Вибрация в левую педаль

(все про шатуни, каретки, педалі, касети, ланцюги, перемикачі, манетки)
Аватар користувача
mebaru
* *
Повідомлень: 103
З нами з: 30.6.09 12:36
Стать: чол

Вибрация в левую педаль

Повідомлення mebaru » 3.10.17 16:36

Появилась легкая высокочастотная вибрация в левой педали, неприятно отдает в ногу со стороны рамы, особенно при долгой езде утомляет стопу. Вибрирует даже при накате, без работы шатунов. Каретка не люфтит, педаль затянута ок. Теряюсь в догадках, что это. Читал, что это может быть цепь или задняя втулка. Посоветуйте с чего начать поиск источника вибрации?

Аватар користувача
Kita
* * * * *
Повідомлень: 1425
З нами з: 3.5.08 20:27
Стать: чол
Звідки: Київ, БВР

Re: Вибрация в левую педаль

Повідомлення Kita » 3.10.17 20:58

Ну якщо вібрація є навіть без роботи шатунів при накаті, то ланцюг і шатуни навряд.
Чи не затирає покришка об ліве перо внаслідок вісімки колеса або дефекту покришки, перевіряли?
Втулка також може бути. Буває вісь трохи деформується і колесо крутиться не рівно, а з биттям в горизонтальній або вертикальній площині. Проте зазвичай такий дефект видно, якщо підняти колесо і розкрутити його. При їзді воно не відчувається, лише чутно. Щоб віддавало в раму, треба дуже сильно деформувати віську.

Теоретично ще можна зносити підшипник/и у втулці або барабані. Тоді теж є шум та вібрація, але я в такому випадку спостерігав їх не з якогось боку, а просто ззаду.
Зображення

Аватар користувача
mebaru
* *
Повідомлень: 103
З нами з: 30.6.09 12:36
Стать: чол

Re: Вибрация в левую педаль

Повідомлення mebaru » 3.10.17 23:53

Ну якщо вібрація є навіть без роботи шатунів при накаті, то ланцюг і шатуни навряд.
Чи не затирає покришка об ліве перо внаслідок вісімки колеса або дефекту покришки, перевіряли?
Втулка також може бути. Буває вісь трохи деформується і колесо крутиться не рівно, а з биттям в горизонтальній або вертикальній площині. Проте зазвичай такий дефект видно, якщо підняти колесо і розкрутити його. При їзді воно не відчувається, лише чутно. Щоб віддавало в раму, треба дуже сильно деформувати віську.

Теоретично ще можна зносити підшипник/и у втулці або барабані. Тоді теж є шум та вібрація, але я в такому випадку спостерігав їх не з якогось боку, а просто ззаду.
Дякую за пораду. Покришки об пера не затираюсь, там такі добрячі проміжки (фетбайк). Дефектів покриши ніби теж немає, візуально.
Забув про одну важливу подробицю - нещодавно я розбирав рульову колонку бо вона періодично починає клацати від бруду, знімав переднє колесо звісно. Тривіальна процедура яку роблю не перший раз. Зараз мені здається, що вібрація з'явилась після. Також вібрація йде спереду, бо віддає у великий палець стопи. Завтра попробую переставити колесо, можливо тихо-легонько затирають колодки диск? вони в мене досить щільно стоять.


Повернутись до “Трансмісія”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей