Звернення до влади. Остання редакція

Прародитель велодня
Аватар користувача
Irinula
* * * * *
Повідомлень: 1197
З нами з: 28.12.02 10:40
Стать: жін
Звідки: Киев, Дорогожичи

Повідомлення Irinula » 20.6.06 13:56

А есть понимание сколько времени они будут рассматривать обращение до того, как они обязаны отреагировать? Месяц?

Аватар користувача
beaver
* * * *
Повідомлень: 526
З нами з: 14.6.05 18:06
Стать: чол
Звідки: Kyiv, Lukyanivka

Повідомлення beaver » 20.6.06 14:05

Не более месяца

Аватар користувача
beaver
* * * *
Повідомлень: 526
З нами з: 14.6.05 18:06
Стать: чол
Звідки: Kyiv, Lukyanivka

Повідомлення beaver » 21.6.06 11:43

Повідомлення про вручення звернень отримані також з ВАТ "Київпроект", на яке покладено завдання по врахуванню вимог щодо облаштування міських вулиць під потреби велосипедистів та проектування велосипедних доріжок, а також з Павленківського міністерства, яке, начебто, в цілому наші ідеї підтримує.

Аватар користувача
beaver
* * * *
Повідомлень: 526
З нами з: 14.6.05 18:06
Стать: чол
Звідки: Kyiv, Lukyanivka

Повідомлення beaver » 23.6.06 18:35

Ну тепер вже практично повний комплект. :^:
Прийшло повідомлення про вручення звернення начальнику ДАЇ.
До речі він є співавтором Коментарів до ПДР, на які ми посилались у Пропозиціях:)

Аватар користувача
de Balzam
*********
Повідомлень: 4871
З нами з: 17.1.03 19:50
Стать: чол
Звідки: укрхромбромпром

Повідомлення de Balzam » 24.6.06 10:37

Насчёт бродячих собак - тут проблема намного и намного сложнее, чем кажется. Если даже отстрелить их за один день всех поголовно, это абсолютно ничего не даст.
Дело в том, что собаки занимают устоявшуюся экологическую нишу, находящуюся в чрезвычайно стабильном, устойчивом равновесии. Они живут ведь на самом деле вовсе не в Киеве, а на очень большой территории, и не обязательно вблизи жилья человека. Они постоянно мигрируют, и "очищенные" территории займут пришельцы из-под Фастова и обухова - не более, чем за два-три дня.

Чтоб вывести эту систему из равновесия нужно преодолеть очень большой "энергетический барьер", усилия необходимо приложить сравнимые с китайским "избиением воробьёв".
Pǔjīng SB

Аватар користувача
beaver
* * * *
Повідомлень: 526
З нами з: 14.6.05 18:06
Стать: чол
Звідки: Kyiv, Lukyanivka

Повідомлення beaver » 28.6.06 11:55

Схоже, що Черновецький таки примушує чиновників працювати більше.
Підтвердженням цього я вважаю сьогоднішній (у вихідний день!) дзвінок мені з КМДА з приводу наших звернень. Правда метою дзвінка було уточнення реквізитів для листування, а не запрошення на круглий стіл з проблематики велосипедної інфраструктури м. Києва ;-) , але навіть це я сприймаю як позитивний знак.
Отже найближчим часом очікуємо на відповідь, і дай Боже, щоб то була не відписка (бо почнемо збір тисяч підписів веложителів столиці }) ).

Аватар користувача
windoz
* *
Повідомлень: 51
З нами з: 25.7.06 09:12
Стать: чол
Звідки: Київ/Позняки

Повідомлення windoz » 27.7.06 10:33

2 beaver
Повністю підтримую це звернення.
Давно мене мучає питання облаштування доріг для потреб велосипедистів. Бо ніде дітися, на тротуарі ганяють пішоходи і висловлють своє недовольство, а на дорогах є небезпечно з машинами не позмагаєшся.
Маю бажання допомогти всім чим зможу. Правда поки не знаю чим. :duma:
У всякому випадку буду слідкувати за перебігом подій і максимально приймати участь. :bro:
AMATE I VOSTRI NEMICHI
VENGO PRESTO

Аватар користувача
beaver
* * * *
Повідомлень: 526
З нами з: 14.6.05 18:06
Стать: чол
Звідки: Kyiv, Lukyanivka

Повідомлення beaver » 27.7.06 10:41

2 beaver
Повністю підтримую це звернення.
Давно мене мучає питання облаштування доріг для потреб велосипедистів. Бо ніде дітися, на тротуарі ганяють пішоходи і висловлють своє недовольство, а на дорогах є небезпечно з машинами не позмагаєшся.
Маю бажання допомогти всім чим зможу. Правда поки не знаю чим. :duma:
У всякому випадку буду слідкувати за перебігом подій і максимально приймати участь. :bro:
Дякуємо!
Я думаю знайти спосіб залучення Dezignerа до суспільно корисних потреб не так вже й важко;)


Повернутись до “Архив Bike2Work”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей