Не куплю циклокросс, куплю складной велик на 20' колесах (нытье об одной ситуации на дороге)

Тут можна поспілкуватися на вільні велотеми ХТ VS двопідвіс, SRAM VS Shimano, велоновини, велокартинки і т.і.
DreaMinder7
* *
Повідомлень: 85
З нами з: 16.4.11 19:55
Skype: DreaMinder7
Стать: чол
Звідки: Киев

Не куплю циклокросс, куплю складной велик на 20' колесах (нытье об одной ситуации на дороге)

Повідомлення DreaMinder7 » 15.7.17 11:12

Я на автомобиле, ехало впереди меня 2 велосипедиста: один на гравеле\циклокроссе, другой на складном мини-байке. Начал их опережать чуть выезжая на встречку на слепом повороте и уже когда мне было поздно тормозить, велосипедист на циклокроссе начал объезжать латку на дороге выталкивая меня на встречку... но тема не об этом, я бы ее не затронул если бы этот велосипедист был на шоссере с 23с колесами. Меня больше удивил вот этот момент:

Зображення

Когда смотрю на этот стопкадр, расплываюсь в недоумевающей улыбке типа "чеее?". Велосипедист на маленьких тоненьких колесиках, с рамой сомнительной жесткости не поленился проехать по неровности, а велосипедист на примерно 700х40с покрышках, решил все это дело объехать посреди полосы подставляя и себя и меня и гипотетический автомобиль на встречке.
Сам думаю пересаживаться с МТБ на что-то вроде того циклокросса, но сейчас весь в сомнениях, может складной велик будет получше для бездорожья, может кто пробовал?

ЗЫ: люди, не делайте так, тем более на поворотах. Даже если видите что встречка пустая. Если знаете что скоро что-то нужно будет объезжать, подайте сигнал и возьмите левее заранее. :friends:

Аватар користувача
Steinberger
* * * * *
Повідомлень: 1315
З нами з: 20.5.11 03:48
Стать: чол
Звідки: Стольный град, Соломенка; Стольноградщына, Боярка

Re: Не куплю циклокросс, куплю складной велик на 20' колесах (нытье об одной ситуации на дороге)

Повідомлення Steinberger » 15.7.17 15:59

Велосипедист на маленьких тоненьких колесиках, с рамой сомнительной жесткости не поленился проехать по неровности
Возможно, он просто не успел среагировать Зображення
8)

DreaMinder7
* *
Повідомлень: 85
З нами з: 16.4.11 19:55
Skype: DreaMinder7
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Не куплю циклокросс, куплю складной велик на 20' колесах (нытье об одной ситуации на дороге)

Повідомлення DreaMinder7 » 15.7.17 18:13

было бы на что реагировать. Там же не какой-то кратер, а плавный бугорок который он даже вроде объехал справа.
Хотя будь бы там хоть метровый колодец, это не было бы оправданием внезапному выезжанию под колеса.

Аватар користувача
d.j.Denver
* * * * *
Повідомлень: 1084
З нами з: 16.9.10 23:34
Стать: чол
Звідки: Київ, Ліко-Град

Re: Не куплю циклокросс, куплю складной велик на 20' колесах (нытье об одной ситуации на дороге)

Повідомлення d.j.Denver » 15.7.17 22:13

Ви здійснюєте обгін транспортного засобу в закритому повороті і при цьому ще роздаєте поради кому як рухатись в межах смуги... :good:

DreaMinder7
* *
Повідомлень: 85
З нами з: 16.4.11 19:55
Skype: DreaMinder7
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Не куплю циклокросс, куплю складной велик на 20' колесах (нытье об одной ситуации на дороге)

Повідомлення DreaMinder7 » 15.7.17 22:50

обгон подразумевает перестроение во встречную полосу, а затем обратно. Это был не обгон. Если бы велосипедист ехал себе прямо, мне не нужно было бы даже пересекать сплошную полосу и интервал был бы минимум метр (автомобиль узкий).
И да, советы раздаю, слушайте их хорошенько ибо с покалеченным здоровьем вам будет уже все равно кто был прав.

Аватар користувача
d.j.Denver
* * * * *
Повідомлень: 1084
З нами з: 16.9.10 23:34
Стать: чол
Звідки: Київ, Ліко-Град

Re: Не куплю циклокросс, куплю складной велик на 20' колесах (нытье об одной ситуации на дороге)

Повідомлення d.j.Denver » 16.7.17 02:43

обгон подразумевает перестроение во встречную полосу, а затем обратно. Это был не обгон. Если бы велосипедист ехал себе прямо, мне не нужно было бы даже пересекать сплошную полосу и интервал был бы минимум метр (автомобиль узкий).
И да, советы раздаю, слушайте их хорошенько ибо с покалеченным здоровьем вам будет уже все равно кто был прав.
Тобто, теоретичне визначення слова "обгін" ви знаєте, а пов'язати його із практикою не виходить... :duma:
Чи, може, ви стверджуватимете, що здійснили "випередження" в межах одної смуги?

P.S. А які ви сигнали подаєте обїжджаючи ямку в межах своєї смуги?

P.P.S. Покришки у циклокросів зазвичай 32-35мм.

Аватар користувача
Oleksiy
*********
Повідомлень: 2469
З нами з: 5.6.07 11:00
Стать: чол
Звідки: Киев, Троещина

Re: Не куплю циклокросс, куплю складной велик на 20' колесах (нытье об одной ситуации на дороге)

Повідомлення Oleksiy » 16.7.17 08:32

Не тот сайт выбрали для жалоб на велосипедиста(тем более что веллер таки ничего не нарушил, в отличии от автомобилиста).
Для жалоб на веллера, вам нужно пройти на автофорум.
якось так...

Kaquillar
*
Повідомлень: 6
З нами з: 6.11.14 09:58
Стать: чол

Re: Не куплю циклокросс, куплю складной велик на 20' колесах (нытье об одной ситуации на дороге)

Повідомлення Kaquillar » 16.7.17 09:39

Вопрос к автору:
А посмотрел ли велосипедист назад, прежде чем делать манёвр? Только честно.
Если да - то в целом ничего критичного, как правило уже можно додуматься, что он не просто так проверяет дорогу сзади себя.
Ну а если нет - то тс хоть и не прав по правилам, но в целом совет правильный. У нас полно водил которые и не такое делают на дорогах, какая-нибудь пригородная маршрутка могла бы и размазать уже по обочине за такие действия.

DreaMinder7
* *
Повідомлень: 85
З нами з: 16.4.11 19:55
Skype: DreaMinder7
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Не куплю циклокросс, куплю складной велик на 20' колесах (нытье об одной ситуации на дороге)

Повідомлення DreaMinder7 » 16.7.17 14:45

Для жалоб на веллера, вам нужно пройти на автофорум.
зачем? Типичный топик на автофоруме "смотрите какой олень мне попался, под колеса лезет" - это не мой посыл. Мой посыл велосипедистам, типа "поаккуратней с маневрами вслепую, особенно в таких местах, особенно ради сраной латки а дороге"
А посмотрел ли велосипедист назад, прежде чем делать манёвр? Только честно.
если бы посмотрел, я бы тему эту не создавал. Он ехал себе под обочиной и довольно внезапно сместился в средину полосы. А вдруг я наркоман (на дороге такие встречаются, хоть и редко)? Откуда столько доверия... тем более на том же повороте его обошли бусик и крузак перед мной, не выезжая полностью на встречку

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Не куплю циклокросс, куплю складной велик на 20' колесах (нытье об одной ситуации на дороге)

Повідомлення Varyat » 16.7.17 17:34

Дорога не для велосипеда (зараз мене шосейники поб'ють :)). Асфальтом на велосипеді стараюсь їздити тільки вимушено, щоб добратися до лісу чи грунтовок.
А взагалі за кермом автомобіля, коли підїзджаю до велосипедистів - завжди скидую швидкість, щоб мати можливість реагувати. Просто повага до своїх двоколісних колег :friends:. Я ж також на велосипеді катаюсь... Мене не дратують ні адекватні велосипедисти, ні адекватні автомобілісти. Окрім тих, які ведуть себе так, ніби я їм "шото должен". Є ПДД і їх треба триматися - велосипеди в колону по одному, автомобіль на відстані поваги від велосипеда. Виконуєш маневр - просигналізуй про це оточуючим, попередньо оцінивши ризики маневру. От і всі премудрості. Нема чого тут ще якусь філософію городити.
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Аватар користувача
Александр М.
* * * * *
Повідомлень: 1074
З нами з: 1.4.11 20:16
Стать: чол
Звідки: Киев, Севастопольская площадь

Re: Не куплю циклокросс, куплю складной велик на 20' колесах (нытье об одной ситуации на дороге)

Повідомлення Александр М. » 18.7.17 13:10

...Начал их опережать чуть выезжая на встречку на слепом повороте и уже когда мне было поздно тормозить, велосипедист на циклокроссе начал объезжать латку на дороге выталкивая меня на встречку...
А если честно и по справедливости: зачем опережать/обгонять в таком сложном месте? А вдруг встречная? Проще и это будет по правилам: притормозить, проехать некоторое расстояние со скоростью велосипедистов, а дальше их и обгонять. И обгонять с интервалом в 1,5м, а не опережать в пределах полосы в считанных сантиметрах от велосипедиста. Вот что мешает поступать так?
Scientia potentia est.

Аватар користувача
Александр М.
* * * * *
Повідомлень: 1074
З нами з: 1.4.11 20:16
Стать: чол
Звідки: Киев, Севастопольская площадь

Re: Не куплю циклокросс, куплю складной велик на 20' колесах (нытье об одной ситуации на дороге)

Повідомлення Александр М. » 18.7.17 20:59

Кстати, а не такой ли велосипед был у велосипедиста?- https://www.giant-bicycles.com/ua/revolt-1
Scientia potentia est.

DreaMinder7
* *
Повідомлень: 85
З нами з: 16.4.11 19:55
Skype: DreaMinder7
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Не куплю циклокросс, куплю складной велик на 20' колесах (нытье об одной ситуации на дороге)

Повідомлення DreaMinder7 » 18.7.17 23:34

А если честно и по справедливости: зачем опережать/обгонять в таком сложном месте?
Затем что когда маневр начинался, велосипедисты прижимались к обочине. Лично я так делаю когда не хочу чтобы автомобиль сзади тупил, а скорее объехал. Если я не хочу чтобы автомобиль меня опережал по какой-то причине - я заранее беру чуть левее. Но это я... А на дороге есть и остальные автомобилисты и я гарантирую что на том участке большинство из них поступило так же если не хуже. Это загородная дорога на которой перед этим поворотом едут обычно за 100. Не знаю куда люди там торопятся, но меня, когда еду 90, обгоняют. Очень наивно думать что другие автомобилисты, если встречка не вынудит, будут телепаться сзади велосипедистов. И как я уже сказал, бусик и крузак сначала облетели меня, а потом на повороте тех велосипедистов - яркий пример.
И если лично я начну везде соблюдать, это того велосипедиста в следующий раз не спасет если он будет делать маневры вслепую.

Грубо говоря я и тот велосипедист напрасно доверились друг другу. Я понадеялся что он не станет вилять по дороге когда рядом автомобиль, а он понадеялся что я отторможусь до 20км\час и буду ехать пока не закончится сплошная в отличии от автомобилей которые только что его обошли. Но вопрос в другом, я рискнул максимум проблемами законом при этом имея возможность оценить велосипедистов (не пьяные, едут пока прямо под обочиной), принять какое-то решение в случае какой-то ситуации и избежать ДТП (велосипедистов вижу), тогда как велосипедист рискнул своим здоровьем, при этом почти не имея возможности избежать ДТП и оценить меня что я не виляющий наркоман на корче без тормозов (на затылке глаз нет и зеркала тоже, обернуться не захотел).
Кстати, а не такой ли велосипед был у велосипедиста?
Похож, но сейчас сриншот из записи регика - все что осталось, точно не скажу.

Аватар користувача
@noxin
* * * *
Повідомлень: 540
З нами з: 26.12.11 16:48
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Не куплю циклокросс, куплю складной велик на 20' колесах (нытье об одной ситуации на дороге)

Повідомлення @noxin » 19.7.17 14:15


А если честно и по справедливости
Намагатися розподіляти наявні ресурси при можливості, у тому числі з урахуванням п. 11.1 пдр (з урахуванням ширини проїзної частини відповідного напрямку руху, габаритів транспортних засобів і безпечних інтервалів між ними). Навіть якщо смуга руху для велосипеда буде дещо менше 2,75 м. В урбаністичному суспільстві без цього важко виживати.

Аватар користувача
Александр М.
* * * * *
Повідомлень: 1074
З нами з: 1.4.11 20:16
Стать: чол
Звідки: Киев, Севастопольская площадь

Re: Не куплю циклокросс, куплю складной велик на 20' колесах (нытье об одной ситуации на дороге)

Повідомлення Александр М. » 20.7.17 08:01

Короче впредь следует обгонять велосипедиста с запасом по интервалу, а не впритирку, тогда и не будет у вас проблем. Я так и делаю, всегда выезжаю колесами на встречную. Велосипедист может и упасть не с того не с сего или ещё что-то, так что ему надо оставлять много места.
А насчёт наркоманов за рулём, так это уже не ваши проблемы - главное, чтобы вы делали всё правильно и с запасом по безопасности.
Scientia potentia est.

DreaMinder7
* *
Повідомлень: 85
З нами з: 16.4.11 19:55
Skype: DreaMinder7
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Не куплю циклокросс, куплю складной велик на 20' колесах (нытье об одной ситуации на дороге)

Повідомлення DreaMinder7 » 20.7.17 09:32

Если бы велосипедист не начал смещаться на средину полосы, я бы его объехал с нормальным интервалом, автомобиль очень узкий. А какой должен быть интервал, не подскажите? 5м хватит чтобы он объезжал что и когда ему захочется?
А насчёт наркоманов за рулём, так это уже не ваши проблемы - главное, чтобы вы делали всё правильно и с запасом по безопасности.
У меня был хороший запас безопасности но в этом топике речь не обо мне. Вместо меня мог быть любой другой водитель с любыми другими последствиями.
Моя ли проблема или нет, не важно, но она здесь выносится на обсуждение чтобы каждый кто ездит по дорогам решил для себя насколько он готов рискнуть жизнью чтобы проехать по ровному асфальту.

VooDoo
*********
Повідомлень: 3571
З нами з: 22.3.04 20:36

Re: Не куплю циклокросс, куплю складной велик на 20' колесах (нытье об одной ситуации на дороге)

Повідомлення VooDoo » 20.7.17 11:05


А если честно и по справедливости
Намагатися розподіляти наявні ресурси при можливості, у тому числі з урахуванням п. 11.1 пдр (з урахуванням ширини проїзної частини відповідного напрямку руху, габаритів транспортних засобів і безпечних інтервалів між ними). Навіть якщо смуга руху для велосипеда буде дещо менше 2,75 м. В урбаністичному суспільстві без цього важко виживати.
Вчора зі мною був випадок, коли згадав цю тему, перші хвилини настрій був дуже емоційний і фак-фак-фак, спочатку хотів наздогнати водія (безуспішно), потім думав відписатися в цій темі, але поки доїхав додому заспокоївся і вирішив забути, сьогодні ж тема апнулась і напишу спокійно. Спуск в Обухів з боку Григорівки. На початку спуску проїжджаю камаз, який повільно вирулює із другорядної дороги. На шосері в аеродинимічній посадці накатом там розганяє мінімум 40-50км/год в різних місцях (спідометра не маю). Вузька дорога з бордюрами. Тримаю приблизно 50см від бордюра. В кінці спуску дорога завертає праворуч. Повертаю на швидкості без пригальмовування та тримаю ту ж траєкторію приблизно 50 см від бордюра. Назустріч фура. І тут... фак-фак-фак, цей камаз нарешті мене наздогоняє і обганяє в той момент, коли розминається з цією зустрічною фурою, проїхав повз мене настільки близько, що в одному місці аж похолоділо, здавалосся зараз буде контакт з рукою, при цьому водій коли вже порівнявся зі мною ще й бібікнув. Не розумію що він хотів показати цим звуковим сигналом, ці декілька тон гробу на колесах я чув ще далеко за спиною, брати правіше мені просто фізично вже нікуди (50см до бордюру при швидкості приблизно 50км/год). Добре що у мене є певний досвід і від бібікання далі рівно тримав свою траєкторію, адже людина без досвіду взагалі з переляку могла смикнутися під колеса. Не розумію також що дав водію той обгон, мабуть не зкидав швидкості тому що далі невеликий апхіл, на який він важким старим камазом намагався вискочити якомога швидше на більш високій передачі щоб менше перегазовувати та зекономити 100-200 гр солярки. В якомусь сенсі я сам "провокував", тому що тримався занадто близько до бордюка, в такій ситації легко розминаються два легкових автомобілі і я їм "не заважаю", але ж не в ситуації із зустрічною фурою, камазом та мною третім збоку. Все відносно, водій камазу мабуть теж думав, що "розподіляв наявні ресурси при можливості, у тому числі з урахуванням п. 11.1 пдр" © Чувак свідомо ліз у вузьку шпарину камазом, ризикуючи моїм здоров’ям або життям. Перші декілька хвилин після обгону мене просто розпирало від емоцій та люті, далі заспокоївся. Після подібних випадків зарікаюся використовувати шосер і взагалі асфальт, хоча потім "миші плакали, кололися, але продовжували гризти кактус". ©

DreaMinder7
* *
Повідомлень: 85
З нами з: 16.4.11 19:55
Skype: DreaMinder7
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Не куплю циклокросс, куплю складной велик на 20' колесах (нытье об одной ситуации на дороге)

Повідомлення DreaMinder7 » 20.7.17 13:44

не ну тут другое дело - когда есть встречка и места совсем нет, а оно тулится, еще и сигналит, меня самого такое бесит. Понять, конечно, водителя можно, хоть это его и не оправдывает - один раз поднимался за бетономешалкой на очень крутом подъеме с поворотом. Тужилась-пердела 3км\час и заглохла, а сзади колонна автомобилей которая без регулировщика или риска, обойти ее не может т.к. впереди поворот, хотя с разгона может и заехала бы. Но если дело чисто в том, чтобы сэкономить - это просто капец.

Аватар користувача
Александр М.
* * * * *
Повідомлень: 1074
З нами з: 1.4.11 20:16
Стать: чол
Звідки: Киев, Севастопольская площадь

Re: Не куплю циклокросс, куплю складной велик на 20' колесах (нытье об одной ситуации на дороге)

Повідомлення Александр М. » 20.7.17 14:15

.. Після подібних випадків зарікаюся використовувати шосер і взагалі асфальт, хоча потім "миші плакали, кололися, але продовжували гризти кактус". ©
Мда уж...всех водителей надо принудительно садить на велосипед и заставить проехать из одного в другой конец города. Сам часто за рулём и вижу насколько водители нервный народ... Давно пора заставлять проверяться на вменяемость, так как некоторые могут оказаться банально душевно больными... Особенно нервы видны в пробках, так как это стрессовая ситуация.
Что касается меня, помимо небольших вылазок на МТБ езжу больше на шоссейнике по асфальту и я спецом выбрал для себя подходящую для него дорогу. Это Круглик, валами до лавочки, Великая Бугаивка и дальше на Васильков, Обухов и сёлами до Хотова, другими словами классический маршрут Валы-Васильков-Обухов. Но чаще езжу именно кругами: Круглик, до лавочки, могу захватить Бугаивка и обратно и т.д. и т.п. Авто-движ есть, но небольшой - одни дачники, без фур и камазов.
По другим трассам и дорогам, если и езжу, то только в группе.
Шоссейник для меня - это тренажёр и можно ездить хоть по одной и той же дороге.
Scientia potentia est.

Аватар користувача
@noxin
* * * *
Повідомлень: 540
З нами з: 26.12.11 16:48
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Не куплю циклокросс, куплю складной велик на 20' колесах (нытье об одной ситуации на дороге)

Повідомлення @noxin » 21.7.17 10:30

В якомусь сенсі я сам "провокував", тому що тримався занадто близько до бордюка
Можливо провокував.
Можливо якщо їхати ближче до середини дороги, то водій камаза виконав би маневр обгону трохи пізніше, але вже з підрізаннями та гальмуваннами перед носом. Ніколи не вгадаєш, що там в голові іншої людини.

З останніх пригод: їхав бетонкою з Троєщини в ПДН (через дамбу на Десенці). Тримався правої сторони , навіть в межах міфічного 1 м. Дорога там досить розбита, частина авто об'їжджають грунтовкою, інші їдуть зігзагом по дорозі намагаючись об'їхати ями.
Тому коли побачив, що на мене суне джип, не дуже здивувався. Але зазвичай авто відвертають ближче до середини дороги, коли бачать велосипедиста. А цей поїхав прямо на мене, сигналив і мигав фарами. Таранити паджеро велосипедом я був не готовий, тому довелося швидко тікати на узбіччя (добре що там було ще близько метра втрамбованого ґрунту, а не канава з кущами).


Повернутись до “Вело Теми”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей