16.04.2016 BRM200 «Калюжа»

для справжнiх фанатiв !
Аватар користувача
Zlu
* * * *
Повідомлень: 986
З нами з: 17.4.14 11:11
Стать: чол
Звідки: Дорогожичи

Re: 16.04.2016 BRM200 «Калюжа»

Повідомлення Zlu » 16.4.16 23:33

Майкер, в твоем треке страшные 1.4 или 1.6к набора, а на деле меньше тыщи. Чего так?
Проявлением наибольшего милосердия в нашем мире является, на мой взгляд, неспособность человеческого разума связать воедино всё, что этот мир в себя включает. (с) ГФЛ
2014: 5499
2015: 9235
2016: 9064
2017: 7533
2018: 6919
2019: 5460
2020: 2508

Аватар користувача
Miker
* * * * *
Повідомлень: 1366
З нами з: 18.7.10 12:13
Skype: miker_behemoth
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: 16.04.2016 BRM200 «Калюжа»

Повідомлення Miker » 16.4.16 23:58

Майкер, в твоем треке страшные 1.4 или 1.6к набора, а на деле меньше тыщи. Чего так?
гпсиес традиционно брешет примерно в 1,5 раза
Kyiv Bicycle Club
Он решил жить вечно, а если умереть, то только во время попытки выжить. © Уловка 22.

Аватар користувача
Miker
* * * * *
Повідомлень: 1366
З нами з: 18.7.10 12:13
Skype: miker_behemoth
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: 16.04.2016 BRM200 «Калюжа»

Повідомлення Miker » 17.4.16 00:02

Поддерживаю. К тому же если крутить что то большое человек под 10. Во скорость будет!
Стоп, стоп, стоп #crazy_pilot Друзі це не гонка, це бревет! :D Не гоніть коней :yes
Не оно конечно совсем не гонка, но ведь и правила не запрещают ехать бервет быстро.
А трек калюжи такой, что для новичков - отлично чтобы попробовать силы, а для аксакалов - погонять в удовольствие :)
Kyiv Bicycle Club
Он решил жить вечно, а если умереть, то только во время попытки выжить. © Уловка 22.

Аватар користувача
Андрей Тимофеев
* *
Повідомлень: 192
З нами з: 2.9.11 20:31
Skype: timateo1979
Стать: чол
Звідки: г.Киев

Re: 16.04.2016 BRM200 «Калюжа»

Повідомлення Андрей Тимофеев » 17.4.16 08:44

Miker, правилами бревета разрешено ездить на колесе? я так понял читая его, что нет. Хочется для себя разобраться в этом вопросе.
Не вкладывай свою жизнь в то, что может забрать смерть...!!!

Жизнь цепь, а мелочи в ней звенья, нельзя звену не придавать значения.

Аватар користувача
Miker
* * * * *
Повідомлень: 1366
З нами з: 18.7.10 12:13
Skype: miker_behemoth
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: 16.04.2016 BRM200 «Калюжа»

Повідомлення Miker » 17.4.16 09:05

Miker, правилами бревета разрешено ездить на колесе? я так понял читая его, что нет. Хочется для себя разобраться в этом вопросе.
Ні яких обмеженнь на їзду групами, окрім тих шо є у ПДД, на бреветах немає :)
Kyiv Bicycle Club
Он решил жить вечно, а если умереть, то только во время попытки выжить. © Уловка 22.

Велотурист
* *
Повідомлень: 51
З нами з: 18.4.15 18:41
Skype: veloturist1984
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: 16.04.2016 BRM200 «Калюжа»

Повідомлення Велотурист » 17.4.16 09:09

Результативная таблица будет?

Аватар користувача
VeloPingvin
* * *
Повідомлень: 454
З нами з: 10.4.14 16:36
Стать: жін
Звідки: Київ, Дорогожичі

Re: 16.04.2016 BRM200 «Калюжа»

Повідомлення VeloPingvin » 17.4.16 10:06

Хтось вчора встановлював особисті рекорди і крутив з такою крейсерською, про яку я і мріяти не думаю; дехто показав усім, в кого balls of steel, проїхавши дистанцію на роликах в рамках встановленого часу (мегакруто, чувак!), а для мене вчора були мої перші 230 км і це моя особиста перемога.
Саша і Денис, організація заходу на відмінно - все вчасно, душевно, позитивно і з чаєм/булочками на фініші.
Рада, що взяла участь в цьому заході. Не впевнена, що ризикну їхати Бревет 300.
2014 - 4.133 км
2015 - 7.209 км
2016 - 10.725 км
2017 - 7.532 км

Аватар користувача
Armen
* * *
Повідомлень: 475
З нами з: 25.5.10 08:31
Skype: armen_mosesyan
Стать: чол
Звідки: Вышгород.

Re: 16.04.2016 BRM200 «Калюжа»

Повідомлення Armen » 17.4.16 11:00

Власне те, шо ми фіксуємо результат часу, як на мене дискредитує ідею бревета, перетворюючи його на гонку. Тому і їздимо на колесі. На колесі їздити не можна. Це індивідуальний марафон, хоча обмеження може чітко і не прописані. Так можна і за машиною їхати, адже це не заборонено напряму.
Я всеж таки пропоную спільноті ганятися на гонках, а на бреветах приділяти більшу увагу індивідуальній складовій. По чесному - учасник бревета не може навіть приймати сторонню допомогу. Сидіти на колесі - це варіант сторонньої допомоги.
Боги допомагають упоротим!

Велотурист
* *
Повідомлень: 51
З нами з: 18.4.15 18:41
Skype: veloturist1984
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: 16.04.2016 BRM200 «Калюжа»

Повідомлення Велотурист » 17.4.16 11:10

Власне те, шо ми фіксуємо результат часу, як на мене дискредитує ідею бревета, перетворюючи його на гонку. Тому і їздимо на колесі. На колесі їздити не можна. Це індивідуальний марафон, хоча обмеження може чітко і не прописані. Так можна і за машиною їхати, адже це не заборонено напряму.
Я всеж таки пропоную спільноті ганятися на гонках, а на бреветах приділяти більшу увагу індивідуальній складовій. По чесному - учасник бревета не може навіть приймати сторонню допомогу. Сидіти на колесі - це варіант сторонньої допомоги.
Соледарен.

segar29
* *
Повідомлень: 76
З нами з: 5.1.09 17:33
Стать: чол
Звідки: Кривбасс

Re: 16.04.2016 BRM200 «Калюжа»

Повідомлення segar29 » 17.4.16 11:23

Власне те, шо ми фіксуємо результат часу, як на мене дискредитує ідею бревета, перетворюючи його на гонку.
на определение гонки больше способствует не время, а позиционные места ;) да бывает время в некоторых случаях влияет но отчасти) гг а как же тогда без фиксирования времени определять его зачёт?)
Так можна і за машиною їхати, адже це не заборонено напряму. По чесному - учасник бревета не може навіть приймати сторонню допомогу. Сидіти на колесі - це варіант сторонньої допомоги. Я всеж таки пропоную спільноті ганятися на гонках, а на бреветах приділяти більшу увагу індивідуальній складовій.
Предлагать можно всё что угодно, но у нас ведь как - всё что не запрещено, то разрешено :)
Третьей стороной будет считаться, если это твоя машина поддержки, пользоваться услугами которой вне кп запрещено правилами. Помощь четвёртых-пятых лиц не запрещается.....так можно добалакаться, что и ветер тоже может быть помощником) или придорожные кафе, шиномонтажки, источники, водоёмы и т.п. они тоже помогают подпитываться. Предлагаю всё возить с собой, а чо мне подходит :D

Vini
* * *
Повідомлень: 306
З нами з: 23.9.09 12:27
Стать: чол
Звідки: Киев, Оболонь

Re: 16.04.2016 BRM200 «Калюжа»

Повідомлення Vini » 17.4.16 12:14

у каждого свой интерес. у кого-то просто проехать 200 первый раз, кто-то любит медитировать вкручивая, кто-то задался целью улучшить рекорд. про ролики - вообще нет слов :-О мы разные - это нормально. не нужно пытаться всех привести к одному ранжиру. формат мероприятия как раз предполагает широкие рамки. это фестиваль, праздник, где каждый самовыражается и побеждает прежде всего себя. кто считает, что ехать в группе - это не тру, спокойно может ехать соло и гордиться собой. это точно не повод внушать остальным комплекс неполноценности ;)

Аватар користувача
offlego
*
Повідомлень: 15
З нами з: 3.4.15 09:55
Стать: чол

Re: 16.04.2016 BRM200 «Калюжа»

Повідомлення offlego » 17.4.16 13:34

Спасибо, организаторам! :roll:

Аватар користувача
Foxx
* * *
Повідомлень: 258
З нами з: 17.8.09 20:42
Стать: чол
Звідки: Київ, Борщагівка

Re: 16.04.2016 BRM200 «Калюжа»

Повідомлення Foxx » 17.4.16 13:42

Доба пригод))
1. Коли міняв звечора покришки на сліки, як тільки встановив колесо на місце, чую п-ш-ш-ш-ш - виявляється фліпер з'їхав вбік, оголивши однин отвір в ободі. Свіжокуплена камера з пробігом 0 км, до побачення! Рвана дірка з внутрішнього боку. Поки грався з колесами - роздумав знімати втановлене на вел підсвічування колес і на рамі (скільки тієї 200-ки?).
2. Київстарівська sim-картка. Вимикаю телефон, міняю картки, вмикаю. Ввімкнув, не працює. Що за х? Грався-грався, поки не зрозумів, що на телефоні треба поставити на місце зняту ззаду кришку (от такий телефон))). Ок. Приходить смс-ка, що радить поповнити рахунок на 110 грн, аби всі радощі пакету ввімкнулись. Ок. Поповнюю - ага, має прийти sms з кодом підтвердження... на мій звичайний номер. Вимикаю, міняю картки, вмикаю. Є код, ввожу його. Вимикаю, міняю картки, вмикаю. Приходить sms, що мені поповнено рахунок на 110 грн (ти ба)). Квест пройдено.
3. Лягаю спати пізно. Втавати рано, не висипаюсь. Чому я вчора всі приготуванняя залишив на останній момент? Приїхав на старт. А на рулі - фара, позаду - мигалка. Все зайве зняв, а як же)). Знімаю хоч фару, кидаю в рюкзак.
4. Їдемо. Вітер в морду. Сформувалась група десь з десяток учасників. Бодро вкручуємо ~30. Я попереду. Бородянка. Десь позаду в групі завал, чекаємо. Потім далі в тому ж темпі, я їду вже не в голові - красота, коли не треба торпедувати зустрічний вітер - воно само їдеться))).
5. Товариш переді мною в'їжджає в яму, ловить прокол, я слідом, але обходиться без проколу, товариш лишається на узбіччі клеїтись.
6. Поворот на Українку. Асфальт... ну так собі... Я не соромюсь розблокувати вилку, і їду роблячи вигляд, що нічого не сталось))) Група розвалюється на частки.
7. КП1, або "механіки на гастролях" :). Dobranytsia Olena вчора теж готувалась до бревету. Але в неї свій рецепт - ланцюг треба одягти за виступ обмежувача на лапці заднього перемикача)). Як, напевно, добре було їхати 80 з гаком кілометрів з таким) Героїня, безперечно!
8. КП1, або "я *№;?% тебе, Київстар". SMS не відправляється, "недостатньо коштів". А чим я вчора пів-вечора займався??? Всі мене заспокоюють - "не переживай, ми на фініші поклянемося і присягнемо, що ти з нами був" :))).
9. Група з КП поїхала також частками. Прямуємо до Радомишля втьох. Нас наздоганять двоє шосерів, сідаємо на колесо. Ну як сідаємо, тільки я сідаю, як виявляється через деякий час)). Шосери швидко видихаються зменшують швидкість, тому до Радомишля добираюсь соло. А от і наша група!))
10. Група стартує, відриватися не хочеться, наздоганяємо групу разом з Yurchenkov Anton. В результаті наздоганяю її сам (ще з минулого року мені щастить на соло в 200-ках))).
11. "Це треба запатентувати". По "дорозі" до житомирської траси кожен вигадав як мінімум один новий жест, яким можна показувати в групі на ями на шляху. От таке там розмаїття!
12. КП2. sms вже традиційно не відправляються. Я і не зважаю вже, подумаєш!
13. Спринтери. Поїхали далі знову втрьох (тих самих, Lazarenko Yaroslav і Pohorilyi Andrii). Все було добре, поки нас не добрала стайка шосерів-спринтерів. Ну ми ж не знали, що вони скажені такі енергійні))). Швидкість 30 - ок, 35 - теж, якщо на колесі сидіти. Але тримати на MTB, хоч і на сліках швидкість 40+ після 150 км в сідлі я вже не можу, і вийти на зміну також. Вихожу з групи, залишаюсь знову соло, бо моїх двоє попутників виявляється, вийшли ще раніше.
14. Спринтери. По ходу стався ще один інцидент, закидайте мене камінням! Я, опудало, ледве не спровокував завал у групі. Перехрестив колесо з попереднім учасником колони, вільнув рулем в кращих традиціях новачків, вїхав в колесо збоку, сам ледве не впав, і всіх позаду як мінімум налякав добряче. Каюсь!
15. Знову соло. Згадую минулий рік. Вирішую, що такої нудьги мені не треба, і просто зупиняюсь чекати когось, хто мене наздожене.
16. Ага, хтось їде! Ось він, мій клієнт! Товариша звуть Юра (на всяк випадок, вибачаюсь, якщо переплутав), виявляється він з Вінниці (земляк!!!). Їдемо стабільно. Але повільно)), нас обганяють всі, кому не лінь. Зато з зупинками на зупинках)). Зато за розмовами не нудно!
17. Так потроху добираємось до фінішу. На фініші ті, хто був поряд таки поклялись, що я чесно їхав бревет))) Велике дякую! Ще в мене э доказ - трек у Страві (подяка Олександру Сергієнко, судді на фініші, що прийняв такі докази).

За це я і люблю бревети.
PS. Доречі, про Київстар (може комусь згодиться інформація). Як потім виявилось, сталося так. Активував картку, вийняту зі стартового пакету, на ній 0 грн. Абонплата в місяць за пакет - 110 грн, рекомендують на цю суму і поповнити рахунок. Якщо поповнити рівно на 110 грн - вони одразу знімаються як абонплата. В абонплату входять якась кількість дзвінків, смс-ок, інтернет-трафіку, ще там щось. Але на рахунку залишається знову 0. Треба поповнювати або на меншу суму (тоді з рахунку просто буде зніматись плата за користування послугами), або на більшу (і після зняття абонплати ще щось залишиться). І ще - не всі USSD-запити "однаково корисні". Тобто, може сам запит і безкоштовний, але на рахунку щось таки має бути.
Востаннє редагувалось 18.4.16 13:26 користувачем Foxx, всього редагувалось 1 раз.
Dixi

Аватар користувача
judgerain
*
Повідомлень: 44
З нами з: 7.9.09 19:52
Skype: judgerain
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: 16.04.2016 BRM200 «Калюжа»

Повідомлення judgerain » 17.4.16 14:17

Запит коштує десь 80 копійок, нічого активувати не потрібно було, треба було просто вкинути 10-ку на рахунок.
E I AANI I GO O 'A HOOT'E.
Автор благодарит алфавит за любезно предоставленные буквы.
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Аватар користувача
Lidok
* * * *
Повідомлень: 742
З нами з: 2.10.06 20:06
Стать: жін
Звідки: Киев, Борщаговка

Re: 16.04.2016 BRM200 «Калюжа»

Повідомлення Lidok » 17.4.16 16:06

До первого КП(83км) средняя была 29км/ч. Ехали вдвоем, потом в группе.
После Калюжи стала хватать судорога, поехала медленно и осторожно, с попутчиком на шоссере с прямым рулем. Спасибо тебе за компанию.
На Житомирке уже догребала, как могла. Ветер замучил, попутного вообще не было.
Спасибо организаторам :Rose:
Спасибо всем, с кем ехала.
Было здорово!
Просто катаюсь с удовольствием...
И не боюсь быть смешной.

Аватар користувача
judgerain
*
Повідомлень: 44
З нами з: 7.9.09 19:52
Skype: judgerain
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: 16.04.2016 BRM200 «Калюжа»

Повідомлення judgerain » 17.4.16 16:27

Что же, вот мой отчет про двухсоточку на роликах.
Идея такого сумасшествия возникла ровно год назад на этом же бревете и по мере подготовки плавно переросла в твердое желание сделать это.

Погода за день до старта очень не радовала, залипал в метеорадар и прогноз погоды. Ехать на роликах по дождю, мягко говоря плохая затея, но все же звезды сошлись и дождь отступил. Утро, телеметрия показывает отличные показатели, выдвигаюсь на старт. Оказалось что 12-й трамвай до Пущи еле ползет, поэтому на точку сбора прибываю в момент когда Микер дает старт. Быстро переобуваюсь и стартую.

Спасибо велосипедистам которые провели через Бучу, дорога там очень узкая, приходилось частить, что очень выматывало. За Бучей эскорт устремляется вперед, со мной остается Микер. Обнаруживаю что мой телефон в гробу видел мой бревет и ловить сигнал GPS не собирается, приходится оценивать скорость по времени прохождения и ощущениям. Беру бодрый темп 22-24 км/ч зная что после Варшавки счастье кончится и надо отыграть как можно больше времени. Заправка за Бородянкой, мини привал, вливаю в себя 0.5 колы. Микер замерз и поэтому устремляется за Богданом бодро пролетевшим мимо. Остаюсь один, наушники в уши - газ в пол.

Житомирская область встречает меня плитами с неплохим накатом хотя немного напрягают стыки, до Украинки остается всего ничего. Погрозил дождю пальцем - тот отступил.

Поворот на Укранику, накат не описать словами, еду по краю асфальта на одной ноге толкаясь другой, местами иду, мне показалось что меня обогнала 90-летняя бабушка с палочкой сидя на лавочке. Гужевое информ-бюро радуем меня новостью, мол такое покрытие аж до Малина. К счастью они соврали и за Украинкой из под щебня залитого битумом проступила неотремонтированная дорога вся в ямах, но по которой можно катиться.

КП1. 12 с копейками часов, отправляю смс на ходу, от Калюжи поднимается велосипедист - не знаю как зовут, позже мне сказали что я вроде еще 4-х обошел был. До магазина еду с ним.

Привал на 15-ть минут, кола и печеньки перорально, еду дальше. В центре Малина почувствовал, что сбивается носок. Присаживаюсь на парапет перешнуроваться, параллельно прохожу соц опрос от двух школьниц на тему курения наркоты и бла бла бла. На последний вопрос о занятии спортом, сказал что приехал сюда на роликах из Киева, оставляю их с круглыми глазами.

Отрезок Малин-Радомышль. Думаю, что роллеры-грешники вместо ада попадают сюда: наката ноль, не толкнулся - остановился. Маневрирую по всей дороге, пытаясь найти участки “понакатистей”, единственая радость - слабый трафик.

За два часа дотошнил до Радомышля - рай на земле! Такого гладкого, накатистого асфальта, да еще в таком количестве я еще не видел, дорога та Трухановом - танковая брусчатка. На автостанции забегаю в магазин, покупаю литр воды и 0.5 пепси, заталкиваю ее с вафлями в себя, с опаской косясь на автобус Радомышль - Киев.
На часах 15:15.
Выезд с Радомышля был самым большим испытанием силы воли: сразу за знаком асфальт кончился. К счастью, через пару километров дорога становится лучше, надеюсь выехать на Житомирку к 17-ти часам и вписаться в лимит. Асфальт становится все накатистей. В Поташне начинается дождь, который хорошенько смочил трассу и умчался к Киеву.

Житомирка. Добрался где-то в 16-30. Радуюсь что добрался до нее раньше чем планировал. КП2 - смс без остановки. Плохой накат умноженный на усталость от предыдущего ада дает о себе знать, но стараюсь поднять темп хотя бы близко к 20-ке, проезжаю мимо велосипедиста которого был добрал на КП1. На финише я узнал что его поехали эвакуировать - он вроде цепь порвал.

Въезжаю в Киевскую область. Так как кончилась вода - заехал в магазинчик. Посидев минут десять, ощутил что начинает морозить, связки и сухожилия коленей начали ныть, а спина говорит что ты докатался. Жру аскорбинку, аспаркам и, немного подумав, добрасываю темпалгин. Стартовать очень тяжело, до Киева 50+ км, понимаю что больше привалов делать нельзя - просто не смогу тронуться. Дождь уже валит не стесняясь, минус Житомирки - абразивность, становится небольшим плюсом - не скользко. За 40 км до финиша обгоняю припаркованный “хундай”, который трогается и пристраивается рядом, барышня предлагает подвезти, сцепив зубы отказываюсь.

За Калиновкой на машине подъехал Армен, поинтересовался как состояние, надо ли чего. Едется сложно, любой градиент берется со скрипом. Час спустя стемнело - достаю фонарь. Наконец вижу недостроенную разворотку и табличку “Міська смуга”, едется только на желании все это закончить. Не помню какая по счету остановка является финишем, поэтому каждая - надежда на финал. Наконец вижу “Катериновка” и встречающих. Ура, мне это удалось!

Итого:
• 213 км за 13:05, вписался в лимит - довольный как слон;
• растертые до мяса ноги и невозможность наклониться из-за усталости спины;
• 3-и раздавленных ежика;
• 2-а гейропейца: первый таксист, второй на грузовике.

Спасибо всем, кто меня поддерживал в этой авантюре. И отдельное спасибо Оберону за предоставление рам и колес, на своих 80-ках я бы не уехал дальше Украинки.
E I AANI I GO O 'A HOOT'E.
Автор благодарит алфавит за любезно предоставленные буквы.
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Аватар користувача
Provocator
* *
Повідомлень: 65
З нами з: 13.4.14 13:46
Стать: чол
Звідки: Київ, Ірпінь

Re: 16.04.2016 BRM200 «Калюжа»

Повідомлення Provocator » 17.4.16 16:46

Жуж, ти бог.

Аватар користувача
Armen
* * *
Повідомлень: 475
З нами з: 25.5.10 08:31
Skype: armen_mosesyan
Стать: чол
Звідки: Вышгород.

Re: 16.04.2016 BRM200 «Калюжа»

Повідомлення Armen » 17.4.16 17:01

... гг а как же тогда без фиксирования времени определять его зачёт?
... ггг. Отак. Хто вспів - зачот. Хто не вспів - незачьот.
Всьо.

Жуж - я вражений до глибин організму.
Боги допомагають упоротим!

segar29
* *
Повідомлень: 76
З нами з: 5.1.09 17:33
Стать: чол
Звідки: Кривбасс

Re: 16.04.2016 BRM200 «Калюжа»

Повідомлення segar29 » 17.4.16 17:38

... ггг. Отак. Хто вспів - зачот. Хто не вспів - незачьот.
Всьо.
успеть до чего? это типа пока не достигнешь цели и ехать сутками :no: ну э...это вам тогда дорога в классический туризм)
или чтоб не указывать время? а ну как только АСР перестанет это требовать так сразу :)

segar29
* *
Повідомлень: 76
З нами з: 5.1.09 17:33
Стать: чол
Звідки: Кривбасс

Re: 16.04.2016 BRM200 «Калюжа»

Повідомлення segar29 » 17.4.16 18:01

judgerain а можно глянуть на то самое на чём передвигались?

Аватар користувача
Fobio
* *
Повідомлень: 158
З нами з: 29.3.15 14:53
Skype: bogdan.stasjuk
Стать: чол
Звідки: Киiв

Re: 16.04.2016 BRM200 «Калюжа»

Повідомлення Fobio » 17.4.16 18:03

классные отчеты, интересно было почитать ))
тоже пару слов.

Меня постиг провал прямо при выезде из дому. В конце Северной, на повороте к Героев Днепра меня встретила огромная необъезжабельная лужа. Ну я там не так часто езжу, чтобы знать что она скрывает на дне. Поэтому, думаю, проеду не подымая волны. Поехал. А там яма в полколеса. Ну я совершил акробатический кувырок через руль с погружением лицом и всем телом в лужу и счастливый поехал домой смывать кровь с обмотки руля и менять одежду )

На старт приехал к 9. Отправил смс и начал пытаться хоть кого-то догнать, делая некоторые видиозаметки ))
phpBB [media]

Аватар користувача
Technician
steel is real
Повідомлень: 1503
З нами з: 18.4.14 20:18
Стать: чол
Звідки: оттуда

Re: 16.04.2016 BRM200 «Калюжа»

Повідомлення Technician » 17.4.16 18:47

judgerain, очуметь! Ты просто невероятен! Будет случай — обязательно пожму руку. Человечище!
tumbleweed-092.tumblr.com

Велотурист
* *
Повідомлень: 51
З нами з: 18.4.15 18:41
Skype: veloturist1984
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: 16.04.2016 BRM200 «Калюжа»

Повідомлення Велотурист » 17.4.16 18:48

классные отчеты, интересно было почитать ))
тоже пару слов.

Меня постиг провал прямо при выезде из дому. В конце Северной, на повороте к Героев Днепра меня встретила огромная необъезжабельная лужа. Ну я там не так часто езжу, чтобы знать что она скрывает на дне. Поэтому, думаю, проеду не подымая волны. Поехал. А там яма в полколеса. Ну я совершил акробатический кувырок через руль с погружением лицом и всем телом в лужу и счастливый поехал домой смывать кровь с обмотки руля и менять одежду )

На старт приехал к 9. Отправил смс и начал пытаться хоть кого-то догнать, делая некоторые видиозаметки ))
phpBB [media]
Думаю, что это ты меня видел с большой сумкой сзади) Но я был далеко не последний!)

Аватар користувача
Fobio
* *
Повідомлень: 158
З нами з: 29.3.15 14:53
Skype: bogdan.stasjuk
Стать: чол
Звідки: Киiв

Re: 16.04.2016 BRM200 «Калюжа»

Повідомлення Fobio » 17.4.16 18:53

Велотурист, ну не знаю ) На тот момент ты был четвертым сзади, если это был ты ) И съехал в лес к деревяному заборчику )

Велотурист
* *
Повідомлень: 51
З нами з: 18.4.15 18:41
Skype: veloturist1984
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: 16.04.2016 BRM200 «Калюжа»

Повідомлення Велотурист » 17.4.16 19:30

Велотурист, ну не знаю ) На тот момент ты был четвертым сзади, если это был ты ) И съехал в лес к деревяному заборчику )
Значит то был не я.


Повернутись до “"Веломарафони на 200, 300, 400, 600, 1200+ км"”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей