14.05.2016 BRM400 «Лівобережний»

для справжнiх фанатiв !
Аватар користувача
Skad
* *
Повідомлень: 150
З нами з: 20.5.09 19:08
Skype: skadeg
Стать: чол
Звідки: м. "Дарниця"

Re: 14.05.2016 BRM400 «Лівобережний»

Повідомлення Skad » 16.5.16 16:17

Тільки-но прийшов від хірурга. Це така затравочка, нижче напишу, чого ходив.
Отже, ось і мій невеличкий звіт.
Як і очікувалося, їхати довелось під супроводом дощу. Щоб ви розуміли, сьогодні у новинах прочитав «В Киеве выпало рекордное за 126 лет количество осадков, сообщает Центральная геофизическая обсерватория
По данным наблюдений метеостанции, 14 мая в Киеве выпало рекордное за 126 лет количество осадков – 35,3 мм, что на 10,2 мм больше предыдущего исторического значения для этого дня 1906 года.

» Що говорить само за себе, в яких умовах ми всі їхали.
За перші 15 кілометрів, я вже був повністю мокрий, з голови до п’ят. Групою йти було весело: суцільні жарти, дуже часто згадували жіночу статеву систему. Також була пропозиція провести біопсію мозку учасників на наявність останнього. Дуже шкода було Lazarenko Yaroslav, він перший феєрично пробився та розкидав свої пляшки. В Рожнах частина групи вирішила зупинитися на автобусній зупинці, цю зупинку я проігнорував, бо ставати і мерзнути не хотілося взагалі. Тож наздогнав ще невеличку групу і їхав з ними майже до Остера. Але км за 10 до першого КП, звернув на зупинку, тому що телефон в сумці, що на велосипеді, почав плавати у воді - закинув його у рюкзак, віджав шкарпетки та поїхав вже сам. На той час, дощ трохи вщух. На першому КП загубив нарукавний світловідбивач, чи може і пізніше, раптом ніхто не знаходив? Отже після Остра, їхав соло до Ніжина. До речі, одразу після 1-го КП знов почався сильний дощ. Здається, до Козельця асфальт був нормальний, а ось потім почалось… Я реально їхав і кричав на все горло люті матюки. Я кляв все: погоду, дощ, ЯМИ, маршрут. Село Червоні Партизани мені чогось більш всього запам’яталися з того відрізку маршруту. Було якось так «Коли вже ці Червоні П…СИ закінчаться?!» Отак з матюками я доїхав до Ніжина. При в’їзді в місто є такий собі ж/д переїзд і от на цьому переїзді я в’їжджаю в 1001 яму і ледь не вилітаю через кермо. Вибоїна була глибочезна і дуже підступна, я реально майже вилетів з сідла. Як я зрозумів, на цій ямі хтось впав. На КП2 я боровся з думкою, послати це все до дідька і їхати на вокзал. Велосипед також помітив мій настрій і вирішив допомогти з вибором, тож крякнув перемикач. Їхати тепер можна було тільки на 5-6 швидкості, не більше не менше. Розбиратися з цим всім, часу не було, бо навіть зупинка на 5 хвилин спричиняла зубодробіння та люту мерзлоту по тілу. Тут під’їхав Litinskij Dimitrij та запропонував допомогу. Після цього ми разом проїхали ще км 3 і я знов заїхав на зупинку, перемикач не давав мені спокою. І на цій зупинці, я все таки вирішив страждати далі. Тож покатив знов соло. На повороті до Ічні увімкнув важкий рок і, як виявилося, не даремно. Бо ця дорога просто … ну ті хто їхав, розуміють. Так і їхав, лаючись та слухаючи рок. Аж раптом наздогнав знову Litinskij Dimitrij, який вкручував до 20км на год. Тож вирішив вкручувати разом з ним, бо разом вмирати якось не так страшно. Так і дошкандибали без поспіху на КП3. В Ічні нас привітала кореспондентка місцевої газети, питала якого ми сюди заїхали і чи будемо ще тут колись, але по нашому виразу обличчя, зрозуміла, що навряд. І дуже переживала, що не взяла з собою фотоапарат, мабуть наші пики були ще ті. Після Ічні в мене почались проблеми, почав люто натирати сідниці і почала боліти ліва нога. Так боліти як ніколи ще не боліла. Кожен оберт педалі, як ніж в ногу. Я не знав що гірше - полум’я на заду, чи в нозі. Дуже дякую Дмитру за мазь Рятівник, він реально мене врятував! Щодо дороги Ічня-Прилуки, то це знов таки пекло, яма на ямі, одне радувало, що дощ припинився. В Прилуках ми трохи пофоткали місцеві пам’ятки та покатили далі, бо до заправки ми так і не знайшли. А от дорогу з Прилук до Яготина, я запам’ятаю на все життя. Це просто не передати словами! Такой ср..ки я ще не бачив. Жодної машини, жодної людини! По цій дорозі їздить тільки сільськгосптехніка, яка знищила її майже повністю. Тож настраждалися ми там сурово. В яготині Дмитро пропонував зупинитися у тому кафе Скорпіон, але враховуючи суботній вечір та дивні крики, я вирішив зупинятися тільки на заправці. Це була моя перша тривала зупинка з першою гарячою стравою - кавою та хотдогами. Відпочили півгодини і рушили далі. В цей момент я зрозумів, що їхати після перерви я тупо не можу - нестерпний біль в нозі. Кожна вибоїна додавала мені вражень. Я опустив сідло, щоб збільшити навантаження на коліна, і дати відпочити нозі. І це навіть допомогло. Але не надовго.

Так і дотяпали до Березані, де блуканули і поїхали не туди! Замість того, щоб поїхати на останнє КП, ми виїхали на Бориспільське шоссе! Довелося накручувати зайві кілометри, щоб потрапити до пункту призначення . І от після СМС нас чекав новий удар. Це дорога від Баришівки до Борисполя. Ну чого, скажіть мені, не можна було прокласти маршрут по тому шоссе? Це було б гуманно після всіх випробовувань. Поки ми доїхали до того Борисполя я згадав все і всіх. Швидкість 10-15 км на годину, дупа пече, нога просто скажено болить и ці ями аааааааа. В Борисполі, нас наздогнав Lazarenko Yaroslav, тож до виїзду з міста їхали разом. Потім я вирішив вже рвати, бо сил терпіти біль вже не було, та й друга нога почала так само боліти. Чим повільніше я крутив, тим гірше мені було. Тож я відірвався від хлопців и топив до Києва під 30ку.
Ну а на фініші, нагодували, напоїли і відігріли, за що дуже дякую. Але це не кінець страждань, від подолу до м. Дарниця я шкандибав пішки, їхати я вже не міг. Сходи я проходив зі швидкістю 1 сходинка за 4 секунди.
Тож підсумую.
Це було важко, дуже важко, напевно сама люта штука в моєму житті. Дорога на 70% була в ямах, я її і ворогам не побажаю, серйозно. Поїхав би я знову 400 під дощем? Ну по цій трасі, точно – НІ!
160 км їзди зі стертим до крові задом, 160км з болями в нозі. Щодо ноги, вона розбухла і стала в 2 рази більша. Ахіллесове сухожилля розтягнуте, можливо і порване, тож сиджу на лікарняному, це щодо хірурга. Тож чекаю 600 км тільки через місяць, дайте час прийти в себе!)

Аватар користувача
Armen
* * *
Повідомлень: 475
З нами з: 25.5.10 08:31
Skype: armen_mosesyan
Стать: чол
Звідки: Вышгород.

Re: 14.05.2016 BRM400 «Лівобережний»

Повідомлення Armen » 17.5.16 08:30

«В Киеве выпало рекордное за 126 лет количество осадков...
Прикольно. Без дожу був би звичайний дальнячок. А тут реальний треш. Без дощу булоб "не то пальто", а так вийшла визначна подія, яку всі спостерігачі запам’ятають.
Як я зрозумів, на цій ямі хтось впав...
Так, це був я. І якби був на шосері - повідбивав би дуали тіко так. Це було феєрічно. За 200м до переїзду я прєнєбрєжительно обігнав місцевого дідугана на Україні. Там були ями, то ж я виляв і ще його так якось грубо підрізав. Ну і потім зловив ту яму на переїзді, туди влізло півколеса. Вєл піднявся і я якійсь час балансував на передньому колесі я потім гептувся в калюжу і огріб вєлом по горбу. Цирк. Встаю такий, піднімаю вєлик і повз проїзджає той дідуган і регоче про себе. Короче позорняк епічний.
Це було важко, дуже важко, напевно сама люта штука в моєму житті...
Такий собі айронмен місцевого розливу. Не вагаючись би повторив все те саме. Не тому, що в кайф, а тому, що це виклик чи зміг би так само, чи може навіть краще...
Тож чекаю 600 км тільки через місяць...
Я на фініші жалівся, що нажаль 600км неможливий в таких умовах, бо так довго як іде шестисотка, дощ просто не може йти в наших широтах :) Подивимся, на шестисотці може бути така спека, що ми ще із вдячністю згадуватимемо суворі 400.
Боги допомагають упоротим!

Zelgadis
*
Повідомлень: 42
З нами з: 28.9.10 23:06
Стать: чол

Re: 14.05.2016 BRM400 «Лівобережний»

Повідомлення Zelgadis » 17.5.16 08:49

Возможно я скажу крамолу и Учитель отлучит меня навсегда от сосца мудрости своей - но это исключительно личное мнение, основанное на 8милетнем опыте организации и проведения водных и пешеходных походов для детей и юношества:

Читая отчеты Героев данного бревета постоянно в голове возникает вопрос - почему организаторы не отменили событие, пусть не на старте, но хотя-бы в середине???
Да-да, я прекрасно понимаю что бреветы - это индивидуальное путешествие и каждый отвечает сам за себя - но! Есть такое понятие, как спортивный азарт, адреналин и отключение мозгов на фоне усталости. У туристов такое тоже очень часто встречается, и ребят тоже часто приходилось притормаживать, когда они желали ещё полдня маслать на веслах до следующего дождя под ливнем с грозой. Объяснять возможные последствия в моменте при этом бесполезно, действует только прямой приказ руководителя (благо у нас скаутская организация и дисциплина присутствовала). В горах это правило также действовало более жестко, решение опытного и трезвомыслящего руководителя перевешивало желание азартных туристов запереться в какую-нибуть задницу пожестче с неясными перспективами выбраться и повышенным риском для здоровья. Да, расписки от родителей и самих участников о снятии с оргов ответственности у нас тоже были, но моральной ответственности это не снимало ни разу.

Я к чему - если уж вы видите, что задница полнейшая и дорога практически не проезжаемая - может стоит бы как минимум обзвонить всех участников, которые ещё не сошли, узнать где они и предложить варинаты и помощь с эвакуацией? А в идеале - самим её и организовать (как машину сопровождения на львовских 400 с велокреплением). Мне кажется, что в том состоянии, в котором находились участники, которые прошли 200 км маршрута и далее, адекватно оценивать свое состояние и принимать решение об эвакуации самостоятельно у них уже не было возможности, и это могли бы сделать организаторы за них. Как минимум в формате настойчивой рекомендации и предложения вариантов решить вопрос. Кто отказался - ок, доезжай, сам так решил.

Возможно это опыт и для организаторов тоже. Ни к коем разе не хочу никого обидеть, но мне не только гордо, но и очень больно читать отчеты ребят, которые всадили хорошую часть здоровья в эти ямы и лужи.

Аватар користувача
Miker
* * * * *
Повідомлень: 1366
З нами з: 18.7.10 12:13
Skype: miker_behemoth
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: 14.05.2016 BRM400 «Лівобережний»

Повідомлення Miker » 17.5.16 09:39

Ну и добавлю я чуток:
Еще до старта я тешил себя мыслью, что вот приедем, а никого нет попьем чай и по домам. Но нет, отчаянных оказалось много — 24 человека.
Пообщались, пофоткались, собрались и поехали. К дождику постепенно привыкаешь, постепенно светает. Разливные "озера" с неизвесным фарватером, ямки прячущиеся в блестящих лужицах.
На какое то время прекратившийся дождик внушил надежду и добавил бодрости, до ближе к Нежину опять начался, добавился ветер и тушка отчиталась: она то докрутит, но вот что здоровой — не факт. Коварно подговорив соратников что продолжать не здраво, закатуем в Нежин, встречаем еще двух бойцов, и вдохновляю сойти тоже.
В Нежине - удобная по времени электричка, горячая еда в вокзальной кафешке. И путь домой.
Kyiv Bicycle Club
Он решил жить вечно, а если умереть, то только во время попытки выжить. © Уловка 22.

Аватар користувача
Miker
* * * * *
Повідомлень: 1366
З нами з: 18.7.10 12:13
Skype: miker_behemoth
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: 14.05.2016 BRM400 «Лівобережний»

Повідомлення Miker » 17.5.16 09:40

За рестарт:
Изначально была мысль повторить заезд по этому же протоколу, т.к. временные сроки позволяют. Но тут одно но. Точнее не одно, а 9:
Frolkin Oleksii, Ivashchenko Andrii, Lazarenko Yaroslav, Litinskij Dimitrij, Lobko Yuriy, Mosesian Armen, Ostryanko Sergey, Vodolazskyi Yevhen, Yurchenko Stanislav.
Эти люди доехали... и вписывать в тот же протокол людей проехавших в легких условиях, я считаю некоректным по отношению к тому что они сделали.
Этот бревет войдет в историю, как бревет девятерых отчаянных.
Зображення

В следующий раз при подобных прогнозах погоды, как и писали выше, бревет буду переносить.

Календарь 400ок в зачет:
28 мая 2016 г. Одесса 400 Odessa Bicycle Club
28 мая 2016 г. Кривой Рог 400 UkraineBaikFamily
28 мая 2016 г. Харьков 400 Kharkov Velo
18 июня 2016 г. Кременчуг 400 CycleMonk
18 июня 2016 г. Полтава 400 Poltavarandonneurs
1 июля 2016 г. Львов 400 Lviv Bicycle Club особо рекомендую :good:
9 июля 2016 г. Мариуполь 400 Azov-Marathon
9 июля 2016 г. Сумы 400 Velo-Sport Sumy Randonneurs
16 июля 2016 г. Кривой Рог 400 UkraineBaikFamily
23 июля 2016 г. Полтава 400 Poltavarandonneurs
28 августа 2016 г. Харьков 400 Kharkov Velo
3 сентября 2016 г. Кривой Рог 400 UkraineBaikFamily
10 сентября 2016 г.Кривой Рог 400 Team Adrenalin

ЗЫ. В протяжении весны/лета выберу время и проеду 400ку, не в зачет, как покатушку — повеселим велокиевских покатушечников.
Kyiv Bicycle Club
Он решил жить вечно, а если умереть, то только во время попытки выжить. © Уловка 22.

Аватар користувача
Armen
* * *
Повідомлень: 475
З нами з: 25.5.10 08:31
Skype: armen_mosesyan
Стать: чол
Звідки: Вышгород.

Re: 14.05.2016 BRM400 «Лівобережний»

Повідомлення Armen » 17.5.16 13:35

А цікаво, хто з 24 людей, шо були на старті захворів?
Skad бігав до хірурга. Це один. Є ще простужені, переломані, або іншим чином покалічені?
Просто таксказать для статистики.
Боги допомагають упоротим!

Аватар користувача
margi_ua
*
Повідомлень: 42
З нами з: 22.6.13 09:37
Стать: чол

Re: 14.05.2016 BRM400 «Лівобережний»

Повідомлення margi_ua » 17.5.16 14:14

За рестарт:Изначально была мысль повторить заезд по этому же протоколу
А може таки варто дати можливість проїхати? Я щось не думаю що хтось буде ображатись, а так у багатьох не буде можливості проїхати 400-600 ітд. Рейтинг KBC також нижчий буде через це?
Їхати 400 десь в інших містах для багатьох набагато складніше. І не виспатись, і з роботи відгули шукати ітд.
ЗЫ. В протяжении весны/лета выберу время и проеду 400ку, не в зачет, как покатушку — повеселим велокиевских покатушечников.
Хочу, надіюсь там буде "повільна" група. А не лише 30+ км/годину.
Тільки-но прийшов від хірурга
Якщо лікарю була озвучена причина... здогадуюсь що він сказав і куди відправив... (згадую як грохнувшись з роликів пішов зашивати підборіддя... о мені там багато що розказали...)
Надіюсь все буде добре! Подібні проблеми здається бувають коли сідло занадто високо + контактні педалі, вилазить на дальніх дистанціях...
почему организаторы не отменили событие
Тихий спокійний дощ все ж не буря, не стихійне лихо ітд. Я б точно збугуртив би від відміни і поїхав би по маршруту, тільки з зіпсованим настроєм. Та й дороги в центральних областях України це не гори не щось дике. Навіть в самих глухих місцях маршруту завжди було видно вогні житла ітд.
Прочитав цей звіт з болю, холоду, страждань і води.
Ну не так все страшно) то я трохи жахів наганяв)
А цікаво, хто з 24 людей, шо були на старті захворів?
Також приєднуюсь до питання. Щось нікого не чутно.
Я - норм, лише вже 2.5 дні тільки те й роблю що жеру і сплю.

Аватар користувача
Miker
* * * * *
Повідомлень: 1366
З нами з: 18.7.10 12:13
Skype: miker_behemoth
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: 14.05.2016 BRM400 «Лівобережний»

Повідомлення Miker » 17.5.16 14:43

Да, ехать в других городах сложнее, но и интереснее. Да и сложность бреветов на выезде преувеличена, гарантирую.
А вот жрать три дня - это все правильно :)
Kyiv Bicycle Club
Он решил жить вечно, а если умереть, то только во время попытки выжить. © Уловка 22.

Аватар користувача
Armen
* * *
Повідомлень: 475
З нами з: 25.5.10 08:31
Skype: armen_mosesyan
Стать: чол
Звідки: Вышгород.

Re: 14.05.2016 BRM400 «Лівобережний»

Повідомлення Armen » 17.5.16 15:03

Жрите жрите, увидимся на шестисотке :)
Боги допомагають упоротим!

Аватар користувача
Miker
* * * * *
Повідомлень: 1366
З нами з: 18.7.10 12:13
Skype: miker_behemoth
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: 14.05.2016 BRM400 «Лівобережний»

Повідомлення Miker » 17.5.16 15:15

Жрите жрите, увидимся на шестисотке :)
Это ты к тому что все горочки на последних 200 км шиссотки? :)
Kyiv Bicycle Club
Он решил жить вечно, а если умереть, то только во время попытки выжить. © Уловка 22.

Аватар користувача
judgerain
*
Повідомлень: 44
З нами з: 7.9.09 19:52
Skype: judgerain
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: 14.05.2016 BRM400 «Лівобережний»

Повідомлення judgerain » 17.5.16 15:22

Жрите жрите, увидимся на шестисотке :)
Это ты к тому что все горочки на последних 200 км шиссотки? :)
Ой да, там горочки после 450 км просто объедение, как вспомню - слюнки текут, на каждую смотришь с надеждой что она последняя ))
E I AANI I GO O 'A HOOT'E.
Автор благодарит алфавит за любезно предоставленные буквы.
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Аватар користувача
Armen
* * *
Повідомлень: 475
З нами з: 25.5.10 08:31
Skype: armen_mosesyan
Стать: чол
Звідки: Вышгород.

Re: 14.05.2016 BRM400 «Лівобережний»

Повідомлення Armen » 17.5.16 15:36

Ой да, там горочки после 450 км просто объедение, как вспомню - слюнки текут, на каждую смотришь с надеждой что она последняя ))
Ну это ржищевские. Плохо то, что у меня ни на том ни на том веле передач не хватает, что бы на эти горки не ломить. Что ж. Придется может на какую-то и пёхом зайти, вместо передыха так сказать...
Боги допомагають упоротим!

Аватар користувача
Technician
steel is real
Повідомлень: 1503
З нами з: 18.4.14 20:18
Стать: чол
Звідки: оттуда

Re: 14.05.2016 BRM400 «Лівобережний»

Повідомлення Technician » 17.5.16 15:51

Spoiler
Show
Зображення
1901 год. На чёрном синглспиде, с усами. Армен, сколько тебе лет?
tumbleweed-092.tumblr.com

waterlaz
* *
Повідомлень: 80
З нами з: 12.10.10 16:27
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: 14.05.2016 BRM400 «Лівобережний»

Повідомлення waterlaz » 17.5.16 16:08

Горки звучат угрожающе. Но сделать суперрандонера на глухаре в этом году ой как хочется *oops*

Аватар користувача
Miker
* * * * *
Повідомлень: 1366
З нами з: 18.7.10 12:13
Skype: miker_behemoth
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: 14.05.2016 BRM400 «Лівобережний»

Повідомлення Miker » 17.5.16 16:21

Горки звучат угрожающе. Но сделать суперрандонера на глухаре в этом году ой как хочется *oops*
Достойная цель. Видел много ребят на ПБП на глухарях :)
Kyiv Bicycle Club
Он решил жить вечно, а если умереть, то только во время попытки выжить. © Уловка 22.

Аватар користувача
manowar2016
*
Повідомлень: 21
З нами з: 2.4.13 13:48
Стать: чол

Re: 14.05.2016 BRM400 «Лівобережний»

Повідомлення manowar2016 » 17.5.16 17:10

Да, ехать в других городах сложнее, но и интереснее. Да и сложность бреветов на выезде преувеличена, гарантирую.
Согласен, в других городах тож очень интересно, в Одессе 400-ка очень даже хороша, И тоже много о ней воспоминаний первая 400-ка в 2013 году, были в ней и проколы ( запорол 3 запаски новых, а на поклейку последней камеры тогда ушло 2,5 часа от общего времени, клеялся раз 7 на протяжении 30км пути) была нереальная жара,а к вечеру ливень, ночью дождь переменный, и на расвете тоже дождь в общем красота и епичная закатка до финиша по киевской трассе со средней 42). Кстати со здоровьем все кул, колено попустило единственное это крепатура в ногах после 2-х недельного перерыва.

Аватар користувача
Armen
* * *
Повідомлень: 475
З нами з: 25.5.10 08:31
Skype: armen_mosesyan
Стать: чол
Звідки: Вышгород.

Re: 14.05.2016 BRM400 «Лівобережний»

Повідомлення Armen » 18.5.16 05:42

1901 год. На чёрном синглспиде, с усами. Армен, сколько тебе лет?
Це не я і сінгла у мене не було в 1901. Я тоді на пауку катавсь.
Боги допомагають упоротим!

waterlaz
* *
Повідомлень: 80
З нами з: 12.10.10 16:27
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: 14.05.2016 BRM400 «Лівобережний»

Повідомлення waterlaz » 21.5.16 09:59

Дома нашел дырку в покрышке где-то 5мм //_-
Теперь понятно, почему так часто пробивался.

Аватар користувача
Topsail
* *
Повідомлень: 187
З нами з: 28.9.10 10:46
Skype: Marconsult1
Стать: чол

Пара фоток с Одесса Париж Одесса 300 км.

Повідомлення Topsail » 22.5.16 15:08

waterlaz » 21.5.16 10:59
Дома нашел дырку в покрышке где-то 5мм //_-
Теперь понятно, почему так часто пробивался.
Может это облегчит ваши страдания? Все таки в Париже а не в Нежине с Яготином и Ичней...:) Вы видели детей ужа и ежа? Нет? А они есть:
Зображення
Интересно, что о нас думают эти два парижанина?
Зображення
Google: Креветки правильные


Повернутись до “"Веломарафони на 200, 300, 400, 600, 1200+ км"”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей