27.08.2016 (O) Суперкорнин

Покатеньки від клубу "Любителі велопригод". Тут дозволений флуд, мінімум модерації
Blackmode
*
Повідомлень: 39
З нами з: 18.3.15 11:53
Skype: yura_cher
Стать: чол

Re: 27.08.2016 (O) Суперкорнин

Повідомлення Blackmode » 3.9.16 05:34

Будь ласка, щє маю час встигнути!

Аватар користувача
Лео
* * * *
Повідомлень: 649
З нами з: 28.3.08 00:00
Стать: чол
Звідки: Киев, Харьковский

Re: 27.08.2016 (O) Суперкорнин

Повідомлення Лео » 3.9.16 08:54

Юра, это прикол? Покатуха "О". Тяга в 5:44 была )).
p.s. я тоже проспал...

Аватар користувача
VRP
типа остроумный
типа остроумный
Повідомлень: 6141
З нами з: 12.6.08 11:50
Стать: чол
Звідки: Борщаговка

Re: 27.08.2016 (O) Суперкорнин

Повідомлення VRP » 4.9.16 00:00

Вот это да.... вот это покатуха... точно СУПЕРКОРНИН получился в СУПЕРКОМПАНИИ. Ваще ахренеть. Надеюсь моего отзыва достаточно чтоб понять что было. :crazy: #crazy_pilot :friends: :p
Юра, это прикол? Покатуха "О". Тяга в 5:44 была )).
p.s. я тоже проспал...
Не прикол, у него настроена временная зона в профиле не правильно, это он за 10 минут до отправления писал и вполне себе успел.
- Ты высыпаешься ночью?
- Куда высыпаюсь?
- Понятно..

x: как ты себя чувствуешь?
y: я чувствую себя так, как будто бы хочу торт

Сплю всегда с ножом под подушкой, на всякий случай, вдруг кто-нибудь с тортиком придет

tjusha
* * *
Повідомлень: 394
З нами з: 8.9.05 13:51
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: 27.08.2016 (O) Суперкорнин

Повідомлення tjusha » 4.9.16 00:02

Дякую за цей марафон витривалості та зростання над своїми слабкостями. Рада новим знайомствам.
Дякую всім)

Аватар користувача
Enot Poloskun
* *
Повідомлень: 66
З нами з: 9.8.12 18:46
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: 27.08.2016 (O) Суперкорнин

Повідомлення Enot Poloskun » 4.9.16 08:50

Покатушка получилась обалденной - претендент на звание лучшей катки сезона! Спасибо оргу что собрал и прокатил нас по таким замечательным местам и за настроение, отдельное спасибо группе "Здоровье 1" :)
Kiev Inline Downhill Team

Аватар користувача
Gunner
* * *
Повідомлень: 237
З нами з: 11.5.09 20:33
Стать: чол

Re: 27.08.2016 (O) Суперкорнин

Повідомлення Gunner » 4.9.16 09:07

Группа "Здоровье 1" Вы на какой поезд успели???
П.С ДЯкую усым за покатеньку було круто))) Дужу Дуже круто)))

трішки світлин!
https://drive.google.com/open?id=0B2hMn ... 1gyWWQ0UWs

Аватар користувача
Enot Poloskun
* *
Повідомлень: 66
З нами з: 9.8.12 18:46
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: 27.08.2016 (O) Суперкорнин

Повідомлення Enot Poloskun » 4.9.16 09:36

Мы не торопились и поехали на десятичасовой со всеми.
Kiev Inline Downhill Team

Аватар користувача
ket_
* *
Повідомлень: 148
З нами з: 25.7.13 12:37
Стать: жін
Звідки: Киев, Осокорки

Re: 27.08.2016 (O) Суперкорнин

Повідомлення ket_ » 4.9.16 10:06

А какое было БОЛОТО!!! Это же умопомрачительное, завораживающее зрелище) как трясина медленно затягивает Паркера в свою пучину...

Спасибо всем) за день и полночи, все было весело, задорно, солнечно и с ветерком
"конать" в конце не пришлось :crazy: , скорее гнали впереди) #crazy_pilot
Зображення
Помни, что жизнь — как езда на велосипеде: если тебе тяжело — значит ты идёшь на подъём!

Аватар користувача
VRP
типа остроумный
типа остроумный
Повідомлень: 6141
З нами з: 12.6.08 11:50
Стать: чол
Звідки: Борщаговка

Re: 27.08.2016 (O) Суперкорнин

Повідомлення VRP » 4.9.16 12:00

Группа "Здоровье 1" Вы на какой поезд успели???
Мы ни на какой поезд не спешили, приехали и сидели в кафешке полтора часа с огромным экраном 3х5 метров, хорошо кушали и отдыхали :yes .

Зображення
- Ты высыпаешься ночью?
- Куда высыпаюсь?
- Понятно..

x: как ты себя чувствуешь?
y: я чувствую себя так, как будто бы хочу торт

Сплю всегда с ножом под подушкой, на всякий случай, вдруг кто-нибудь с тортиком придет

Аватар користувача
Gunner
* * *
Повідомлень: 237
З нами з: 11.5.09 20:33
Стать: чол

Re: 27.08.2016 (O) Суперкорнин

Повідомлення Gunner » 4.9.16 12:23

надо было выложить стрелку из кукурузы))) к вашему кафе)) #crazy_pilot

П.С
ЗображенняЗображення

Аватар користувача
VRP
типа остроумный
типа остроумный
Повідомлень: 6141
З нами з: 12.6.08 11:50
Стать: чол
Звідки: Борщаговка

Re: 27.08.2016 (O) Суперкорнин

Повідомлення VRP » 4.9.16 13:54

Да это же купание паркерового вела в озере Солнечном, о котором вчера вспоминали! )))
- Ты высыпаешься ночью?
- Куда высыпаюсь?
- Понятно..

x: как ты себя чувствуешь?
y: я чувствую себя так, как будто бы хочу торт

Сплю всегда с ножом под подушкой, на всякий случай, вдруг кто-нибудь с тортиком придет

Аватар користувача
VRP
типа остроумный
типа остроумный
Повідомлень: 6141
З нами з: 12.6.08 11:50
Стать: чол
Звідки: Борщаговка

Re: 27.08.2016 (O) Суперкорнин

Повідомлення VRP » 4.9.16 14:04

Собственно, есть видео :) http://www.youtube.com/watch?v=7AlBboLC5nc
- Ты высыпаешься ночью?
- Куда высыпаюсь?
- Понятно..

x: как ты себя чувствуешь?
y: я чувствую себя так, как будто бы хочу торт

Сплю всегда с ножом под подушкой, на всякий случай, вдруг кто-нибудь с тортиком придет

Аватар користувача
Acantoscuria
* *
Повідомлень: 60
З нами з: 3.11.12 13:15
Стать: жін
Звідки: Київ, пл. Шевченка

Re: 27.08.2016 (O) Суперкорнин

Повідомлення Acantoscuria » 4.9.16 15:17

Безумная покатуха выдалась :Yahoo!: волчье "болото", летающее седло, поиски поместья в кукурузе, мои блуждания по следам и радостное воссоединение с группой "здоровье 2" :lol: Паркеру таки удалось спасти одну мышку от неминуемой смерти })

Аватар користувача
Toni Parker
*********
Повідомлень: 3074
З нами з: 31.1.08 10:55
Skype: toniparker1989
Стать: чол
Звідки: Літки

Re: 27.08.2016 (O) Суперкорнин

Повідомлення Toni Parker » 4.9.16 17:08

Коротко....
Ті, хто навчився за ці роки читати поміж рядків могли здогадатися, що одна лише назва цієї одноденної покатушки вже віщувала суперпригоду, яка вийшла у петлюрівському стилі легкої, а часом і не дуже анархії.
Гуляй поле почалося одразу по прибуттю у Фастів, де на багажнику був перебинтований кривавий кавун (фото в студію), а вже через якісь пару годин польового шляху, я був вимушений щодуху летіти назад у Фастів у пошуках загубленого учасника "апіздуна". Що було далі сказати важко.... Так, дійсно, вовче болото налякало не на жарт, хто був, той зрозуміє.... 20-хвилинне пробирання крізь непролазне, а часом таке болюче кукурудзяне поле у пошуках покинутої садиби назавжди запамятається, як щось анріельне.
Далі був Корнин з його "кафешками", другим зарізаним кавуном, купанням у водосховищі, "шашликом" та спогляданням карєрів. А потім блуканням, шуканням один-одного та черговим купанням. Зрозумівши (ще о 10-00), що на нормальну тягу ми аж ніяк не встигаємо, я одразу схаменувся та спробував схаменути інших, які чомусь до останнього відмовлялися у це вірити. Виплеск емоцій вони вирішили дати у формі жбурляння мого подсідела у далекі кущі. А, було і третє масове купання у річці Ірпінь з елементами несанкціонованого водного фрісбі))
Шлях зворотній був у стилі "наздожени тягу". Все зіпсував прокол у одного з учасників гонки. Надалі, залишившись з ним, группу у повному складі я вже не бачив. Так удвох, я та Слівік почали спрінт. Якимось дивом у полі зутріли трохи розгублений хвіст групи здоровля нумер один у складі Лілі, Юрка з другом Олексієм та "дівчинки з пляшками" Катерини. Об`єднавши зусилля ми було спробували майже наздогнати "голову", але раптовий магаз зіпсував усі плани)
По дорозі, зовсім випадково підібрали Вікторію, яка медитувала у кукурудзяних полях.
Дуб Палія цілували вже у сутінках. А трошечки пізніше, йшли хвилин 10 пішки, лікуючи чиюсь попу.
Але раптовий дзвінок Клементія перервав наш релакс. До комфортної тяги "Рівне-Київ" всього 15 хвилин і вони домовились аби нас туди впустили.
Гонка на виживання скінчилася спогляданням відправляючогося потяга о 21-01. Реально, не вистачило 2-3 хвилин.
Як результат, о 22-30 ми, обєднавшись з "кафешниками" гордо пємо мінералку у останній Миронівській тязі та весело та сонно згадуємо цей шалений гуляйпольський день)
Висновки: вдячний усім за терпіння, подолання пісків, посмішки у кінці подорожі) всі молодці, а особливо той нещасний новачок. що вперше у житті проїхав понад 100км у такій лайтовій покатушці). Реальна цифра: 60% грунти, піски, бруківка, польовка/40% асфальт)
У мене з Фастова до Фастова вийшло 110км! + 30км на добирання/забирання з вокзалу і як результат 140км за день!
Наш трек кому цікаво
phpBB [media]
Рай - это старый английский дом, китайская кисло-сладкая кухня, украинская жена и американская зарплата.
"Все мы в этом мире только странники"

Аватар користувача
ppau
* * *
Повідомлень: 463
З нами з: 9.4.10 16:06
Стать: чол
Звідки: Київ, Солом'янка

Re: 27.08.2016 (O) Суперкорнин

Повідомлення ppau » 4.9.16 21:05

Гарно було, усім дякую!

І Паркеру за організацію, і СергійКо за те, що вів по треку, і Максиму за останню ділянку маршруту. І всім, хто посміхався, і навіть тим, хто запізнювався.

Всі файли архівом

Кавун, ще цілий, але вже перебинтований
Зображення

Поки Паркер їздив за опаздунами, кавун приговорили
Зображення
Зображення

Змієві Вали
Зображення

Чудова капличка
Зображення

Озеро, в якому так і не скупалися
Зображення

р. Ірпінь
Зображення

Пам'ятник радянській механізації села
Зображення
Зображення

Гранітні брили з кар'єру
Зображення

Кар'єр
Зображення
Зображення
Зображення

Діючий кар'єр
Зображення

Водосховище, де ми купалися
Зображення

Дамба біля нього
Зображення

Зображення

Старий млин
Зображення

Роздоріжжя в кукурудзі
Зображення

А потім була вечірня докатка і вечеря з великим телеекраном.

Всі файли архівом
Востаннє редагувалось 5.9.16 08:34 користувачем ppau, всього редагувалось 2 разів.
Ой на Горі та й женці жнуть
А попід Горою яром-долиною Козаки йдуть
Гей долиною гей широкою Козаки йдуть!

poklopv
* * *
Повідомлень: 283
З нами з: 10.5.12 22:42
Стать: чол
Звідки: Киев, Дарницкий

Re: 27.08.2016 (O) Суперкорнин

Повідомлення poklopv » 4.9.16 21:55

:) коли частина групи відстала та поїхала дивитися старий ковгосп, думав далі такого не буде! Згодом це була пригодницька фішка, яка відчепилася в елекричці на Київ. Від покатухи для себе відмітив --- загублений хвіст без жпс знає дорогу, приїзджає з посмішкою; містичний кар'єр та околиці, пам'ятаю одну трубу проїзжали разів з п'ять; ха, це міф, що спіймати людину в кукурузі можливо, спробуйте і ви будете здивовані; фрісбі на воді та уявлення "Я на морі!" і не важливо, що поряд очерет) і ще від учасників ні одного негативного фе... Отже радий новим знайомствам і бачити старі обиччя! Приємно вразила така кількість позитивних людей, з вами було класно :yes . До нових зустрічей!

П.С. Паркер ти таки в погоні біля храму поїхав на вулицю Соборна, замість Шевченка, я теж подумки вибирав куди? та інтуїтивно поїхав прямо по Шевченка ;)
ПРЕПЯТСТВИЯ - это и есть путь.
Заблудиться - это наилучший способ найти что-нибудь интересное.
Иногда одинь день,проведенный в других местах, дает больше, чем десять лет жизни дома.

Аватар користувача
Лео
* * * *
Повідомлень: 649
З нами з: 28.3.08 00:00
Стать: чол
Звідки: Киев, Харьковский

Re: 27.08.2016 (O) Суперкорнин

Повідомлення Лео » 4.9.16 22:01

Нічого не зрозуміло, але настрій відчувається! Всіх поздоровляємо!!!! :Bravo: :Bravo:
Востаннє редагувалось 5.9.16 09:34 користувачем Лео, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
VRP
типа остроумный
типа остроумный
Повідомлень: 6141
З нами з: 12.6.08 11:50
Стать: чол
Звідки: Борщаговка

Re: 27.08.2016 (O) Суперкорнин

Повідомлення VRP » 4.9.16 22:58

ppau, а можешь фото в полном размере архивом выложить?
- Ты высыпаешься ночью?
- Куда высыпаюсь?
- Понятно..

x: как ты себя чувствуешь?
y: я чувствую себя так, как будто бы хочу торт

Сплю всегда с ножом под подушкой, на всякий случай, вдруг кто-нибудь с тортиком придет

Аватар користувача
Maksym
*********
Повідомлень: 5638
З нами з: 29.5.06 22:57
Стать: чол
Звідки: Київ, Куренівка

Re: 27.08.2016 (O) Суперкорнин

Повідомлення Maksym » 4.9.16 23:03

Покатушка вышла отличной и не сложной. Рад новым знакомствам. Всем спасибо :) .
Фото https://goo.gl/photos/jkJnkzwPpUZR97778 .

Аватар користувача
Petrokol
* * *
Повідомлень: 360
З нами з: 22.5.13 09:44
Стать: чол
Звідки: Куренёффка

Re: 27.08.2016 (O) Суперкорнин

Повідомлення Petrokol » 5.9.16 09:46

Добре проїхалися!
Від дому до дому 117,5; Фастів-Фастів сотка без якихось двох сотень метрів)
Були і плачущі кавуни, і літаючі сідла, а також чудова й весела компанія.
Але якби не ВРП, все було б набагато цікавіше і швидше :lol:
Радий був зустріти старих знайомих (але той таки ВРП все знову ж таки зіпсував ;) ) ну й познайомитися з новими.
Коли летіли у Фастів, то чомусь втратили групу Здоров"я 1 (Єнот з Оленкою, Віка, Катя, Максим, Сергійко), вчотирьох (Гюнер, Аня, Клементій, я) діставалися лісовою стежкою (ха, стежка: ґрунтівка з твердим покриттям, без піску, шириною метра чотири) від Волиці при світлі далеких зірок, трохи підсвічуючи собі шлях ліхтариками...
На вокзалі були о 20.35, у касі запитали про щось найближче на Київ. Цим "щось" виявився реґіональний рівненський електропоїзд, що був обіцяний за 10 хвилин, але квитки на нього ще можна було взяти, а от багажки... виписувалися вручну, то ж довелося взяти їх трошки меншу кількість, ніж наших двоколісних коней.
В електричці гадали, на чому ж група Здоров"я 1 дістається Києва. Виявилося, що вони сиділи і чекали залишки групи (Катя, Паркер, Слівік та Лілі зі своєю командою) в кав"ярні. Хоч би виклали кавунами шлях! :)
В общєм, приїхали в Київ першими, о 23-й був вже вдома.
Непогана пригодка вийшла, дякую Паркеру та усім причетним!
ПС: вчора ще закатався між п"яти озер, хоча спочатку потиснув руку деяким знайомим учасникам Сотки.
У підсумку за два дні 200+, сьогодні трохи крєпатури є, але вона нагадує про два дні задоволення і спілкування з чудовими людьми!

Аватар користувача
sergeyko
* * * * *
Повідомлень: 1319
З нами з: 4.1.11 16:42
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: 27.08.2016 (O) Суперкорнин

Повідомлення sergeyko » 5.9.16 10:49

Отличная выдалась покатуха, несмотря на столь ранний выезд и столь поздний возврат.
Спасибо Паркер, что проложил маршрут и всех собрал! :good:
соРРи, что мы немного растерялись, но главное что все добрались до финиша.
Хотелось по светлому докатиться до Фастова, что у нас и получилось. Группа "здоровья 1" :) , я считаю, приняла правильное коллективное решение. Мы решили не пытаться уехать на комфорт тяге Ровно-Киев, хотя без проблем успевали. Захотели дождаться всех и думали что поймаем всех в кафешке с экраном 3х5 ) ... Рад что не все успели (кто пытался) на эту комфорт тягу :D .. Обратно вместе со всеми было ехать веселее!
В общем было здорово, маршрут и компания замечательные. Всё прошло на ура :friends:
Паркер, надеюсь я особо не внес какого-то дисбаланса и ты на меня не в обиде :empathy :roll: :good:
Немного других ракурсов от меня.

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Все фото можно посмотреть тут

Аватар користувача
Leleko Alena
* *
Повідомлень: 53
З нами з: 6.4.14 21:33
Skype: leleko_alena
Стать: жін
Звідки: Оболонь

Re: 27.08.2016 (O) Суперкорнин

Повідомлення Leleko Alena » 5.9.16 11:03

Охо-хо))) Ради этой супер-темы я даже вспомнила логин и пароль на форум))
Сто лет тут не была.
Но такая супер покатушка заслуживает активных поклонов, хлеб-соль и хоровод.
В этом году было много покатушек. Но эта была пожалуй самая яркая. Ни разу не было скучно.
Зображення

Поражало то, как часто мы терялись и находили друг друга. При том на маршруте можно было ехать в любом удобном для себя темпе.
Хочешь к лосям - милости просим в Группу здоровья №1.
Хочешь спокойнее, тогда держись Группы здоровье №2))))) Я попробовала обе группы.
Когда возвращались в Фастов неожиданно проснулось второе дыхание и мы по грунтам мчали 25-30 км/час.
Зображення

Летающий подсидел сделал мой день, вечер и следующую неделю :ROFL: :ROFL: :ROFL: :ROFL: :ROFL:
Не, ну а как иначе. Это ж надо было взять и велосипедом проехаться по другому лежащему велосипеду. У меня аж челюсть отвисла.
А когда за считанные секунды с вела сняли подсидел и выбросили его далеко в чагири я чуть не заплакала от смеха. :ROFL: :ROFL:
Зображення

Люди, вы потрясающие!!!!

- Стартуем через 10 минут
- Стартуем через 5 минут
- Так, стартуем через 7 минут
#crazy_pilot
- Стартуем через 3 минуты
- Паркер, ну дай хоть доесть
- Стартуем через 5 минут, 7, 6, 3, 5 %) %)

Зображення
Зображення
- Отключи мозг и наслаждайся! - Как я буду думать, если отключу мозг? - Не думай! Просто дыши!

Аватар користувача
Maksym
*********
Повідомлень: 5638
З нами з: 29.5.06 22:57
Стать: чол
Звідки: Київ, Куренівка

Re: 27.08.2016 (O) Суперкорнин

Повідомлення Maksym » 5.9.16 16:14

Ха, полетов у подседела было два :-)

Blackmode
*
Повідомлень: 39
З нами з: 18.3.15 11:53
Skype: yura_cher
Стать: чол

Re: 27.08.2016 (O) Суперкорнин

Повідомлення Blackmode » 6.9.16 09:20

Юра, это прикол? Покатуха "О". Тяга в 5:44 была )).
p.s. я тоже проспал...
Та да!))) Паркер не хотел брать! Пришлось умолять!


Повернутись до “"Любителі Пригод" - покатеньки, пригоди, походи”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей