"Классные велосипеды красные.."

Самый лучший велосипед тот, который Ваш. И не имеет значения бренд, цвет, комплектация и спецификация. Главное, чтоб он Вам ! нравился. Этот раздел для тех, кому нравится его велосипед и он хочет этой радостью поделиться с другими ..
Аватар користувача
mult
*
Повідомлень: 43
З нами з: 29.2.12 16:02
Стать: чол
Звідки: КИЇВ СИРЕЦЬ

Re: "Классные велосипеды красные.."

Повідомлення mult » 23.5.12 12:57

А меневри фішерсьрим найром навіть дуже сподобались. Да, руль дуже широченний, (але мені це пішло) і якщо вєлік візмете не дуже ЗДОровий то на ньому можна навіть непогано ліхачить (можливо та хвалена G2 і має місце, я особо не вникаю) але вєл придкий - на тротуарі серед бабульок тільки стрьомно - руль як крила; колесо як парус; рулить дуже легко і тому страшно когось зацепить - враження шо махаєш варварським мечем із пінопласту 8)
Зображення
рульожку маю не-по-найнерськи активну і тому вже постраждав окрас трошки (біда всіх тросиків) ...щкода, треба було пвх-шки наліпить(товарний вже не вид :mosking: )
Заложить дуже косий поворот (піднята педаль і до асфальту) - "нєфік дєлать", резина держить і дуже порадувала. На мокрому не пробував - знову ж таки бо жалко таку красоту шкрябать, хоча робочі мозолі потихеньку проявляються:
Зображення
фетишизм відступає :mosking:
Коби здоров'я, а гріхи будуть!

Аватар користувача
usafa
*********
Повідомлень: 3754
З нами з: 20.3.11 16:00
Звідки: киев , нявки

Re: "Классные велосипеды красные.."

Повідомлення usafa » 27.5.12 20:30

таки удалось открыть замочек ножницами и снять цепь :good:
поставил цепь шимано , поглядим как она себя ведёт на звёздах срам :duma:
Фото0441.jpg
Фото0441.jpg (36.25 Кіб) Переглянуто 3417 разів
всякий раз ,как со мной соглашаются, я чувствую , что сболтнул глупость
Keep calm and love Ukraine.

Аватар користувача
mult
*
Повідомлень: 43
З нами з: 29.2.12 16:02
Стать: чол
Звідки: КИЇВ СИРЕЦЬ

Re: "Классные велосипеды красные.."

Повідомлення mult » 27.5.12 22:42

опс! як вчасно!
а я тут такий любітєль-і-фан SRAMоти тішився що отримав своє - срамовська перекидка без дурацької "дуги" і срамовський цеп без дурацької шиманоїдної вижимки. На День Перемоги перемагав "буєРАКІ" як тут кажуть :roll: , потім, вечором захотілось помить цеп - пихтів-пихтів як віні-пух, але не роз'єднав, а дурну силу рішив не примінять, бо зламать завжди легше, "а утро вечера мудрєє" + "єслі шо"до зємляніки мені 4км дворами, а на коб'ї це 5хв :robot:
та згодом надибав вашу переписку і тов.Max_NoMad комрад по-коб'ї просвітив:
...SRAM-овский 10-ск. замок одноразовый — не зря он называется PowerLock, а не PowerLink...
...мля..я й не заглядав на первах,.. шо називається тпр-у-у-у приїхали, рано радів. .... Ну цепок я все таки помив бюджетно по-дєдовски - будівельний пензлик; зуб.щітка; літр 80бензу(10гр) - і куча гемора і воні :bad: зате зараз звєнчики ах як "блістятЬ" і тихо шуршать - їздю тільки наСуху, коб'я в дощ залишається в конюшні, ну да, це жлобство :dash2:
до діла.
Класно шо виложив фотофакт - нагадує шось інквізиторське, зле. 1.чого срамцеп втопку? 2.і чо так рано? 3.після цих демонських пасатіжів замок викинув? 4.якщо цей PowerLock :( все таки можна якось (по-кулибінськи) зтулить вдруге-третє.... то я на черзі за пасатіжами :friends:
Коби здоров'я, а гріхи будуть!

Аватар користувача
usafa
*********
Повідомлень: 3754
З нами з: 20.3.11 16:00
Звідки: киев , нявки

Re: "Классные велосипеды красные.."

Повідомлення usafa » 28.5.12 10:12

1. цепь срам не в топку (она уже около 1000 прошла), помыл , теперь пускай ждет своей очереди
2. см.п.1
3. замок снялся легко и не повредился , думаю его можна будет использовать и в дальнейшем

на нормальный сьемник замка денЁг нету (( поэтому в ход пошли старые ножницы и болгарка 8)
всякий раз ,как со мной соглашаются, я чувствую , что сболтнул глупость
Keep calm and love Ukraine.

Аватар користувача
mult
*
Повідомлень: 43
З нами з: 29.2.12 16:02
Стать: чол
Звідки: КИЇВ СИРЕЦЬ

Re: "Классные велосипеды красные.."

Повідомлення mult » 28.5.12 21:00

.. замок снялся легко и не повредился *** ...поэтому в ход пошли... и болгарка
:o А-А-А!
мда, не порадував. замочок залишається "???" тепер тихіше ганять буду шоб стоковості, тіпо, надовше хватило ))
1000км
-- ого!! ти :robot:
я і до 500 майбуть ще не доповз (довгого якогось виїзда на оф роад щей по суті не було, так сирецькі парки да робоча каталка - 10км/день)
пс
точну вагу свого 19 знаєш (без бутилок :D ) ?
..Кобия тяжелее килограма на 2-3 , и алюминий всётаки не так гасит расколбас
а по-моєму він його якраз ЗОВСІМ НЕ гасить і алюміній це хитрий маркет-маневр шоб велопарк крутився як вода в біосфері ... це моє дуже "по скромному мнєнію" ..(єслішо)
Коби здоров'я, а гріхи будуть!

Аватар користувача
Max_NoMad
*********
Повідомлень: 2171
З нами з: 18.12.07 19:35
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: "Классные велосипеды красные.."

Повідомлення Max_NoMad » 28.5.12 21:24

читай внимательно, болгарка нужна была, чтобы из ножниц сделать хитрый девайс для снятия замка на цепи.
"ни один замок при этом не постарадал" (почти ©) :lol:

на фишеровских найнерах как раз алю-рама вполне себе работает и че-то гасит, т.к. перья длинные и перемычек между ними нету.
я ездил раньше на 28" колесах на гибриде - табуретка та еще, точнее как метко кто-то сказал - как в децтве на мусорном контейнере катались - оно гремело, подпрыгивало и скакало на каждой кочке %) все зависит от длины-толщины труб в раме и т.д.

З.Ы. на 26" колесах сам когда-то пересел со стальной рамы на алю (еще и с квадратными перьями) - тоже был неприятно удивлен разницей.

Аватар користувача
mult
*
Повідомлень: 43
З нами з: 29.2.12 16:02
Стать: чол
Звідки: КИЇВ СИРЕЦЬ

Re: "Классные велосипеды красные.."

Повідомлення mult » 28.5.12 21:38

як би Уважно не перечитував всеодно не догнав би, бр-р мозг не в тому контексті вариться
сєнкс :yes а зараз уже дійшло нашО була болгарка... :eek: ух! знахарі!
Коби здоров'я, а гріхи будуть!

Аватар користувача
mult
*
Повідомлень: 43
З нами з: 29.2.12 16:02
Стать: чол
Звідки: КИЇВ СИРЕЦЬ

Re: "Классные велосипеды красные.."

Повідомлення mult » 28.5.12 21:44

3. замок снялся легко и не повредился , думаю его можна будет использовать и в дальнейшем
так а шо всетаки на цю тему? Max_NoMad ?
Lock=Link льогким двіженієм славянской руки :D ??
Коби здоров'я, а гріхи будуть!

Аватар користувача
Max_NoMad
*********
Повідомлень: 2171
З нами з: 18.12.07 19:35
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: "Классные велосипеды красные.."

Повідомлення Max_NoMad » 29.5.12 00:03

нуу, вот прийдет автор девайса, расскажет подробней.
а я свою цепь не снимал еще, про "одноразовость" замка - это официальная позиция производителя.

Аватар користувача
usafa
*********
Повідомлень: 3754
З нами з: 20.3.11 16:00
Звідки: киев , нявки

Re: "Классные велосипеды красные.."

Повідомлення usafa » 29.5.12 10:25

точну вагу свого 19 знаєш (без бутилок ) ?
вел из магазина весил приблизительно 13,9кг
Lock=Link
на эту тему смогу ответить через километров 800-1000
может ктото раньше ответит вместо меня ))
всякий раз ,как со мной соглашаются, я чувствую , что сболтнул глупость
Keep calm and love Ukraine.

Аватар користувача
mult
*
Повідомлень: 43
З нами з: 29.2.12 16:02
Стать: чол
Звідки: КИЇВ СИРЕЦЬ

Re: "Классные велосипеды красные.."

Повідомлення mult » 29.5.12 13:41

..чекаєм-с. Ок.
Коби здоров'я, а гріхи будуть!

Аватар користувача
usafa
*********
Повідомлень: 3754
З нами з: 20.3.11 16:00
Звідки: киев , нявки

Re: "Классные велосипеды красные.."

Повідомлення usafa » 29.5.12 19:23

вот фото снятого замка , видно что с внутренней стороны есть некоторая выработка
zamok.jpg
всякий раз ,как со мной соглашаются, я чувствую , что сболтнул глупость
Keep calm and love Ukraine.

Аватар користувача
mult
*
Повідомлень: 43
З нами з: 29.2.12 16:02
Стать: чол
Звідки: КИЇВ СИРЕЦЬ

Re: "Классные велосипеды красные.."

Повідомлення mult » 29.5.12 21:10

о, оперативно пришла фоточка, класно. В чому тут одноразовість по фотці так і не допру. Там де надпис sram10s фланчики цілі! і хоч при маленькому натязі цепа ВІН повинен по ідеї тримать (хоча можливо якщо роздовбаність вже велика то буде при "кікдаунах" розсипаться) "Я так думаю"міміно
По фотці дуже навіть багаторазовий )), побачимо; з'єднувать вдруге майбуть треба під щедрим маслом щоб шийки залишились гострими і зайшло легко і нараз, в любому випадку ти першопроходець :friends: Все ще не хочу вірить шо янкі придумали б ТАКУ одноразовість, у них же все геніально-практичне.
на фоні сідушки.. ага?
Коби здоров'я, а гріхи будуть!

Аватар користувача
Kenny Pick
* * * * *
Повідомлень: 1793
З нами з: 2.9.07 22:36
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: "Классные велосипеды красные.."

Повідомлення Kenny Pick » 29.5.12 22:00

вот фото снятого замка , видно что с внутренней стороны есть некоторая выработка
У меня на замочке KMC такая выработка даже после 100-150 км появилась.

Аватар користувача
mult
*
Повідомлень: 43
З нами з: 29.2.12 16:02
Стать: чол
Звідки: КИЇВ СИРЕЦЬ

Re: "Классные велосипеды красные.."

Повідомлення mult » 1.6.12 23:07

Рішив дозахистить перо бо ацкі лязгає цеп, а тихо їздить щось не виходить *oops*
Зображення
була трубка - гнучка і м'яка, але й товста і прозора - саме то шоб гасить звякання
Зображення
Ро-о-о-з-рі-за-єм , рівненько.
Зображення
Одіваєм - вуаля 5хв і маємо мегадешевий і елегантний кОжух на трубці, якщо придивиться то під ним видно Трековську целулоїдну наклейку захисну, вона то крепка, але уж больно тоненька. А ганяю коротко, але дуже бистро і кругом то бровки то ямки(Київ-не-Амстердам) то цеп ТАК!! барабанить, шо я в цю наклейку довго не вірю. "Краще перебдіти ніж недобдіти" а така трубка-накладиш...воно ще й шумопоглинач; все як у класичній пінопленовій ковбасі, але її не ліпив, не хочу, "некасіво". Да, мож є шось модне, та я не знаю. Ну мені і ця фенєчка удачно і намертво стала, як краб, навіть червоний ізолєнт не примінив; попригав - держиться. Розмістив на найударнішому місці (довжини на все перо не хватило :-0 )
ітого ...і вид не портить, і грязюку не збирає.
Коби здоров'я, а гріхи будуть!

Аватар користувача
mult
*
Повідомлень: 43
З нами з: 29.2.12 16:02
Стать: чол
Звідки: КИЇВ СИРЕЦЬ

Re: "Классные велосипеды красные.."

Повідомлення mult » 1.6.12 23:56

1. цепь срам не в топку (она уже около 1000 прошла), помыл , теперь пускай ждет своей очереди
У меня на замочке KMC такая выработка даже после 100-150 км появилась.
відкрийте мені страаашну тайну - для чого знімать ТЕ шо новеньке і нормально функціонує - СРАМний-10й цеп(наприклад) он Max_NoMad не знімав жеж! його ще (хоча другу добру половину коб'ї зкастив }) ..я почитав і жаханувся )
я думаю: як нове, то весь цинус полягає в тому шоб отримувать задоволення і "не влазить в залізо" перші 3-9місяців (вело,мото,авто) Відходила деталька своє - міняй на ту, яка там у тебе захомячана в гаражі і недовиробила ще свій ресурс. А то трепанірують цеп після 100!км :o ...нащо? [шоб глянуть яка виработка..?]
Чілавєко-Часи - наше всьо! нащо по 5раз-на-міцсяць мінять цепи, покришки, рулі, ітк - мар но трац тВО! ЧАСУ!
Ні ну якщо якраз в ЦЬОМУ полягає хоббі :molba: то беру слова назад, Людину-Дроїда я тож поважаю.
Але якщо тут якась собака... то просвітіть, може я собі ..таво.. ТОЖ :D
В чем сила брат?
Коби здоров'я, а гріхи будуть!

Аватар користувача
Max_NoMad
*********
Повідомлень: 2171
З нами з: 18.12.07 19:35
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: "Классные велосипеды красные.."

Повідомлення Max_NoMad » 2.6.12 00:02

погугли "круговая замена цепей".
если коротко, то кассета и система так дольше ходят (на нескольких цепях по очереди, чем все время на одной, а потом все вместе в мусор)

у меня пробег наверное меньше 1000 еще.
хотя хз, по 15 км в день, 20 дней только на работу-домой - уже 300 км в месяц. плюс пару покатух км по 50..80, плюс по городу по делам, иногда аж на затроещину, где-то так и выходит...

Аватар користувача
Skrip
* * *
Повідомлень: 443
З нами з: 24.5.12 17:54
Стать: чол

Re: "Классные велосипеды красные.."

Повідомлення Skrip » 2.6.12 06:48

Гарнi велосипеди.
Гм.коли з грошима туго i не на таке пiдеш,знайомий iзолентою обматав шатуни, а коли дощ,так презервативи вдягае,замiсть бахiл або всiм звичних пакетiв.
Отпускаю грехи.

Аватар користувача
vile.gnus
*********
Повідомлень: 3046
З нами з: 25.3.08 00:07
Стать: чол
Звідки: с. Капитоновка

Re: "Классные велосипеды красные.."

Повідомлення vile.gnus » 2.6.12 18:41

Замок Sram PowerLock, не смотря на свою официальную одноразовость, отлично снимается и устанавливается плоскогубцами.
Собственно неоднократно это делал, особенно когда в сраной скотобазе не было этих замочков, сейчас купил несколько штук про запас, пока не пригодились

Аватар користувача
mult
*
Повідомлень: 43
З нами з: 29.2.12 16:02
Стать: чол
Звідки: КИЇВ СИРЕЦЬ

Re: "Классные велосипеды красные.."

Повідомлення mult » 2.6.12 19:45

если коротко, то кассета и система так дольше ходят (на нескольких цепях по очереди, чем все время на одной
Прям як круговий рух резини, коли на шиномонтажку приїжджаєш :-8
О, да, точно Ж! Тфу-ти, як стидно. Дякую! Приймається. Аргумент і факт. Ну да воно й по фізвластивостям так - новий цеп - нові форми (навіть якщо тої самої фірми і серії) метал то свіжий зірки примушує зтиратись якось по-новому, ну шось типу нових ботинків,чоботів )). А якщо увесь час один і той же цеп - то ефект "хворого зуба" - спочатку накльовується маленька тріщинка, а потім, по гіперболі, вбивається до величезної дирки і крах зуба(/зірки/цепа). Може там цих н'юансів ще більше? Але мені вже і так зрозуміло шо нада обзаводиться. о===о
:mosking: Системо-касетнік - султан і дюжина в гаремі наложниць(цепєй), а якщо сер'йозно то скільки оптимально=раціонально треба мати (жінок)цепів ?
Хоча зразу чисто теоретично подумалось: - А яка там економія-виграш в продовженні ресурсу? 3-5% ? ну не 50% !? Хтось може повідать свої дорожні історії.
Погуглить воно то треба, але відчуваю шо так воно і вмре. Знаю шо на авто треба "крутить" всі 5скатів по колу. да-да, треба!! а потім - А-х-х!... фіг з ними - їздиш ІТАК, стираєш, купляєш новий комплект і не морочиш собі мОзки. Ми суспільство споживчой саранчі. Каюсь.
Max_NoMad - сєнкс. Очевидно шо ще вилочні питання будуть дурацькі, згодом,... буду хоть знать до кого по-комрадськи :friends: ... шоб не вікіпедалить даремно. (бо не велосипедами єдиними... :D )
***
.. отлично снимается и устанавливается плоскогубцами ... Собственно неоднократно это делал, ...
потішило, гарні новини ;) цікаво, буду пробувать робить другий захОд ... глянем.
Коби здоров'я, а гріхи будуть!

Аватар користувача
usafa
*********
Повідомлень: 3754
З нами з: 20.3.11 16:00
Звідки: киев , нявки

Re: "Классные велосипеды красные.."

Повідомлення usafa » 2.6.12 20:00

Замок Sram PowerLock, не смотря на свою официальную одноразовость, отлично снимается и устанавливается плоскогубцами.
Собственно неоднократно это делал, особенно когда в сраной скотобазе не было этих замочков, сейчас купил несколько штук про запас, пока не пригодились
спасибо
всякий раз ,как со мной соглашаются, я чувствую , что сболтнул глупость
Keep calm and love Ukraine.

Аватар користувача
Kenny Pick
* * * * *
Повідомлень: 1793
З нами з: 2.9.07 22:36
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: "Классные велосипеды красные.."

Повідомлення Kenny Pick » 2.6.12 21:58

А яка там економія-виграш в продовженні ресурсу? 3-5% ? ну не 50% !? Хтось може повідать свої дорожні історії.
Личный опыт не приведу, т.к. я трансмиссию меняю намного чаще чем она истирается (каюсь, болен апгрейдизмом)

Но суть в том, что слабое звено в трансмиссии - цепь (простите за каламбур).
Процесс такой - в цепь попадает грязь, и соединительные пины начинают вытираться. Когда эти пины истончаются, цепь удлинняется (из-за появившейся свободы). Когда цепь удлиннилась, она ложится не на самое дно между зубьев кассеты, а начинает опираться на саму боковину зуба. Так начинают вытираться уже зубья кассеты - от того что вся нагрузка оказывается не равномерно распределенной (как если бы цепь лежеала глубоко между зубами), а сконцентрированной на "плече" зуба.

Вернемся к нашей экономии.
Исходный вариант - 1 цепь. Когда она растянется "до конца", будем иметь убитую кассету.
Итого счет: 1 период жизни цепи - 1 убитая кассета.

Если докупить еще одну цепь и менять их время от времени, то кассета проживет ровно в 2 раза больше - как раз то время которое понадобится чтобы обе цепи растянулись.
Счет: 2 периода жизни цепи - 1 убитая кассета.
Если использовать 3 цепи, то кассета прослужит в 3 раза дольше. И так дальше.

Если еще вспомнить, что не только кассета - еще и зубья системы изнашиваются (хотя и медленнее), становится понятно что "запускать" трансмиссию не стоит. Дорого менять получится

Аватар користувача
mult
*
Повідомлень: 43
З нами з: 29.2.12 16:02
Стать: чол
Звідки: КИЇВ СИРЕЦЬ

Re: "Классные велосипеды красные.."

Повідомлення mult » 2.6.12 22:27

гарна відповідь, Розлога(як би сказали западенці з 5каналу)
але
...Если использовать 3 цепи, то кассета прослужит в 3 раза дольше. И так дальше.
4? 5? стопіцот? :duma:
"нєверю!"
виходить міняй цепи через 100 і системокасетне хазяйство буде вічне :D та ну тож дорого.
а взагалі ідею доніс, я зрозумів, Дяк.
Коби здоров'я, а гріхи будуть!

Аватар користувача
vile.gnus
*********
Повідомлень: 3046
З нами з: 25.3.08 00:07
Стать: чол
Звідки: с. Капитоновка

Re: "Классные велосипеды красные.."

Повідомлення vile.gnus » 3.6.12 10:17

Мой опыт:
кассета Sram 990 и 3 цепи 991
откатали при круговой замене 14.000 километров после чего были успешно проданы в регионы за 60% цены новых

По поводу 3, 4, 5, стопицот. Вроде масовый опыт анонимусов показывает, что с экономической точки зрения 1:3 наиболее целесообразно.

Аватар користувача
mult
*
Повідомлень: 43
З нами з: 29.2.12 16:02
Стать: чол
Звідки: КИЇВ СИРЕЦЬ

Re: "Классные велосипеды красные.."

Повідомлення mult » 4.6.12 21:13

14 000км - ну, дехто після такого кілометражу і велосипед обновляє то можна й не морочиться всякими розходними... )))

3 цепа? я теж так подумав,.. ну як про розумний максимум. ех, доїхать би до магазу та купить хоч би 2-гий.
проданы в регионы за 60% цены новых
:o охо! а я так красиво жить не вмію ))
Коби здоров'я, а гріхи будуть!


Повернутись до “Мой ! Велосипед ! ( стоковая комплектация )”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей