Українські велогонщики у світі

Тут можна поспілкуватися на вільні велотеми ХТ VS двопідвіс, SRAM VS Shimano, велоновини, велокартинки і т.і.
Аватар користувача
Велопортал
адміністратор конференції
адміністратор конференції
Повідомлень: 2949
З нами з: 2.12.13 10:01
Контактна інформація:

Re: Українські велогонщики у світі

Повідомлення Велопортал » 14.11.16 11:42

Вітаємо Андрія Винокурова зі сріблом у кейріні, у змаганнях "TISSOT UCI TRACK CYCLING WORLD CUP" (етап Кубку світу), що триває у Апельдорні (Нідерланди) !
Вкладення
vinokurov (2).jpg
vinokurov (2).jpg (80.21 Кіб) Переглянуто 2566 разів
Зображення

Аватар користувача
Велопортал
адміністратор конференції
адміністратор конференції
Повідомлень: 2949
З нами з: 2.12.13 10:01
Контактна інформація:

Re: Українські велогонщики у світі

Повідомлення Велопортал » 14.11.16 15:01

А тепер, про золото: його після цих вихідних у наших спортсменів два -

у Любові Басової за кейрін та у Андрія Винокурова за індивідуальному спринті!
Вітаємо та дякуємо за гідний виступ на 2-у етапі Кубка світу у Нідерландах.
Вкладення
chemionat-svitu.jpg
chemionat-svitu.jpg (26.32 Кіб) Переглянуто 2558 разів
Зображення

Аватар користувача
Велопортал
адміністратор конференції
адміністратор конференції
Повідомлень: 2949
З нами з: 2.12.13 10:01
Контактна інформація:

Re: Українські велогонщики у світі

Повідомлення Велопортал » 17.11.16 11:51

Як гадаєте, скільки отримують спортсмени за свої перемоги на міжнародних треках?

[quote="Олег Зубарук, газета "Експрес""]Любов Басова здобула першу за останні шість років золоту медаль чемпіонату Європи з велоспорту

Багатий врожай нагород дарує Україні Любов Басова. Вона завоювала "золото" на чемпіонаті Європи у передмісті Парижа. Ця медаль була першою в України за останні шість років. Згодом Любов Басова поклала два "срібла" до нашої скарбнички на Кубку світу у Глазго.

- Я щаслива і навіть приємно шокована, -- призналася нам Любов Басова, перебуваючи в аеропорту Парижа, -- Не чекала, що стану чемпіонкою Європи. Це моя друга медаль такого гатунку. А от у кар"єрі Любові Басової ця нагорода перша (Сміється). У 2011-у році я тріумфувала на континентальній першості з дівочим прізвищем Шуліка. У 2012-у році кардинально змінила життя -- вийшла заміж, народила донечку, переселилася з рідного Луганська до Львова і відновила спортивну кар'єру. Нарешті я вперше зійшла на п'єдестал після народження первістка.

- Чому ця перемога викликала у вас приємний шок?

- Бо я не чекала, що фінішую першою. На попередніх змаганнях мені дуже не щастило. На всіх турнірах посідала четверте або п'яте місця. Навіть на Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро фінішувала п'ятою. Не раз картала себе і ставила питання: чому п'яте місце, а не третє, друге чи перше?! Чому на всіх змаганнях я зупинялася за крок до п'єдесталу?! Признаюся, уже почала шкодувати, що після народження первістка вирішила відновити кар'єру.

- Тепер ви вже не шкодуєте за своє рішення?

- Ні, ця перемога буде переломною. Я продовжу виступ за збірну України до Олімпійських ігор у Токіо. Тепер буде легше, адже за перемогу на чемпіонаті Європи мені призначать стипендію. Дотепер працювала у скруті, адже в Україні за четверте чи п'яте місця нічого не платили. Я ж спілкуюся з дівчатами з інших країн. От бронзова призерка Євро-2016 литовка Сімона Крупецкайте на Олімпіаді була сьомою. Литва заплатила їй вісім тисяч доларів. Іще чотири тисячі отримав її тренер, який є чоловіком спортсменки. 12 тисяч доларів до сімейного бюджету -- це велика сума. Нам не заплатили.

- Але ж в Україні вирішили преміювати не лише медалістів Ріо-де-Жанейро, але й тих, хто опинився за крок до п'єдесталу: 50 тисяч гривень за четверте місце, 35 тисяч за п'яте і 25 тисяч за шосте. Невже ви не отримали цих грошей?

- Ні, за п'яте місце на Олімпіаді я не отримала ні копійки. Надіялася, що дочекаюся заохочувальних винагород. Не дочекалася. Мені навіть не сказали "дякую" і не подарували бодай однієї квітки. Більш того, мене запевнили, що фінансової нагороди не отримаю. Знаю, що представникам Донецької області заплатили по 110 тисяч гривень. А мені ні. Це зле, бо я є єдиним годувальником сім'ї, бо ми так з чоловіком вирішили: він сидить вдома з дитиною, а я працюю. Важко прогодувати сім'ю на смішній зарплаті і при великих витратах на спорт.

- На скільки великі ваші витрати?


- Ой, на свою кар'єру витрачаю щомісяця шалені гроші. Харчування, відновлення. Заробляю мізер і мушу в себе вкладати.

- Яка ситуація з інвентарем?

- Мій велосипед зношений. Конче потрібно змінити раму, якій вже три роки. А це від семи до десяти тисяч євро. Кермо служить дев'ять років. Треба 500 євро. Можна придбати новий ровер, але він дорогий - 12 тисяч євро.
Сподіваюсь, мені дадуть новий інвентар, адже таких грошей моя сім'я не має.[/quote]
Зображення

VooDoo
*********
Повідомлень: 3571
З нами з: 22.3.04 20:36

Re: Українські велогонщики у світі

Повідомлення VooDoo » 18.11.16 11:19

Як гадаєте, скільки отримують спортсмени за свої перемоги на міжнародних треках?
Spoiler
Show
[quote="Олег Зубарук, газета "Експрес""]Любов Басова здобула першу за останні шість років золоту медаль чемпіонату Європи з велоспорту

Багатий врожай нагород дарує Україні Любов Басова. Вона завоювала "золото" на чемпіонаті Європи у передмісті Парижа. Ця медаль була першою в України за останні шість років. Згодом Любов Басова поклала два "срібла" до нашої скарбнички на Кубку світу у Глазго.

- Я щаслива і навіть приємно шокована, -- призналася нам Любов Басова, перебуваючи в аеропорту Парижа, -- Не чекала, що стану чемпіонкою Європи. Це моя друга медаль такого гатунку. А от у кар"єрі Любові Басової ця нагорода перша (Сміється). У 2011-у році я тріумфувала на континентальній першості з дівочим прізвищем Шуліка. У 2012-у році кардинально змінила життя -- вийшла заміж, народила донечку, переселилася з рідного Луганська до Львова і відновила спортивну кар'єру. Нарешті я вперше зійшла на п'єдестал після народження первістка.

- Чому ця перемога викликала у вас приємний шок?

- Бо я не чекала, що фінішую першою. На попередніх змаганнях мені дуже не щастило. На всіх турнірах посідала четверте або п'яте місця. Навіть на Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро фінішувала п'ятою. Не раз картала себе і ставила питання: чому п'яте місце, а не третє, друге чи перше?! Чому на всіх змаганнях я зупинялася за крок до п'єдесталу?! Признаюся, уже почала шкодувати, що після народження первістка вирішила відновити кар'єру.

- Тепер ви вже не шкодуєте за своє рішення?

- Ні, ця перемога буде переломною. Я продовжу виступ за збірну України до Олімпійських ігор у Токіо. Тепер буде легше, адже за перемогу на чемпіонаті Європи мені призначать стипендію. Дотепер працювала у скруті, адже в Україні за четверте чи п'яте місця нічого не платили. Я ж спілкуюся з дівчатами з інших країн. От бронзова призерка Євро-2016 литовка Сімона Крупецкайте на Олімпіаді була сьомою. Литва заплатила їй вісім тисяч доларів. Іще чотири тисячі отримав її тренер, який є чоловіком спортсменки. 12 тисяч доларів до сімейного бюджету -- це велика сума. Нам не заплатили.

- Але ж в Україні вирішили преміювати не лише медалістів Ріо-де-Жанейро, але й тих, хто опинився за крок до п'єдесталу: 50 тисяч гривень за четверте місце, 35 тисяч за п'яте і 25 тисяч за шосте. Невже ви не отримали цих грошей?

- Ні, за п'яте місце на Олімпіаді я не отримала ні копійки. Надіялася, що дочекаюся заохочувальних винагород. Не дочекалася. Мені навіть не сказали "дякую" і не подарували бодай однієї квітки. Більш того, мене запевнили, що фінансової нагороди не отримаю. Знаю, що представникам Донецької області заплатили по 110 тисяч гривень. А мені ні. Це зле, бо я є єдиним годувальником сім'ї, бо ми так з чоловіком вирішили: він сидить вдома з дитиною, а я працюю. Важко прогодувати сім'ю на смішній зарплаті і при великих витратах на спорт.

- На скільки великі ваші витрати?


- Ой, на свою кар'єру витрачаю щомісяця шалені гроші. Харчування, відновлення. Заробляю мізер і мушу в себе вкладати.

- Яка ситуація з інвентарем?

- Мій велосипед зношений. Конче потрібно змінити раму, якій вже три роки. А це від семи до десяти тисяч євро. Кермо служить дев'ять років. Треба 500 євро. Можна придбати новий ровер, але він дорогий - 12 тисяч євро.
Сподіваюсь, мені дадуть новий інвентар, адже таких грошей моя сім'я не має.
[/quote]
В даному випадку не зовсім зрозуміло де є правда і яка мотивація обох сторін робити заяви з протилежними позиціями, хотілося б побачити продовження цієї історії.
_Басова - скрин с фб.JPG

Аватар користувача
Technician
steel is real
Повідомлень: 1503
З нами з: 18.4.14 20:18
Стать: чол
Звідки: оттуда

Re: Українські велогонщики у світі

Повідомлення Technician » 18.11.16 11:27

Башенко в последние несколько месяцев у себя на сайте так шашкой машет, что лучникам подойти на дистанцию выстрела страшно.
tumbleweed-092.tumblr.com

Аватар користувача
Велопортал
адміністратор конференції
адміністратор конференції
Повідомлень: 2949
З нами з: 2.12.13 10:01
Контактна інформація:

Re: Українські велогонщики у світі

Повідомлення Велопортал » 20.11.16 13:11

_Басова - скрин с фб.JPG
Це не профіль Башенка. Цей коментар написано з якогось лівого аккаунту
Ось справжній Башенко

Не треба фейків
Зображення

VooDoo
*********
Повідомлень: 3571
З нами з: 22.3.04 20:36

Re: Українські велогонщики у світі

Повідомлення VooDoo » 20.11.16 22:46

Це не профіль Башенка. Цей коментар написано з якогось лівого аккаунту
Ось справжній Башенко

Не треба фейків
Приношу свої вибачення, помітив повідомлення у стрічці новин на ФБ і полінувався перевірити.

Аватар користувача
Велопортал
адміністратор конференції
адміністратор конференції
Повідомлень: 2949
З нами з: 2.12.13 10:01
Контактна інформація:

Re: Українські велогонщики у світі

Повідомлення Велопортал » 7.2.17 11:46

"Не можете - не робіть взагалі!" - це короткий зміст звернення президента федерації велосипедного спорту України, пана Башенко, до організаторів змагань.
Причину ви бачите на фото.
Позорисько чи краще так, ніж ніяк?
фото-з-ЧУ-Львов.jpg
фото-з-ЧУ-Львов.jpg (39.22 Кіб) Переглянуто 2003 разів
6544.jpg
6544.jpg (119.37 Кіб) Переглянуто 2003 разів
Зображення

Аватар користувача
Велопортал
адміністратор конференції
адміністратор конференції
Повідомлень: 2949
З нами з: 2.12.13 10:01
Контактна інформація:

Re: Українські велогонщики у світі

Повідомлення Велопортал » 21.2.17 14:51

Андрій Винокуров у дисципліні "кейрін" увійшов до трійки кращих!
За результатами трьох етапів Кубку світу з велоспорту на треку, який проходив у Колумбії.
Вітаємо!
Зображення

Аватар користувача
Велопортал
адміністратор конференції
адміністратор конференції
Повідомлень: 2949
З нами з: 2.12.13 10:01
Контактна інформація:

Re: Українські велогонщики у світі

Повідомлення Велопортал » 26.2.17 12:16

Любов Басова очолила рейтинг спортсменок у дисципліні "кейрін" за результатами чотирьох етапів Кубку світу з велоспорту на треку.
1325 очок після чотирьох етапів жіночого кейріна, і, як результат, перше місце, а також право відібратися на Чемпіонат світу з велоспорту на треку. Він триватиме у Гонконзі з 12-ого по 16-е квітня.

Вітаємо!
Вкладення
lubov-basova-rio.jpg
Зображення

Аватар користувача
Велопортал
адміністратор конференції
адміністратор конференції
Повідомлень: 2949
З нами з: 2.12.13 10:01
Контактна інформація:

Re: Українські велогонщики у світі

Повідомлення Велопортал » 27.2.17 12:33

Андрій Винокуров взяв Кубок світу в спринті

Після чотирьох етапів Кубку світу з велоспорту на треку, перше місце в рейтензі посів наш Андрій Винокуров!
Вітаємо!

(нагадаємо, що Кубок світу дає змогу спортсменам відібратися на Чемпіонат світу з велоспорту на треку, що відбудеться у Гонконзі у квітні)
Вкладення
vinokurov.jpg
vinokurov.jpg (81.03 Кіб) Переглянуто 1890 разів
Зображення

Аватар користувача
Велопортал
адміністратор конференції
адміністратор конференції
Повідомлень: 2949
З нами з: 2.12.13 10:01
Контактна інформація:

Re: Українські велогонщики у світі

Повідомлення Велопортал » 27.2.17 16:48

Дівчата - молодці!

Любов Басова виборола срібло в спринті
а Тетяна Клімченко - золото у скретчі!

і це на останньому етапі Кубку світу.
Вітаємо!!!
Вкладення
tetiana  klimchenko.jpg
lubov basova.jpg
Зображення


Повернутись до “Вело Теми”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей