23.08.2017 (R) похID-2017 (24-27)

Походушки, поплавушки, попрыгушки, коньки, ролики, пещеры, пешие и водные походы и прочие вылазки без велосипеда, но с велокиевом
Аватар користувача
Ul@senko
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Повідомлень: 14973
З нами з: 2.4.10 22:07
Стать: жін
Звідки: Київ (Нивки, Сирець)

Re: 23.08.2017 (R) похID-2017 (24-27)

Повідомлення Ul@senko » 29.8.17 11:01

Треки по дням: день 1, день 2, день 3, день 4.
Трохи сухої статистики (враховано лише 4 основних ходових дні):
- пройдено 77 км
- набрано висоти 4109 м
- скинуто висоти 4026 м
Краще зноситися, аніж заіржавіти.

bertal
* * * *
Повідомлень: 642
З нами з: 28.5.15 22:07
Стать: чол
Звідки: Київ (БорщаGIFка)

Re: 23.08.2017 (R) похID-2017 (24-27)

Повідомлення bertal » 31.8.17 09:17

Доки приходив то тями, Сергійко в усіх барвах описав цю пригоду.
Ну що я можу добавити, це дійсно було чудово. Але, не так легко, як я гадав після дітячого походу. Мені здавалося що був готовий, знаючи що на мене чекає, та і речей лише на себе. Та сталося не так як гадалося. Заплічник за вагою ніц не полегшав і потім це далося на взнаки.

День першій: свіженько, але крокуємо бодьоро тому норм. Поки дісталися хребта я ушатався, чи то від холоду чи хз ще від чого, бажання одне, впасти і не рухатися.

День другий: ніц не видно, холодно, зібралися та гойда, на хребті скажений вітер, туман, вологість. Важко, вітер трепить наче якусь ганчірку, на Піп Іван не пішли бо сенсу нуль. Зосередилися на переході, Несамовите, нарешті обід, відпочинок та трохи сонечка, вже веселіше. Говерла, хай собі стоїть, ми на траверс, бо вітер не стихає. Турпритулок, спілкування з лісничими, у яких душа просить "продовження банкету", встигнути зайняти стоянку, не встигли, ідемо далі і ось воно, чудове місце для стоянки. Відпочинок, вечеря біля вогнища.

День третій:
Прокинулися десь близько дев'ятої)), крізь намета світла не видно, трохи засумував, але даремно. Сонечко сяє, тепленько, ось воно літо в Карпатах)
Неспішно снідаємо, насолоджуючись ранковими променями сонця, складаємо заплічник та гайда. Ну здоров був "дядько" Петрос, з цього боку я ще не ходив, погнали. Досі жваво підіймаємось, погода надзвичайна, душа співає, дуже гарно. Небувалий випадок, зварити чаю на Петроса, та насолодитися панорамою навколо.
Ну що, а зараз усі до низу на Шумнеска, там нас чекає нова дорога на Кваси.
Так, ось ця тропка, зараз траверснемо , але траверс якийсь вертикальний, ну ок, даров вершина Менчул)) Нові панорами, нові враження, новий спуск(((.
Поки спустилися до полонини Менчул, коліна скигли, а по переду ще десь 10 км і все до низу. Десь на півпуті клянчу бінти та роблю бандаж на коліна, трохи легше.
Кваси-Дубок-Руїни-табір. Надзвичайне зоряне небо, теревені біля вогнища.

День четвертий:
Туман, знову? Орг налаштован рішуче - Близниці!Погода натяк зрозуміла туман розтанув наче цукор увімкнули сонечко.
Міняємось з Оргом рюкзаками.
Надибана стежка, впєрдє! Цю стежку запамятали усі)). Біля чергового пїдйому Анна трохи взбадьорила групу нагадавши який це день тижня) зясувалося що в тижні чотири суботи). Тишком нишком дочовгалали до Драгобрату.
Драгобрат- гіршого місця в Карпатах я не бачив! Це просто -жах, я туди не повернуся навіть за гроши.
Нагорода дня - дорога на Ясіня, надзвичайно затишне місце для табору та бальзам на душу - сніданок в Рахові).

Чи задоволений я походом? Так!
Чи було важко? Так, часом хотілось втекти)), але я знав на що підписався.
Чи піду в подібний похід - так!

Велечезне дякую за науку, прокачені нивички, за допомогу, чудову компанію та гарний відпочинок. Подумки я ще досі десь там.


Повернутись до “Без велосипеда”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей