Нагадування про ПДР

Тут можна поспілкуватися на вільні велотеми ХТ VS двопідвіс, SRAM VS Shimano, велоновини, велокартинки і т.і.
Аватар користувача
Flanker
* * *
Повідомлень: 442
З нами з: 16.4.09 23:09
Стать: чол
Звідки: Киев (Оболонь)

Re: Нагадування про ПДР

Повідомлення Flanker » 3.10.16 16:21

Це поки що проект закону.
То й що? Його не вчора вигадали, він вже декілька років як проект закону, тепер от як офіційно зареєстрований зашморг. Незважаючи на певні попередні обговорення проекту, в ньому ще залишилося багато усіляких дурниць.
"З першого жовтня на всіх технічних засобах руху мають бути увімкнені фари ближнього світла" - а велосипеда це стосується
Не зовсім, це стосується механічних транспортних засобів, велосипед до таких поки не належить.

От мені цікаво, а як на "проїзній частині дороги загального користування" (с) проект закону, заміряти твердість покриття і визначити величину за якої потрібно вдягати шолом :bad: :bad: :bad: І що воно такє - це тверде покриття, невже було замало терміну "удосконалене покриття" що вони придумали та напхали це словосполучення "тверде покриття" до нових пунктів та навіть замість старого терміну. Хтось може пояснити чи зрозуміти - навіщо?
Чому обмежились лише проїзною частиною доріг :dash2:

Аватар користувача
ppau
* * *
Повідомлень: 463
З нами з: 9.4.10 16:06
Стать: чол
Звідки: Київ, Солом'янка

Re: Нагадування про ПДР

Повідомлення ppau » 3.10.16 17:05

Це вже набагато ближче до здорового глузду, ніж попередні (нині діючі) правила :Yahoo!:
Особливо порадувало:

п. 6 "Рух по тротуарах і пішохідних доріжках на велосипедах та інвалідних колясках дозволяється дітям, підліткам до 14 років та особам з обмеженими фізичними можливостями."
Нарешті!

п. 6.1 "У випадку відсутності велосипедних доріжок, велосипедних смуг, доріжок для пішоходів та велосипедистів чи узбіч (або неможливості рухатись по них) та заборони руху на велосипедах по проїзній частині дороги, рух по тротуарах і пішохідних доріжках дозволяється будь-яким особам за умови, що це не створить жодних перешкод або небезпеки пішоходам."
Логічно: де людей мало на тротуарі - їдеш, де багато - злазиш і йдеш пішки.
Ой на Горі та й женці жнуть
А попід Горою яром-долиною Козаки йдуть
Гей долиною гей широкою Козаки йдуть!

Аватар користувача
Wityk
*********
Повідомлень: 8888
З нами з: 3.3.06 17:39
Стать: чол
Звідки: DE405/LE405

Re: Нагадування про ПДР

Повідомлення Wityk » 3.10.16 17:36

А ось ця пропонована заборона - як вам?
"6) рухатись (крім велосипедної смуги руху) по проїзній частині автомобільних доріг з окремими проїзними частинами, що конструктивно відокремлені одна від одної розділювальною смугою, та у населених пунктах – на ділянках доріг, де дозволена швидкість руху збільшена шляхом встановлення відповідних дорожніх знаків;"
Перевожу с гениального языка ПДД:
В ГОРОДЕ КИЕВЕ (и других насёлённых пунктах.) только там, где стоит знак (80) - нельзя
Я хотел использовать один мозг. Два мозга, пожалуй, ещё лучше.
Фантомас.

Аватар користувача
Wityk
*********
Повідомлень: 8888
З нами з: 3.3.06 17:39
Стать: чол
Звідки: DE405/LE405

Re: Нагадування про ПДР

Повідомлення Wityk » 3.10.16 17:46

6.1. У випадку відсутності велосипедних доріжок, велосипедних смуг, доріжок для пішоходів та велосипедистів чи узбіч (або неможливості рухатись по них) та заборони руху на велосипедах по проїзній частині дороги, рух по тротуарах і пішохідних доріжках дозволяється будь-яким особам за умови, що це не створить жодних перешкод або небезпеки пішоходам.
Я за соблюдение ПДД, я против их улучшения.
И гнать улучшателей палкой от ПДД.
Я хотел использовать один мозг. Два мозга, пожалуй, ещё лучше.
Фантомас.

Аватар користувача
Wityk
*********
Повідомлень: 8888
З нами з: 3.3.06 17:39
Стать: чол
Звідки: DE405/LE405

Re: Нагадування про ПДР

Повідомлення Wityk » 3.10.16 17:57

где скорость могут повысить, то так вообще полгорода можно закрыть :o
где есть пешеходные переходы - не повысят.
Я хотел использовать один мозг. Два мозга, пожалуй, ещё лучше.
Фантомас.

Аватар користувача
ppau
* * *
Повідомлень: 463
З нами з: 9.4.10 16:06
Стать: чол
Звідки: Київ, Солом'янка

Re: Нагадування про ПДР

Повідомлення ppau » 3.10.16 17:58

Я за соблюдение ПДД, я против их улучшения.
И гнать улучшателей палкой от ПДД.
Миші плакали, кололися, але продовжували гризти кактус, тому що так було написано кров'ю в ПРАВИЛАХ їхніми дідами-прадідами (С).
Ой на Горі та й женці жнуть
А попід Горою яром-долиною Козаки йдуть
Гей долиною гей широкою Козаки йдуть!

Аватар користувача
Wityk
*********
Повідомлень: 8888
З нами з: 3.3.06 17:39
Стать: чол
Звідки: DE405/LE405

Re: Нагадування про ПДР

Повідомлення Wityk » 3.10.16 18:43

Миші плакали, кололися, але продовжували гризти кактус,
Лучше расскажи, почему количество ДТП за последнее время резко возросло.
було написано кров'ю
Какие-то сомнения?

6.1. У випадку відсутності ..... доріжок для пішоходів .... рух по ..... пішохідних доріжках дозволяється ....
Це вже набагато ближче до здорового глузду, ніж попередні (нині діючі) правила
Я хотел использовать один мозг. Два мозга, пожалуй, ещё лучше.
Фантомас.

Аватар користувача
ppau
* * *
Повідомлень: 463
З нами з: 9.4.10 16:06
Стать: чол
Звідки: Київ, Солом'янка

Re: Нагадування про ПДР

Повідомлення ppau » 3.10.16 20:25

Лучше расскажи, почему количество ДТП за последнее время резко возросло.
Тебе все одно не переспориш :friends:
Ой на Горі та й женці жнуть
А попід Горою яром-долиною Козаки йдуть
Гей долиною гей широкою Козаки йдуть!

Аватар користувача
Wityk
*********
Повідомлень: 8888
З нами з: 3.3.06 17:39
Стать: чол
Звідки: DE405/LE405

Re: Нагадування про ПДР

Повідомлення Wityk » 3.10.16 20:35

Тебе все одно не переспориш :friends:
Только факты нельзя переспорить.
А меня можно.
:)

И потом, я не просил меня переспорить, а подумать почему опасно на дорогах, какие нормы (существующие) игнорируют.
Я хотел использовать один мозг. Два мозга, пожалуй, ещё лучше.
Фантомас.

Аватар користувача
margi_ua
*
Повідомлень: 42
З нами з: 22.6.13 09:37
Стать: чол

Re: Нагадування про ПДР

Повідомлення margi_ua » 3.10.16 20:59

"доріжок для пішоходів та велосипедистів" != "пішохідних доріжках", де відсутня перша може бути друга, тут ніяких протиріч немає, будьте уважнішими

А от пунктик про окремі смуги руху, та знаки швидкості, фактично унеможливлює використання вела як транспорту в великих містах.

Радіти цьому можуть лише тротуарокатальці, але їм слід нагадати що фактично скрізь де присутні пішоходи - вони мають вести вел в руках) оскільки мало в нас тротуарів де можна їхати велом "не створить жодних перешкод або небезпеки пішоходам"

Аватар користувача
Nechupara
* * * *
Повідомлень: 900
З нами з: 19.5.07 20:40
Skype: nechepura
Стать: чол
Звідки: Київ, Харківський масив

Re: Нагадування про ПДР

Повідомлення Nechupara » 3.10.16 21:30

тротуарщики выходят из тени, шоссеры уходят в криминал :D
мне не нравится эта экспедиция, мне не нравятся эти матросы. и вобще... что? да! нет! мне вобще ничего не нравится, сэр! (с) капитан Смоллет

Аватар користувача
Maxislav
* * *
Повідомлень: 281
З нами з: 4.9.12 07:26
Стать: чол

Re: Нагадування про ПДР

Повідомлення Maxislav » 3.10.16 23:28

тротуарщики выходят из тени, шоссеры уходят в криминал :D
:lol:
Отличый коммент, )) Подходит для заголовка темы :ROFL:

Аватар користувача
Wityk
*********
Повідомлень: 8888
З нами з: 3.3.06 17:39
Стать: чол
Звідки: DE405/LE405

Re: Нагадування про ПДР

Повідомлення Wityk » 4.10.16 06:33

"доріжок для пішоходів та велосипедистів" != "пішохідних доріжках", де відсутня перша може бути друга, тут ніяких протиріч немає, будьте уважнішими
Ок.

И я бы внёс такие изменения в новые изменения:
6.1. У випадку відсутності здорового глузду на місцевості, рухатися по дорозі на велосипедах дозволяється особам, які досягли 14-річного віку. :)

И изменения про ОБЯЗАТЕЛЬНОЕ наличие разметки полосы для ОТ и ОСОБЕННО в тех местах, где их можно пересекать.
Spoiler
Show
Есть факты отсутствия каких либо знаков, говорящих, что вы выезжаете на дорогу с полосой ОТ, которая находится в крайнем левом положении, с примыкающей второстипенной (есть только "уступи дорогу"),
но слава богу есть разметка с пунктирной линией. (позже могу дать фото).
Я хотел использовать один мозг. Два мозга, пожалуй, ещё лучше.
Фантомас.

Аватар користувача
Flanker
* * *
Повідомлень: 442
З нами з: 16.4.09 23:09
Стать: чол
Звідки: Киев (Оболонь)

Re: Нагадування про ПДР

Повідомлення Flanker » 4.10.16 06:41

и шо у нас получается?
на проезжей части дороги с конструктивной разделительной полосой нельзя, да за городом 110 км, и неважно что дорога с нарисованной разделительной полосой - это тоже 110 км/ч, по ней уже можно, также можно по обычной дороге с осевой линией, вне населённых пунктов, где по умолчанию 90 км/ч. А вот в городе на проезжей части дороги с конструктивной разделительной полосой ездить нельзя, и пох* что там 60_80 км/ч, и без разделительной полосы од знак 3,29 (80) тоже нельзя, а вот там где 90 и 110 за городом, там можно :dash2:

Аватар користувача
archerix
*********
Повідомлень: 2455
З нами з: 9.3.08 18:49
Стать: чол
Звідки: Новая Дарница

Re: Нагадування про ПДР

Повідомлення archerix » 4.10.16 07:48

Езда превратится в лютый квест - каждый раз надо будет изучать маршрут и вычислять, где можно проехать, а где нельзя :) Ошибся - плати :lol:

Siryjvovk
* *
Повідомлень: 85
З нами з: 3.4.13 14:39
Стать: чол

Re: Нагадування про ПДР

Повідомлення Siryjvovk » 4.10.16 08:08

Езда превратится в лютый квест - каждый раз надо будет изучать маршрут и вычислять, где можно проехать, а где нельзя :) Ошибся - плати :lol:
Ну не будем сгущать краски. Я могу ошибаться, но вроде был запрет гаишникам гоняться за мотоциклистами. Так и тут, надо будет быть упоротым полицаем. чтобы гнаться за вело по тротуарам-дворам. За городом сложнее, так там и мигалок меньше.

Аватар користувача
archerix
*********
Повідомлень: 2455
З нами з: 9.3.08 18:49
Стать: чол
Звідки: Новая Дарница

Re: Нагадування про ПДР

Повідомлення archerix » 4.10.16 08:31

Вроде было такое, но все равно периодически находились желающие погоняться. Но теперь же вроде говорят об ужесточении отношения к велосипедистам - а как это возможно без их отлова?

Siryjvovk
* *
Повідомлень: 85
З нами з: 3.4.13 14:39
Стать: чол

Re: Нагадування про ПДР

Повідомлення Siryjvovk » 4.10.16 08:42

Вроде было такое, но все равно периодически находились желающие погоняться. Но теперь же вроде говорят об ужесточении отношения к велосипедистам - а как это возможно без их отлова?
Как и с пешеходами. Может я "невезучий", но ни разу не видел работы полицаев с нарушителями у них под носом. Ну на КПП Броварском будут тормозить, тех кто мимо них не пройдет 10 метров пешком :D

Аватар користувача
archerix
*********
Повідомлень: 2455
З нами з: 9.3.08 18:49
Стать: чол
Звідки: Новая Дарница

Re: Нагадування про ПДР

Повідомлення archerix » 4.10.16 08:49

Их можно понять - штрафы, по-моему, для пешеходов мизерные, документ они при себе иметь вообще не обязаны. Так что останови его, получишь кучу возни и никакого профита. И с велосипедистами так же было. А вот теперь явно прописали иметь документ, тут уж вполне можно повязать и опротоколить.


А вот в эпоху исторического материализма все было по-другому - помнится, как-то в детстве перебегал дорогу на красный и на финише угодил в заботливые руки родной милиции :D Которая долго сношала мозг, разъясняя ПДД, а потом еще написали в школу, где вывесили специальное объявление. Типа позор пьянице и дебоширу Горбункову С.С. :crazy:

Siryjvovk
* *
Повідомлень: 85
З нами з: 3.4.13 14:39
Стать: чол

Re: Нагадування про ПДР

Повідомлення Siryjvovk » 4.10.16 09:04

Их можно понять - штрафы, по-моему, для пешеходов мизерные, документ они при себе иметь вообще не обязаны. Так что останови его, получишь кучу возни и никакого профита. И с велосипедистами так же было. А вот теперь явно прописали иметь документ, тут уж вполне можно повязать и опротоколить.


А вот в эпоху исторического материализма все было по-другому - помнится, как-то в детстве перебегал дорогу на красный и на финише угодил в заботливые руки родной милиции :D Которая долго сношала мозг, разъясняя ПДД, а потом еще написали в школу, где вывесили специальное объявление. Типа позор пьянице и дебоширу Горбункову С.С. :crazy:
Офф. Родителей за переход в неположенном оштрафовали на 3 рубля. До сих пор помнят :D

Документы то оно понятно. Но. Вот патрулька на Тойоте тормозит меня без шлема и доков. И? Это же не авто, посреди дороги не оставишь, вызывать эвакуатор, будку, чтобы туда велик засунуть и везти в участок? А в райотделе это им надо? Я думаю, что как обычно у нас, теория столкнется с практикой.

Аватар користувача
archerix
*********
Повідомлень: 2455
З нами з: 9.3.08 18:49
Стать: чол
Звідки: Новая Дарница

Re: Нагадування про ПДР

Повідомлення archerix » 4.10.16 09:24

Есть простой выход - возложить все накладные расходы на пойманного дополнительно к штрафу :)


Мне кажется, велосипедистов пока не трогают из-за несерьезности грозящих им санкций. Как бы нет смысла возиться с мелочевкой, когда в это время можно нарубить более весомых протоколов. Да и на лапу у автомобилистов можно наколядовать неизмеримо больше опять же из-за размера выписываемых им штрафов. А вот если санкции подымут, боюсь, лисапедисты тоже станут вполне годной добычей.

Siryjvovk
* *
Повідомлень: 85
З нами з: 3.4.13 14:39
Стать: чол

Re: Нагадування про ПДР

Повідомлення Siryjvovk » 4.10.16 09:43

Есть простой выход - возложить все накладные расходы на пойманного дополнительно к штрафу :)


Мне кажется, велосипедистов пока не трогают из-за несерьезности грозящих им санкций. Как бы нет смысла возиться с мелочевкой, когда в это время можно нарубить более весомых протоколов. Да и на лапу у автомобилистов можно наколядовать неизмеримо больше опять же из-за размера выписываемых им штрафов. А вот если санкции подымут, боюсь, лисапедисты тоже станут вполне годной добычей.
Ну и где может пройти эта черта? Ведь никто сейчас не мешает так же работать с пешеходами - не хочешь платить - поехали в кутузку. И что, кто-то так делает? Как ты видишь действия полиции, при увиденной группе вело без шлемов и, как потом окажется без документов? Держать каждого за руку? А что будет происходить в (условном) райцентре? Будут вязать тетку Наталью за езду без шлема? Принять можно что угодно, но надеюсь хватит ума не создавать фигню всякую.

Аватар користувача
Nechupara
* * * *
Повідомлень: 900
З нами з: 19.5.07 20:40
Skype: nechepura
Стать: чол
Звідки: Київ, Харківський масив

Re: Нагадування про ПДР

Повідомлення Nechupara » 4.10.16 11:25

Помню, купил себе как-то ролики. Выехал первый раз, навернулся (упал), два проходящим мимо мужика меня потроллили, мол нафига мне ролики, купил бы лучше машину. Короче суть менталитета такова, что не будь лохом, велосипед и ролики - это не солидно. Нету машины - вали на тротуар со своим велом, только не мешай пешеходам, а значит едь со скоростью 3 км/ч. И хер тебе, а не велосипедная инфраструктура.
мне не нравится эта экспедиция, мне не нравятся эти матросы. и вобще... что? да! нет! мне вобще ничего не нравится, сэр! (с) капитан Смоллет

Аватар користувача
archerix
*********
Повідомлень: 2455
З нами з: 9.3.08 18:49
Стать: чол
Звідки: Новая Дарница

Re: Нагадування про ПДР

Повідомлення archerix » 4.10.16 11:52

Ну и где может пройти эта черта? Ведь никто сейчас не мешает так же работать с пешеходами - не хочешь платить - поехали в кутузку. И что, кто-то так делает? Как ты видишь действия полиции, при увиденной группе вело без шлемов и, как потом окажется без документов? Держать каждого за руку? А что будет происходить в (условном) райцентре? Будут вязать тетку Наталью за езду без шлема? Принять можно что угодно, но надеюсь хватит ума не создавать фигню всякую.
А я знаю? :) Поживем - увидим, чем этот проект закончится.

Аватар користувача
Wityk
*********
Повідомлень: 8888
З нами з: 3.3.06 17:39
Стать: чол
Звідки: DE405/LE405

Re: Нагадування про ПДР

Повідомлення Wityk » 4.10.16 14:23

Мне кажется, велосипедистов пока не трогают из-за несерьезности грозящих им санкций. Как бы нет смысла возиться с мелочевкой, когда в это время можно нарубить более весомых протоколов. ...
тем более, что в городе "два-три" велосипедиста.
Я хотел использовать один мозг. Два мозга, пожалуй, ещё лучше.
Фантомас.


Повернутись до “Вело Теми”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей