Король Гор 2012 - отзывы \ впечатления и фото

Велосипедный марафон, который проводился три года подряд при поддержке Velokiev Group и магазина http://www.velogrand.com.ua
Ferents
* *
Повідомлень: 72
З нами з: 1.10.09 21:15
Стать: чол
Звідки: Ужгород

Re: Король Гор 2012 - отзывы \ впечатления и фото

Повідомлення Ferents » 27.8.12 23:13

Сразу прошу прощения за много букв!накипело :unknown:
Після Короля Гір 2011 і особливо 2010 залишилося відчуття якоїсь нереалізованості.
Тому в виборі основного старту сезону я не сумнівався ще з початку весни. Було пожертвувано багатьма кантрійними стартами,Чемпіонатом Світу з МТВО(спортивне орієнтування на велосипедах). З початку літа вся моя підготовка була направлена на один єдиний старт. В основному я катав одне довге тренування на тиждень,але і не забував про інтервальні швидкісні роботи.
30 червня зїздив в Словаччину на 1. Košický bikemaratón.Обрав найдовшу категорію 90 км.. щоб організм потихеньку привикав до їзди на високому пульсі напротязі біьше 4 годин. Класний марафон з хорошою організацією і призами :). Але з розміткою там не постарались, 10-12 хвилин їзди не в тому напрямку і всі шанси на перемогу поїхали вперед.а їх потихеньку добирав).
Результати:
http://www.cyklo.sao-tatry.sk/2012/mtbc ... kam=2&l=sk
Spoiler
Show
Зображення
Зображення
Зображення
Далі була Боярка!:) Щоб хоч якось навчитись тримати швидкість на прямих відрізках.Ніяк не можу цьому навчитися:(.
Відновився після гонки на диво швидко і взагалі вона залишила масу позитива!!!
Spoiler
Show
Зображення
Залишилось всьго два старта до дня Х..
Horal MTB maratón в Словаччині. Марафон у підніжжя Татр, гарні там краєвиди, але весь час моросив а потім вже і лив дощ, тому Татри сховалися далеко за хмарами.
Цього разу зволів обрати трошки простішу категорію в 75 км, але нічим не лешгу по дистанції і складу суперників за100-ку.
Цей марафон дався мені найважче. Боротьба майже до останнього кілометру, справжнє кантрі довжиною в 75 км %). Суперники не зупинялися на пунктах підживлення, тому гонку проїхав всього на літрі води, що для мене майже подвиг)))
заїхав 6 майже з 100 учасників тільки в моїй категорії.
Результати:
http://www.cyklo.sao-tatry.sk/2012/mtbc ... kam=2&l=sk
Spoiler
Show
Зображення
І завершив мою підготовку до КГ,кантрійний старт у Львові, як кажуть, щоб «продишатися».
На диво зібрався дуже сильний склад учасників і попрацювати довелось всю дистанцію
Доречі у Львові я Їхав на новому карбонову велосипеді Kellys Orc. Байк не простий, а з двома амортизаторчиками. Це був всього другий день як я на нього сів, але всі переваги такого велосипеда на вертлявій трасі я відчув сповна.

На наступний після гонки день, нарешті вибрався проїхати ціле коло, подивитись шо там помінялось ну і звісно випробувати себе і велосипед перед стартом..
Проїхав коло майже на одному диханні, дуже сухо і тому можна тримати велику швидкість, але дуже обережно на спусках. На сухому грунті в перемішку з камнями велосипед веде себе непередбачувано.
Ось переваги які я помітив в порівнянні з хартейлом.
На підйомі на Анталовецьку з сідла вставати треба тільки тоді коли хочеться а не тому, в задницю набиває  А коли встаєш і крутиш стоячи задня підвіска не робить лишніх рухів !
Спуски ....Тут я взагалі мовчу, я не думав що там таке можн творити..Головне завжди тримати голову на плечах і не лінуватися натискати на гальмаПовороти, каміння пролітаись на одному диханні, це прекрасне відчуття..
І нарешті спуск з другого перевалу.. Тепер там можна вкручувати, а це найголовніше що хотілося всі ті рази коли я там їхав на хартелі, жав тормоза і виглядував кожний камінчик)))
І для впевненості безкамерка з кучею герметика на ободах ZTR .
Зображення
Spoiler
Show
Зображення
Зображення
До Короля Гір, як я думав, я вже був готовий. Ну а насправді я розгільдяй і ніколи спортивного режиму не дотримувався і не буду  І занятя велоспортом це не тільки гонки з вічно висунутим язиком на спині, але і люди з якими доводися спілкуватися під час тренувань,змагань і не тільки
Але чомусь в мене все в голові переклинило і я за тиждень до гонки вже хотів старту, але не тому що мені хотілося 100 км і 6 годин на жарі впахувати , а тільки для того щоб все закінчилось!

Зображення
Зранку щільно напхавшись сніданком відправився на старт. Адреналін, мотивація, страх , радість, все зашкалює і це не переставало мене мучати поки не прозвучало довгоочікуване СТАРТ!
Тактика була обрана проста ,з самого старту заблокувати всі аморти і роздавати на ногах поки не здадуть батарейки) На диво все вийшло легко і до кінця асфальту суперників видно не було .
Зображення
Далі все пішло по плану. Обраний комфортний темп,але передачі не заламував, весь підйом в сідлі!!! Я закохався в свій байк, як мені його не вистачало попередні 2 роки . Перше коло пролетіло дуже швидко, тільки короткі зупиночки по 15-20 сек. на пунктах харчування. Після першого кола дізнався відрив на вишці 8 хвилин...Чорт мало, це ж один прокол і все «давай досвидания»))
По попереднім рокам, визначив найскладніший для мене момент гонки. Це другий підйом на Анталовецьку. Тепер я кинув всі сили на те щоб не заголодати і залишити трохи сил на швидкий підйом..Часу точно не знаю, але по моєму я справився.ЮРА дякую за СМС з детально описаними відривами за мною  На другомі колі старався завжди тримати себе в руках і не валити на спусках. Але як? як? можна томозити якщо під тобою така машина!Але я чесно старався Ще мене завжди переслідувало відчуття що мене ось зараз і доженуть, це напевно одна із недостач моєї тактики на гонку – «зі старту у відрив»..
На траверсі до вишки вітався майже з кожним учасником зі словами – «Привет, а у тебя случайно магнеслайфа не будет»?  Десь я свої НЗ-шні 2 тюбики втратив, чи в кінці першого кола, коли мусор з карманів вигрібав, чи десь на дистанції...Але судоми були ось-ось на підході, а так хотілося цього уникнути.. А ще сорі суддям на вишці, я їм там мало весь стіл не завалив), так сильно затягнув педалі шо не «бірував» вистібнутися). Далі тільки розпечений полігон на судомах і спуск в Невицьке з застигшою заточкою на фізіономії в 32 зуба
І фініш!
Зображення
Дякую всім хто воболівав і вірив в мене. Я радий ,що все закінчилося і особливо з таким хеппі ендом 
На нагороджені отримав кучу корисних призів!  Нічого продати, все буду використовувати в бойових умовах ! ДЯКУЮ!
Spoiler
Show
ЗображенняЗображення
Зображення
Тепер хочу подякувати всім тим хто все таки вирішив відвідати наш марафон. Ви всі Королі Гір, тому що витримати таке випробування може не кожен! Респект Вам!
Льоші Ждановичу і взагалі всьому нашому клубу Банзай-Ра за гонку і колектив. Якщо б ми не були разом, не були б такі сильні ;)
Спонсорам за таке свято для нашого маленького міста.. Тут ще довго будуть згадувати натовпи велосипедистів на крутих байках)

P.S. Велике спасибі всім хто не був байдужим і відгукнклися допомогти Кості Чиріпко!
Ми всі зібрали 5932 грн. І сьогодні передали їх дружині, вже після того як Костю відвезли на операцію.ДЯКУЄМО!

Аватар користувача
НиКиТуШкА
*
Повідомлень: 13
З нами з: 29.8.08 21:58
Стать: чол
Звідки: Минск, Беларусь

Re: Король Гор 2012 - отзывы \ впечатления и фото

Повідомлення НиКиТуШкА » 28.8.12 01:24

Ride MTB

Аватар користувача
Chayka
* * * *
Повідомлень: 664
З нами з: 12.10.05 08:24
Стать: чол
Звідки: С высоты чайкиного полета

Re: Король Гор 2012 - отзывы \ впечатления и фото

Повідомлення Chayka » 28.8.12 01:40

2 fasser
Мой fast trak control 26*2.0 2012 проехал 2-4 этапы Трофи, и 3,5 круга КГ и все ок, накачан был на 1,9-2,2. Стоял сзади. Очень доволен, в общем...

2 Ференц
Поздравляю еще раз с победой - ты настоящий Король Гор! - так держать

2 all
смотрел второй кусок видео КГ 2012 и услышал в свой адрес "Мистер Nutrend" - решил описать вкратце свое меню на гонке - может кому-нить пригодиться...

3-4 дня до старта:
2 таблы по 2 раза в день Anticramp против судорог
40 мин до старта:
2 таблы Cyclox для расширения сосудов и подготовки организма к циклической нагрузке
10 минут до старта:
Gutar 25 ml для плавного пинка
Endurosnack в качестве второго завтрака
Старт:
На старте у меня была фляга с Profidrinx и содержимое 6 таблеток BCAA Enduro (оптимальный аминоксилотный состав для защиты мышц)
Как ни странно до первого КП выпил всего 300 мл напитка.
На первом КП
2 банана + 1 апельсин
допил флягу с остатком напитка
+ 2 стакана разбавленного Unisport
Залил во флягу воды и 12,5 ml Unisport Energy
до второго КП
съел 2 Endurosnack'a
Turbosnack, чтоб включиться на тягуне перед вторым КП и добавить концентрации на последних километрах первого круга
на втором КП:
1 банан + 0,5 апельсина, 2 стакана воды и новая фляга с Юниспортом
После 1-го круга:
выпиваю забадяженный заранее в шейкере Mass Gain 14 - углеводно-протеиновый напиток
и заливаю флягу Profidrinx+BCAA Enduro
2 таблы Cyclox
Magneslife 25 ml для профилактики (из-за жары на всякий случай дополнительно подстраховаться от судорог)
Endurosnack
На втором ручье:
немного поливаю водой шею и заливаю воды во флягу
съедаю таблу Carbonex
На первом КП:
1,5 банана и снова вода с Unisport Energy
До второго КП:
Endurosnack
2-е КП:
2 стакана простой воды
на последние 10 км припасен "кг тротила" :)
Compress Brutus Energy Shot 60 ml (т.к. Шлехи перед КГ не было даже у меня, пришлось искать альтернативу. Продукт по составу очень похож на Шлеху, но дополнен Тиразином) Из Вики: "Тирозин подавляет аппетит, способствует уменьшению отложения жиров, способствует выработке мелатонина и улучшает функции надпочечников, щитовидной железы и гипофиза".

В итоге. Плавный старт и работа в своем темпе позвовила достаточно ровно и неплохо проехать первый круг и тяжелые силовые участки подъемов я зашел пешком, включая третий торчек на полигоне.
На втором же круге старался заезжать все по максимуму и немного быстрее проезжал спуски (подстертые колодки помогали в этом).
Весь полигон проехал по моему скромному мнению только благодаря Compress Brutus, ну и стимулирующие вещества также добавили концентрации на спусках. В итоге, все проехал как надо без тупняков. Благодаря этому разница между кругами составила 23:13 что позволило постоять рядом на подиуме с отличным парнем Ференцом в Nutrend'овской категории.
TV SUCKS - RIDE YOUR BIKE

Аватар користувача
borov
*
Повідомлень: 36
З нами з: 21.6.12 13:07
Стать: чол
Звідки: Закарпатье.Мукачево

Re: Король Гор 2012 - отзывы \ впечатления и фото

Повідомлення borov » 28.8.12 10:35

привет всем!!!
когда выставят результаты марафона?
очень интересно как ребята прокатились,,,
крути педали пока не наваляли

Аватар користувача
Balu
* * *
Повідомлень: 252
З нами з: 6.1.06 10:23
Стать: чол

Re: Король Гор 2012 - отзывы \ впечатления и фото

Повідомлення Balu » 28.8.12 10:37

напишу и я пару слов :yes.
КГ10 - пару раз жестко убрался но 50 дотянул а на второй круг не смог-сход.
КГ11 после 2го КП порез покрышки, сход. обидно да.
КГ12 - кто то цепанул на старте-завал блин, потихоньку добирал, заехал 13-м в мастерс 30+ на 50км. планировал в 10ку. за 6 мес сброс веса с 104 до 94 и тренировки в Дубках и шоссе для объемов, смена байка с подвеса на хардтейл :). вилсеты с Земли ЗТР АрчЕХ и резина Мишлен ГрипР 2,1 бескамерка и всего 2,25 атм зад и 2 перед с моим весом, вилка Сид рлт 100мм с 150 пси! и все гут работает! ни одного пореза и прокола тьфу 3 раза. ярко убрался в кювет на асфальтном куске жаль не было видеооператора там #crazy_pilot , обхожу справа Nilsа,и не расчитав со скоростью просто улетаю в колючки репяха,вылажу через 20 сек весь покрыт колючками, так и ехал весь КГ, то Nils меня на подъемах то я Nilsа на спусках
п.с. по моему скромному мнению финишный кусок возле Каммелота :no: неинтересен и "ни туды и ни сюды" лучше бы сразу на финиш.
спасиб Юре "SCOTT'ina" за подобранную голову велокомпа :friends:, оргам за организацию. Ждановичи молодцы и катают и организовуют. тем гонщикам, что пропускали вперед :). :good:
ждемс следующего КГ13 с обновленными исходными данными как анонсировал Жданович.

Аватар користувача
TreNeR
* * * *
Повідомлень: 616
З нами з: 5.6.09 19:54
Стать: чол
Звідки: Луцьк

Re: Король Гор 2012 - отзывы \ впечатления и фото

Повідомлення TreNeR » 28.8.12 10:39

Вот результаты выложили.
где упал, там и финиш

Аватар користувача
Тоня
бiла та пухнаста
бiла та пухнаста
Повідомлень: 2360
З нами з: 12.7.05 19:48
Skype: tonyaskype2
Стать: жін
Звідки: Киев

Re: Король Гор 2012 - отзывы \ впечатления и фото

Повідомлення Тоня » 28.8.12 11:27

организаторам, участникам, поддержке и болельщикам спасибо за прекрасное мероприятие! :Rose: :Rose: :Rose:
приезжала просто посмотреть, получилось практически три дня отличного отдыха с детьми *oops*

есть пожелание - на награждении хотелось услышать время прохождения дистанции призерами, так было бы еще интереснее))
(да и в грамоту можно было бы вписать время, если надо будет помощь, обращайтесь:))
Разум — это в лучшем случае наша жена: мы действительно его часто слышим, только редко задумываемся над тем, что он говорит. (Филип Честерфилд)

bkg.
*
Повідомлень: 12
З нами з: 2.4.12 14:58
Стать: чол
Звідки: минск, беларусь

Re: Король Гор 2012 - отзывы \ впечатления и фото

Повідомлення bkg. » 28.8.12 11:35

спасибо за такое позитивное мероприятие!
являясь типичным "равнинным байкером из беларуси" и катаясь в горах впервые, ни на что, кроме "не убиться, доехать", не рассчитывал. собственно все получилось как хотел. заехал в (позорные) 5 часов. горы покорили, трасса гуманная. теперь кататься у нас будет скучно :mosking:
из неприятного - мусор...
на асфальтовом спуске подобрал чью-то полную флягу трек, сдал оргам.

Nikalaich
* *
Повідомлень: 129
З нами з: 27.9.09 14:18
Стать: чол
Звідки: Львов

Re: Король Гор 2012 - отзывы \ впечатления и фото

Повідомлення Nikalaich » 28.8.12 11:58

http://mtbbike.com.ua/korol-hor-2012-uz ... a-1-mesto/ вот мой отчет :)

ПС- ехал сразу после сотников, мусора не заметил :) Надо поднимать культуру полтинников)

mitrofan
*
Повідомлень: 15
З нами з: 30.6.10 11:00
Стать: чол

Re: Король Гор 2012 - отзывы \ впечатления и фото

Повідомлення mitrofan » 28.8.12 13:02

ехал второй круг своих 100км за полтинниками - мусора совсем немного. улыбнул блистер каких-то пилюль белого цвета в конце первой горы, да еще пару упаковок от гелей видел.

Аватар користувача
alexxarist
*
Повідомлень: 21
З нами з: 25.11.11 22:29
Стать: чол

Re: Король Гор 2012 - отзывы \ впечатления и фото

Повідомлення alexxarist » 28.8.12 13:04

свій звіт викладу трохи пізніше, а зараз питання до всіх: чи знаходив хтось на стартовій поляні чорний пластиковий насос author, а то сьогодні розгрібаючи речі вирішив, що останній раз його бачив там. дякую всім, хто відгукнеться.
po-prostoram.com

Аватар користувача
Master General
* * *
Повідомлень: 359
З нами з: 8.9.09 18:38
Стать: чол
Звідки: Ужгород

Re: Король Гор 2012 - отзывы \ впечатления и фото

Повідомлення Master General » 28.8.12 13:12

С- ехал сразу после сотников, мусора не заметил Надо поднимать культуру полтинников)
ехал второй круг своих 100км за полтинниками - мусора совсем немного
треба піднімати культуру до такого рівня, щоб таке питання не поставало. всетаки це не кругова гонка з колом 10-15 км яке можна три рази на день пройти пішки і все визбирати.

на стартовій поляні в палатці знайденого після нагородження був лише сріблястий насос, камера на 26 під престу привезена з КП Ярок і купа фляг... може ще потім що додалося.

Аватар користувача
Sphinx
* *
Повідомлень: 198
З нами з: 25.7.12 21:39
Skype: Efreitor_ua
Стать: чол
Звідки: Ужгород

Re: Король Гор 2012 - отзывы \ впечатления и фото

Повідомлення Sphinx » 28.8.12 13:58

Привет! Я участник марафона Король Гор №105 Зацарин Алексей и № 106 Маслий Константин финишировали к награждению, на поляне сказали, что внесли наши результаты в протокол, а на байкпортале мы числимся в тех, кто сошел.
Можно будет внести изменения в протокол, пожалуйста! Спасибо!
Тоже обнаружил себя среди сошедших, хотя приехал аккурат на начало награждения. №56.
Или надо было доехать на финиш к 19.00?
- О нет, - ответил Волк Ларсен с горечью. - И в этом его счастье. Он слишком занят жизнью, чтобы думать о ней. Я сделал ошибку, когда впервые открыл книгу. (с) Джек Лондон, "Морской Волк".

Об аватарке - http://www.individualizmu.net/

Аватар користувача
swimmer
* *
Повідомлень: 84
З нами з: 31.7.09 21:14
Стать: чол

Re: Король Гор 2012 - отзывы \ впечатления и фото

Повідомлення swimmer » 28.8.12 14:04

Дякую оргам і учасникам за чудові змагання! :molba: Як для першоразника, траса була доволі складна, але дала можливість отримати відповіді на одвічні питання "як далі апгрейдити двоколісного?" і "чи потрібне контактне взуття?". Також, особливості рельєфу дали можливість поповнити технічний арсенал керування байком новими корисними навичками. З нетерпінням чекатиму наступного року і нововведень у трасі змагань! :good:

P.S. Ніхто, часом, не знаходив синьої Nokia 5320 у чорному чохлі(орієнтовно, в районі 2-го великого спуску)?
Nothing exhausts and destroys the human body as physical inactivity. Let's move!!!

Аватар користувача
Toutacoup
*********
Повідомлень: 2373
З нами з: 24.7.10 13:16
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Король Гор 2012 - отзывы \ впечатления и фото

Повідомлення Toutacoup » 28.8.12 15:06

P.S. Ніхто, часом, не знаходив синьої Nokia 5320 у чорному чохлі(орієнтовно, в районі 2-го великого спуску)?
(Лушпает семки) Не, не видел. Закурить есть?

А говорил, «не будет больше здесь моей ноги»!

Мое спасибо там, но повторю еще раз: спасибо оргам за достойный уровень организации, за приятную атмосферу, за питание на трассе, за внимание к деталям, за помеченные, в конце концов, желтой краской особо торчащие на трассе валуны, што шпашло, уверен, не один дещяток чьих-то жубов. Гонка стала явлением сама по себе, достигнув статуса, при котором ты просто обязан здесь побывать. А там — как доктор скажет.

galiun
*
Повідомлень: 2
З нами з: 28.8.12 18:25

Re: Король Гор 2012 - отзывы \ впечатления и фото

Повідомлення galiun » 28.8.12 18:39

Дякую Велокиєву за чудові призи! Так, беручи участь у гонці, апгрейднеш велосипед і себе. В перший раз я виграла раму, вдруге шолом (не доведеться зичити) і велокомп’ютер (в якому я не дуже розібралася і подарувала другу), тепер знову велокомп з альтиметром (що ж, прийдеться подружитися з технікою!), велошорти (ну дуже доречний приз!), маю другі, ще крутіші, окуляри Tifosi, вже третій баф і ще вроді там сумки мають під'їхати :) І дизайн кубків радує око! Але минулорічні – зи бест! Якщо в перший раз їхала на змагання заради приза - рами, бо ця траса мені здавалася знущанням над людиною, то потім я знайшла там і задоволення, і дух пригоди, непередбачуваності, боротьби з собою, зустрічі з цікавими людьми і взагалі особливої атмосфери гонки! Про яку потім згадуєш цілий рік із ностальгією. Дякувати організаторам – все було на рівні!!! Віра, як виявилося, класна ведуча :good: Участь у марафоні – стимул тренуватися протягом року, що заставляє все-таки відриватися від дивана і комп’ютера. Правда, в останній місяць перед гонкою мотивація ослабла, але подумала, раз уже готувалася з осені, то хай не пропадають зусилля.
Шкода, що не їхала Віра. Без сильного суперника не цікаво :( . Як на зло, знову простудилася перед стартом, на підйомах їхала в ознобі, при падінні від струсу почала боліти спина в попереку, моя давня травма, так що до Ярка на КП я їхала з ціллю пожалити свій поперек кропивою – давно перевірений метод знеболювального, знала, що там її повно біля джерела. А впала я на моїй улюбленій ділянці траси - спуску з Анталовецької по хребті Синаторія. Почала обганяти групу хлопців перед Світильником, в’їхала в канаву і розпласталася перед двома гонщиками – вибачайте, хлопці! На що один з них, який, здається, теж упав через мене, відповів, що виганяти таких треба з гонки, тобто дівчат, які не вміють, а лізуть *oops* Добре, що ніхто не отримав серйозних травм цього року.
Всю гонку їхала поряд з Леною Лемонкою - то вона попереду, то я її обганяла. На підйомі до Анталовецької сиділа в неї на хвості, думала, що на спусках я сильніша і відірвуся, але, як виявилося, недалеко відривалася! Яке було моє здивування, коли з КП біля Яроцької вишки я рушила сама, а на першому підйомчику на полігоні Лена мене догнала! А я ж думала, що я перець на тій ділянці. Як казала Лена, хоч ми і в різних категоріях, але є стимул їхати швидше, коли тебе доганяє така ж, як і ти, дівчина :) . Отак і для мене, оскільки Віра була на поляні, інтерес гонки підживлювало суперництво з Лемонкою. Молодець Лена! Я ж сто разів обкатала цю трасу, а вона їхала вдруге, досвіду таких карколамних спусків, мабуть, не мала, а як достойно все подолала!
Коли їхала, крутилися думки, що це останній раз, треба їздити в задоволення, чому весь час так важко, нащо це мені? А тепер вже й не знаю… Чекаю наступного року!

Аватар користувача
Master General
* * *
Повідомлень: 359
З нами з: 8.9.09 18:38
Стать: чол
Звідки: Ужгород

Re: Король Гор 2012 - отзывы \ впечатления и фото

Повідомлення Master General » 28.8.12 21:21

Не знаю чому але вирішив я сьогодні проїхатися і прибрати трасу від велослідів. Всім викинувшим 14 піднятих сьгодні мною тюбиків/обгорток з нутренду привіт ))) Насправді сподівався знайти їх набагато більше. Камер, телефонів, фляг та ін. велоніштяків уже немає - лісоруби визбирали )))
так що до Ярка на КП я їхала з ціллю пожалити свій поперек кропивою – давно перевірений метод знеболювального, знала, що там її повно біля джерела.
я був в шоці... всі коли приїзжали накидувалися на ніштяки (особливо середина і кінець пелетону в категорії 50 км які їхали досить таки довго), а тут кропивою побігла жалитися. Я доречі всі ноги там пообжалював поки бігав і цілий день черпав воду з джерела.

Аватар користувача
Kristi
* * *
Повідомлень: 302
З нами з: 26.6.05 23:05
Стать: жін
Звідки: Киев

Re: Король Гор 2012 - отзывы \ впечатления и фото

Повідомлення Kristi » 28.8.12 21:37

2 Федя: мощный очень. респект! да и все сотники молодцы.
2 чайка: я тоже ехала на профидринксе и тоже пить почти не хотелось. даже заставляла себя

рассказывали, что на трассе валяется не только мусор, а и новые эндурики и турбоснеки. ну или может их еще на гонке подобрали. кто - то находил? расскажите, как это было радостно)
В конце хотелось бы поблагодарить Латинский и Кирилический алфавит за предоставленные ими буквы

Аватар користувача
Master General
* * *
Повідомлень: 359
З нами з: 8.9.09 18:38
Стать: чол
Звідки: Ужгород

Re: Король Гор 2012 - отзывы \ впечатления и фото

Повідомлення Master General » 28.8.12 21:43

я найшов один повний сьогодні та я таке не їм тож викинув у сміття разом з пустими, домашній пиріг з яблуками краще )))

Аватар користувача
VazaB
*
Повідомлень: 9
З нами з: 31.7.12 12:07
Стать: чол

Re: Король Гор 2012 - отзывы \ впечатления и фото

Повідомлення VazaB » 29.8.12 00:03

Ещё раз позор всем мусорщикам!Ради чего эта спешка :dash2: ?Примотал обратно камеру,сложил упаковку от батончика.Лес в горах почти невозможно очистить на склонах!Организаторы должны объявлять громко и много об этом!
По разметке всё было понятно,кроме поворота с полигона на крутую горку.Если в др. местах были использованы кресты дл обозначения неправильного пути,почему здесь НЕТ??Люди уезжали вниз на пару км,потом под солнцепёком тащились обратно %)

Аватар користувача
Master General
* * *
Повідомлень: 359
З нами з: 8.9.09 18:38
Стать: чол
Звідки: Ужгород

Re: Король Гор 2012 - отзывы \ впечатления и фото

Повідомлення Master General » 29.8.12 06:19

Там була прив'язана лента kellys з двох сторін "правильної дороги" одразу після поворта на верх (1 м) + намальовано на асвальті і каменях 6 жовтих стрілок стрілок, на стовбці зліва дороги є жовтий хрест, тож те, що поїхали вниз, інколи голову треба трішки піднімати вверх. загороджувальну ленту без наявності волонтерів у цій точці виставляти не можна - по цій дорозі в день інколи катається немало траспорту (а коли треба було на кп не пустили гади). на жаль по щебню і траві малювати не можна - обмальовано було все, що можна.

verchik
*
Повідомлень: 31
З нами з: 10.1.12 21:40
Стать: жін

Re: Король Гор 2012 - отзывы \ впечатления и фото

Повідомлення verchik » 29.8.12 08:14

Ещё раз позор всем мусорщикам!Ради чего эта спешка :dash2: ?Примотал обратно камеру,сложил упаковку от батончика.Лес в горах почти невозможно очистить на склонах!Организаторы должны объявлять громко и много об этом!
По разметке всё было понятно,кроме поворота с полигона на крутую горку.Если в др. местах были использованы кресты дл обозначения неправильного пути,почему здесь НЕТ??Люди уезжали вниз на пару км,потом под солнцепёком тащились обратно %)
Кто уезжал вниз - отпишитесь, плиз, т.к. на финише ни один участник об этом не говорил.
Еще, мусор - не есть хорошо, но давайте уже перестанем на эту тему. Бывает иногда с каждым : *oops* , ошибочка, так сказать. Спасибо Диме ШРЕКУ и ПАШЕ, которые вчера этот мусор по трассе собирали. Так что все , кто его кидал, пишите ребятам благодарности :good:
Отзовитесь Влад МТВ, у нас дома ваши часы сигма с соревнований, а еще фляга скотт, не знаю чья.

Аватар користувача
Kristi
* * *
Повідомлень: 302
З нами з: 26.6.05 23:05
Стать: жін
Звідки: Киев

Re: Король Гор 2012 - отзывы \ впечатления и фото

Повідомлення Kristi » 29.8.12 10:34

я найшов один повний сьогодні та я таке не їм тож викинув у сміття разом з пустими, домашній пиріг з яблуками краще )))
а

На самом деле, он ничем не страшен. Такое мнение просто от неведенья. В его составе обычный мальтодекстрин, который есть во всех конфетах и сладостях . сколько народу ест, еще никто не умирал.
Уже встречала много людей, которые тоже так говорят, что "химатуру" ни за что на свете, питаются чесноком и апельсиновыми корками, но стоя на старте
ответственного старта (Чемпионат Европы, Мира) на мое предложение сьесть гель- никто не отказывал.
В конце хотелось бы поблагодарить Латинский и Кирилический алфавит за предоставленные ими буквы

Аватар користувача
Yaros
*********
Повідомлень: 2512
З нами з: 21.4.05 12:55
Стать: чол
Звідки: Киёв, Теремки_One

Re: Король Гор 2012 - отзывы \ впечатления и фото

Повідомлення Yaros » 29.8.12 12:56

По поводу сбора недоеденных гелей на трассе - вспомнил отчет Фокуса - http://focus-biker.livejournal.com/777.html еще раз поулыбался ))
На тему химии - не здесь начинать, но все же, обычно производители рекомендуют пробовать новые средства на тренировках - неизвестно у кого какие особенности пищеварения и лучше "сделать прививку" до активных физ.нагрузок.

Еще из пожеланий.
Было бы клево, до старта озвучивать в микрофон полезные советы и рекомендации для участников. То есть за 15 минут до старта (когда все уже в пределах стартовой поляны), вкраце поведать регламент, правила поведения на трассе, напомнить расположение КП и точек эвакуации итд итп.

ЗЫ Очень понравилась идея Михася с летающей камерой - жаль что она не смогла "мягко" зайти на посадку.
От улыбки станет всем светлей и лосю и даже маленькой улитке.
Поделись запаскою своей и она к тебе не раз еще вернется!

Аватар користувача
alexxarist
*
Повідомлень: 21
З нами з: 25.11.11 22:29
Стать: чол

Re: Король Гор 2012 - отзывы \ впечатления и фото

Повідомлення alexxarist » 29.8.12 14:01

Як проїхати Король Гор на Tourney і ві-брейках
Привіт усім! Нарешті дійшли руки і знайшовся час написати свій звіт про враження, отримані на гірському веломарафоні Король гір 2012.
Для мене це була перша гонка такого рівня. За рік володіння велосипедом брав два рази участь в регіональних кіровоградських гонках крос-кантрі, пройшов один велопохід 1 кс по гірському криму і накрутив 3700 км в сумі, що насправді є не так і багато.
Ідея поїхати на КГ виникла спонтанно – йшло планування літа, і тут на форумі в черговий раз зайшов почитати про заходи, довго сумнівався чи варто, адже велосипед міг бути не готовий (про комплектацію пізніше) та і в мене гірський велодосвід дуже скудний (пішохідний набагато багатший). Все-таки цікавіть і авантюризм перемогли, консультації із досвідченими гонщиками при підготовці також дали остаточний результат – їду і все.
А зараз хронологія подій до гонки, під час і після неї.
Автобус до умані, великом до христинівки (УЗ відмінила всі потяги із моєї місцевості в західному напрямку, довелося добиратися перекладними). Потяг до львова, електричка до ужгорода. Приїзд в ужгород, розміщення на ночівлю в приміщенні закарпатського центру туризму (дякую колективу колег із центру за допомогу, сам працюю в аналогічному закладі кіровоградської області, а також ужгородському хлопцю на Canondale Scalpel, який провів по вечірньому ужгороду, адже в місті до цього був лише раз і трохи підзабув усе), заміна камери, пробитої у львові (місце мікропроколу так і не знайшов, спускало дуже помалу, вирішив поставити запаску для надйності), сон.
Вранці сніданок, знову заміна камери (нова виявилася бракованою, до ранку спустила), уже думав що якась карма – за 2 дні 3 проколи, за минулий рік всього 2 рази пробивався
Загалом гонка видалася цікавою і дуже технічною, а так як їхав трасу вперше, то намагався бути якомога обережнішим, як в технічному плані, так і у фізичному.
Старт. Адреналін зашкалює. Вдалося вдало вирулити із стадіона, багато хто ставав і падав. Став на хвіст хлопцю із фастова на двохпідвісі. Їхав за ним асфальт і метрів 500 стежки, зрозумів що такий темп не втримаю, за це час обійшов чоловік 30-40 і можливо побачив лідируючу групу. Далі було монотонне вкручування на пульсі 150-180. До вершини 3 рази спішувався, за цей час мене обійшли кілька райдерів. Спокійно сприйняв це, адже високих вимог перед собою не ставив – головне завдання було доїхати цілим і неушкодженим на справному велосипеді. Вирубку йшли із групою велосипедистів у гарному гуморі – жарти, підколки і тд. На годиннику пролунав сигнал, що в дорозі 1 годину. Швидко плинув час, думалося тоді.
Якось непомітно і до вершини вулкана дістався. Перед самим спуском якийсь хлопець зупинився щось перекусити. Я зрозумів, що скоро спуск, тому відсьорбнув ізотоніка і вперед! Їхав не дуже швидко, але технічно, мене обійшло десь 5 гонщиків на високій швидкості, не захотів випробовувати долю і тримав свій темп. На світильнику із сідла не злазив, пару раз сперся на ногу, коли вже було неможливо тримати рівновагу. Після проходження світильника зрозумів, що технічно найважча ділянка позаду і тепер доїхати до фініша справа техніки.
На КП 1 добрав тих, хто мене обганяв а спуску, вкинув 2 банана, 2 апельсина, наповнив флягу і вперед. На підйомі дястав ще чоловік 5, догнав дядька у помаранчевій жилетці із дудкою і спішився. По дорозі вкинув батончик, попив води, перекинувся із дядьком парочкою словами. Він спитав, якільки їдемо. На той момент на маршруті були 2.22, пройшли 22,5 км. Він посміхнувся і сказав, що скоро буде лафа. Це мене підбадьорило, я став на педалі і догнав хлопців, які обійшли мене поки я розмовляв і їв батончик.
Знову посмішки, розпач: «Где та вершина!?», «Долго еще крутить!?». А я крутив у своїму темпі, потім був спуск, на якому я віддав свій насос і єдину запаску №34,ж бо він стояв пробитий і казав, що свій набір віддав товаришу, у якого нічого не було. Я понадіявся на фарт і доїхав таки до фініша без проколів, тому дуже задоволений, що не довелося самому просити насос.
Далі мене спробувала обійти Поліна №201, із якою в результаті я мінявся місцями аж до підйому на полігоні.
Кли я побачив, що мене обійшла дівчина, зразу увімкнув темп, обійшов когось із 45+, Поліну і аж до другого КП позаду себе нікого не бачив. Тільки двох лісовозів, які тягли один одного під горбок, їх штовхали люди, я оббігав усю цю процессію по кущах, на КП всі обговорювали цей випадок, бо в тому місці реально були густі кущі і крутий схил.
На КП знову апельсини, вафлі, банан, мені не вистачило води із баклаги, дівчина із КП бігала до струмка набирати, за цей час всі вже виїхали з КП, а я використав цей час, щоб з’їсти зайві пару вафель. Потім швидко застрибнув на вел і доволі шкидко наздогнав іншого хлопця із фастова, перекинулися пару словами про корисність КП із вафлями і я пішов у відрив на рівному, реально наче кррила причепили. Метрів через 200-300 помітив, що не застебнув шолом. Довелося стати, бо на ходу робити цю процедуру на такій швидкості небезпечно. Після цього знову наздогнав фастовчанина і почався серпантин. Тут я вже відірвався на повну, встигав тільки міняти траекторію руху, щоб обходити людей. Досвід кримських швидкісних серпантинів дався взнаки, обійшов чоловік 7. Доїхав до села, об’їжджав по канавах якогось Пежо, який розвертався впоперек дороги, хоча мене і бачив. На полігоні було жарко. Тримав високу швидкість, доїхав до підйому і зрозумів що не викручу, чпішився. Мене обійшов на педалях якийсь хлопець із моєї категорії і Поліна №201. Трохи вище той хлопець при обгоні піших велосипедистів упав і перекотився через спину. Далі він вже йшов пішки. Йшлося дуже важко, жарило сонце, контакти сковзалися на камінні. Дехто ніс велик на горбу. Так і не зрозумів цієї техніки, все-таки котити легше, чим нести (хоча може мені цього і не зрозуміти із великом під 15 кг). Думав, що швидкісний спуск приведе до фініша. Не вгадав, ще був даунхіл. Не сподівано, але спокійно проїхав і його, на траверсі пропустив пару людей, які кудись поспішали. Далі пляж, бадмінтон, співчутливі погляди відпочиваючих, запах шашлика, фінішний спурт із суперником, фініш. Фініш, про який я мріяв останні кілька місяців, який став одним із найнезабутніших життєвих моментів. 46 місце із 125. Для мене це дуже гарний результата, враховуючи рівень підготовки і бюджетність велосипеда.
А зараз трохи про комплектацію мого байка: стоковий Pride XC-26 на турней і семериковій касеті 14-28, система 28-38-48 (що не є дуже зручною для такого формату траси) і ві-брейки (із новими колодками Kellys Dualstop), які проявили себе з кращої сторони і жодного разу не підвели в критичних ситуаціях.
Отак і пройшов перший мій серйозний старт. Дякую організаторам за трасу, колосальний досвід, отриманий там, позитивний настрій перед стартом і після фінішу, сувеніри, харчування і воду на КП, загалом за Король Гір 2012, на який я обов’язково приїду у наступному році.
Вибачайте за багато букв, писав враження, які отримав.
Написав Алєксандров Олександр №30.
po-prostoram.com


Повернутись до “Король Гор”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей