цигарки

Обговорення питань нашого здоров'я

курите ли вы?

курю
29
10%
курю, но только сигареты
15
5%
курю сигареты, легкие(не свои легкие :)
23
8%
курю сигареты, очень легкие
13
4%
курю сигареты, сильно легкие
10
3%
не курю, бросил
57
20%
не курю, и не курил
126
43%
хочу курить но не буду...
18
6%
 
Всього голосів: 291

Аватар користувача
zeeL
* * * * *
Повідомлень: 1527
З нами з: 18.5.03 22:50
Skype: ilya.galkin
Звідки: thepiratebay.se / Wasteland

Повідомлення zeeL » 13.5.05 09:27

оффтоп : а я бы тебе выписал желтую карточку.. ;)
мы лучше чем на самом деле (ц) Кобра
(с)...К овладению интеллектом надо относиться более позитивно! Т. (GitS:SAC)

Аватар користувача
madwolfa
* *
Повідомлень: 198
З нами з: 12.5.06 04:01
Skype: madw0lfa
Стать: чол
Звідки: Midwest, USA

Повідомлення madwolfa » 17.5.06 23:51

Курил 8 лет. Бросил месяц назад и пить и курить - в связи с ниоткуда нагрянувшей гипертонией и диким желанием купить байк и заняться велоспортом. В данный момент испытываю чувство отвращения к сигаретам/спиртному. С 1-го дня бросания не хотелось даже прикасаться... Вот так сам себя настроил..

PS: метод очень простой - просто не куришь и не пъёшь.

vassai
* *
Повідомлень: 54
З нами з: 30.5.06 09:58
Звідки: Київ

Повідомлення vassai » 31.5.06 09:03

Сам не палив і не пробував. Просто прочитав в дитинстві, що паління погано впливає на мозок, чомусь дуже сильно вразило, з тих пір і не тягнуло навіть попробувати.

Історична довідка:
1.
- тютюн курили з давних-давен, але не всі. Це було дороге задоволення. Переважно це робили жерці. Вони, до речі, самі і готували суміші для куріння.
- у Великобританії курили тільки в спеціальних клубах, потім ця мода поширилас і на Європу. Пізніше там винайшли цигарки, вони теж стали модними.
2.
- пиво варили і пили з давних-давен. Перважно цим займалися освічені люди. В добу Ренесансу пиво варили монахи, як і вино. Вважлося це дуже корисним і якісним продуктом.
- в період індустріалізації і накопичення капіталів пиво почали виробляти промисловим шляхом із застосуванням досягнень хімічної промисловості. Тому те, що вважалося давно задоволенням тільки для знаті стало доступним і для всіх інших. Смак схожий, але якість...

Висновок:
можна наводити безліч прикладів, коли елітний продукт ставав масовим і втрачав вже всі свої якості. Тому перед тим, щоб щось обрати треба задуматися, а для чого?
Я вважаю, що якщо вибирати, то в першу чергу якісний продукт. Пиво - домашнє. Тютюн - якісний. Велосипед - міцний. Воду - чисту.

Ми ж не катаємося на велосипедах за 100 баків? А чому? Можна ж мати по новому велику кожен сезон.

А палити чи не палити в громадських місцях це питання виховання і самоповаги. Якщо наплювати на те, що думають інші, то, звісно, можна і послати тих, хто з претензіями лізе.

P.S. Навряд чи я когось переконав, просто я виступаю за якісний спосіб життя. А який саме - кожен вибирає за себе.

Аватар користувача
Trekking Fox
* *
Повідомлень: 57
З нами з: 5.1.06 14:00
Стать: чол
Звідки: Киев (Позняки)

Повідомлення Trekking Fox » 6.6.06 12:44

Когда у вас что-то случиться, бросите моментально!!!
In mountain biking there is no destination. Just a bike, a rider and a place to ride.

Аватар користувача
Alter
* * * * *
Повідомлень: 1070
З нами з: 19.5.03 13:13
Стать: чол
Звідки: Киев

Повідомлення Alter » 6.6.06 13:07

Когда у вас что-то случиться, бросите моментально!!!
Да шо ви гаварите :kolobok:
Что уродилось, то уродилось.

Аватар користувача
de Balzam
*********
Повідомлень: 4871
З нами з: 17.1.03 19:50
Стать: чол
Звідки: укрхромбромпром

Повідомлення de Balzam » 6.6.06 17:50

Когда шото случится - уже поздно будет. :duma:
Pǔjīng SB

Аватар користувача
Рица
* *
Повідомлень: 52
З нами з: 29.3.04 15:48
Стать: жін
Звідки: Киев

Повідомлення Рица » 6.6.06 21:13

Женщины курят уже несколько веков и ты до сих пор не смирился с этим фактом *oops* :gerl:
ПРошло более 2 лет и я основательно изменила свою точку зрения!1!
Я категорически против курения и негативно отношусь к курящим девушкам!
На самом деле это вредно и начинаешь это понимать только тогда, когда появляются собственные проблемы со здоровьем.
She can be more perfect, than you can imagine. But you cannot even imagine how perfect she is.

Аватар користувача
Julika
* * * *
Повідомлень: 640
З нами з: 5.5.05 15:27
Стать: жін

Повідомлення Julika » 5.10.06 19:18

Была классная фраза - курить в общественном месте - всё равно что какать в бассейне.

Аватар користувача
Hagen
* * * * *
Повідомлень: 1768
З нами з: 7.2.06 03:46
Стать: жін
Звідки: Белогородка

Повідомлення Hagen » 5.10.06 19:55

Была классная фраза - курить в общественном месте - всё равно что какать в бассейне.
у меня скоро будет годовщина бросания курить. курила ровно полжизни, причем жестко - крайние годы по пачке мальборо лайт в день. бросать, в общем-то, никогда не пробовала, да и особо не собиралась. со здоровьем никаких проблем не ощущала.

а потом это вдруг прои зошло. раз и навсегда. сейчас думаю, что курение - мерзость. и еще оно у меня ассоциируется с негативом в жизни (ну, знаете, как обычно пугают бросивших курить? мол, вот будут у тебя траблы, опять закуришь, это якобы помогает).

от души желаю всем рабам этой гадости (а ведь рабы - по себе помню:)) поскорее избавиться от этой совершенно нелепой, зловредной и вонючей зависимости:)

Аватар користувача
-ANDR-
*********
Повідомлень: 2144
З нами з: 3.10.05 14:46
Skype: andr_2112
Стать: чол
Звідки: АР Крым, г. Киев

Повідомлення -ANDR- » 6.10.06 08:38

от души желаю всем рабам этой гадости (а ведь рабы - по себе помню:)) поскорее избавиться от этой совершенно нелепой, зловредной и вонючей зависимости:)
Спасибо на добром слове :)
Я честно завидую людям, которые бросили просто так... Перестали и всё, не тянет.... У меня - сложнее... Да и работа такая... Почти, как в армии: "Кто не курит, тот работает без перекуров"...
берегите себя


Повернутись до “Здоров'я”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей