помогите выбрать вилку

lazor
*
Повідомлень: 13
З нами з: 5.9.11 17:06

помогите выбрать вилку

Повідомлення lazor » 20.4.18 21:49

Добра всем!
Помогите выбрать вилку на старого коня. Стоковая (SR XCR-RL 100mm RemoteLock) уже подходит к концу и хочу новую вилку. Думаю брать воздух. На какую и где посоветуете смотреть (бюджет 4-5 тыс грн)? И еще не знаю под конус надо или прямую?
Мой вел - Kellys QUARTZ 2012 , 26 дюймов , тормоза в- брейки, рул. колонка KLS Expert integrated.
Буду премного благодарен за все советы!

Аватар користувача
AlexGer
* * * * *
Повідомлень: 1681
З нами з: 10.3.13 02:05
Стать: чол
Звідки: Киев, Лівобережна

Re: помогите выбрать вилку

Повідомлення AlexGer » 21.4.18 09:51

У вас прямий шток. Якщо не збираєтесь міняти вібрейки на дискові, то найкращий варіант - RockShox Recon Silver TK Solo Air або XC 32. Проста в обслуговуванні, надійна.
155-175 євро та XC 32 трохи дешевше
На барахолці відповідно теж можна пошукати у ваш бюджет в хорошому стані
Ту должна быть какая-то умная фраза, но будет абыр...

lazor
*
Повідомлень: 13
З нами з: 5.9.11 17:06

Re: помогите выбрать вилку

Повідомлення lazor » 21.4.18 12:23

У вас прямий шток. Якщо не збираєтесь міняти вібрейки на дискові, то найкращий варіант - RockShox Recon Silver TK Solo Air або XC 32. Проста в обслуговуванні, надійна.
155-175 євро та XC 32 трохи дешевше
На барахолці відповідно теж можна пошукати у ваш бюджет в хорошому стані
спасибо!

Аватар користувача
Мурзик
* * * *
Повідомлень: 782
З нами з: 4.6.10 20:08
Стать: чол

Re: помогите выбрать вилку

Повідомлення Мурзик » 21.4.18 13:55

RockShox Recon Silver TK Solo Air не раджу ,в мене така 29-та , робить вже третій рік , але дрібні неполадки надокучають з самого початку . за XC 32 не користувався ,поганого про неї не чув
Ні, це природа. Такого Мурзіка - ... розробиш.(C)

Чем умнее мужик, тем спокойнее он реагирует на всякие бабские умозаключения.
Знает, что баба — существо глупенькое, но теплое, ласковое и с сиськами.

us7ign
*
Повідомлень: 3
З нами з: 25.6.16 22:11

Re: помогите выбрать вилку

Повідомлення us7ign » 22.4.18 12:47

аналогічне питання. тільки шукаю заміну стоку собі на trek 3700 з дисковими гальмами та сину на author outset з вібрейками. після того як жінці на gt laguna поставив rock shox sid, зрозумів що далі їздити на стокових неможна.
чи варто дивитись на Rock Shox XC 30 TK 26˝ 100мм QR пружина/масло під диск з блокуванням LockOut або тільки повітря?

Аватар користувача
lisapedist
* * * * *
Повідомлень: 1642
З нами з: 13.10.08 18:18
Стать: чол
Звідки: ПОХ

Re: помогите выбрать вилку

Повідомлення lisapedist » 22.4.18 13:18

Rock Shox XC 30 TK 26˝ 100мм QR пружина/масло під диск з блокуванням LockOut або тільки повітря?
У мене така 29 дюймів. Як працює - подобається. Є досвід використання повітряної, тому база порівняння відповідна.

Єдине що користувався поки що недостатньо довго щоб казати про надійність.
Мэнэ не цикавыть миныстерство туризму,
Я сам сэбэ турыст, я маю харызму!

lazor
*
Повідомлень: 13
З нами з: 5.9.11 17:06

Re: помогите выбрать вилку

Повідомлення lazor » 22.4.18 17:51

RockShox Recon Silver TK Solo Air не раджу ,в мене така 29-та , робить вже третій рік , але дрібні неполадки надокучають з самого початку . за XC 32 не користувався ,поганого про неї не чув
а какие неполадки, в чем проявляются? а то уже и настроился на нее, т.к. альтернатив просто и не вижу(

Аватар користувача
Мурзик
* * * *
Повідомлень: 782
З нами з: 4.6.10 20:08
Стать: чол

Re: помогите выбрать вилку

Повідомлення Мурзик » 22.4.18 20:40

сходу прийшлося міняти ніпель накачки + міняв ще якусь хрень внутрі (не запомятовував) , постійно спадае резинка локаута (якщо хочу користуватися треба розбирати і поправляти)
вилку розбирали два майстра (не останні в києві) обидва сказали що все зібрано не дуже якісно все заклепане і якщо якось серйозна поломка то ремонт переходе в розряд "нема чим зайнятися давай гратися може вийде"
Ні, це природа. Такого Мурзіка - ... розробиш.(C)

Чем умнее мужик, тем спокойнее он реагирует на всякие бабские умозаключения.
Знает, что баба — существо глупенькое, но теплое, ласковое и с сиськами.

lazor
*
Повідомлень: 13
З нами з: 5.9.11 17:06

Re: помогите выбрать вилку

Повідомлення lazor » 22.4.18 21:02

сходу прийшлося міняти ніпель накачки + міняв ще якусь хрень внутрі (не запомятовував) , постійно спадае резинка локаута (якщо хочу користуватися треба розбирати і поправляти)
вилку розбирали два майстра (не останні в києві) обидва сказали що все зібрано не дуже якісно все заклепане і якщо якось серйозна поломка то ремонт переходе в розряд "нема чим зайнятися давай гратися може вийде"
нда уж....капец...шото такие танцы с бубном не хочется..да еще и за 6500 грн(


Повернутись до “Вилки и амортизатори”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей