Лівобережна двохсотка осінніми ґрунтами 24.09.2016

Для опису покатньок та походів, що можуть стати еталоном
Аватар користувача
AlexGer
* * * * *
Повідомлень: 1681
З нами з: 10.3.13 02:05
Стать: чол
Звідки: Киев, Лівобережна

Лівобережна двохсотка осінніми ґрунтами 24.09.2016

Повідомлення AlexGer » 19.1.17 15:50

Ідея та мета велопоходу
Було бажання об'єднати три ідеї в одну:
1.Розвідати та показати усім бажаючим нові місця та маршрути київським лівобережжям та для зручності прив'язати старт і фініш до міської електрички.
2. Зробити маршрут максимально ґрунтовим, де б кількість асфальту прямувала до нуля.
3. Довести дистанцію до 200 км і порівняти с асфальтним бреветом.
Також була мета встигнути до заходу сонця, тобто хороший темп та мінімум зупинок.

Регіон проведення
Північний схід Київської області, південний захід Чернігівської області.

Склад учасників
AlexGer, Ul@senko, Madness, Zeka, bertal, Pufik, Alex73, Daxa, Joy_Division, Sevych, kokabaskin, Falkor +1, l-m, Lyolik, Sport_dvizh, VooDoo, magnus

Нитки маршруту: запланована і реально пройдена
Оскільки маршрут я прикатував заздалегідь три рази соло по частинах, то реально пройдений від запланованого відрізнявся тільки об'їздом ярмарки на центральній площі Бобровиці, та 100 метрами перекопаного поля.
phpBB [media]


Дата проведення
24 вересня 2016 року

Загальна відстань, набір/скидання висот
202 км, 550 м

Велопохід пройшов шикарно і по плану :good:
З погодою дуже пощастило, дощі напередодні зробили свою справу і пилюки майже не було. Там, де я тижнем раніше іхав 20 км/ч цього разу було 25 #crazy_pilot
На старті зібралось 17 чоловік, хоча У/З і внесла свої корективи у плани деяких учасників, але усі добрались.
Зображення
Потроху покатили вибиратися з міста. У парку Перемога в суботу вранці людей небагато, тому проїхали його несподівано стрімко та без затримок.
Після вул. Братиславська нарешті почався ліс та довга низка двоколісних попетляла по сінглам Биківнянсьокго та Броварського лісів, де в дубовому гаю нас наздогнав l-m .
Зображення
З лісу група виїхала у повному складі та рванула по полях біля Великої Димерки, але в районі невеликих пісків після Богданівки почала розтягуватись.
Зображення
Зображення
Зображення
До першого матрасу біля магазину в Рудні приїхали вже зі втратами, якщо не помиляюсь, то троє Falkor +1 та kokabaskin.
Зображення
На матрасі швидкий перекус та зміна гардеробу) Всі знімали верхню одежу, тому що вранці в лісі було +4, а на сонечку о 10 ранку вже +10.
Ґрунтівка перед Калитянською дачею розставила всіх по силах та бажанню, пізніше сформувавши 3 групи.
VooDoo задав темп вище, за ним ув'язались magnus та Alex73. Я поїхав по пульсометру, орієнтуючись на 140-150, зі мною були Ul@senko, Madness, Zeka, Joy_Division, l-m та Lyolik.
А третя група судячи з коментарів та страви сформувалась в Бобровиці з bertal, Pufik, Daxa, Sevych, Sport_dvizh, до котрих на ділянці садиба Лєскових - Дударків примкнув kokabaskin.
Зображення
Зображення
Зображення
В лісі Калитянської дачі був епічний випадок:
Madness на сінглі наїжджаючи на пеньок лягає відпочити, а підкочуючи позаду з фразою "Все гаразд?" я приліг поруч :ROFL: Взагалі падінь було достатньо, тільки я бачив 5, хоча майже увесь час був у голові.
Старі стерті педалі та стерта в Карпатах підошва туфель дико люфтили між собою. Біля магазину я затягнув пружини на максимум, але це покращення не дало.
Так і прийшлось їхати весь маршрут забувши про повноцінне кругове педалювання, але вистібнути ногу було доволі важко, зате пару раз відчув себе як в перший день на контактах :Yahoo!:
Зображення
Далі до Бобровиці поїхали без зупинок по різноманітним польовим дорогам, я тільки періодично зупинявся на фото.
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Після Марківців зустріли діда на мотоблоці, котрий доповів нам, що троє людей проїхали 20 хвилин тому %)
Зображення
І дійсно, біля Фори в Бобровиці на 106 км ми зустрілись з 18 хвилинним розривом. Це не лосі, це біороботи :robot:
Заправившись водою та пообідавши погнали далі. Поля за Бобровицею показали як нам пощастило.
П'ять днів тому там був 5 сантиметровий шар пилу, котрий при проїзді зерновозів вкривав все поле та закривав сонце, а тепер накатистий автобан.
Зображення
Березки біля Старої Басані
Зображення
Біля садиби Лєскових зустрілись з VooDoo и Ко.
Зображення
Садиба доволі оригінальна з дерев'яною надбудовою.
Зображення
До 2007 року на території знаходилась школа для дітей зі слабким розвитком.
Умови не дуже...
Зображення
Зображення
Осінь потроху забарвлює дерева у жовті та червоні відтінки.
Зображення
Після лісу проїхали тунель з колючок :lol:
Зображення
У Світильні побували в старому городищі та заматрасили у Плоскому, де була велика дерев'яна церква.
Зображення
З магазину по кукурудзяним полям поїхали на Аеродром, але не доїжджаючи трапився перший та єдиний прокол. "А мій підсиділ не качає колеса :( "
Зображення
У Гоголеві нас полякали льотчики низьким та похилим злетом за те, що пару людей виперлись на злітну смугу. Не найкраща була ідея :x
Зображення
І знову поля...
Зображення
Після Займища VooDoo та magnus знову пішли у відрив, тому зефірки біля Дударкова нас проїхало восьмеро.
Зображення
Швидкими автобанами під гарний захід сонця дістались залізної дороги. На полі у Ані розкрутився винос і прийшлось в черговий раз швидко наздоганяти групу.
Зображення
Зображення
Уздовж з/д було небагато пісків, повоювали з собаками, зустріли magnus та виїхавши на тропу здоров'я погнали на фініш 30-35 км/ч, пульс більше 150 - значить сили ще є #crazy_pilot
Фінішували біля 19 часов, а фари знадобились тільки, щоб відпочиваючі у парку бачили колону стрімких психів :crazy:

Бюджет поїздки
Гроші з собою можна потрібно брати достатньо. На воду та вуглеводи треба до 100 грн, але декілька сот гривень потрібно на форс-мажор.
Майже весь маршрут проходить недалеко від електрички, але шанси влізти в неї з велосипедом приблизно нульові.

Важлива інформація при повторенні маршруту
Оскільки маршрут складається переважно з польових доріг, то слід мати на увазі загальну їх вологість.
При затяжній посусі ґрунт перетворюється на пило-піщану суміш, яка дуже зменшує накат, заліплює очі та дихальні шляхи людям позаду, та швидко вибиває мастило з ціпка.
А після сильних дощів проїхати неможливо через налипання ґрунту на колеса.
Посилання на тему: viewtopic.php?f=1&t=163609
Ту должна быть какая-то умная фраза, но будет абыр...

Повернутись до “Велощоденник”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей