Не хватает скорости

(все про шатуни, каретки, педалі, касети, ланцюги, перемикачі, манетки)
Аватар користувача
Роман81
* *
Повідомлень: 129
З нами з: 15.3.16 17:42
Стать: чол

Re: Не хватает скорости

Повідомлення Роман81 » 9.12.17 20:05

не хватает скорости

27.5er
Шатуни/система ... (38-24)
Касета: ... 11-36

Зараз 2/10 те саме що тоді 3/7... на цьому набагато легше їхати, але повільніше... я від махання ногами швидко "захекуюсь"))
Слова "не хватает", "легше", "повільніше" досить відносні, тому прохання навести цифри швидкості у км/год та каденс у кількості обертів на хвилину. Якщо ти здатен "розкручувати" зірки 38-11 (передача 2/10) і при цьому суб'єктивно здається це як "легко", то таке навряд чи зможуть сказати про себе навіть спортсмени, і якщо ти не новий Ян Ульріх, який полюбляв заламувати кардан приблизно на 70 обертів, то скоріш за все треба скоригувати свій каденс, про що вже не один раз натякали вище. Також варто зазначити умови експлуатації, можливо мова йде про вітрильний спорт асфальт під прикриттям групи?
Ну... по кадесу не можу сказати - для мене це вища математика) А от те, що треба призвичаїтися до швидших обертів я для себе вже уяснив)
З товаришем на покатушці я приблизно бачу, що каденс збільшився для підтримання тієї ж швидкості в 25 км я кручу частіше чим він на своєму 3*9 з зірочкою на 42, але все ж можу розігнати до 35 і тримати швидкість довше нього, бо нагрузка не та (заїзди у нас асфальт/грунт 80/20). Питання в тому як довго і далеко я заїду) велосипед класом вищий, а ноги ті ж))
Дякуючи темі я зробив висновок що катати і ще раз катати! А парочка пройдених тисяч км. покаже мій це розмір чи шукати вихід. Дякую Вам за участь!

Аватар користувача
Роман81
* *
Повідомлень: 129
З нами з: 15.3.16 17:42
Стать: чол

Re: Не хватает скорости

Повідомлення Роман81 » 9.12.17 20:14

15 ззаду в сенсі кількість зубчиків - 15 ) спереду на 48, ззаду на 15
а, зрозумів) так і є. Крутити 48*15 тільки для екстремалів, але я б не сказав що неможливо - при легкому спуску можна було добре відриватись від групи)
2/9 це приблизно як між 3/6 і 3/7 по відчуттям

l-m
* * *
Повідомлень: 384
З нами з: 12.3.15 01:04
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Не хватает скорости

Повідомлення l-m » 10.12.17 20:49

Питання було лише в тому чи варто з 38 робити 42 або 44, або що зробити щоб швидкість підняти до 30?.. ну і звичайно не знищити коліна)
З 38 можна їхати 40+ км/год, а 30 км/год навіть з зіркою на 30 без проблем.
Варто тренуватись швидше крутити педалі.

Аватар користувача
Роман81
* *
Повідомлень: 129
З нами з: 15.3.16 17:42
Стать: чол

Re: Не хватает скорости

Повідомлення Роман81 » 11.12.17 07:55

Питання було лише в тому чи варто з 38 робити 42 або 44, або що зробити щоб швидкість підняти до 30?.. ну і звичайно не знищити коліна)
З 38 можна їхати 40+ км/год, а 30 км/год навіть з зіркою на 30 без проблем.
Варто тренуватись швидше крутити педалі.
Навыть коли тобі 36 і вага в кращі часи 105? :roll:
Хоча і 100 км проїхати колись здавалось фантастикою)...
Буду наганяти, дякую)

VooDoo
*********
Повідомлень: 3571
З нами з: 22.3.04 20:36

Re: Не хватает скорости

Повідомлення VooDoo » 11.12.17 18:27

Навыть коли тобі 36 і вага в кращі часи 105? :roll:
Хоча і 100 км проїхати колись здавалось фантастикою)...
36 років - по суті розквіт сил, ти ж не світові рекорди збираєшся встановлювати, хоча Сабіна Шпітц у значно старшому віці на рівних конкурує з вдвічі молодшими навіть на рівні етапів кубку світу. Зайва вага аж ніяк не пов'язана з необхідністю кардану, навпаки, там де "дрищі" в апхілах тікають стоячі, "колобки" вимушені бовтати з високим каденсом, а по рівнині можна трохи "пороздавати", повір, мені добре відомо що таке 100+кг, знімеш до 90 і стане значно легше.

Аватар користувача
Роман81
* *
Повідомлень: 129
З нами з: 15.3.16 17:42
Стать: чол

Re: Не хватает скорости

Повідомлення Роман81 » 11.12.17 18:56

Навыть коли тобі 36 і вага в кращі часи 105? :roll:
Хоча і 100 км проїхати колись здавалось фантастикою)...
36 років - по суті розквіт сил, ти ж не світові рекорди збираєшся встановлювати, хоча Сабіна Шпітц у значно старшому віці на рівних конкурує з вдвічі молодшими навіть на рівні етапів кубку світу. Зайва вага аж ніяк не пов'язана з необхідністю кардану, навпаки, там де "дрищі" в апхілах тікають стоячі, "колобки" вимушені бовтати з високим каденсом, а по рівнині можна трохи "пороздавати", повір, мені добре відомо що таке 100+кг, знімеш до 90 і стане значно легше.
Ваші слова да Богу...)) Дякую, це надихає, а то все хочеться як в 17)) а не завжди... і не скрізь))


Повернутись до “Трансмісія”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей