Догляд за пружинно-масляною вилкою

rotten
* *
Повідомлень: 186
З нами з: 25.5.12 19:31

Догляд за пружинно-масляною вилкою

Повідомлення rotten » 17.7.17 15:19

В мене на велосипеді сантурівська вилка (SunTour XCM-H, 100mm-travel w/lockout). Експлуатую її 5-6 років, ніразу не розбирав/змащував. В принципі там ще, як не дивно, сліди мастила можна виявити ззовні.
Учора в СЦ мені сказали що треба розбирати/чистити/змащувати таку вилку раз в сезон, бо там багато жижі і ймовірна наявність іржі яка може згодом завдавати проблеми.
Я здивувався оскільки за свій хоч і невеликий, але досвід, мені ніразу ні в якому СЦ не гвоорили про це.
Вилка ходить нормально, нарікань немає. Хібащо не так плавно і легко як хотілося б.

І для обєктивного погляду на проблему, позвонив в інший СЦ, і мені сказали що немає сенсу таке робити з моєю вилкою, мовляв, це нічого не дасть.

Я не знаю, що мені робити. Не хочеться віддавати велосипед на розбів вилки щоб потім зробили те, що може бути невиправданим, лише викинувши гроші на вітер.
"В детстве я молил Бога о велосипеде. Потом понял, что Бог работает по-другому. Я украл велосипед и стал молиться о прощении."
© Аль Пачино

Аватар користувача
Beliar
* * *
Повідомлень: 265
З нами з: 20.5.09 20:36
Стать: чол
Звідки: Левобережка

Re: Догляд за пружинно-масляною вилкою

Повідомлення Beliar » 17.7.17 15:55

Таку вилку не важко й самому обслужити

Аватар користувача
foxman
* * * * *
Повідомлень: 1372
З нами з: 15.10.04 11:48
Стать: чол
Звідки: Киев, Лесной

Re: Догляд за пружинно-масляною вилкою

Повідомлення foxman » 17.7.17 18:09

1) для дорогих вилок рекомендованный интервал обслуживания - часов 40! (а в случае агрессивной езды - 20)...
2) мне попадалась RS Pilot, у которой в штанах была водно-маслянная смесь. Вот ноги (хромированные) были убиты в хлам.

по моему скромному мнению, учитывая, что вилка бюджетная, что на неё сальников не найти, то если ездит в сухих условиях - я бы обслуживал таки раз в сезон, если в гразь / дождь, то дважды. Но учитывая простоту вилки - делал бы это сам.


Повернутись до “Вилки и амортизатори”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей