Примітки. Порядок виходу на старт визначений 1) статтю, крім найменших, 2) діаметром коліс, 3) датою народження. Реєстраційний список і виписка грамот -
українською мовою.
Перевіряйте правопис! Перевірте інші дані (вік, діаметр). Якщо потрібні виправлення або є зауваження по розподілу заїздів, або
відреєстрація - пишіть ПП, або в пошту
yus2006@ukr.net, або в темі
Попередня реєстрація.
Категорія «Біговел 3 роки» (
7 заїздів)
дистанція 1х230 м
RN Музиченко Єфім 2.7 8 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 1 час старту: 10:50
1 Куркіна Марта 3 8 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 1 час старту: 10:50
2 Частникова Влада 3 8 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 1 час старту: 10:50
3 Саралiдзе Гiоргi 3 8 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 1 час старту: 10:50
4 Коломійченко Роман Вишневе, Київської 3 8 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 1 час старту: 10:50
5 Прасол Макар 3 8 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 1 час старту: 10:50
6 Глоба Марія 3 8 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 1 час старту: 10:50
7 Гречний Максим 3 8 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 1 час старту: 10:50
8 Глебов Іван Чайки, Київської 3 10 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 2 час старту: 11:00
9 Зуєв Омелян Донецьк PRO 3 10 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 2 час старту: 11:00
10 Нога Максим 3 10 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 2 час старту: 11:00
11 Мироненко Михайло 3 10 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 2 час старту: 11:00
12 Сокур Олег Інфопульс 3 10 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 2 час старту: 11:00
13 Яроменок Маркіян 3 10 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 2 час старту: 11:00
RN Багатурiя Iлона 3 10 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 2 час старту: 11:00
14 Даниленко Нікіта Вишневе, Київської 3 10 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 2 час старту: 11:00
15 Лопатіна Катерина 3 10 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 2 час старту: 11:00
16 Чертополох Денис 3 10 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 2 час старту: 11:00
17 Задорожній Орест 2.5 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 3 час старту: 11:10
18 Кравчук Сергій Коростишів, Житомирської 2.101 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 3 час старту: 11:10
19 Даниленко Давід 2.101 14 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 3 час старту: 11:10
20 Міхмель Данило 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 3 час старту: 11:10
21 Ніколаєв Ярослав 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 3 час старту: 11:10
22 Дзядевич Іван 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 3 час старту: 11:10
23 Дяків Христина 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 3 час старту: 11:10
24 Пунько Ярослав 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 3 час старту: 11:10
25 Романюк Андрій 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 3 час старту: 11:10
26 Сидоренко Гліб 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 3 час старту: 11:10
27 Любенко Тимофій 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 3 час старту: 11:10
28 Чайка Крістіна 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 3 час старту: 11:10
29 Іванова Поліна 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 4 час старту: 11:20
30 Пантюхов Владислав 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 4 час старту: 11:20
31 Ситникова Надія 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 4 час старту: 11:20
32 Пічкур Іван Бровари, Київської 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 4 час старту: 11:20
33 Ніколенко Кирило 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 4 час старту: 11:20
34 Лисаков Артур 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 4 час старту: 11:20
35 Водоп'ян Іван 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 4 час старту: 11:20
36 Гайдаєнко Нікіта 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 4 час старту: 11:20
37 Жержерунова Варвара 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 4 час старту: 11:20
38 Харченко Кайрос 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 4 час старту: 11:20
RN Поліщук Вероніка 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 4 час старту: 11:20
39 Саліхов Назар HAPPY KіDS 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 4 час старту: 11:20
40 Фоменко Владислав 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 5 час старту: 11:30
41 Дегтярьова Ніка 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 5 час старту: 11:30
42 Духовний Андрій 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 5 час старту: 11:30
43 Шелевер Захар 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 5 час старту: 11:30
44 Хом'як Серафіма 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 5 час старту: 11:30
45 Бєлєтєєв Дмитро 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 5 час старту: 11:30
46 Горпіневич Макар Вишневе, Київської 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 5 час старту: 11:30
RN Полінков Олександр 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 5 час старту: 11:30
47 Пекарчук Софія 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 5 час старту: 11:30
48 Денисенко Гліб 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 5 час старту: 11:30
49 Дерев'янко Даніїл Ірпінь, Київської 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 5 час старту: 11:30
50 Рудик Степан 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 5 час старту: 11:30
51 Абдуллах Сафія Софіївська Борщагівка, Київської Інфопульс 3 12 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 6 час старту: 11:40
RN Форощук Артем 3 12 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 6 час старту: 11:40
RN Журба Ілля 3 12 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 6 час старту: 11:40
52 Ставицький Святослав 3 12 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 6 час старту: 11:40
53 Яковлев Тимофій 3 12 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 6 час старту: 11:40
54 Заяць Роман 3 12 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 6 час старту: 11:40
55 Боденко Дарій 3 12 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 6 час старту: 11:40
56 Шеронов Олексій 3 12 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 6 час старту: 11:40
57 Тішаєв Андрій 3 12 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 6 час старту: 11:40
58 Тітов Ярослав 3 12 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 6 час старту: 11:40
59 Сіренко Лев 3 12 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 7 час старту: 11:50
RN Буграк Денис 3 12 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 7 час старту: 11:50
RN Тарасенко Еріка 3 12 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 7 час старту: 11:50
60 Бібченко Лія 3 12 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 7 час старту: 11:50
61 Лубніна Аліса 3 12 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 7 час старту: 11:50
62 Чернявська Мирослава 3 12 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 7 час старту: 11:50
63 Качкачішвілі Ніколоз 3 12 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 7 час старту: 11:50
64 Троцько Богдана Вишневе, Київської 3 12 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 7 час старту: 11:50
R Грязнов Светослав 3 12 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 7 час старту: 11:50
65 Самойленко Олексій 3 14 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 7 час старту: 11:50
Категорія «Велосипед 3 роки» (
2 заїзди)
дистанція 1х230 м
66 Гейченко Мю 3 8 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 1 час старту: 12:00
RN Порецька Ева 2.9 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 1 час старту: 12:00
RN Василенко Зореслава 3 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 1 час старту: 12:00
67 Перевертун Катерина Забуччя, Київської 3 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 1 час старту: 12:00
68 Гречана Софія 3 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 1 час старту: 12:00
69 Самедінов Керім Вишневе, Київської Порцелян 3 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 1 час старту: 12:00
70 Пуликовський Мірослав 3 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 1 час старту: 12:00
71 Кучер Євангеліна Артеріум 3 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 1 час старту: 12:00
72 Пахомов Єгор Лідер - Чемпіони 3 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 1 час старту: 12:00
73 Кривенко Дар'я 3 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 1 час старту: 12:00
74 Сташкевич Артем 3 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 1 час старту: 12:00
75 Конотоп Олексій Вишневе, Київської 3 14 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 2 час старту: 12:10
76 Соколов Артем 3 14 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 2 час старту: 12:10
77 Лубнін Нікіта Артеріум 3 14 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 2 час старту: 12:10
78 Слободенюк Поліна Інфопульс 3 14 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 2 час старту: 12:10
79 Сташкевич Олексій 3 14 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 2 час старту: 12:10
80 Зимбицька Катерина Інфопульс 3 16 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 2 час старту: 12:10
81 Лесик Дмитро Пісківка, Київської 3 16 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 2 час старту: 12:10
82 Чуб Злата 3 16 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 2 час старту: 12:10
83 Дмитрієнко Юлія 3 16 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 2 час старту: 12:10
84 Сипко Марія Артеріум 3 16 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 2 час старту: 12:10
85 Чугай Тимур Боярка, Київської 3 16 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 2 час старту: 12:10
Категорія «Біговел 4 роки» (
4 заїзди)
дистанція 1х230 м
86 Короченцева Анастасiя 4 8 час закінчення реєстрації: 12:10 заїзд: 1 час старту: 12:20
87 Кругла Поліна Інфопульс 4 8 час закінчення реєстрації: 12:10 заїзд: 1 час старту: 12:20
88 Юсім Аріна 4 10 час закінчення реєстрації: 12:10 заїзд: 1 час старту: 12:20
R Дуброва Назар 4 10 час закінчення реєстрації: 12:10 заїзд: 1 час старту: 12:20
89 Басараб Назар 4 10 час закінчення реєстрації: 12:10 заїзд: 1 час старту: 12:20
90 Мусієнко Денис 4 10 час закінчення реєстрації: 12:10 заїзд: 1 час старту: 12:20
91 Малков Матвій 4 10 час закінчення реєстрації: 12:10 заїзд: 1 час старту: 12:20
92 Скомаровський Петро 4 10 час закінчення реєстрації: 12:10 заїзд: 1 час старту: 12:20
93 Гриньков Марк 4 10 час закінчення реєстрації: 12:10 заїзд: 1 час старту: 12:20
94 Лещенко Нікіта 4 10 час закінчення реєстрації: 12:10 заїзд: 1 час старту: 12:20
RN Катречко Артем 4 10 час закінчення реєстрації: 12:10 заїзд: 1 час старту: 12:20
95 Чуян Дмитро Петрівське, Київської 4 12 час закінчення реєстрації: 12:10 заїзд: 2 час старту: 12:30
96 Копилова Ніка 4 12 час закінчення реєстрації: 12:10 заїзд: 2 час старту: 12:30
97 Мазур Вадим 4 12 час закінчення реєстрації: 12:10 заїзд: 2 час старту: 12:30
98 Шпак Михайло HAPPY KіDS 4 12 час закінчення реєстрації: 12:10 заїзд: 2 час старту: 12:30
99 Верлан Михаїл 4 12 час закінчення реєстрації: 12:10 заїзд: 2 час старту: 12:30
100 Лісовий Гордій 4 12 час закінчення реєстрації: 12:10 заїзд: 2 час старту: 12:30
101 Бублей Матвiй 4 12 час закінчення реєстрації: 12:10 заїзд: 2 час старту: 12:30
102 Сергієнко Данило 4 12 час закінчення реєстрації: 12:10 заїзд: 2 час старту: 12:30
103 Усенко Катерина Інфопульс 4 12 час закінчення реєстрації: 12:10 заїзд: 2 час старту: 12:30
104 Бондар Артем 4 12 час закінчення реєстрації: 12:10 заїзд: 2 час старту: 12:30
105 Шевцова Злата Харків 4 12 час закінчення реєстрації: 12:10 заїзд: 2 час старту: 12:30
106 Брагіда Ярослав 4 12 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 3 час старту: 12:40
107 Севастьянов Єгор Княжичі, Київської 4 12 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 3 час старту: 12:40
108 Маслов Олександр 4 12 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 3 час старту: 12:40
RN Литвиненко Дмитро 4 12 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 3 час старту: 12:40
109 Гвоздік Артєм 4 12 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 3 час старту: 12:40
110 Куманський Любомир 4 12 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 3 час старту: 12:40
111 Гнатюк Данило 4 12 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 3 час старту: 12:40
112 Мусієнко Дмитро 4 12 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 3 час старту: 12:40
113 Кривошей Андрій 4 12 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 3 час старту: 12:40
114 Куцак Михайло 4 12 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 3 час старту: 12:40
115 Салацька Олександра 4 12 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 3 час старту: 12:40
116 Петровська Софія Ірпінь, Київської 4 12 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 4 час старту: 12:50
117 Осипенко Костянтин Бровари, Київської 4 12 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 4 час старту: 12:50
118 Носенко Андрій 4 12 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 4 час старту: 12:50
119 Сайко Ілля 4 12 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 4 час старту: 12:50
120 Євдокименко Володимир Інфопульс 4 12 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 4 час старту: 12:50
121 Расько Ян 4 12 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 4 час старту: 12:50
122 Стрижов Назар Вишневе, Київської 4 14 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 4 час старту: 12:50
123 Камінський Гліб 4 16 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 4 час старту: 12:50
124 Коваленко Антон 4 16 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 4 час старту: 12:50
125 Мірошніченко Мартін 4 16 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 4 час старту: 12:50
RN Розовик Артeм Софіївська Борщагівка, Київської 4 16 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 4 час старту: 12:50
126 Розумяк Ангеліна 4 16 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 4 час старту: 12:50
Категорія «Біговел 5 років» (
1 заїзд)
дистанція 1х230 м
127 Ніколенко Анастасія 5 12 час закінчення реєстрації: 12:50 заїзд: 1 час старту: 13:00
128 Кравцова Олександра 5 12 час закінчення реєстрації: 12:50 заїзд: 1 час старту: 13:00
129 Голець Давид 5 12 час закінчення реєстрації: 12:50 заїзд: 1 час старту: 13:00
130 Владіміров Ярослав 5 12 час закінчення реєстрації: 12:50 заїзд: 1 час старту: 13:00
131 Кучма Олександр 5 12 час закінчення реєстрації: 12:50 заїзд: 1 час старту: 13:00
132 Куркін Нікіта 5 12 час закінчення реєстрації: 12:50 заїзд: 1 час старту: 13:00
133 Глоба Марк 5 12 час закінчення реєстрації: 12:50 заїзд: 1 час старту: 13:00
134 Шаповалов Нікіта 5 12 час закінчення реєстрації: 12:50 заїзд: 1 час старту: 13:00
Категорія «Велосипед 4 роки» (
6 заїздів)
дистанція 1х230 м
135 Грініченко Олексій 4 12 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 1 час старту: 13:10
136 Іонов Андрій 4 12 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 1 час старту: 13:10
137 Хомякова Ксенія 4 12 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 1 час старту: 13:10
138 Золотар Софія 4 12 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 1 час старту: 13:10
139 Волченко Мірра 4 12 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 1 час старту: 13:10
140 Олійник Валерія 4 12 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 1 час старту: 13:10
141 Освальд Домінік 4 12 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 1 час старту: 13:10
RN Арсланов Лев 4 12 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 1 час старту: 13:10
142 Федоренко Макар 4 14 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 2 час старту: 13:20
RN Музиченко Єгор 4 14 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 2 час старту: 13:20
143 Головань Всеволод 4 14 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 2 час старту: 13:20
144 Пузанков Іван Інфопульс 4 14 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 2 час старту: 13:20
145 Поліщук Гліб 4 14 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 2 час старту: 13:20
146 Медвідь Анастасія 4 14 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 2 час старту: 13:20
147 Валеватий Василь 4 14 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 2 час старту: 13:20
148 Гортопан Олексій Лідер - Чемпіони 4 14 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 2 час старту: 13:20
149 Швець Ілля 4 14 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 2 час старту: 13:20
150 Ануфрієв Олег 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 3 час старту: 13:30
151 Лівшиць Тамара 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 3 час старту: 13:30
152 Олексенко Каріна HAPPY KіDS 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 3 час старту: 13:30
153 Денисов Олексій Молнія 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 3 час старту: 13:30
154 Чікіта Тимур 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 3 час старту: 13:30
155 Ісічко Лев 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 3 час старту: 13:30
156 Остаповський Євгеній 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 3 час старту: 13:30
157 Хіміченко Домініка 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 3 час старту: 13:30
158 Манзюк Роман 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 3 час старту: 13:30
159 Хорошилов Євгеній 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 3 час старту: 13:30
160 Кириленко Мілана 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 3 час старту: 13:30
161 Зюков Іван 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 3 час старту: 13:30
RN Юрлов Андрій 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 3 час старту: 13:30
162 Адамюк Артем HAPPY KіDS 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 4 час старту: 13:40
163 Іванченко Максим 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 4 час старту: 13:40
164 Січкаренко Дарина 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 4 час старту: 13:40
165 Завірюха Андрій Софіївська Борщагівка, Київської 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 4 час старту: 13:40
166 Нестерук Анна 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 4 час старту: 13:40
RN Горбенко Ірина 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 4 час старту: 13:40
167 Гоменюк Ростислав Амігос 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 4 час старту: 13:40
168 Нестерова Валерія 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 4 час старту: 13:40
169 Поліщук Роман 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 4 час старту: 13:40
170 Костюк Амалія Турбо 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 4 час старту: 13:40
171 Четверик Іван Ірпінь, Київської 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 4 час старту: 13:40
172 Мусієнко Олександра 4 16 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 5 час старту: 13:50
173 Карпінський Стефан 4 16 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 5 час старту: 13:50
174 Запорожко Ульяна 4 16 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 5 час старту: 13:50
175 Півторак Олексій 4 16 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 5 час старту: 13:50
RN Мозган Ярослав 4 16 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 5 час старту: 13:50
176 Сухомовський Максим 4 16 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 5 час старту: 13:50
177 Цімох Артур Пісківка, Київської 4 16 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 5 час старту: 13:50
RN Порецький Лев 4 16 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 5 час старту: 13:50
178 Хом'як Захар 4 16 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 5 час старту: 13:50
179 Паламарчук Борис 4 16 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 5 час старту: 13:50
180 Філіпенко Петро 4 16 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 5 час старту: 13:50
181 Мельник Роман 4 16 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 5 час старту: 13:50
182 Маренець Єгор 4 18 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 6 час старту: 14:00
183 Величко Назарій Інфопульс 4 18 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 6 час старту: 14:00
184 Анніков Артем Молнія 4 18 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 6 час старту: 14:00
185 Шевченко Максим 4 18 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 6 час старту: 14:00
186 Чемер Лев 4 20 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 6 час старту: 14:00
187 Замковой Ярослав Райдуга 4 20 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 6 час старту: 14:00
188 Колесник Олексій 4 20 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 6 час старту: 14:00
189 Корнієнко Микита 4 20 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 6 час старту: 14:00
190 Кравчинський Еміль 4 20 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 6 час старту: 14:00
191 Старченко Іван Інфопульс 4 20 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 6 час старту: 14:00
Далі старти тільки на велосипедах. Хлопці та дівчата стартують окремо.
Категорія «5 років - дівчата» (
4 заїзди)
дистанція 2х230 м
RN Лозко Катерина 5 14 час закінчення реєстрації: 14:30 заїзд: 1 час старту: 14:40
192 Лахман Еля Райдуга 5 14 час закінчення реєстрації: 14:30 заїзд: 1 час старту: 14:40
193 Коваль Марія 5 14 час закінчення реєстрації: 14:30 заїзд: 1 час старту: 14:40
194 Рудиченко Ганна 5 14 час закінчення реєстрації: 14:30 заїзд: 1 час старту: 14:40
RN Маркітан Валерія Ірпінь, Київської 5 16 час закінчення реєстрації: 14:30 заїзд: 1 час старту: 14:40
195 Нечай Єва Лідер - Чемпіони 5 16 час закінчення реєстрації: 14:30 заїзд: 1 час старту: 14:40
196 Демченко Марія Молнія 5 16 час закінчення реєстрації: 14:30 заїзд: 1 час старту: 14:40
197 Рябенко Єлизавета 5 16 час закінчення реєстрації: 14:30 заїзд: 1 час старту: 14:40
198 Мазурик Анна 5 16 час закінчення реєстрації: 14:30 заїзд: 2 час старту: 14:50
199 Моркотун Євгенія 5 16 час закінчення реєстрації: 14:30 заїзд: 2 час старту: 14:50
200 Макарчук Вероніка 5 16 час закінчення реєстрації: 14:30 заїзд: 2 час старту: 14:50
201 Сятненко Поліна 5 16 час закінчення реєстрації: 14:30 заїзд: 2 час старту: 14:50
202 Нешта Анастасія Лідер - Чемпіони 5 16 час закінчення реєстрації: 14:30 заїзд: 2 час старту: 14:50
203 Лесик Домініка Пісківка, Київської 5 16 час закінчення реєстрації: 14:30 заїзд: 2 час старту: 14:50
204 Шувалова Мар'я Калита, Київської 5 16 час закінчення реєстрації: 14:30 заїзд: 2 час старту: 14:50
205 Хаустова Марія 5 16 час закінчення реєстрації: 14:30 заїзд: 2 час старту: 14:50
206 Швець Вероніка Турбо 5 16 час закінчення реєстрації: 14:30 заїзд: 2 час старту: 14:50
207 Сакун Катерина 5 16 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 3 час старту: 15:00
208 Молодченко Марія 5 16 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 3 час старту: 15:00
209 Петричук Єва 5 16 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 3 час старту: 15:00
210 Толкун Єва 5 16 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 3 час старту: 15:00
211 Міхмель Вероніка 5 16 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 3 час старту: 15:00
212 Бєлєтєєва Анна 5 16 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 3 час старту: 15:00
213 Горбатенко Поліна 5 16 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 3 час старту: 15:00
214 Лесечко Єлізавета 5 16 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 3 час старту: 15:00
215 Литвиненко-Коренюк Софія Соколята 5 18 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 4 час старту: 15:10
216 Берест Іванна 5 20 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 4 час старту: 15:10
217 Зеленська Людмила 5 20 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 4 час старту: 15:10
218 Подкоритова Єва Молнія 5 20 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 4 час старту: 15:10
219 Фоміних Вікторія Лісовичі, Київської Стріла 5 20 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 4 час старту: 15:10
220 Мальцева Софія SCOTT RC 5 20 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 4 час старту: 15:10
221 Марчук Анастасія 5 20 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 4 час старту: 15:10
Категорія «5 років - хлопці» (
9 заїздів)
дистанція 2х230 м
222 Безсмертний Семен 5 12 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 1 час старту: 15:20
223 Малишев Олексій 5 14 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 1 час старту: 15:20
224 Ключніков Георгій 5 14 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 1 час старту: 15:20
225 Юревич Ярослав 5 14 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 1 час старту: 15:20
226 Знахаренко Марк 5 16 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 1 час старту: 15:20
227 Шамшур Роман Лідер - Чемпіони 5 16 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 1 час старту: 15:20
228 Самочерних Святослав 5 16 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 1 час старту: 15:20
229 Рец Володимир 5 16 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 1 час старту: 15:20
RN Луценко Тимур 5 16 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 1 час старту: 15:20
230 Петровець Матвій 5 16 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 2 час старту: 15:30
231 Шатін Влас Райдуга 5 16 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 2 час старту: 15:30
232 Кулик Макар 5 16 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 2 час старту: 15:30
233 Свистун Даниїл Фастів, Київської 5 16 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 2 час старту: 15:30
234 Пасічник Гліб Коростень, Житомирської 5 16 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 2 час старту: 15:30
235 Дерев'янко Єгор Ірпінь, Київської 5 16 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 2 час старту: 15:30
R Хрещик Іван 5 16 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 2 час старту: 15:30
236 Корчук Євген 5 16 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 2 час старту: 15:30
237 Кондратьєв Ян 5 16 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 2 час старту: 15:30
238 Кирпа Матвій 5 16 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 2 час старту: 15:30
239 Побережець Павло 5 16 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 3 час старту: 15:40
240 Нешта Денис Лідер - Чемпіони 5 16 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 3 час старту: 15:40
241 Кохан Михайло 5 16 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 3 час старту: 15:40
242 Дуброва Сергей 5 16 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 3 час старту: 15:40
243 Соломаха Владислав 5 16 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 3 час старту: 15:40
RN Соколи Артем 5 16 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 3 час старту: 15:40
244 Сулима Марк 5 16 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 3 час старту: 15:40
245 Ісічко Платон 5 16 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 3 час старту: 15:40
246 Щур Назар Горенка, Київської 5 16 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 3 час старту: 15:40
247 Кононцов Дмитро 5 16 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 3 час старту: 15:40
248 Головенець Артем 5 16 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 4 час старту: 15:50
RN Бачинський Денис 5 16 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 4 час старту: 15:50
249 Лукаш Михайло 5 16 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 4 час старту: 15:50
250 Кустовський Артем Глеваха, Київської 5 16 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 4 час старту: 15:50
251 Сорокін Костянтин Extreme Factory UKR 5 16 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 4 час старту: 15:50
252 Сандул Володимир 5 16 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 4 час старту: 15:50
253 Яковенко Єгор 5 16 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 4 час старту: 15:50
254 Мироненко Антон 5 16 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 4 час старту: 15:50
255 Пантюхов Нікіта 5 16 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 4 час старту: 15:50
256 Швидкий Тимур 5 16 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 4 час старту: 15:50
257 Казмірчук Платон 5 16 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 5 час старту: 16:00
258 Кравець Владислав 5 16 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 5 час старту: 16:00
259 Толкун Єгор 5 16 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 5 час старту: 16:00
260 Грицків Павло 5 16 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 5 час старту: 16:00
261 Курташов Кирило 5 16 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 5 час старту: 16:00
262 Златін Данило 5 16 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 5 час старту: 16:00
263 Волокітін Ілля Молнія 5 16 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 5 час старту: 16:00
264 Швень Тимофій 5 16 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 5 час старту: 16:00
265 Салацький Олексій 5 16 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 5 час старту: 16:00
266 Попович Артем Стріла 5 16 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 5 час старту: 16:00
267 Кравчук Іван 5 18 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 6 час старту: 16:10
268 Ялинний Володимир 5 18 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 6 час старту: 16:10
269 Воронін Ілля Молнія 5 20 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 6 час старту: 16:10
270 Лєсков Даніл 5 20 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 6 час старту: 16:10
271 Онищенко Кирило 5 20 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 6 час старту: 16:10
272 Євдошенко Кіріл 5 20 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 6 час старту: 16:10
273 Міхненко Володимир 5 20 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 6 час старту: 16:10
274 Маркотенко Денис Діти Світла 5 20 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 6 час старту: 16:10
275 Ященко Федір 5 20 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 6 час старту: 16:10
276 Барташук Артем 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 7 час старту: 16:20
277 Лепеха Назар 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 7 час старту: 16:20
278 Панченко Микола 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 7 час старту: 16:20
279 Калініченко Максим 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 7 час старту: 16:20
280 Поляков Роман 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 7 час старту: 16:20
281 Товстик Артем 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 7 час старту: 16:20
282 Капрал Єгор 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 7 час старту: 16:20
283 Шелест Євген 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 7 час старту: 16:20
284 Хазаров Артур 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 7 час старту: 16:20
285 Федчик Сергій Білогородка, Київської 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 8 час старту: 16:30
286 Бойко Андрій 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 8 час старту: 16:30
287 Конотоп Михайло Вишневе, Київської 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 8 час старту: 16:30
RN Литовченко Яків 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 8 час старту: 16:30
288 Козачок Євгеній 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 8 час старту: 16:30
289 Шелест Юрій 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 8 час старту: 16:30
290 Луць Маркіян 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 8 час старту: 16:30
291 Вергун Андрій 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 8 час старту: 16:30
292 Гриньов Ярослав 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 8 час старту: 16:30
293 Кондратенко Денис 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 9 час старту: 16:40
294 Володимиров-Лихоліт Андрій 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 9 час старту: 16:40
295 Гриценко Артем 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 9 час старту: 16:40
296 Губа Григорій Умань, Черкаської 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 9 час старту: 16:40
297 Громико Александер 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 9 час старту: 16:40
298 Цимбалюк Назар Інфопульс 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 9 час старту: 16:40
299 Лівшиць Леонід 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 9 час старту: 16:40
300 Руденко Олександр 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 9 час старту: 16:40
301 Школьний Лука 5 24 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 9 час старту: 16:40
Категорія «6 років - дівчата» (
4 заїзди)
дистанція 2х230 м
302 Губарєва Поліна Соколята 6 16 час закінчення реєстрації: 16:40 заїзд: 1 час старту: 16:50
303 Хранівська Ясна 6 16 час закінчення реєстрації: 16:40 заїзд: 1 час старту: 16:50
304 Шкребко Дар'я 6 16 час закінчення реєстрації: 16:40 заїзд: 1 час старту: 16:50
305 Дацюк Марія 6 16 час закінчення реєстрації: 16:40 заїзд: 1 час старту: 16:50
306 Макейчик Марія 6 16 час закінчення реєстрації: 16:40 заїзд: 1 час старту: 16:50
307 Несин Мирослава Соколята 6 16 час закінчення реєстрації: 16:40 заїзд: 1 час старту: 16:50
308 Бойчук Марія 6 16 час закінчення реєстрації: 16:40 заїзд: 1 час старту: 16:50
309 Веремієва Милана 6 16 час закінчення реєстрації: 16:40 заїзд: 1 час старту: 16:50
310 Лещук Єва 6 16 час закінчення реєстрації: 16:40 заїзд: 1 час старту: 16:50
311 Ісупова Катерина 6 16 час закінчення реєстрації: 16:40 заїзд: 1 час старту: 16:50
312 Артюх Мелана 6 16 час закінчення реєстрації: 16:40 заїзд: 2 час старту: 17:00
R Мордовіна Софія 6 16 час закінчення реєстрації: 16:40 заїзд: 2 час старту: 17:00
313 Баліцька Кіра 4 16 час закінчення реєстрації: 16:40 заїзд: 2 час старту: 17:00
314 Окрент Каріна 6 16 час закінчення реєстрації: 16:40 заїзд: 2 час старту: 17:00
315 Герлянд Катерина 6 16 час закінчення реєстрації: 16:40 заїзд: 2 час старту: 17:00
316 Сердитко Поліна 6 16 час закінчення реєстрації: 16:40 заїзд: 2 час старту: 17:00
317 Ґречна Еліна 6 16 час закінчення реєстрації: 16:40 заїзд: 2 час старту: 17:00
318 Сурма Марія 6 16 час закінчення реєстрації: 16:40 заїзд: 2 час старту: 17:00
319 Корчинська Іва 6 16 час закінчення реєстрації: 16:40 заїзд: 2 час старту: 17:00
320 Корчинська Ева 6 16 час закінчення реєстрації: 16:40 заїзд: 2 час старту: 17:00
321 Чуб Валерiя 6 20 час закінчення реєстрації: 17:00 заїзд: 3 час старту: 17:10
322 Жукова Антоніна 6 20 час закінчення реєстрації: 17:00 заїзд: 3 час старту: 17:10
323 Перевертун Анна Забуччя, Київської 6 20 час закінчення реєстрації: 17:00 заїзд: 3 час старту: 17:10
324 Нестеренко Віра Діти Світла 6 20 час закінчення реєстрації: 17:00 заїзд: 3 час старту: 17:10
RN Затуранова Софія 6 20 час закінчення реєстрації: 17:00 заїзд: 3 час старту: 17:10
325 Сіунова Єлизавета 6 20 час закінчення реєстрації: 17:00 заїзд: 3 час старту: 17:10
RN Порецька Ана 6 20 час закінчення реєстрації: 17:00 заїзд: 3 час старту: 17:10
326 Шкарупіна Валерія Переяслав-Хмельницький, Київської області 6 20 час закінчення реєстрації: 17:00 заїзд: 3 час старту: 17:10
327 Герасименко Наталія 6 20 час закінчення реєстрації: 17:00 заїзд: 3 час старту: 17:10
328 Слотвінська Олександра 6 20 час закінчення реєстрації: 17:00 заїзд: 3 час старту: 17:10
329 Дідок Дар'я Гора, Київської 6 20 час закінчення реєстрації: 17:00 заїзд: 4 час старту: 17:20
330 Кузнєцова Маргарита 6 20 час закінчення реєстрації: 17:00 заїзд: 4 час старту: 17:20
331 Кудінова Марія Ірпінь, Київської 6 20 час закінчення реєстрації: 17:00 заїзд: 4 час старту: 17:20
332 Кравчук Юлія 6 20 час закінчення реєстрації: 17:00 заїзд: 4 час старту: 17:20
333 Гуз Софія 6 20 час закінчення реєстрації: 17:00 заїзд: 4 час старту: 17:20
334 Фетісенко Вікторія 6 20 час закінчення реєстрації: 17:00 заїзд: 4 час старту: 17:20
RN Литовченко Софія 6 20 час закінчення реєстрації: 17:00 заїзд: 4 час старту: 17:20
335 Юкало Надія 6 24 час закінчення реєстрації: 17:00 заїзд: 4 час старту: 17:20
336 Долинна Аліса 6 24 час закінчення реєстрації: 17:00 заїзд: 4 час старту: 17:20
RN Доброван Софія 6 24 час закінчення реєстрації: 17:00 заїзд: 4 час старту: 17:20
Категорія «6 років - хлопці» (
9 заїздів)
дистанція 2х230 м
R Нестерук Назар Чайки, Київської Чайка 6 14 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 1 час старту: 17:30
RN Ковкрак Матвій 6 14 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 1 час старту: 17:30
337 Кушнір Захар Інфопульс 6 14 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 1 час старту: 17:30
338 Півторак Микита 6 14 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 1 час старту: 17:30
339 Рябошапка Кирило 6 16 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 1 час старту: 17:30
340 Данилевич Денис Буча, Київської 6 16 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 1 час старту: 17:30
341 Литвин Ілля 6 16 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 1 час старту: 17:30
342 Мельниченко Матвій 6 16 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 1 час старту: 17:30
RN Буграк Вадим 6 16 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 1 час старту: 17:30
343 Самойлов Захар 6 16 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 1 час старту: 17:30
344 Ворушило Олександр Чайки, Київської 6 16 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 1 час старту: 17:30
345 Круковський Михайло 6 16 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 2 час старту: 17:40
346 Чайка Євген 6 16 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 2 час старту: 17:40
347 Савченко Тимофій 6 16 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 2 час старту: 17:40
348 Білицький Олексій Чайки, Київської 6 16 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 2 час старту: 17:40
349 Марич Федір Форсаж 6 16 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 2 час старту: 17:40
RN Коваль Олексій Бровари, Київської 6 16 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 2 час старту: 17:40
350 Стрєлов Гліб 6 16 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 2 час старту: 17:40
RN Бондаренко Данiiл 6 16 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 2 час старту: 17:40
RN Яковенко Захар 6 16 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 2 час старту: 17:40
351 Галiтовський Владислав 6 16 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 2 час старту: 17:40
352 Шостаковський Мирон 6 16 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 3 час старту: 17:50
353 Морозович Назар Бровари, Київської 6 16 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 3 час старту: 17:50
354 Самедінов Селім Вишневе, Київської Порцелян 6 16 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 3 час старту: 17:50
355 Вертай Дмитро 6 16 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 3 час старту: 17:50
356 Лобачов Матвій 6 16 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 3 час старту: 17:50
357 Медведєв Артем 6 18 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 3 час старту: 17:50
358 Попович Святослав Артеріум 6 18 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 3 час старту: 17:50
R Саранча Тимофій 6 18 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 3 час старту: 17:50
359 Сташкевич Андрій 6 18 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 3 час старту: 17:50
360 Кононенко Єгор 6 18 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 3 час старту: 17:50
361 Грініченко Роман 6 18 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 3 час старту: 17:50
362 Оленченко Єгор 6 20 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 4 час старту: 18:00
363 Шекера Максим Молнія 6 20 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 4 час старту: 18:00
364 Рожков Тимур Соколята 6 20 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 4 час старту: 18:00
365 Левченко Святослав 6 20 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 4 час старту: 18:00
366 Косенко Максим 6 20 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 4 час старту: 18:00
367 Сидоренко Олексій 6 20 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 4 час старту: 18:00
368 Захаров Андрій Турбо 6 20 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 4 час старту: 18:00
369 Шепель Данііл Бровари, Київської 6 20 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 4 час старту: 18:00
370 Орнатський Єгор 6 20 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 4 час старту: 18:00
371 Кіпчук Костянтин 6 20 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 4 час старту: 18:00
372 Горбаченко Антон 6 20 час закінчення реєстрації: 18:00 заїзд: 5 час старту: 18:10
373 Снегірьов Тимур 6 20 час закінчення реєстрації: 18:00 заїзд: 5 час старту: 18:10
374 Зябченко Ілля 6 20 час закінчення реєстрації: 18:00 заїзд: 5 час старту: 18:10
RN Червінський Ілля Васильків, Київської 6 20 час закінчення реєстрації: 18:00 заїзд: 5 час старту: 18:10
375 Перев'язко Дмитро 6 20 час закінчення реєстрації: 18:00 заїзд: 5 час старту: 18:10
376 Максименко Даніїл 6 20 час закінчення реєстрації: 18:00 заїзд: 5 час старту: 18:10
377 Кривенко Іван 6 20 час закінчення реєстрації: 18:00 заїзд: 5 час старту: 18:10
378 Жидков Іван 6 20 час закінчення реєстрації: 18:00 заїзд: 5 час старту: 18:10
379 Галатін-Павловський Олексій 6 20 час закінчення реєстрації: 18:00 заїзд: 5 час старту: 18:10
380 Антонов Юрій 6 20 час закінчення реєстрації: 18:00 заїзд: 6 час старту: 18:20
381 Шекера Костянтин Вишневе, Київської 6 20 час закінчення реєстрації: 18:00 заїзд: 6 час старту: 18:20
382 Баліцький Данило 6 20 час закінчення реєстрації: 18:00 заїзд: 6 час старту: 18:20
383 Корнієнко Михайло 6 20 час закінчення реєстрації: 18:00 заїзд: 6 час старту: 18:20
384 Кохан Ігор 6 20 час закінчення реєстрації: 18:00 заїзд: 6 час старту: 18:20
RN Iващенко Владислав 6 20 час закінчення реєстрації: 18:00 заїзд: 6 час старту: 18:20
385 Новіков Лев Ірпінь, Київської Інфопульс 6 20 час закінчення реєстрації: 18:00 заїзд: 6 час старту: 18:20
386 Розумяк Нікіта 6 20 час закінчення реєстрації: 18:00 заїзд: 6 час старту: 18:20
387 Горобей В'ячеслав 6 20 час закінчення реєстрації: 18:00 заїзд: 6 час старту: 18:20
RN Литвинов Давид 6 20 час закінчення реєстрації: 18:00 заїзд: 6 час старту: 18:20
388 Шаповал Тимофій 6 20 час закінчення реєстрації: 18:00 заїзд: 6 час старту: 18:20
389 Єрмаков Ярослав Бровари, Київської 6 20 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 7 час старту: 18:30
390 Гордієнко Андрій Амігос 6 20 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 7 час старту: 18:30
391 Бражніков Тимофій 6 20 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 7 час старту: 18:30
392 Хоптовой Тимур 6 20 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 7 час старту: 18:30
393 Кривов Данило 6 20 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 7 час старту: 18:30
394 Шпитко Аскольд 6 20 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 7 час старту: 18:30
395 Іваськів Ян Вишгород, Київської 6 20 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 7 час старту: 18:30
396 Балашов Матвій Мотижин, Київської 6 20 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 7 час старту: 18:30
397 Бакшеєв Микола Молнія 6 20 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 7 час старту: 18:30
398 Сашенко Тарас Проліски, Київської 6 20 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 8 час старту: 18:40
399 Шиманський Андрій 6 20 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 8 час старту: 18:40
400 Канюк Андрій 6 20 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 8 час старту: 18:40
401 Кошелєв Ярослав 6 20 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 8 час старту: 18:40
402 Горобцов Олександр 6 20 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 8 час старту: 18:40
403 Янковський Вадим 6 20 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 8 час старту: 18:40
404 Бобко Віктор 6 20 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 8 час старту: 18:40
405 Квітченко Іван 6 20 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 8 час старту: 18:40
406 Горобченко Дмитро Бориспіль, Київської 6 20 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 8 час старту: 18:40
407 Мельник Дмитро 6 24 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 9 час старту: 18:50
408 Пащенко Андрій Глеваха, Київської 6 24 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 9 час старту: 18:50
409 Матлак Владислав Артеріум 6 24 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 9 час старту: 18:50
410 Уваров Михайло 6 24 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 9 час старту: 18:50
411 Васильченко Назар Амігос 6 24 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 9 час старту: 18:50
412 Кондратський Євген Молнія 6 24 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 9 час старту: 18:50
413 Іванченко Георгій 6 24 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 9 час старту: 18:50