безопасность никак не влияли

Isidzukuri
*
Повідомлень: 31
З нами з: 13.8.11 13:27
Стать: чол

Re: Який біговел краще?

Повідомлення Isidzukuri » 12.9.13 22:14

В нас є страйдер, замовляв напряму з амазона, вага 2,9 кг. Малюк їздить з двох років, сам його і виносить-заносить.
P.S.: не пройшов і рік від моменту старту теми:)

Аватар користувача
nnm
*
Повідомлень: 6
З нами з: 13.8.12 15:05
Стать: жін

Re: Який біговел краще?

Повідомлення nnm » 17.9.13 13:43

В мене мала на Puky ганяє. Купили в 1.10, зараз 3.4 роки і ще досі катається. І це ще не на максимальній висоті піднято сидіння. Брали самий малий PUKY Laufrad Medium LR M. Дитина з самого початку почала сама піднімати на бровку, а пближче до 3-х стала сама спускати з 6-7 сходинок. На наступний рік думаю пересадити на джант 16" без доп. коліс.

Isidzukuri
*
Повідомлень: 31
З нами з: 13.8.11 13:27
Стать: чол

Re: Який біговел краще?

Повідомлення Isidzukuri » 17.9.13 14:30

джант 16" без доп. коліс.
А можете сюди кинути модель, що вибрали?
Я дивився Трек Jet 16", як на мене непоганий варіант.

Аватар користувача
wisewolk
* *
Повідомлень: 199
З нами з: 26.7.06 11:58
Стать: чол
Звідки: Київ, Оболонь

Re: Який біговел краще?

Повідомлення wisewolk » 24.3.14 17:36

Мотивуючий відео-ролик від друзів. :)

phpBB [video]

Аватар користувача
A@T
*
Повідомлень: 30
З нами з: 25.2.08 14:03
Стать: жін
Звідки: Киев, Оболонь

Re: Який біговел краще?

Повідомлення A@T » 10.4.14 12:32

Хочемо потестити / подивитися вживу на Strider. Можливо у когось є, хто мешкає на Оболоні / м.Мінська? Будемо раді знайомству!

Аватар користувача
wisewolk
* *
Повідомлень: 199
З нами з: 26.7.06 11:58
Стать: чол
Звідки: Київ, Оболонь

Re: Який біговел краще?

Повідомлення wisewolk » 10.4.14 12:38

Ну що? Прийшла наша черга :) ТТХ бійця: 2 роки, довжина ніг 30 см (по внутрішній стороні). Я звичайно мрію про Кокуа Джампер, але в нього висота сідла 34 см, висока ціна та не піднімається руль. Наступний кандидат це страйдер, але якщо його взяти, то про Кокуа можна забути - страйдера повино вистачити вже до повноцінного велосипеда. У страйдера є в половину дешевші альтернативи. На одному з них ми вже каталися декілька днів. Із мінусів - відсутність рульової (там пластикові втулки і тому дикий люфт), можливо ще щось - колісних втулок теж немає, питання скільки колеса витримають?

Таке питання, в когось із присутніх,що проживають на Оболоні є страйдер щоб його можна було "вживу" помацати? (дружина як раз в попередньому пості про те саме просить :) )

І взагалі, допоможіть :)

Isidzukuri
*
Повідомлень: 31
З нами з: 13.8.11 13:27
Стать: чол

Re: Який біговел краще?

Повідомлення Isidzukuri » 10.4.14 13:10

Шкода, але ми у Закарпатті, а так би звісно допоміг:(
Якщо можу допомогти замірами, своїми відео чи ще щось - кажіть.
П.С. Може спробуйте написати на ХТ

Аватар користувача
Obi-Wan
* * *
Повідомлень: 300
З нами з: 13.11.08 11:36
Звідки: Голосієво

Re: Який біговел краще?

Повідомлення Obi-Wan » 10.4.14 13:57

Ну в моєму особистому рейтингу біговєлів оцей на першому місці.
Лишилося тільки дочекатися поки мала хоча б повзати навчиться.

Зображення

Аватар користувача
wisewolk
* *
Повідомлень: 199
З нами з: 26.7.06 11:58
Стать: чол
Звідки: Київ, Оболонь

Re: Який біговел краще?

Повідомлення wisewolk » 22.4.14 13:35

Зображення

"Збули" батьки свою мрію :)

Аватар користувача
Альфа
* *
Повідомлень: 150
З нами з: 3.6.09 22:41
Стать: жін
Звідки: Киев, уже Позняки

Re: Який біговел краще?

Повідомлення Альфа » 29.7.14 01:30

Пожалуйста, помогите определиться с беговелом :help
Ребенку 2 года (почти). Сейчас катает на таком (на двухколесной вариации)
Зображення

Пора пересаживаться.

Выбор стоит между JDbug ТС09 и Bike Star Sport.
Оба с 12-дюмовыми надувными колесами, первый легче на 400 гр, у второго есть подножка. Рама первого - легкий сплав алюминия. Ну и совершенно разный дизайн.

В идеале планируется, что ребенок будет ездить на нем лет до 3,5 (или чуть дольше), затем попробуем пересаживаться на Giant Animator 16.
Зображення

Зображення Зображення

Аватар користувача
Obi-Wan
* * *
Повідомлень: 300
З нами з: 13.11.08 11:36
Звідки: Голосієво

Re: Який біговел краще?

Повідомлення Obi-Wan » 29.7.14 16:57

бачив перший вживу - виглядає годно, хоча деякі сумнів викликає конструкція "втулок" - тобто їх досить суперечлива інтеграція в колесо...

Аватар користувача
Stepik
* * * * *
Повідомлень: 1549
З нами з: 20.7.05 15:15
Стать: чол
Звідки: Київ, Троя -> Борщагівка

Re: Який біговел краще?

Повідомлення Stepik » 29.7.14 18:10

Дома 2 біговели: Giant PRE, Puky LM1 (з металевмим ободами).
Пукі краще в використанні завдяки підставці під ноги (часто розганяються і накатом їдуть поставивши ноги туди, або підібгавши ноги на ПРЕ). І підніжка теж дає певну красу та зручність коли "красиво" стартують одночасно відштовхуючись та складаючи ніжку. Що ще помітив, коли ідуть швидко, то на ПРЕ часто ногами чіпляють задні пера - там все блищить.
З мінусів на Пукі - камери. Сосок типу "ніпель", але з неякісним ущільнювачем та легко скручуючоюся голокою - коли хочеш зняти шляпку часто зкручуєш з голокою. Наразі один скрутили якісь мілкі хулігани, другий постійно травить і доводиться раз на тиждень качати колесо.
Все частіше слова "юзай пошук" набувають сенсу "йди в *опу"....
Страшні московські воші, а ще страшніші українські гниди (с)Симон Петлюра

Аватар користувача
Велопортал
адміністратор конференції
адміністратор конференції
Повідомлень: 2949
З нами з: 2.12.13 10:01
Контактна інформація:

Re: Який біговел краще?

Повідомлення Велопортал » 29.7.14 21:07

12 дюймов
4,2 кг
регулирование седла по высоте и руля
и мега-стильный вид
и -5% :yes
http://velosiped.com/product/begovel-ke ... 14-kite-12
(KELLYS KITE 12 отвечает самым высоким стандартам безопасности и имеет сертификат EN-71.)

Зображення
Зображення


Повернутись до “Вибір дитячого велосипеду”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей