Выбор велосипеда без осмотра

(все, що стосується велосипедів, рам, підсідельних штирів, сідел)
Vette06
*
Повідомлень: 10
З нами з: 16.3.18 18:00
Стать: чол
Звідки: Киев

Выбор велосипеда без осмотра

Повідомлення Vette06 » 17.4.18 20:13

Хочу купить велосипед находиться далеко от моего города , есть вариант отправить почтой наложеным платежем продавец отправлял фото и видео велосипед в хорошем состоянии, посоветуйте такой выбор будет разумным или же лучше потратить день и самому ехать смотреть но все равно доставка все равно почтой.

Аватар користувача
d.j.Denver
* * * * *
Повідомлень: 1084
З нами з: 16.9.10 23:34
Стать: чол
Звідки: Київ, Ліко-Град

Re: Выбор велосипеда без осмотра

Повідомлення d.j.Denver » 17.4.18 21:18

Ніхто крім вас не прийме це рішення. Ви маєте відчувати з ким ви маєте справу і чи можна довіряти цій людині.

Я два роки тому зіграв в таку лотерею і вважаю що виграв. До сьогоднішнього дня задоволений зробленим тоді вибором. Кілька місяців тому дзвонив попередній власник спитати як там його велосипед поживає. Я ще раз йому від душі подякував. Та, боюсь, що це швидше вийняток і рекомендувати аналогічний сценарій не наважусь.

formazon
* * *
Повідомлень: 307
З нами з: 30.8.11 11:24

Re: Выбор велосипеда без осмотра

Повідомлення formazon » 4.5.18 09:11

Мое по моему скромному мнению: Если велосипед стоит дороже 300 баксов, и вы утрясли все детали с продавцом, то имеет смысл сьездить в соседнюю область и проверить байк живьем. Если нужно ехать через пол-Украины, тут стоит подумать... возможно, наложка, таки решит. Хотя, не стоит забывать, даже если вы "в теме", при осмотре наложкой вы сможете выявить только грубые и поверхносные косяки.


Повернутись до “Велосипеди та Рами”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей