Скрипит, а точнее пищит вилка Bergamont Revox 3.0

Владимир_85
*
Повідомлень: 4
З нами з: 19.9.17 19:07
Стать: чол

Скрипит, а точнее пищит вилка Bergamont Revox 3.0

Повідомлення Владимир_85 » 19.9.17 20:34

Приветствую!
Нужен совет бывалых велосипедистов.
Ситуация такая.
Купил совсем недавно Bergamont Revox 3.0. С первого дня начала пищать вилка. Я сразу не обратил внимания. Потому что совсем зеленый в велосипедном деле и потому что не ездил особо по грунотовым неровным дорогам. А потом понял,что писк постоянный и очень сильный.
Отвел велик по гарантии в магазин. Один раз чем-то помазали – совсем не помогло.
Потом второй раз мазали. Третий пырскали силиконом на нее. Она все равно пищит, как кровать молодоженов.
Что делать? Имею я право требовать поменять вилку? Гарантия на 800 км, я проехал максимум 300 пока.
Как обычно поступают более опытные ребята?
Мне говорят, что дело в резинках, а резинки как бы не на гарантии. Но писк-то с первого дня. Это точно не я их износил. Но если в день покупки не заметил, значит мои проблемы? Или обычно это решается с магазином?

Аватар користувача
Kita
* * * * *
Повідомлень: 1425
З нами з: 3.5.08 20:27
Стать: чол
Звідки: Київ, БВР

Re: Скрипит, а точнее пищит вилка Bergamont Revox 3.0

Повідомлення Kita » 19.9.17 23:49

Зазвичай нормальна гарантія дається на компоненти 1рік. І Бергамонт не має бути виключенням, бо відомий бренд і вели робить давно. Тож 800км ймовірніше сказано зі стелі. Чому не 820? 850? 997,5? ))

Самі сальники (резинки) скрипіти від тертя з ногами можуть. Принцип той самий, що і гумою по віконному склу. Це цілком може бути баг певної моделі вилки, або певної партіі. Може в якийсь період виробнику прийшла партія сальників тугіших ніж зазвичай, відповідно вони щільніше прилягають до ноги і скриплять.
Тут треба дивитись/слухати, як саме скрипить, як гучно і з якої частини скрип. Може воно через якийсь трабл всередині. Тоді точно треба здавати вилку саме представнику, щоб він дивився сам, що там всередині. Бо якщо всередину полізе хтось сторонній, то гарантія анулюється.

Найпростіший спосіб перевірити - попросити з продавцями в магазині понатискати* такі самі вилки, в ідеалі на тих самих моделях що й у вас. Якщо на тих байках вилки скриплять так само, то питання знімається)

п.с. за 300км сальники вбити треба ще постаратись. та й коли вони вбиваються, то навпаки розтягуються.

* - якщо скрипить навіть при невеликому ході, а не під час стрибків, чи натисканні всією вагою тіла.
Зображення

Владимир_85
*
Повідомлень: 4
З нами з: 19.9.17 19:07
Стать: чол

Re: Скрипит, а точнее пищит вилка Bergamont Revox 3.0

Повідомлення Владимир_85 » 20.9.17 07:31

Kita, во-первых, спасибо за ответ!
Во-вторых, я не совсем понял, что вы имеете в виду. Если продавец проверит вилки других велосипедов, и они тоже будут пищать, значит мне не стоит предъявлять никаких претензий?

* - якщо скрипить навіть при невеликому ході, а не під час стрибків, чи натисканні всією вагою тіла.
Скрипит всегда, когда есть неровности (даже небольшие) на дороге. Прыжками не занимаюсь. На ровном асфальте звука нет.

Владимир_85
*
Повідомлень: 4
З нами з: 19.9.17 19:07
Стать: чол

Re: Скрипит, а точнее пищит вилка Bergamont Revox 3.0

Повідомлення Владимир_85 » 20.9.17 07:36

Еще вопрос. Сколько примерно стоит вилка на такой велосипед? В интернете не так просто найти одну деталь.

Аватар користувача
ВелоКиїв
*********
Повідомлень: 2985
З нами з: 9.11.06 21:51

Re: Скрипит, а точнее пищит вилка Bergamont Revox 3.0

Повідомлення ВелоКиїв » 20.9.17 09:46

Дивна ситуація.
Судячи з Bergamont Revox 3.0 Вам потрібна вилка під 29 колеса та 9мм. вісь.
https://velosiped.com/tovary/rami_ta_vi ... 0%B2%D1%96
Зображення

Владимир_85
*
Повідомлень: 4
З нами з: 19.9.17 19:07
Стать: чол

Re: Скрипит, а точнее пищит вилка Bergamont Revox 3.0

Повідомлення Владимир_85 » 20.9.17 13:31

ВелоКиїв, спасибо за ответ!
Насколько я понял, такая вилка будет стоить минимум 1590 грн?
Скажите, а почему ситуация странная?


Повернутись до “Вилки и амортизатори”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей