Планшет 7" з GPS на велосипеді

Оборудование, снаряжение, навигация и прочее
Аватар користувача
Oleg_G
*
Повідомлень: 16
З нами з: 6.7.15 16:02
Стать: чол
Звідки: Нетішин

Планшет 7" з GPS на велосипеді

Повідомлення Oleg_G » 24.1.17 15:02

Для навігації користуюсь планшетом 7".
Цікавлять варіанти кріплення на велосипеді.
Думав замовити сумку на раму з AliExpress, але поки що знайшов під пристрої не більше 6".
Поділіться досвідом.

Аватар користувача
mfb77
* *
Повідомлень: 71
З нами з: 26.10.12 10:57
Стать: чол
Звідки: Киев, ВДНХ

Re: Планшет 7" з GPS на велосипеді

Повідомлення mfb77 » 25.1.17 12:28

1. Шукайте вже тоді і кріплення для PowerBank. Бо 7" дівайс з'їсть батарею дуже швидко.
2. Мій досвід використання нарульних та нарамних варіантів кріплення, там де використовувалася захисна плівка над телефоном (сумки) показав, що для того, щоб розгледити екран влітку потрібно зупинятися та доставати його з чехла.
3. Варіанти кріплення без захисту від бруду, потребують захисту від бруду та вологозахисту від самого девайсу. До того ж вага і розміри викликають побоювання за безпеку пристрою.

Вартість професійного туристичного навігатора для мене завелика, та його функції надлишкові, тому я зупинився на варіанті звичайний смартфон (макс 5") та кишеня.

Аватар користувача
Oleg_G
*
Повідомлень: 16
З нами з: 6.7.15 16:02
Стать: чол
Звідки: Нетішин

Re: Планшет 7" з GPS на велосипеді

Повідомлення Oleg_G » 25.1.17 17:41

Дякую за поради!
PowerBank обов'яково буде. Тому і планував щось типу сумки на раму, щоб під планшетом розмістити ще і його.
Не мав досвіду використання кріплень з плівкою над екраном, тому за це я також думав.
На рахунок смартфона мабуть Ви праві, алея його не маю. Планшет з непоганими показниками по прийому GPS вже у користуванні, тому і вирішив спробувати поки що його.

Аватар користувача
tokma
* *
Повідомлень: 97
З нами з: 2.8.05 12:46
Skype: chudaykin
Стать: чол
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Планшет 7" з GPS на велосипеді

Повідомлення tokma » 8.6.17 10:02

Сумка на руль, планшет под пленку. Хорошо, если кнопки и разъемы будут с нужной стороны. 7" у меня как раз помещается и все хорошо управляется. Но я все же пользуюст смартов на руке или в той же сумке - боковой карман. Слушаю книгу и указания GPS. Иногда приходится рассматривать карту - надо тень.


Повернутись до “Туризм. Матчасть”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей