Кто в Киеве поможет собрать фикс?

Аскетичність - шлях до просвітління. Місце спілкування шанувальників одношвидкісних велосипедiв
Аватар користувача
guron
*
Повідомлень: 8
З нами з: 7.6.11 16:43
Стать: чол

Кто в Киеве поможет собрать фикс?

Повідомлення guron » 6.5.13 22:48

Всем доброго времени суток.
Есть рама Рекорд, 56 ростовка.
Хочу собрать фикс, но времени на поиск и закупку обвеса нет.
Кто может помочь в выборе запчастей, покраске рамы и сборки фикса? Естественно за вознаграждение.
Бюджет 2-3 кгрн.
Буду рад Вашим предложениям.
Владимир.

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: Кто в Киеве поможет собрать фикс?

Повідомлення Vadim Bus » 6.5.13 22:55

+1
теж цікавлюсь
ланцюг + заднє колесо,

Vognick
* * * *
Повідомлень: 829
З нами з: 2.8.11 23:28
Стать: чол
Звідки: Київ, Академмістечко

Re: Кто в Киеве поможет собрать фикс?

Повідомлення Vognick » 8.5.13 12:03

Можу взятись. Ланцюг є, колесо можу зібрати в залежності від складності. Якщо просте колесо - зберу сам, якщо більш складне, то знаю у кого хороша кваліфікація по таким колесам.

Ціноутворення на нове колесо у сферичному вакуумі: втулка Новатек - 350 грн, обід підібрати під переднє колесо - 200 грн., спиці - 20-120 грн., зборка - 50-100 грн., задня зірка 50 грн., локгрінг 50 грн. Таким чином виходимо на 100 баксів дуже швидко. Можна скласти бюджетніше, якщо стоїть така задача, але менше, ніж 400 грн. нове фіксоване колесо бути не може. Якось так.

Якщо купувати колесо заднє в зборі (переважно б-у), то ціни десь від 400 до 1200 грн. Може бути хорошим варіантом.

Стосовно зборки компліта - можу взятися ( в т. ч. фарбування порошком), але тоді повна передоплата. Думаю в 2,6 вкладемось, якщо без надмірностей. Нещодавно збирав сінгл на замовлення - багато чому навчився, так.

Аватар користувача
Уник
*
Повідомлень: 10
З нами з: 5.9.12 15:59
Skype: yaros261
Стать: чол

Re: Кто в Киеве поможет собрать фикс?

Повідомлення Уник » 22.5.13 11:53

Сам собрал такой фикс http://kiev.ko.slando.ua/obyavlenie/pro ... 6P2Hf.html

Если интересно, можем обсудить вариант сборки на заказ. Есть контакты людей которые красят порошковой краской!!
http://vk.com/yglushenko пиши в личку...


Повернутись до “SingleSpeed&FixedGear”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей