Киевские магазины для доскеров и лыжников

Обсуждение зимних видов активного отдыха и всего что с этим связано
jack1331
*
Повідомлень: 9
З нами з: 16.1.13 10:48
Стать: чол
Звідки: Райдужний, Троєщина

Re: Киевские магазины для доскеров и лыжников

Повідомлення jack1331 » 16.1.13 14:26

Ок, розповім. Перейду на українську. якось рідніше).
1. ОСь дві ссилки на сайт :
http://www.fischersports.com.ua/ тут є контакти магазину
http://www.fischersports.com

2. Це фірменний магазин фірми Fischer в Києві.
3. Знаходиться за адресою м. Київ, пр. перемоги, 67 корпус В, офіс 206-1
тел.(044) 240-999-1, (050) 462-999-1
4. Відкрився магазин 01.11.2012р.
Як на мене вибір в магазині великий. в продажі є бігові лижі, гірські лижі, одяг, чохли і все все все чого бажає душа лижника.

Доречі, в магазині є дуже великий асортимент продукції фірми SWIX. http://www.swix.no/eway/default.aspx?pid=282
Є парафіни для бігових лиж, змивачі, очисники від парафінів лиж, і весь інвентар потрібний сервісу бігових лиж. ціни такі як вказані на сайті SWIX.

В магазині є бігові лижі "ТИСА".

Підсумовуючи скажу, що в магазині є все що потрібно для лиж, тобто тепер в Києві є можливість купити все і в одному місці.

А тепер саме цікаве - про продавців.

Перший похід в магазин завершився купівлей бігових лиж для бігу коньком (попередньо я підкрипив знання свої з інтернету).
зайшовши в магазин я побачив двох продавців і одну продавчиню, звернувся до одного щоб він мені показав лижі і він одразу почав парити найгаліміші - "ТИСА універсал" тіпа зможеш і коньком і класикою)
Я вказав йому на модель фішера і сказав, що хочу такі. Він вхопив першу потрапившу ростовку такоїх моделі і протягнув мені, тіпа бери - вони твої!!!
Коли я сказав, що хочу їх перевірити чи підходять вони під мою вагу, всі три продавці подивилися на мене як на придурка, тіпа "шо ти нас тут напрягаєш, йди нах звідси лох". Все таки я х перевірив і придбав. далі я почав задавати масу ламерських запитань (на половину яких перед цим прочитав відповіді в неті)і на жодне з них не почув відповіді. Спостерігаючи процес купівлі і спілкування з цими тіпими продавці\ями мій товариш ржав . ледве не валяючись на підлозі.

Так. як це мрої перші лижі я точно не знав чи треба конькові лижі мазати мазями держання. І цей тупий продавець сказав, що обовязково і напарив мені клістер за 87грн., який як виявилося пізхніше мені нахер не треба, при цьому змивку для клістера сказав що не треба мені брати)))). Повернувшись додому і коли в процесі нанесенні клістера у мене всі лижі і руки по лікоть були в цьому "Клеї" я згадував не злим тихм словом того мудлака який, сказав, що змивач не потрібен. Крім клістера я прикупив, ще "мазей тримання" на 200грн., спец. бумагу для ощищення лиж від клістера. та губку для нанесення цього всього дерма на лижі.

Отже, в результаті тупоголовості, неосвідченості придурочних продавців я купив продукції на 500грн, яка мені взагалі не потрібна була.
Я ж все-таки довірився і почуваю себе як лох зараз.

Саме цікаве, що на офф сайті наипсано, що консультанти пройшли навчання у норвезьких спеціалістів - ржунемагу. Якшо вони і бачили в своєму житті живого норвежця так точно не навчалися у нього. а бухали з ним.

П.С. про дівчину-продавчиню нічого поганого не скажу так-як з нею не спілкувався оскільки вонаа пості2но була чимось зайнята.
Можливо така ситуація склалася із-за того, що вони не хотіли витрачати свій дорогоцінний часс)) на мене, в такому випадку вони точно козли))

Вибачте за нескладність розповіді. бо пишу на роботі і дуже швидко.


Повернутись до “Winter Kiev”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей