Хто щось знає про байк(раму) Kellys Tyke 10?

(все, що стосується велосипедів, рам, підсідельних штирів, сідел)
Аватар користувача
Teodot
* *
Повідомлень: 101
З нами з: 5.6.10 13:04
Стать: чол

Хто щось знає про байк(раму) Kellys Tyke 10?

Повідомлення Teodot » 21.12.17 18:36

Доброго часу доби всім форумчанам. Придивляюся до рамці Kellys Tyke 10:

Зображення

https://velosiped.com/tovary/rami_ta_vi ... 78323.html

Хто що знає про цю рамцю? Хто катав на такому байку "Kellys Tyke 10"? Просто мав справу із двома Kellys'ами бюджетних моделей "Viper" та "Scarpe" - враження, м'яко кажучи, негативне: дуУуже несподобалася геометрія рами та "чугунний" накат. Як кажуть - все пізнається краще в порівнянні, так от, на тому ж "Author Solution" та "Bergamont DarkDust" - мені сподобалося краще ніж на тих двох бюджетних Kellys: і в плані накату, і в плані геометрії, і, ГОЛОВНЕ, в плані посадки та керованності байка (на Kellys'ах - взагалі дуже незручно було, і це, незважаючи на правильно підібрану ростовку і ЕТТ). Може "чугунний" накат та "жахлива" посадка - це тільки у бюджетних моделей Kellys, а у більш дорогого сегменту - вже все краще обстоїть?

Тепер - суть самого запитання: хто із власників може порівняти "Kellys Tyke 10" із іншими повнопідвісними байками подібного сегменту? Зараз в мене короткохід - "Jamis DakarXC" - по геометрії, посадці, керованності, та накату - АГОНЬ, подобається все... але доти, доки потрапляю у Голосієво - там не вистачає трішечки підвіски, бо у "Jamis DakarXC" іде 100/90 мм, і на спусках добряче відчувається, що задньому колесу трішечки не вистачає. Катаю я кантрі/трейл у співвідношенні 65/35 % - то ж і шукаю такий собі "універсал", щоб і по грунтовці як у "Парку Дружби Народів" чи "Пуща-Архімєдка" - нормально котив, але щоб і на Голосіївських спусках не так "втикалося" заднє колесо. Рами ендуро сегменту не розглядаю - т.я. не катаю у цьому стилі (та й ціна в них вже набагато дорожча).

Аватар користувача
foxman
* * * * *
Повідомлень: 1372
З нами з: 15.10.04 11:48
Стать: чол
Звідки: Киев, Лесной

Re: Хто щось знає про байк(раму) Kellys Tyke 10?

Повідомлення foxman » 22.12.17 08:36

Мне к примеру не очень нравится "неполный" задний треугольник, от жёсткости верхнего линка зависит вся конструкция. У самого была рама подобной конструкции (bergamont threesome), в конечном итоге треснули перья, но там шарнир был на верхней стороне треугольника.

Аватар користувача
Teodot
* *
Повідомлень: 101
З нами з: 5.6.10 13:04
Стать: чол

Re: Хто щось знає про байк(раму) Kellys Tyke 10?

Повідомлення Teodot » 22.12.17 10:57

Мне к примеру не очень нравится "неполный" задний треугольник, от жёсткости верхнего линка зависит вся конструкция.
Благодарю премного за ответ! :friends:

А могли бы пояснить - что значит "неполный задний треугольник"? Полный задний треугольник - это как у "Giant Anthem", "Lapierre Xcontrol", "Kellys SWAG"? Т.е. где треугольник задний представляет себе некий "монолит" и седенён с передним треугольником - шарнирами? Или вы имеете в виду, чтобы вехние перья имели между собой перемычку: т.е. были жёстко сваренны между собой, как к примеру у того же "Jamis DakarXC", "Specialized epic", "Kellys Eraser"? :help

Аватар користувача
foxman
* * * * *
Повідомлень: 1372
З нами з: 15.10.04 11:48
Стать: чол
Звідки: Киев, Лесной

Re: Хто щось знає про байк(раму) Kellys Tyke 10?

Повідомлення foxman » 22.12.17 11:25

Да, примерно так. Я согласен, что это очень упрощает кинематику, по сути оставляя нижний шарнир как центр вращения, но с точки зрения надёжности внушает больше доверия


Повернутись до “Велосипеди та Рами”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей