Примітки. Порядок виходу на старт визначений 1) статтю, крім найменших, 2) діаметром коліс, 3) датою народження. Реєстраційний список і виписка грамот -
українською мовою.
Перевіряйте правопис! Перевірте інші дані (вік, діаметр). Якщо потрібні виправлення або є зауваження по розподілу заїздів, або
відреєстрація - пишіть ПП, або в пошту
yus2006@ukr.net, або в темі
Попередня реєстрація.
Категорія «Біговел 3 роки» (
7 заїздів)
дистанція 1х230 м
1 Слизьконіс Іван Обухів, Київської 2.9 8 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 1 час старту: 10:30
2 Гаврилов Роман 2.11 8 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 1 час старту: 10:30
3 Демчук Поліна 2.11 8 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 1 час старту: 10:30
4 Чернов Михайло Колонщина, Київської 2.11 8 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 1 час старту: 10:30
5 Сосєдов Арсенiй 3 8 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 1 час старту: 10:30
6 Повшедний Ілля 3 8 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 1 час старту: 10:30
7 Клікун Адріан 3 8 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 1 час старту: 10:30
8 Сологуб Марк 3 8 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 1 час старту: 10:30
9 Міщенко Анастасія 3 8 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 1 час старту: 10:30
10 Ющук Поліна 2.101 10 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
11 Щирба Захар 2.11 10 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
12 Лімін Денис 3 10 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
13 Гудзь Олександр 3 10 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
14 Бондаренко Андрій 3 10 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
15 Саралідзе Гіоргі 3 10 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
16 Чертополох Денис 3 10 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
17 Коженко Семен 3 10 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
18 Яроменок Маркіян 3 10 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
19 Леоненко Дмитро 3 10 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
20 Доловських Артем 3 10 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
21 Мовчан Олександр 2.6 12 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 3 час старту: 10:50
22 Чибеліс Даниіл 2.101 12 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 3 час старту: 10:50
23 Лисенко Данила 2.101 12 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 3 час старту: 10:50
24 Русанов Гліб 2.101 12 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 3 час старту: 10:50
RN Дамірлі Рафаель 3 12 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 3 час старту: 10:50
RN Косяк Іван 3 12 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 3 час старту: 10:50
25 Гермашева Валерія 3 12 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 3 час старту: 10:50
26 Вакулін Геннадій Райдуга 3 12 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 3 час старту: 10:50
27 Алексєєнко Тимофій 3 12 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 3 час старту: 10:50
28 Керея Лілія 3 12 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 3 час старту: 10:50
29 Сторож Давид 3 12 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 3 час старту: 10:50
RN Прокопенюк Богдан 3 12 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 3 час старту: 10:50
30 Гриценко Максим 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 4 час старту: 11:00
31 Ігнатов Тимофій 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 4 час старту: 11:00
32 Бевзицький Артем Інфопульс 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 4 час старту: 11:00
33 Умен Іван Інфопульс 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 4 час старту: 11:00
34 Малишенко Дмитро 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 4 час старту: 11:00
35 Жирнов Тимофій 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 4 час старту: 11:00
36 Носов Григорій 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 4 час старту: 11:00
RN Кудeля Тимофій 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 4 час старту: 11:00
37 Завалішин Яромир 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 4 час старту: 11:00
38 Ніколаєв Ярослав HAPPY KіDS 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 4 час старту: 11:00
39 Нечай Владислав 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 4 час старту: 11:00
RN Гончаренко Захар 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 4 час старту: 11:00
40 Пунько Ярослав 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 5 час старту: 11:10
41 Заворотній Іван 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 5 час старту: 11:10
42 Єськова Єлизавета 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 5 час старту: 11:10
43 Романюк Андрій 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 5 час старту: 11:10
RN Аврутіна Ольга 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 5 час старту: 11:10
44 Мотузенко Олена 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 5 час старту: 11:10
45 Сидоренко Гліб 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 5 час старту: 11:10
46 Любенко Тимофій 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 5 час старту: 11:10
47 Іванова Поліна 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 5 час старту: 11:10
48 Пантюхов Владислав 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 5 час старту: 11:10
49 Куркіна Марта 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 5 час старту: 11:10
50 Кузьменков Владислав 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 5 час старту: 11:10
51 Гончаренко Федір 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 5 час старту: 11:10
52 Величенко Ілля 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 6 час старту: 11:20
53 Лисаков Артур 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 6 час старту: 11:20
54 Хаврюта Макар Бровари, Київської 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 6 час старту: 11:20
55 Водоп'ян Іван 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 6 час старту: 11:20
56 Пелехань Артем Бровари, Київської 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 6 час старту: 11:20
57 Поліщук Вероніка 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 6 час старту: 11:20
58 Саліхов Назар HAPPY KіDS 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 6 час старту: 11:20
59 Фоменко Владислав 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 6 час старту: 11:20
60 Дегтярьова Ніка 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 6 час старту: 11:20
61 Духовний Андрій 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 6 час старту: 11:20
62 Гайдаєнко Нікіта 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 6 час старту: 11:20
63 Хавін Гліб 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 6 час старту: 11:20
64 Хавін Матвій 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 7 час старту: 11:30
65 Коломійченко Роман Вишневе, Київської 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 7 час старту: 11:30
66 Бєлєтєєв Дмитро 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 7 час старту: 11:30
67 Кулешов Тимур 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 7 час старту: 11:30
68 Бабенко Макар 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 7 час старту: 11:30
69 Денисенко Гліб 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 7 час старту: 11:30
70 Коренев Володимир 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 7 час старту: 11:30
71 Петрусенко Олександра 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 7 час старту: 11:30
72 Уртаєв Остап 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 7 час старту: 11:30
73 Дерев'янко Даніїл Ірпінь, Київської 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 7 час старту: 11:30
74 Коберська Маргарита 3 14 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 7 час старту: 11:30
75 Тарідонова Катерина 3 14 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 7 час старту: 11:30
Категорія «Велосипед 3 роки» (
3 заїзди)
дистанція 1х230 м
76 Френкель Михайло 3 12 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 1 час старту: 11:40
77 Шамборовський Арсеній 3 12 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 1 час старту: 11:40
78 Василенко Зореслава 3 12 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 1 час старту: 11:40
79 Перевертун Катерина Забуччя, Київської 3 12 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 1 час старту: 11:40
RN Шумаєв Платон 3 12 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 1 час старту: 11:40
80 Шпитко Ліонель 3 12 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 1 час старту: 11:40
81 Мозоль Марія Колонщина, Київської 3 12 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 1 час старту: 11:40
82 Тарасенко Назар Боярка, Київської 3 12 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 1 час старту: 11:40
83 Самойленко Арiна 3 12 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 2 час старту: 11:50
84 Кучер Євангеліна Артеріум 3 12 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 2 час старту: 11:50
85 Полінков Олександр 3 12 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 2 час старту: 11:50
86 Конотоп Олексій Вишневе, Київської 3 14 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 2 час старту: 11:50
87 Соколов Артем 3 14 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 2 час старту: 11:50
88 Соловйов Микита 3 14 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 2 час старту: 11:50
89 Дубова Софія 3 14 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 2 час старту: 11:50
90 Погорілий Святослав Амігос 3 14 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 2 час старту: 11:50
91 Кулик Гліб 3 16 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 3 час старту: 12:00
92 Кернасовський Орест 3 16 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 3 час старту: 12:00
93 Чикулай Іліан 3 16 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 3 час старту: 12:00
94 Зимбицька Катерина Інфопульс 3 16 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 3 час старту: 12:00
95 Пуликовський Мірослав 3 16 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 3 час старту: 12:00
96 Городецький Богдан Інфопульс 3 16 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 3 час старту: 12:00
RN Тимчук Дар'я 3 16 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 3 час старту: 12:00
97 Лесик Дмитро Пісківка, Київської 3 16 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 3 час старту: 12:00
Категорія «Біговел 4 роки» (
4 заїзди)
дистанція 1х230 м - в останньому заїзді стартують учасники «Біговел 5 років»
98 Кругла Поліна Інфопульс 4 8 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 1 час старту: 12:10
99 Кубар Стефан Чабани, Київської 4 10 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 1 час старту: 12:10
100 Юсім Аріна 4 10 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 1 час старту: 12:10
101 Малков Матвій 4 10 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 1 час старту: 12:10
102 Абдуллах Сафія Софіївська Борщагівка, Київської Інфопульс 4 12 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 1 час старту: 12:10
103 Ткачук Михайло 4 12 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 1 час старту: 12:10
104 Медвідь Мирон 4 12 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 1 час старту: 12:10
105 Журба Ілля 4 12 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 1 час старту: 12:10
106 Чумаш Кирило 4 12 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 1 час старту: 12:10
107 Красюк Святослав 4 12 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 1 час старту: 12:10
RN Платонов Фiлiп 4 12 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 1 час старту: 12:10
108 Тарковська Олександра 4 12 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 2 час старту: 12:20
109 Тішаєв Андрій 4 12 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 2 час старту: 12:20
110 Тітов Ярослав 4 12 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 2 час старту: 12:20
111 Тарасенко Еріка 4 12 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 2 час старту: 12:20
112 Кримець Вероніка 4 12 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 2 час старту: 12:20
113 Бібченко Лія HAPPY KіDS 4 12 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 2 час старту: 12:20
114 Лубніна Аліса 4 12 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 2 час старту: 12:20
115 Качкачішвілі Ніколоз 4 12 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 2 час старту: 12:20
116 Копилова Ніка 4 12 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 2 час старту: 12:20
117 Ніколенко Давид 4 12 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 2 час старту: 12:20
118 Тіліженко Олександр 4 12 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 3 час старту: 12:30
119 Солімчук Олександр 4 12 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 3 час старту: 12:30
120 Усенко Катерина Інфопульс 4 12 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 3 час старту: 12:30
121 Шевцова Злата Харків 4 12 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 3 час старту: 12:30
122 Коваленко Антон Немішаєве, Київської 4 12 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 3 час старту: 12:30
123 Ботвін Сергій 4 12 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 3 час старту: 12:30
124 Литвиненко Дмитро 4 12 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 3 час старту: 12:30
125 Олійник Валерія 4 12 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 3 час старту: 12:30
126 Куманський Любомир 4 12 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 3 час старту: 12:30
127 Малюга Іван Бровари, Київської 4 12 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 3 час старту: 12:30
128 Гнатюк Данило 4 12 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 3 час старту: 12:30
129 Мусієнко Дмитро 4 12 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 4 час старту: 12:40
130 Саманцова Єва 4 12 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 4 час старту: 12:40
131 Смірнов Денис 4 12 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 4 час старту: 12:40
132 Гречний Максим 4 14 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 4 час старту: 12:40
133 Стрижов Назар Вишневе, Київської 4 14 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 4 час старту: 12:40
134 Розовик Артeм Софіївська Борщагівка, Київської 4 16 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 4 час старту: 12:40
135 Майданчук Назарій Макарів, Київської 5 10 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 4 час старту: 12:40
136 Євдокименко Володимир Інфопульс 5 12 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 4 час старту: 12:40
RN Місюра Марко 5 12 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 4 час старту: 12:40
137 Кучма Олександр 5 12 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 4 час старту: 12:40
Категорія «Велосипед 4 роки» (
7 заїздів)
дистанція 1х230 м
RN Деуль Ілля 4 8 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 1 час старту: 12:50
138 Клименчук Гордій 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 1 час старту: 12:50
139 Слободенюк Поліна Інфопульс 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 1 час старту: 12:50
140 Пахомов Єгор Лідер 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 1 час старту: 12:50
141 Пашківський Антон 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 1 час старту: 12:50
142 Сташкевич Артем 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 1 час старту: 12:50
143 Чуян Дмитро Хотов, Київської 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 1 час старту: 12:50
144 Хомякова Ксенія 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 1 час старту: 12:50
145 Алексєєнко Марк 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 1 час старту: 12:50
146 Онуфрієва Анна 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 1 час старту: 12:50
147 Нагорняк Марк 4 14 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 2 час старту: 13:00
RN Рибалко Артур 4 14 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 2 час старту: 13:00
148 Лубнін Нікіта Артеріум 4 14 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 2 час старту: 13:00
149 Макарчук Іван 4 14 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 2 час старту: 13:00
150 Сташкевич Олексій 4 14 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 2 час старту: 13:00
151 Самойленко Олексій 4 14 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 2 час старту: 13:00
152 Поліщук Гліб 4 14 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 2 час старту: 13:00
153 Чайковський Михайло 4 14 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 2 час старту: 13:00
154 Медвідь Анастасія 4 14 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 2 час старту: 13:00
155 Валеватий Василь 4 14 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 2 час старту: 13:00
156 Харченко Святослав 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 3 час старту: 13:10
157 Клюєва Ярослава SCOTT RC 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 3 час старту: 13:10
158 Чуб Злата 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 3 час старту: 13:10
159 Сіренко Лев 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 3 час старту: 13:10
160 Дмитрієнко Юлія 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 3 час старту: 13:10
161 Сілкін Олексій 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 3 час старту: 13:10
162 Яцульчак Максим 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 3 час старту: 13:10
163 Сипко Марія Артеріум 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 3 час старту: 13:10
164 Шостак Михайло 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 3 час старту: 13:10
165 Шпак Михайло HAPPY KіDS 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 3 час старту: 13:10
166 Скорик Марк 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 3 час старту: 13:10
RN Мезенцева Софія 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 4 час старту: 13:20
167 Федоренко Макар 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 4 час старту: 13:20
168 Олексенко Каріна HAPPY KіDS 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 4 час старту: 13:20
169 Іонов Андрій 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 4 час старту: 13:20
170 Петренко Роман 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 4 час старту: 13:20
171 Заяць Роман 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 4 час старту: 13:20
172 Денисов Олексій ВДНГ Молнія 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 4 час старту: 13:20
173 Ковальов Мірон Чайки, Київської 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 4 час старту: 13:20
174 Головань Всеволод 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 4 час старту: 13:20
175 Метлицький Савелій 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 4 час старту: 13:20
176 Остаповський Євгеній 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 4 час старту: 13:20
177 Адамчук Марко 4 16 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 5 час старту: 13:30
178 Хіміченко Домініка 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 5 час старту: 13:30
179 Манзюк Роман 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 5 час старту: 13:30
180 Хорошилов Євген 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 5 час старту: 13:30
181 Зюков Іван 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 5 час старту: 13:30
182 Плескач Владислав 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 5 час старту: 13:30
183 Сафаров Максим 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 5 час старту: 13:30
184 Іщук Геннадій 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 5 час старту: 13:30
185 Столяр Іванна 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 5 час старту: 13:30
186 Владимиров Ілля 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 5 час старту: 13:30
187 Дутчак Софія Інфопульс 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 5 час старту: 13:30
188 Мірошніченко Мартін 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 6 час старту: 13:40
189 Січкаренко Дарина 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 6 час старту: 13:40
190 Завірюха Андрій Софіївська Борщагівка, Київської 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 6 час старту: 13:40
191 Іванченко Максим 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 6 час старту: 13:40
192 Лісовий Владислав 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 6 час старту: 13:40
193 Слободяник Анатолій 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 6 час старту: 13:40
194 Артюх Сергій 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 6 час старту: 13:40
195 Гром Іван 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 6 час старту: 13:40
196 Поліщук Роман 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 6 час старту: 13:40
197 Мельник Роман 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 6 час старту: 13:40
198 Костюк Амалія Турбо 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 6 час старту: 13:40
199 Маренець Єгор 4 18 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 7 час старту: 13:50
200 Рудік Назарій 4 18 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 7 час старту: 13:50
201 Шепель Катерина 4 18 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 7 час старту: 13:50
202 Скомаровський Петро 4 18 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 7 час старту: 13:50
203 Кривенко Дар'я 4 20 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 7 час старту: 13:50
204 Сергієнко Данило 4 20 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 7 час старту: 13:50
205 Кривошеєв Леонід 4 20 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 7 час старту: 13:50
206 Замковой Ярослав Райдуга 4 20 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 7 час старту: 13:50
207 Колесник Олексій 4 20 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 7 час старту: 13:50
208 Корнієнко Микита 4 20 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 7 час старту: 13:50
Далі старти тільки на велосипедах. Хлопці та дівчата стартують окремо.
Категорія «5 років - дівчата» (
4 заїзди)
дистанція 2х230 м
209 Іванова Валентина ВДНГ Молнія 5 12 час закінчення реєстрації: 14:20 заїзд: 1 час старту: 14:30
210 Мусієнко Олександра 5 16 час закінчення реєстрації: 14:20 заїзд: 1 час старту: 14:30
211 Запорожко Ульяна 5 16 час закінчення реєстрації: 14:20 заїзд: 1 час старту: 14:30
212 Тептюк Емілія 5 16 час закінчення реєстрації: 14:20 заїзд: 1 час старту: 14:30
213 Розумяк Ангеліна 5 16 час закінчення реєстрації: 14:20 заїзд: 1 час старту: 14:30
RN Ветох Софія Артеріум 5 16 час закінчення реєстрації: 14:20 заїзд: 1 час старту: 14:30
214 Ніколенко Анастасія 5 16 час закінчення реєстрації: 14:20 заїзд: 1 час старту: 14:30
215 Бондаренко Марія 5 16 час закінчення реєстрації: 14:20 заїзд: 1 час старту: 14:30
216 Рябенко Єлизавета 5 16 час закінчення реєстрації: 14:20 заїзд: 1 час старту: 14:30
217 Кравцова Олександра 5 16 час закінчення реєстрації: 14:20 заїзд: 1 час старту: 14:30
218 Макарчук Вероніка 5 16 час закінчення реєстрації: 14:20 заїзд: 2 час старту: 14:40
219 Демченко Марія ВДНГ Молнія 5 16 час закінчення реєстрації: 14:20 заїзд: 2 час старту: 14:40
220 Шишкова Емілія 5 16 час закінчення реєстрації: 14:20 заїзд: 2 час старту: 14:40
221 Нешта Анастасія Лідер 5 16 час закінчення реєстрації: 14:20 заїзд: 2 час старту: 14:40
222 Лесик Домініка Пісківка, Київської 5 16 час закінчення реєстрації: 14:20 заїзд: 2 час старту: 14:40
RN Кухарчук Аліса 5 16 час закінчення реєстрації: 14:20 заїзд: 2 час старту: 14:40
223 Хаустова Марія 5 16 час закінчення реєстрації: 14:20 заїзд: 2 час старту: 14:40
224 Лазун Катерина 5 16 час закінчення реєстрації: 14:20 заїзд: 2 час старту: 14:40
225 Войтішина Поліна 5 16 час закінчення реєстрації: 14:20 заїзд: 2 час старту: 14:40
226 Щербакова Аріна ВДНГ Молнія 5 20 час закінчення реєстрації: 14:40 заїзд: 3 час старту: 14:50
227 Берест Іванна 5 20 час закінчення реєстрації: 14:40 заїзд: 3 час старту: 14:50
228 Акішева Кіра 5 20 час закінчення реєстрації: 14:40 заїзд: 3 час старту: 14:50
229 Захараш Таісія ВДНГ Молнія 5 20 час закінчення реєстрації: 14:40 заїзд: 3 час старту: 14:50
RN Хмара Олеся 5 20 час закінчення реєстрації: 14:40 заїзд: 3 час старту: 14:50
230 Моркотун Євгенія 5 20 час закінчення реєстрації: 14:40 заїзд: 3 час старту: 14:50
231 Зеленська Людмила 5 20 час закінчення реєстрації: 14:40 заїзд: 4 час старту: 15:00
232 Святненко Поліна 5 20 час закінчення реєстрації: 14:40 заїзд: 4 час старту: 15:00
233 Коваленко Катерина 5 20 час закінчення реєстрації: 14:40 заїзд: 4 час старту: 15:00
234 Шувалова Мар'я Калита, Київської 5 20 час закінчення реєстрації: 14:40 заїзд: 4 час старту: 15:00
235 Швець Вероніка Турбо 5 20 час закінчення реєстрації: 14:40 заїзд: 4 час старту: 15:00
236 Мальцева Софія SCOTT RC 5 20 час закінчення реєстрації: 14:40 заїзд: 4 час старту: 15:00
237 Марчук Анастасія 5 20 час закінчення реєстрації: 14:40 заїзд: 4 час старту: 15:00
Категорія «5 років - хлопці» (
9 заїздів)
дистанція 2х230 м
238 Расько Ян 5 14 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 1 час старту: 15:10
239 Гаврильчук Тимофій 5 14 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 1 час старту: 15:10
240 Гортопан Олексій Лідер 5 14 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 1 час старту: 15:10
241 Смирнов Назар Діти Світла 5 14 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 1 час старту: 15:10
242 Козак Борис 5 14 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 1 час старту: 15:10
243 Хабик Нестор 5 14 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 1 час старту: 15:10
244 Кочубей Кирило 5 14 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 1 час старту: 15:10
245 Шеронов Олексій 4 16 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 1 час старту: 15:10
246 Четверик Іван Ірпінь, Київської 5 16 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 1 час старту: 15:10
247 Саричев Тихон 5 16 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 1 час старту: 15:10
248 Півторак Олексій 5 16 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 2 час старту: 15:20
249 Сайко Ілля 5 16 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 2 час старту: 15:20
250 Сухомовський Максим 5 16 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 2 час старту: 15:20
251 Цімох Артур Пісківка, Київської 5 16 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 2 час старту: 15:20
252 Сумленний Нікіта 5 16 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 2 час старту: 15:20
253 Пахомов Андрій 5 16 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 2 час старту: 15:20
254 Паламарчук Борис 5 16 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 2 час старту: 15:20
255 Коженко Данило 5 16 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 2 час старту: 15:20
256 Шамшур Роман Лідер 5 16 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 2 час старту: 15:20
257 Гордієнко Платон Українка, Київської 5 16 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 2 час старту: 15:20
258 Куліков Павел 5 16 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 3 час старту: 15:30
259 Ренжин Вадим Мукачево, Закарпатської 5 16 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 3 час старту: 15:30
260 Скуратівський Радомир 5 16 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 3 час старту: 15:30
261 Рец Володимир 5 16 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 3 час старту: 15:30
RN Андросович Кирило 5 16 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 3 час старту: 15:30
262 Петровець Матвій 5 16 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 3 час старту: 15:30
263 Леонов Тимур 5 16 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 3 час старту: 15:30
264 Свистун Даниїл Фастів, Київської 5 16 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 3 час старту: 15:30
265 Пасічник Гліб Коростень, Житомирської 5 16 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 3 час старту: 15:30
266 Склеров Дмитро Райдуга 5 16 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 4 час старту: 15:40
267 Дерев'янко Єгор Ірпінь, Київської 5 16 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 4 час старту: 15:40
RN Коломієць Давид 5 16 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 4 час старту: 15:40
268 Керея Юрій 5 16 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 4 час старту: 15:40
269 Філіпенко Дмитро 5 16 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 4 час старту: 15:40
270 Голець Давид 5 16 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 4 час старту: 15:40
271 Кирпа Матвій 5 16 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 4 час старту: 15:40
272 Нешта Денис Лідер 5 16 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 4 час старту: 15:40
273 Дуброва Сергій 5 16 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 4 час старту: 15:40
274 Соломаха Владислав 5 16 час закінчення реєстрації: 15:40 заїзд: 5 час старту: 15:50
275 Щур Назар Горенка, Київської 5 16 час закінчення реєстрації: 15:40 заїзд: 5 час старту: 15:50
276 Головенець Артем 5 16 час закінчення реєстрації: 15:40 заїзд: 5 час старту: 15:50
277 Андріященко Назар 5 16 час закінчення реєстрації: 15:40 заїзд: 5 час старту: 15:50
RN Федоренко Глєб 5 16 час закінчення реєстрації: 15:40 заїзд: 5 час старту: 15:50
278 Куркін Нікіта 5 16 час закінчення реєстрації: 15:40 заїзд: 5 час старту: 15:50
279 Кустовський Артем Глеваха, Київської 5 16 час закінчення реєстрації: 15:40 заїзд: 5 час старту: 15:50
280 Сорокін Костянтин Extreme Factory UKR 5 16 час закінчення реєстрації: 15:40 заїзд: 5 час старту: 15:50
281 Яковенко Єгор 5 16 час закінчення реєстрації: 15:40 заїзд: 5 час старту: 15:50
282 Вайданіч Максим 3-Б 5 18 час закінчення реєстрації: 15:40 заїзд: 6 час старту: 16:00
RN Скуратівський Тимофій 5 18 час закінчення реєстрації: 15:40 заїзд: 6 час старту: 16:00
283 Розгон-Фаррем Фредерік 5 18 час закінчення реєстрації: 15:40 заїзд: 6 час старту: 16:00
RN Кривопляс Назар 5 18 час закінчення реєстрації: 15:40 заїзд: 6 час старту: 16:00
284 Болтовський Данило 5 20 час закінчення реєстрації: 15:40 заїзд: 6 час старту: 16:00
285 Кравчинський Еміль 5 20 час закінчення реєстрації: 15:40 заїзд: 6 час старту: 16:00
286 Старченко Іван Інфопульс 5 20 час закінчення реєстрації: 15:40 заїзд: 6 час старту: 16:00
287 Коваленко Платон 5 20 час закінчення реєстрації: 15:40 заїзд: 6 час старту: 16:00
288 Воронін Ілля ВДНГ Молнія 5 20 час закінчення реєстрації: 15:40 заїзд: 6 час старту: 16:00
289 Лисицький Максим 5 20 час закінчення реєстрації: 16:00 заїзд: 7 час старту: 16:10
290 Онищенко Кирило 5 20 час закінчення реєстрації: 16:00 заїзд: 7 час старту: 16:10
291 Євдошенко Кіріл 5 20 час закінчення реєстрації: 16:00 заїзд: 7 час старту: 16:10
292 Міхненко Володимир 5 20 час закінчення реєстрації: 16:00 заїзд: 7 час старту: 16:10
293 Шатін Влас Райдуга 5 20 час закінчення реєстрації: 16:00 заїзд: 7 час старту: 16:10
294 Кулик Макар 5 20 час закінчення реєстрації: 16:00 заїзд: 7 час старту: 16:10
295 Маркотенко Денис Діти Світла 5 20 час закінчення реєстрації: 16:00 заїзд: 7 час старту: 16:10
296 Ященко Федір 5 20 час закінчення реєстрації: 16:00 заїзд: 7 час старту: 16:10
297 Олiйник Крiстiан 5 20 час закінчення реєстрації: 16:00 заїзд: 8 час старту: 16:20
298 Барташук Артем 5 20 час закінчення реєстрації: 16:00 заїзд: 8 час старту: 16:20
299 Загородній Кирил 5 20 час закінчення реєстрації: 16:00 заїзд: 8 час старту: 16:20
300 Лепеха Назар 5 20 час закінчення реєстрації: 16:00 заїзд: 8 час старту: 16:20
301 Шелест Євген 5 20 час закінчення реєстрації: 16:00 заїзд: 8 час старту: 16:20
302 Маліновський Павло 5 20 час закінчення реєстрації: 16:00 заїзд: 8 час старту: 16:20
303 Юревич Ярослав 5 20 час закінчення реєстрації: 16:00 заїзд: 8 час старту: 16:20
RN Шкаленко Олександр 5 20 час закінчення реєстрації: 16:00 заїзд: 8 час старту: 16:20
304 Шульга Аркадій 5 20 час закінчення реєстрації: 16:00 заїзд: 9 час старту: 16:30
305 Гулеватий Тимофій 5 20 час закінчення реєстрації: 16:00 заїзд: 9 час старту: 16:30
306 Поляков Роман 5 20 час закінчення реєстрації: 16:00 заїзд: 9 час старту: 16:30
307 Товстик Артем 5 20 час закінчення реєстрації: 16:00 заїзд: 9 час старту: 16:30
308 Шелест Юрій 5 20 час закінчення реєстрації: 16:00 заїзд: 9 час старту: 16:30
309 Федчик Сергій Білогородка, Київської 5 20 час закінчення реєстрації: 16:00 заїзд: 9 час старту: 16:30
310 Голубенко Леонід Вишневе, Київської Cherry Sport Club 5 20 час закінчення реєстрації: 16:00 заїзд: 9 час старту: 16:30
311 Конотоп Михайло Вишневе, Київської 5 20 час закінчення реєстрації: 16:00 заїзд: 9 час старту: 16:30
Категорія «6 років - дівчата» (
4 заїзди)
дистанція 2х230 м
312 Коваль Марія 6 14 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 1 час старту: 16:40
313 Толкун Єва 6 16 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 1 час старту: 16:40
314 Бєлєтєєва Анна 6 16 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 1 час старту: 16:40
315 Чернишенко Міранда 6 16 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 1 час старту: 16:40
316 Губарєва Поліна Соколята 6 16 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 1 час старту: 16:40
317 Шкребко Дар'я 6 16 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 1 час старту: 16:40
318 Дацюк Марія 6 16 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 1 час старту: 16:40
319 Макейчик Марія 6 16 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 1 час старту: 16:40
320 Кропотко Поліна 6 16 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 2 час старту: 16:50
RN Побединська Катерина 6 16 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 2 час старту: 16:50
321 Несин Мирослава Соколята 6 16 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 2 час старту: 16:50
322 Бойчук Марія 6 16 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 2 час старту: 16:50
323 Присяжнюк Дарія 6 16 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 2 час старту: 16:50
R Веремієва Милана 6 16 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 2 час старту: 16:50
324 Лещук Єва 6 16 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 2 час старту: 16:50
325 Залужна Єва 6 16 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 2 час старту: 16:50
326 Герлянд Катерина 6 16 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 2 час старту: 16:50
327 Литвиненко-Коренюк Софія Соколята 6 18 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 3 час старту: 17:00
328 Перевертун Анна Забуччя, Київської 6 18 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 3 час старту: 17:00
329 Онуфрієва Аліна 6 18 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 3 час старту: 17:00
330 Бурим Катерина Інфопульс 6 20 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 3 час старту: 17:00
331 Лахман Еля Райдуга 6 20 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 3 час старту: 17:00
332 Осадча Єва 6 20 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 3 час старту: 17:00
333 Куницька Варвара 6 20 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 3 час старту: 17:00
334 Чуб Валерiя 6 20 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 3 час старту: 17:00
335 Оверчук Зоряна 6 20 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 3 час старту: 17:00
336 Жукова Антоніна 6 20 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 4 час старту: 17:10
337 Юкало Надія 6 20 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 4 час старту: 17:10
338 Нестеренко Віра Діти Світла 6 20 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 4 час старту: 17:10
339 Тептюк Олександра 6 20 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 4 час старту: 17:10
340 Сіунова Єлизавета 6 20 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 4 час старту: 17:10
341 Енеді Лусія 6 20 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 4 час старту: 17:10
342 Куценко Маргарита 6 20 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 4 час старту: 17:10
RN Майструк Аліна 6 20 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 4 час старту: 17:10
343 Окрент Каріна 6 20 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 4 час старту: 17:10
Категорія «6 років - хлопці» (
9 заїздів)
дистанція 2х230 м
344 Нестерук Назар Чайки, Київської Чайка 6 14 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 1 час старту: 17:20
345 Зеленов Ростислав Артеріум 6 16 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 1 час старту: 17:20
RN Кузнецов Володимир 6 16 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 1 час старту: 17:20
346 Казмірчук Платон 6 16 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 1 час старту: 17:20
347 Марченко Антон Боярка, Київської 6 16 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 1 час старту: 17:20
RN Швець Максим 6 16 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 1 час старту: 17:20
348 Толкун Єгор 6 16 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 1 час старту: 17:20
RN Пантюхов Олексій 6 16 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 1 час старту: 17:20
349 Плотников Данило 6 16 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 1 час старту: 17:20
350 Курташов Кирило 6 16 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 2 час старту: 17:30
351 Златін Данило 6 16 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 2 час старту: 17:30
RN Сімонов Микита 6 16 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 2 час старту: 17:30
352 Попович Артем Стріла 6 16 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 2 час старту: 17:30
RN Тупичка Денис 6 16 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 2 час старту: 17:30
353 Рябошапка Кирило 6 16 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 2 час старту: 17:30
354 Данилевич Денис Буча, Київської 6 16 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 2 час старту: 17:30
RN Вовк Ярослав 6 16 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 2 час старту: 17:30
355 Самойлов Захар 6 16 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 2 час старту: 17:30
356 Науменко Данііл 6 16 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 3 час старту: 17:40
357 Круковський Михайло 6 16 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 3 час старту: 17:40
358 Чайка Євген 6 16 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 3 час старту: 17:40
359 Кирлан Юрій 6 16 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 3 час старту: 17:40
360 Морозович Назар Бровари, Київської 6 16 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 3 час старту: 17:40
361 Юхновський Микола 6 18 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 3 час старту: 17:40
362 Попович Святослав Артеріум 6 18 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 3 час старту: 17:40
363 Саранча Тимофій 6 18 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 3 час старту: 17:40
364 Сташкевич Андрій 6 18 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 3 час старту: 17:40
365 Козачок Євгеній 6 20 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 4 час старту: 17:50
366 Ахундов Арсен 6 20 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 4 час старту: 17:50
367 Пантюхов Нікіта 6 20 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 4 час старту: 17:50
368 Горбенко Єгор 6 20 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 4 час старту: 17:50
369 Гриньов Ярослав 6 20 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 4 час старту: 17:50
370 Кондратенко Денис 6 20 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 4 час старту: 17:50
371 Володимиров-Лихоліт Андрій 6 20 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 4 час старту: 17:50
372 Гриценко Артем 6 20 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 4 час старту: 17:50
373 Ющук Богдан 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 5 час старту: 18:00
374 Громико Александер 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 5 час старту: 18:00
375 Луць Маркіян 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 5 час старту: 18:00
376 Василенко Олександр 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 5 час старту: 18:00
377 Волокітін Ілля ВДНГ Молнія 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 5 час старту: 18:00
378 Зінченко Олексій 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 5 час старту: 18:00
379 Руденко Олександр 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 5 час старту: 18:00
380 Завадський Максим 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 5 час старту: 18:00
381 Іванченков Ярослав 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 5 час старту: 18:00
382 Оленченко Єгор 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 6 час старту: 18:10
383 Рожков Тимур Соколята 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 6 час старту: 18:10
384 Левченко Святослав 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 6 час старту: 18:10
385 Юдін Артьом 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 6 час старту: 18:10
386 Шекера Максим ВДНГ Молнія 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 6 час старту: 18:10
387 Сидоренко Олексій 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 6 час старту: 18:10
388 Захаров Андрій Турбо 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 6 час старту: 18:10
389 Мельниченко Матвій 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 6 час старту: 18:10
390 Шепель Данііл Бровари, Київської 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 6 час старту: 18:10
RN Заболоцький Максим 6 20 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 7 час старту: 18:20
RN Заболоцький Микита 6 20 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 7 час старту: 18:20
391 Кіпчук Костянтин 6 20 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 7 час старту: 18:20
392 Горбаченко Антон 6 20 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 7 час старту: 18:20
393 Зябченко Ілля 6 20 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 7 час старту: 18:20
394 Червінський Ілля Васильків, Київської 6 20 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 7 час старту: 18:20
395 Кривенко Іван 6 20 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 7 час старту: 18:20
396 Пересунько Денис 6 20 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 7 час старту: 18:20
397 Жидков Іван 6 20 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 7 час старту: 18:20
398 Галатін-Павловський Олексій 6 20 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 8 час старту: 18:30
399 Антонов Юрій 6 20 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 8 час старту: 18:30
400 Савченко Тимофій 6 20 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 8 час старту: 18:30
401 Вишняк Ігор 6 20 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 8 час старту: 18:30
402 Вергуненко Нікіта 6 20 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 8 час старту: 18:30
403 Шекера Костянтин Вишневе, Київської 6 20 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 8 час старту: 18:30
404 Корнієнко Михайло 6 20 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 8 час старту: 18:30
RN Повшедний Іван 6 20 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 8 час старту: 18:30
RN Стороженко Ярослав Бровари, Київської 6 20 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 8 час старту: 18:30
405 Новіков Лев Ірпінь, Київської Інфопульс 6 20 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 8 час старту: 18:30
406 Яковенко Захар 6 20 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 9 час старту: 18:40
407 Онищенко Костянтин 6 20 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 9 час старту: 18:40
408 Розумяк Нікіта 6 20 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 9 час старту: 18:40
409 Горобей В'ячеслав 6 20 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 9 час старту: 18:40
410 Литвинов Давид 6 20 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 9 час старту: 18:40
411 Гордієнко Андрій Амігос 6 20 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 9 час старту: 18:40
412 Помєшкін Антон 6 24 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 9 час старту: 18:40
413 Мельник Дмитро 6 24 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 9 час старту: 18:40
414 Пащенко Андрій Глеваха, Київської 6 24 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 9 час старту: 18:40