13.10.2017 (R) Жовта Боржава (14-16.10)

Походушки, поплавушки, попрыгушки, коньки, ролики, пещеры, пешие и водные походы и прочие вылазки без велосипеда, но с велокиевом
bertal
* * * *
Повідомлень: 642
З нами з: 28.5.15 22:07
Стать: чол
Звідки: Київ (БорщаGIFка)

Re: 13.10.2017 (R) Жовта Боржава (14-16.10)

Повідомлення bertal » 18.10.17 08:37

Походушечка вийшла просто... (далі слово передається Рокко-ВєсєльчакУ :D ) https://youtu.be/qKRtXFmfg4M?t=1m40s
:ROFL: :good:

Аватар користувача
Ul@senko
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Повідомлень: 14973
З нами з: 2.4.10 22:07
Стать: жін
Звідки: Київ (Нивки, Сирець)

Re: 13.10.2017 (R) Жовта Боржава (14-16.10)

Повідомлення Ul@senko » 18.10.17 15:58

Ну і темп, лайток казали вони (коли буде обід? - ввечері!!! }) ).
ви ще спасибі скажіть за те, що я вас погнала і встигла зганяти за водою (10 км, 640 м спуску/підйому).
Інакше пили б ви чай біля вогнища :twisted: ...
Окрема подяка Саньку за те, що зустрів мене :Rose: .
Краще зноситися, аніж заіржавіти.

Хелена
* *
Повідомлень: 52
З нами з: 23.4.16 02:36
Стать: жін

Re: 13.10.2017 (R) Жовта Боржава (14-16.10)

Повідомлення Хелена » 18.10.17 22:08

Ітак, по ітогам мєропріятія, можу висловити одне, дуже суттєве зауваження: дуже мало! Весь час, всі три дні, промайнули, як одно счастлівоє мгновєніє. Тільки організм
почав адаптуватись і набирати форму, милуючись краєвидами карпатських гір, як підкрався підступний потяг додому :( І тільки мрії про наступні подорожі у гори можуть трохи розрадити, а ще прекрасна погода і золота осінь, яку ми привезли з Жовтих Карпат. Отож, дякую усім вам, з ким довелось пройти цей маршрут, особливо фотографам, за їх велику і неоціненно-важливу працю, Богдану, за чудову палатку, в якій ми з Ірою знаходили прихисток уночі, Олександру, за інженерне вирішення будь-яких технічних
проблем зі снарягою, а також щиру допомогу у всіх побутових проблемах :Rose: Дякую Сергію за організацію і розведення багаття, без якого жоден справжній похід не може обійтись, і всім, хто допомагав йому у цій справі :Rose: Дяк усім поїльцям, хто знаходив джерела і приносив воду з них, щоб ми могли насолоджуватись духмяним чаєм під зоряним небом :Rose: А також всім нам, за дружню атмосферу і згуртованість. Щодо Аніної підготовки і організації цього походу, то вони не потребують моїх коментарів, все, як завжди :good: :Rose: Мені було добре з вами у цьому поході, фізуха прокачана, запас вражень зроблен :yes ;)


Повернутись до “Без велосипеда”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей