Подскажите какую взять покрышку

(все про втулки, камери, ободи, покришки, спиці)
Izuales
*
Повідомлень: 3
З нами з: 2.2.16 12:06
Стать: чол

Подскажите какую взять покрышку

Повідомлення Izuales » 2.2.16 12:11

Здравствуйте подскажите какая резина лучше покрышка (Kenda Small Block Eight, maxxis ikon, schwalbe smart sam)в основном катаю на асфальте и сухом грунте.

Аватар користувача
xbz06ee
* * *
Повідомлень: 225
З нами з: 18.1.10 14:57
Стать: чол
Звідки: https://velodim.kyiv.ua/

Re: Подскажите какую взять покрышку

Повідомлення xbz06ee » 2.2.16 20:52

Айкон поцепче будет, сэм понакатистей, смоллблок примерно между ними. Подумайте, что вам приоритетней - сцепление или накат, и выбирайте.

Аватар користувача
VelokyiV_4RooM
* * *
Повідомлень: 402
З нами з: 4.2.15 11:26

Re: Подскажите какую взять покрышку

Повідомлення VelokyiV_4RooM » 2.2.16 22:04

катаю на асфальте и сухом грунте
CмартСэм.
Из всех вышеперечисленных только у него есть нормальная гладкая дорожка по центру - на асфальте едет отлично, если подкачать посильнее.
Все остальные на асфальте будут просто тереть собственный протектор.

Нужно определиться чего больше в вашем катании будет - грунта или асфальта?
Зображення
(044) 227–33–55 (095) 626–68–85 (096) 721–42–11

Аватар користувача
Enot Poloskun
* *
Повідомлень: 66
З нами з: 9.8.12 18:46
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Подскажите какую взять покрышку

Повідомлення Enot Poloskun » 31.1.17 09:01

Не хочется плодить новою тему, автор извини, вопрос такой же: нужен совет по выбору резины.
Лоты на выбор: Maxxis Overdrive II Silkworm 26 и Schwalbe Silento KevlarGuard 26.
Критерии отбора: вел будет ездить город/небольшие походы (до 300-400 по пересеченке + возможно баул), асфальтовые 100-200-300, возможно фановое участие в чем-то типа "Куяльника", "Стежками опришків" и т.д, но если что еще есть стоковая зубастая 2,25.
Бюджет играет роль скорее ограничителя в желаемых 400-500 грн за покрышку.

В швальбах немного смутило примечание о реккомендованной нагрузке в 100 кг - учитывая вариант поездки с баулом (мои +-80 + баул 10-20) не скажет ли она "пока" на каменистой тропинке типа как в Бакоте? И возможно в этом случае на зад следует поставить что-то другое? Тут фантазия не работает, опираюсь на опыт бывалых катальцев.

+ вопрос на засыпку: сейчас в камерах залит герметик, какие ритуалы следует соблюдать, чтобы поменять покрышки и не заляпать себя, соседей и соседскую собаку этим самым герметиком?
Kiev Inline Downhill Team

Аватар користувача
VelokyiV_4RooM
* * *
Повідомлень: 402
З нами з: 4.2.15 11:26

Re: Подскажите какую взять покрышку

Повідомлення VelokyiV_4RooM » 31.1.17 16:03

В швальбах немного смутило примечание о рекомендованной нагрузке в 100 кг
Це мається на увазі на кожне колесо. в сумі - 200
сейчас в камерах залит герметик, какие ритуалы следует соблюдать, чтобы поменять покрышки и не заляпать себя, соседей и соседскую собаку этим самым герметиком?
Герметик точно в камерах? тоді переверніть ніппелем вгору, спустіть повітря, поміняйте покришки. З камер герметик не виливається
Лоты на выбор: Maxxis Overdrive II Silkworm 26 и Schwalbe Silento KevlarGuard 26.
небольшие походы (до 300-400 по пересеченке + возможно баул)
Я б тоді радив Овердрайв (хоча сам брав би Швальбу)
Зображення
(044) 227–33–55 (095) 626–68–85 (096) 721–42–11

Аватар користувача
Enot Poloskun
* *
Повідомлень: 66
З нами з: 9.8.12 18:46
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Подскажите какую взять покрышку

Повідомлення Enot Poloskun » 31.1.17 21:44

Дякую за поради!
Kiev Inline Downhill Team

AlchemistT
*
Повідомлень: 3
З нами з: 6.3.17 23:23
Стать: чол

Re: Подскажите какую взять покрышку

Повідомлення AlchemistT » 14.3.17 21:38

Доброго вечора!
Підкажіть, будь ласка, чи варто замінювати стокові покришки Kellys Cobra 50-559 (26 x 2.0) з пробігом 2ткм за 3 роки (1 ткм в 1ші пів року й 1ткм в останні пів року, інший час стояв вдома) на полуслік від schwalbe
(Marathon Supreme 26 x 2.0 або Schwalbe Hurricane Performance 26 х 2.0). Думав над Marathon Supreme 26 x 1.6 але не знаю як воно буде після звичних 2.0.

Їзжу 80/20 асфальт/грунт.

Чи варто взагалі міняти чи нема сенсу до повного використання ресурсу Cobra (зараз вона виглядає затертою але без дефектів).

Аватар користувача
Cr@zy SiMON
Модератор
Повідомлень: 379
З нами з: 28.4.08 18:40
Skype: crzsmn
Стать: чол
Звідки: Україна, Київ (Голосієво)

Re: Подскажите какую взять покрышку

Повідомлення Cr@zy SiMON » 21.3.17 10:23

Доброго вечора!
Підкажіть, будь ласка, чи варто замінювати стокові покришки Kellys Cobra 50-559 (26 x 2.0) з пробігом 2ткм за 3 роки (1 ткм в 1ші пів року й 1ткм в останні пів року, інший час стояв вдома) на полуслік від schwalbe
(Marathon Supreme 26 x 2.0 або Schwalbe Hurricane Performance 26 х 2.0). Думав над Marathon Supreme 26 x 1.6 але не знаю як воно буде після звичних 2.0.

Їзжу 80/20 асфальт/грунт.

Чи варто взагалі міняти чи нема сенсу до повного використання ресурсу Cobra (зараз вона виглядає затертою але без дефектів).
Особисто я змінив на Schwalbe Hurricane тільки з антипрокольним захистом. Дуже задоволений всіми показниками. В зчепленні майже не втратив, однак накат став куди кращий, та й про проколи забув

1985god
* *
Повідомлень: 153
З нами з: 17.4.16 16:23
Стать: чол
Звідки: Львів

Re: Подскажите какую взять покрышку

Повідомлення 1985god » 14.9.17 21:10

Тема универсальная спрошу здесь что бы новые не плодить :

у меня на старом велосипеде ригидная вилка ( жесткая вилка ) и бюджетные покрышки
зима : 26" x 2.35" (52x559) Maxxis Larsen TT + 26" x 2.10" (54x559) MITAS (RUBENA) NEPTUNE V78 Classic - относительно мягко
лето: CST - TRAVELLER City Classic 26X1,9 - жесть жесть каждая неровность чувствуется
так вот конечно переход от зими на лето ощущался, но слабо, шум пропадал , а прибавка к накату не большая .

сейчас купил новый вел сравниваю со старым после капиталки , по ощущениям новый едет лучше, но не так кардинально как ожидалось, то бишь средняя скорость и максимальная нифига не выросла :(
GT Avalanche elite c 27x2.25 Schwalbe RAPID ROB
накат чуть лучше чем у старого вела 26" на CST - TRAVELLER City Classic 26X1,9 , возможно за счёт того что 26 сменилось на 27,5 ", но и мелкие неровности гасяться значительно лучше чем на CST 26*1,9" то ли за счёт 27,5" то ли за счёт ширины покрышек 2.25, наверное в комплексе

но так как катаю летом по асфальту 99% времени нужен слик\полуслик ( тонкая грань между ними)
что взять на лето что бы амортизировало так же класно как 27x2.25 Schwalbe RAPID ROB но не гудело на асфальте и накат увеличить ?
присматриваюсь к
schwalbe hurricane - не будет ли шуметь на асфальте ? будет ли накат лучше чем у RAPID ROB
Schwalbe LAND CRUISER 27.5x2.00
Schwalbe Energizer Plus Performance GreenGuard 27.5"x1.75" 8) наверное самая тяжелая но думаю сама устойчивая ? если даже для электробакйов
schwalbe big ben 27.5х2.00 - это упрощенные big apple ? смущает низкая цена дешевле чем стоковый RAPID ROB
KLS Elevation 27.5"x2.0" может не переплачивать и взять это супер бюджетное чудо ?
27.5" x 1.5" (40x584) Maxxis Detonator 60TPI есть в двух версиях фолдинг\ не фолдинг - очень нравятся, к ней склоняюсь Очень люблю скорость вкручиваю как вертолет всегда , обратная сторона - не хочу чувствовать каждый камушек на дороге как на старом веле 26" с покрышками CST
предложите что то глаза разбегаются от разнообразия , готов рассмотреть ваш вариант ! нравиться конечно Folding (безкордовая) , но опасаюсь не порву ли ее если косо заеду\седу с бордюра,
Show
либо если по Щебеню поеду,такой дороги очень мало можно не учитывать, но интересно как вообще покрышки переживают щебень и разбитый в хлам до щебня асфальт ? некоторые везут вел рядом или на руках несут :) я на старом до 50-100 метров катал без последствий.
Фолдинговая не фолдинговая это только тип трос\квелар или также тип "боковины" ? просто заметил что у Maxxis Larsen TT очень тонкие боковины это теперь у всех такие ?
нашел по степенях защиті статтю http://ovelosipede.net/schwalbe-stepeni ... -prokolov/
Востаннє редагувалось 14.9.17 21:16 користувачем 1985god, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Третий
* * * *
Повідомлень: 515
З нами з: 22.5.11 21:24
Стать: чол
Звідки: Киев, О'болонь

Re: Подскажите какую взять покрышку

Повідомлення Третий » 15.9.17 22:22

В мене Ленд Крузер. Так, вона важка, так, її важко ставити/знімати з колеса, але! Катить по асфальту як слік завдяки центральній доріжці, добре тримає на грунті і в поворотах завдяки боковим зачепам, і її важко проколоти! Що там щебінь, я по битому склу їздив, і нічого. Інколи оглядаю покришку на предмет застряглих колючок, шматочків скла і проволоки: виколупав-викинув- поїхав далі. Але важка. І бортувати - морока.
І ще. Ленд Крузер вічний. Протектор не стирається, покриха "вмре" тільки від того, що резина пересохне і почне тріскатися.
спробуй впоратися зі щастям

diimen
* *
Повідомлень: 133
З нами з: 23.2.14 09:58
Стать: чол
Звідки: Дарница

Re: Подскажите какую взять покрышку

Повідомлення diimen » 26.10.17 15:48

Подскажите что выбрать плиз.
Катаю - по асфальту в лес, потом грунтовые тропки в перемешку с небольшим песочком на тропах.
Хочется недорого антипрокольное не менее 2" ширины, 26"

Я полный нуп :(
МайнСтрав - https://www.strava.com/athletes/24717717

Аватар користувача
Мурзик
* * * *
Повідомлень: 782
З нами з: 4.6.10 20:08
Стать: чол

Re: Подскажите какую взять покрышку

Повідомлення Мурзик » 26.10.17 16:02

Ні, це природа. Такого Мурзіка - ... розробиш.(C)

Чем умнее мужик, тем спокойнее он реагирует на всякие бабские умозаключения.
Знает, что баба — существо глупенькое, но теплое, ласковое и с сиськами.

lBupyc
*
Повідомлень: 29
З нами з: 15.5.17 18:05
Skype: був-забув
Звідки: Київ

Re: Подскажите какую взять покрышку

Повідомлення lBupyc » 26.10.17 16:03

"по асфальту", "грунтовые тропки", "с небольшим песочком", - "недорого"
Mission: Impossible
"Ніколи так не було, щоб ніяк не було. Завжди так було, щоб якось та було."

RTX
* *
Повідомлень: 144
З нами з: 11.1.10 14:20
Стать: чол

Re: Подскажите какую взять покрышку

Повідомлення RTX » 26.10.17 16:08

Подскажите что выбрать плиз.
Катаю - по асфальту в лес, потом грунтовые тропки в перемешку с небольшим песочком на тропах.
Хочется недорого антипрокольное не менее 2" ширины, 26"

Я полный нуп :(
І асфальт і стежки і грунт - думаю сама універсальна буде це schwalbe smart sam з шириною 2.1 можливо 2.25 товща буде краще тримати в піску.
На гарно накачаних буде непоганий накат по асфальту, на приспущених буде досить гарно тримати. Універсальність річ складна, є гарні покришки або для асфальту або піску.

Аватар користувача
AVVAKUM
новичок
новичок
Повідомлень: 5880
З нами з: 25.4.07 17:07
Skype: avvakum_v
Стать: чол
Звідки: старая, старая Дарница

Re: Подскажите какую взять покрышку

Повідомлення AVVAKUM » 26.10.17 17:19


І асфальт і стежки і грунт - думаю сама універсальна буде це schwalbe smart sam з шириною 2.1 можливо 2.25 товща буде краще тримати в піску.
На гарно накачаних буде непоганий накат по асфальту, на приспущених буде досить гарно тримати. Універсальність річ складна, є гарні покришки або для асфальту або піску.
По песку лучше всего слики. С ними меньше сопротивление движению. Я достаточно уверенно по песочку езжу на сликах 1.9.
Если чисто на пески, то ставлю слики 2.5", идут по любому песку, но на асфальте с ними тоска.
А вот злая зацепистая 2.35 по песку совсем не идет.
— В резюме вы указали, что вам не нравятся геи...
— Нет, скорее это я им.
— Вы нам не подходите.
— Вот видите? Я так и написал.

Аватар користувача
Ul@senko
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Повідомлень: 14973
З нами з: 2.4.10 22:07
Стать: жін
Звідки: Київ (Нивки, Сирець)

Re: Подскажите какую взять покрышку

Повідомлення Ul@senko » 26.10.17 17:22

А вот злая зацепистая 2.35 по песку совсем не идет.
та ладно :ROFL: . А можна докладніше?
Бо моя щось пре, як танк. ЧЯДНТ? :o
Show
Зображення
Краще зноситися, аніж заіржавіти.

Аватар користувача
AVVAKUM
новичок
новичок
Повідомлень: 5880
З нами з: 25.4.07 17:07
Skype: avvakum_v
Стать: чол
Звідки: старая, старая Дарница

Re: Подскажите какую взять покрышку

Повідомлення AVVAKUM » 26.10.17 17:54

А вот злая зацепистая 2.35 по песку совсем не идет.
та ладно :ROFL: . А можна докладніше?
Maxxis Downhill 26х2.35 точно модель не помню.( вроде как https://www.artscyclery.com/Maxxis_Mini ... -1635.html). Они стоят сейчас на зимнем велосипеде (на скользком прилично держат, только поэтому их и держу), пока его не достал.
Востаннє редагувалось 26.10.17 18:02 користувачем AVVAKUM, всього редагувалось 1 раз.
— В резюме вы указали, что вам не нравятся геи...
— Нет, скорее это я им.
— Вы нам не подходите.
— Вот видите? Я так и написал.

diimen
* *
Повідомлень: 133
З нами з: 23.2.14 09:58
Стать: чол
Звідки: Дарница

Re: Подскажите какую взять покрышку

Повідомлення diimen » 26.10.17 18:00

І асфальт і стежки і грунт - думаю сама універсальна буде це schwalbe smart sam з шириною 2.1 можливо 2.25 товща буде краще тримати в піску.
На гарно накачаних буде непоганий накат по асфальту, на приспущених буде досить гарно тримати. Універсальність річ складна, є гарні покришки або для асфальту або піску.
В ней антипрокольного слоя нет вроде?.. А хочется :)
Вроде ничего так... Но хотелось подешевле :)
Бо моя щось пре, як танк. ЧЯДНТ? :o
А у вас что за резина, если можно поинтересоваться :)
МайнСтрав - https://www.strava.com/athletes/24717717

diimen
* *
Повідомлень: 133
З нами з: 23.2.14 09:58
Стать: чол
Звідки: Дарница

Re: Подскажите какую взять покрышку

Повідомлення diimen » 26.10.17 18:07

В моем случае песок не цель покатушки, а препятствие которое встретиться в лесу. Просто охота его проехать, а не буксовать. Пусть и медленно, но проехать.
Асфальт - непременный атрибут на пути в лес :)
А катать охота в лесу, по грунту :)

Всем ответивших спасибо :) охота за зиму подготовиться к новому сезону :)
МайнСтрав - https://www.strava.com/athletes/24717717

Аватар користувача
Ul@senko
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Повідомлень: 14973
З нами з: 2.4.10 22:07
Стать: жін
Звідки: Київ (Нивки, Сирець)

Re: Подскажите какую взять покрышку

Повідомлення Ul@senko » 26.10.17 19:01

А у вас что за резина, если можно поинтересоваться :)
нобік аддікс :inlove:
Краще зноситися, аніж заіржавіти.

Аватар користувача
Ul@senko
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Повідомлень: 14973
З нами з: 2.4.10 22:07
Стать: жін
Звідки: Київ (Нивки, Сирець)

Re: Подскажите какую взять покрышку

Повідомлення Ul@senko » 26.10.17 21:56

Maxxis Downhill 26х2.35 точно модель не помню.( вроде как https://www.artscyclery.com/Maxxis_Mini ... -1635.html). Они стоят сейчас на зимнем велосипеде (на скользком прилично держат, только поэтому их и держу), пока его не достал.
то може справа не у зубатості, а у вазі покри і слабенькій фіз.формі?
Краще зноситися, аніж заіржавіти.

konst
*********
Повідомлень: 4118
З нами з: 27.7.11 11:33
Стать: чол
Звідки: Киев, Харьковский

Re: Подскажите какую взять покрышку

Повідомлення konst » 26.10.17 21:59

Катаю - по асфальту в лес, потом грунтовые тропки в перемешку с небольшим песочком на тропах.
Хочется недорого антипрокольное не менее 2" ширины, 26"
Maxiss Aspen 2,25.
От проколов залить герметик в камеры.

Аватар користувача
Demas
* *
Повідомлень: 184
З нами з: 29.10.11 16:22
Стать: чол

Re: Подскажите какую взять покрышку

Повідомлення Demas » 22.4.18 22:40

Народ, підкажіть, будьте ласкаві, покришку на 26" щоб якнайлегше проїхати Велосотку.
Колись пробував і схиляюсь зараз до Kenda Small Block Eight - так було швидше і легше, ніж СмартСем, який у мене стоїть як універсал на всі випадки життя.
Є щось іще швидше на середній бюджет, щоб після Сотки не покласти в шафу, а користуватись по місту?
пс Ширину полюбляю 2.25", але це не принципово.
Дякую.

Аватар користувача
pro1alex
* *
Повідомлень: 144
З нами з: 3.6.13 20:22
Skype: pro1alex
Стать: чол
Звідки: Киев. Голосуха

Подскажите какую взять покрышку

Повідомлення pro1alex » 25.4.18 10:07

Теж довгий час використовував смарт сем як універсал, але потім для асфальту купив Hurricane
https://velosiped.com/tovary/kolesa_ta_ ... 12202.html
Після смарт сему по асфальті, це наче класні кросівки після валянків )))
Швидко (навіть дуже значно), тихо, просто чудово.
Правда на прокол вони дуже тендітні .... але якщо їздити по місту, то проколи не часто трапляються.
Доречі можна ше це https://velosiped.com/tovary/kolesa_ta_ ... 12301.html
Life is like riding a bicycle - in order to keep your balance, you must keep moving. ( Albert Einstein )
2014 - 2100 km
2015 - 3254 km
2016 - 2126 km
2017 - 4200 km

Аватар користувача
Medvech
* *
Повідомлень: 198
З нами з: 16.5.05 20:32
Стать: чол
Звідки: Киев (Голосеево)

Re: Подскажите какую взять покрышку

Повідомлення Medvech » 25.4.18 12:41

+1 до Hurricane, RaceGuard для 29 не роблять (козли :)) ну і в Голосуху по вологому грунту не поїдеш та і по сухому закладати в поворотах боязко. А так для Києва і навколо супер.
Для всього іншого в мене пара Maxxis Icon


Повернутись до “Колеса”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей